UITSLAGEN FEBRUARI 2016

Gewijzigd 5-5-2016

AANVULLINGEN EN CORRECTIES DOORGEVEN AAN PAUL MICHIELS pnfmibe@caiw.nl

BAANWEDSTRIJDEN OUTDOOR

eINDHOBEN 13-2-2016

kogelslingeren Jeremy Bronswijk 37,38 sen
  Marco Bronswijk 37,20 m45
gewichtwerpen Marco Bronswijk 11,27 m45
  Jeremy Bronswijk 10,79 sen

 

INDOOR

Apeldoorn 6-2-2016

 

meisjes B

200m

11. Emma Dekker

27.61

 
 

400m

2. Emma Dekker

60.78

 

meisjes A

200m

6. Thelma Solleveld

27.09

 
 

400m

3. Thelma Solleveld

60.32

 

jongens A

800m

1. Tom de Gelder

1.55.53

 

dames

400m

4. Inga Michejenko

57.48

 
 

800m

4. Inga Michejenko

2.15.84

 

masters

1500m

1. Arthur van Dijk

4.06.44

NR m45

       

CR m35, m40,m45

 

Zoetermeer 7-2-2016

jongens pup.B

40m

m.bal

ver

ptn

 

2. Kenan Türegün

6.91

5.25

3.60

1367

 

5. Mick van Veen

7.22

5.25

2.30

1240

 

meisjes pup.A1

60m

hoog

kogel

ptn

 

4. Saskia Otten

10.80

1.05

4.60

1056

 

7. Luna Pedemonte

10.60

0.95

4.70

1017

 

15. Eline Beeloo

11.07

0.90

3.30

812

 

jongens pup. A2

60m

kogel

ver

ptn

 

25. Joshua Adriaanse

10.38

4.20

2.70

964

 

 

Zoetermeer 13-2-2016

De Olympus-leden hebben hss gedaan

meisjes D1

60m

7. Bibienne de Brabander

9.14

   

9. Isis Tinneveld

9.35

 

hss

1. Anna Lusthof

9.54

   

4. Bibienne de Brabander

8.44

   

5. isis Tinneveld

8.06

meisjes C1

60m

1. Kee Wielzen

9.07

   

8. Angela de Vries

9.24

   

10. Britt van Dien

9.79

 

60m fin

5. Kee Wielzen

8.97

 

hss

1. Angela de Vries

9.53

   

5. Kee Wielzen

7.87

 

Dordrecht 13-2-2016

jongens pupillen A2

60m

kogel

ver

ptn

21. Joshua Adriaanse

10.59

4.09

2.97

980

 

Seattle (USA) (te lange baan =307m)

Dames 1 mijl s5    10. Anne Luijten                 4.49.26

 

Apeldoorn 13-2-2016: NK masters

1500m m335 t/m m45       1. Arthur van Dijk                4.16.48.

 

Apeldoorn 14-2-2016: NK masters

200m m55            3. Hans Bakker                     30.96      CR m45, m50 en m55

 

Apeldoorn 14-2-2016: NK meerkamp

meisjes A

     

60h s2

2. Eva Tetteroo

9.06

CR MA en dames

hoog gr.1

4. Eva Tetteroo

1.64

 

kogel

4. Eva Tetteroo

10.54

 

ver

4. Eva Tetteroo

5.42

 

800m

8. Eva Tetteroo

2.32.62

 

totaal

3. Eva Tetteroo

3582 ptn

CR MA en dames

 

Naaldwijk 14-2-2016

jongens pup.A1

60m

kogel

ver

ptn

12

Torsten Meijer

10.44

5.48

3.47

1198

14

Milan Kal

10.51

5.06

3.36

1138

20

Max Cogenbach

11.46

3.97

2.86

839

21

Silvano Pajic

12.28

3.76

2.60

682

22

Dave van Veen

10.74

3.81

DNS

627

jongens pupillen A2

60m

kogel

ver

ptn

1

Yannick Rolvink

9.65

10.66 (CR)

4.18

1742

5

Maurits van Scheijndel

9.37

7.04

3.76

1519

7

Frank van den Enden

9.73

7.62

3.56

1451

14

Joshua Adriaanse

10.39

4.89

3.30

1132

15

Duuk Niemantsverdriet

11.40

5.80

3.15

1030

25

Justin van Elswijk

11.36

4.83

2.64

870

30

Daan Bladt

12.41

4.70

2.63

744

jongens pupillen B

40m

kogel

ver

ptn

2

Kenan Türegün

6.84

4.51

3.60

1332

4

Stijn van Leeuwen

7.47

4.50

3.40

1158

8

Nils Eerhart

7.44

4.91

3.12

1137

9

Mick van Veen

7.21

3.67

3.20

1108

14

Niels van der Pijl

7.92

3.90

3.02

955

16

Boaz van der Lans

7.87

2.67

2.75

806

18

Jip Flinterman

8.72

3.77

2.24

664

jongens pupillen C

40m

bal

ver

ptn

6

Daniël de Ruijter

7.65

16.68

2.83

973

10

Jelle Helmig

7.91

14.06

2.83

883

12

Jim Cogenbach

7.95

12.63

2.58

802

13

Luuk van Velden

8.43

10.63

2.43

658

15

Misherneël Maduro

8.89

10.84

2.08

525

meisjes pupilen A1

60m

kogel

ver

ptn

6

Donja Zwinkels

10.05

5.02

3.11

1153

8

Luna Pedemonte

10.40

5.13

3.03

1093

9

Pien Mittertreiner

11.10

6.40

2.98

1070

11

Saskia Otten

10.86

4.70

3.00

994

13

Yara Mulder

11.29

4.43

2.78

877

15

Eline Beeloo

11.08

3.25

2.86

828

16

Dinja Storm

11.15

3.88

2.55

808

meisjes pupillen B

40m

kogel

ver

ptn

1

Floortje Lusthof

7.03

5.05

3.40

1288

2

Jet van Mierlo

7.25

6.24(CR)

3.16

1269

14

Megan van der Ende

8.08

3.07

2.79

814

meisjes pupillen mini

40m

bal

ver

ptn

2

Sanne van Leeuwen

8.23

11.74

2.52

728

7

Noa Boutkan

8.81

5.88

2.12

435

8

Nora Helmig

9.79

7.29

1.88

298

9

Nicky van Elswijk

9.39

5.48

1.70

264

 

Kaunas 19-2-2016: NK Litouwen

Dames 800m     3. Inga Michejenko        2.12.98

 

Kaunas 21-2-2016: NK litouwen

Dames  400m     4. Inga Michejenko        57.66

 

Apeldoorn 20-2-2016; 1e dag NK junioren

meisjes B

800m s3 (5)

3. Emma Dekker

2.17.49

CR

 

kogel (18)

16. Danique De Brabander

10.69

 

jongens B

polsstok (12)

12. Quinten de Brabander

3.20

 

meisjes A

60m s1 (8)

6. Sophie Koedood

8.63

 

60m hf3 (8)

8. Sophie Koedood

8.75

 
 

400m s3 (5)

1. Thelma Solleveld

59.73

 
 

ver (15)

4. Eva Tetteroo

5.64

CR

jongens A

1500m s2 (6)

2. Tom de Gelder

4.15.46

 
 

3000m (12)

9. Tristan Valkenburg

9.25.45

 

 

 

 

 

 

Apeldoorn 21-2-2016: NK junioren 2e dag

meisjes B

800m fin

Emma Dekker

dnf

 

jongens B

hss (12)

9. Guido Persoon

12.18

CR

meisjes A

400m fin (6)

4. Thelma Solleveld

58.71

 
 

1500m fin (8)

8. Lisan Duijvestein

4.57.90

 
 

60h s2 (7)

3. Eva Tetteroo

9.10

 
 

60h fin (7)

4. Eva Tetteroo

9.13

 
 

hoog (13)

4. Eva Tetteroo

1.65

 
 

kogel (13)

13. Sophie Koedood

8.88

 

jongens A

1500m fin (8)

2. Tom de Gelder

4.09.54

 

 

Apeldoorn 27-2-2016: NK senioren 1e dag

dames

400m s4 (5)

4.Lianne van der Lugt

59.97

 

800m s4 (4)

4. Thelma Solleveld

2.16.96

 

ver (12)

11. Eva Tetteroo

5.24

mannen

400m s4 (6)

6. Niko Zuidema

50.85

 

 

 

 

Apeldoorn 28-2-2016; NK senioren 2e dag

dames

60h s1 (6)

5. Eva Tetteroo

9.14

 
 

60h hf1 (8)

7. Eva Tetteroo

9.36

 
 

hoog (10)

6. Eva Tetteroo

1.63

 

heren

60h hf2 (6)

3. Niko Zuidema

8.54

CR

 

CROSSEN

Delft 28-2-2016: Haagse crosscomteitie IV

meisjes pup.mini

 

3. Noortje van der Kruk

5.06

5. Noa Boutkan

5.20

7. Sanne van Leeuwen

5.28

jongens pup.mini

 

1. Luuk Boutkan

4.18

meisjes pup.C

 

1. Lot van der Haas

4.18

jongens pup.C

 

6. Jelle Helmig

4.34

meisjes pup.B

 

3. Floortje Lusthof

4.03

4. Jet van Mierlo

4.11

jongens pup.B

 

3. Mick van Veen

4.07

4. Kenan Türegün

4.15

8. Niels van der Pijl

4.32

9. Nils Eerhart

4.34

10. Stijn van Leeuwen

4.35

11. Boaz van der Lans

4.38

meisjes pup.A1

 

6. Dinja Storm

4.34

9. Saskia Otten

4.39

13. Luna Pedemonte

4.46

15. Eline Beelo0

4.50

jongens pup.A1

 

1. Torsten Meijer

3.57

meisjes pup.A2

 

6. Marije Kneijber

4.19

jongens pup.A2

 

1. Frank van den Enden

3.41

2. Yannick Rolvink

3.42

3. Maurits van Scheijndel

3.43

9. Joshua Adriaanse

3.58

15. Carl van Holsteijn

4.16

19. Duuk Niemantsverdriet

4.48

meisjes D1

 

2. Frederiek Dekker

8.12

3. Anna Lusthof

8.19

7. Sanne de Koning

8.39

9. Isis Tinneveld

9.15

9. Sanne Van der Pijl

9.15

jongens D1

 

2. Tygo Heemskerk

8.04

jongens C

 

11. Ruben Rolvink

12.38

13. Max Veraar

13.12

17. Wout Gubbels

13.56

meisjes B

 

1. Emma Dekker

7.48

3. Iris Penning

8.23

jongens B

 

3. Guido Persoon

12.26

 

Eindstanden Haagse crosscompetitie

meisjes pupillen mini

ptn

3. Noa Boutkan

28

5. Noortje van der Kruk

22

7. Sanne van Leeuwen

18

meisjes pupillen C

 

1. Lot van der Haas

39

jongens pup.mini

 

1. Luuk Boutkan

39

jongens pupillen C

 

6. Jelle Heining

18

meisjes pupillen B

 

1. Floortje Lusthof

39

2. Jet van Mierlo

33

jongens pupillen B

 

3. Kenan Türegün

28

4. Mick van Veen

27

10. Niels van der Pijl

6

10. Nils Eerhart

6

meisjes pupillen A1

 

8. Dinja Storm

13

10. Luna Pedemonte

11

jongens pupillen A1

 

1. Torsten Meijer

39

meisjes pupillen A2

 

6. Marije Kneijber

19

jongens pupillen A2

 

1. Frank van den Enden

39

2. Yannick Rolvink

33

3. Maurits van Scheijndel

26

10. Joshua Adriaanse

12

meisjes D1

 

3. Anna Lusthof

33

4. Frederiek Dekker

29

8. Sanna de Koning

16

9. Isis Tinneveld

13

jongens D1

 

2. Ivar van Ruijven

30

3. Tygo Heemskerk

29

jongens C

 

8. Cédric Demol

12

meisjes C

 

1. Sara Dekker

39

jongens B

 

4. Guido Persoon

26

meisjes B

 

1. Emma Dekker

39

3. Iris Penning

31

 

 

WEGWEDSTRIJDEN

Oud-Beijerland 6-2-2016: 25 km

m45                       5. Jan van Hoeven          1.38.42

 

Gouda 7-2-2016: halve marathon

5. Eric Philispesn                                             1.33.30

   

Apeldoorn 7-2-2016

 

Asselronde (25 km) m

bruto

netto

564. Evert van Santen

2.02.09

2.00.28

704. Jan Noordam
820. Rene Daemen

2.02.52
2.07.50

2.02.32
2.07.31

Asselronde (25 km) d

   

323. Debby van Deursen

2.26.02

2.23.48

377. Tanja Janssen

2.28.16

2.26.02

499. Linda Koper

2.35.41

2.33.27

501. Yvonne Rusman

2.35.41

2.33.28

minimarathon man

   

232. Ralph Hofstede

1.12.40

1.12.10

484. Paul Hofstede

1,17.20

1.16.49

658. Maarten Jung

1.20.22

1.19.43

871. Ronald Hoogenboom

1.23.00

1.22.28

1154. Kees de Jong

1.26.43

1.26.00

minimarathon dames

   

156.Joost Lagerwey

1.25.27

1.23.14

157. Anja van Nieuwkerk

1.25.28

1.23.14

8 km

   

2562. Jan Zwartveld

59.23

55.54

 

Brielle 7-2-2016: 10 EM

M35       6. Jeroen Ruigrok                               1.11.14

 

Schoorl 14-2-2016

30 km

       

45

Stephan Stam

2.02.36

2.02.15

11e m40

 

189

Anneke Starrenburg

2.21.15

2.21.13

1e d55

CR d55

294

Corry van Rijn

2.28.43

2.27.16

2e d50

 

808

Sander van Assen

2.53,22

2.46.13

   

1022

Riny van Zeijl

3.03.22

2.50.28

6e d55

 

1131

Ruud Dudink

3.08.45

3.01.36

8e m60

 

1301

Rianne Ammerlaan

3.20.39

3.06.53

10e d55

 

1321

John Valstar

3.23.31

3.11.29

206e m40

 

halve marathon

       

157

Jeroen Verheul

1.33.40

1.33.01

28e m40

 

10 km (NK)

       

97

Arthur van Dijk

33.58

33.57

2e m45 NK

 

159

Tristan Valkenburg

35.28

35.28

6e JA NK

 

176

Wesley Odenkirchen

35.50

35.44

   

187

Maarten Bakker

36.02

35.55

   

308

Esmee Teeling

39.10

39.09

37e d NK

 

320

Carla Ophorst

39.21

39.16

1e d55 NK

 

370

Lisan Duyvestijn

41.28

41.25

9e MA NK

 

469

Lynn van Toledo

47.46

47.42

13e MA NK

 

 

Zoetermeer 14-2-2016

5 km dames rec               17.Annemare Rodrigues              29.03     29.00    

Schipluiden 20-2-2016 

 

halve marathon (241)  
8. Jan van Hoeven 1.20.31
16. Paul Jansen 1.27.21
17. Ronald Ton 1.28.25
18. Ben van Koppen 1.28.41
19. Carla Ophorst 1.28.42
24. Marco Hendriks 1.29.45
30. Cees Wubben 1.31.32
32. Gert Bakkenes 1.32.35
76. Rene van Luijk 1.39.03
84. Kees Vreugdenhil 1.39.47
94. Yvonne van den Berg 1.40.36
98. Jan Noordam 1.40.39
100. Joke Immerzeel 1.40.46
107. Sieto de Vreeze 1.41.41
108. Jose Stolze 1.41.50
151. Anfa Hegge 1.48.22
152. Linda Koper 1.48.25
155. Cock Barendse 1.48.36
157. Richard Paardekooper 1.48.45
162. John Valstar 1.50.52
163. Marco van der Stap 1.50.55
176. Christel Grootscholten 1.53.00
179. Alex Keijzer 1.53.08
182. Debby van Deurzen 1.53.50
190. Cora Baay 1.54.48
197. Henny Zwinkels 1.56.07
210. Aad van Noordt 1.59.31
223. Rianne Ammerlaan 2.05.17
10 km (83)  
32. Hans Valstar 47.52
33. Hermine van der Marel 48.26
44. Anthoinette Kamermans 51.23
50. Toke van Ruijven 53.10

 

Hoek van Holland 21-2-2016 ; 10km

Heren   11. Ron van Kampen      54.39

 

Burgh-Haamstede 21-02-2016

 

De verenigingen waren niet vermeld. Mogelijk zijn leden gemist

 

marathon trail

Bruto

netto

m50

4, Rob van Noordt

4.05.25

3.59.01

halve marathon

   

m40

7. Stephan Stam

1.38.33

1.38.31

 

34. Martien Mol

1.51.35

1.51.26

m50

3. Wim de Jong

1.38.41

1.38.38

 

6. Arjen van Velden

1.45.39

1.45.36

 

18. Peter Duyndam

1.53.34

1.53.32

 

38. Maarten de Jong

2.03.34

2.03.21

 

65. Ed Gram

2.15.30

2.14.43

m60

8. Ben Groenewegen

2.03.08

2.03.04

d50

1. Anneke Starrenburg

1.54.35

1.54.07

 

3. Corry van Rijn

1.59.10

1.58.41

 

 

Uitslagen overzicht