UITSLAGEN JUNI 2016

Gewijzigd op 29-11-2016

Uitslagen van  de Olympus '70 leden tijdens de maand juni 2016.

Fouten, aanvullingen e.d. melden bij  Paul Michiels, pnfmibe@caiw.nl

BAANWEDSTRIJDEN

Reeuwijk 1-6-2016

kogel

Cor van Dam

m65

7,72

discus

Cor van Dam

m65

32,93

speer

Cor van Dam

m65

26,91

 

Oordegem 4-6-2016

dames

     

800m s1

5. Inga Michejenko

2.09.72

 

1500m s3

9. Esmee Teeling

4.49.85

 

heren

     

1500m s4

22. Arthur van Dijk
Tom de Gelder

4.06.05
4.09.55

CR m45

 

Rotterdam 5-6-2016: A-competitie

jongens A

       

100m

7. Alberto Biswane

11.78

-1,4

 
 

17. Lars Tinneveld

12.50

-0,3

 

800m

1. Tom de Gelder

1.59.95

   

3000m

1. Tristan Valkenburg

9.14.78

   
 

4. Daan Valstar

10.00.25

   

4x100m

7. Olympus ‘70

46.32

   

ver

11. Alberto Biswane

5,71

2,9

 

hoog

4. Guido Persoon

1,75

   

polsstok

4. Quinten de Brabander

3,40

   

kogel

12. Guido Persoon

9,22

   

speer

9. Lars Tinneveld

30,91

   

totaal

9. Olympus ‘70

5316 ptn

   

meisjes A

       

100m

5. Thelma Solleveld

13.39

-1,7

1

 

17. Epola Ngoye

14.37

-1,7

1

 

21. Suzanne van Marrewijk

14.90

0,1

2

 

22. Sem de Bruin

15.70

0,1

2

400m

2. Thelma Solleveld

60.31

 

1

800m

9. Suzanne de Jong

2.48.80

 

1

1500m

10. Lynn van Toledo

5.44.26

 

1

100h

1. Eva Tetteroo

15.06

-1,6

1

4x100m

8. Olympus ‘70

55.34

 

1

ver

7. Suzanne van den Berge

4,43

0,4

1

 

8. Suzanne van Marrewijk

4,15

1,0

2

 

19. Epola Ngoye

3,72

0,8

1

hoog

9. Susanne van den Berge

1,40

 

1

kogel

6. Eva Tetteroo

10,71

 

1

 

12. Sem de Bruin

8,50

 

2

speer

3. Eva Tetteroo

35,66

 

1

 

13. Danique de Brabander

22.94

 

1

kogelsl.

3. Danique de Brabander

30,77

CR MA

1

 

10. Sem de Bruin

18,26

 

2

Totaal

4. Olympus ‘70
14. Olympus ‘70

6659 ptn
1690 ptn

 

1
2

 

Gouda 10-6-2016
discus                   Cor van Dam                     mas       31,52

Den Haag 11-6-2016: pupillencompetitie III

Meisjes Pupil Mini

40m

600m

Bal

Ver

Ptn

 

2

Noa Boutkan

8.21

2.33.45

12,26

2,50

970

 

4

Sanne van Leeuwen

8.49

2.44.28

11,54

2,65

875

 

5

Noor van der Kruk

8.20

2.35.43

7,26

2,46

849

 

19

Nicky van Elswijk

9.58

3.43.28

8,28

2,07

383

 

Meisjes Pupil C - Meerkamp

40m

600m

Bal

Ver

Ptn

 

1

Lot van der Haas

7,13

2.19.27

14,40

3,18

1449

 

Jongens Pupil Mini

40m

600m

Bal

Ver

Ptn

 

1

Luuk Boutkan

7.62

2.19.54

20,95

3,01

1414

 

Jongens Pupil C

40m

600m

Bal

Ver

Ptn

 

4

Daniel de Ruiter

7.50

2.24.50

13,03

3,06

1286

 

5

Joe van Veen

7.93

2.20.85

16,81

2,89

1264

 

6

Jelle Helmig

7.73

2.26.87

13,76

2,91

1207

 

11

Luuk van Velden

7.83

2.47.03

14,43

2,67

1021

 

Meisjes Pupil B

40m

1000m

Bal

Hoog

Ptn

 

1

Floortje Lusthof

6.93

3.47.10

16,46

1,05

1691

 

2

Jet van Mierlo

7.25

4.01.37

24,44

1,00

1625

 

17

Megan van der Ende

8.15

4.42.31

11,68

0,85

992

 
 

Jongens pupillen B

40m

1000m

Bal

Hoog

Ptn

 

1

Kenen Turegun

6.84

3.52.63

25,06

1,10

1839

 

4

Mick van Veen

7.34

3.50.70

15,40

1,00

1531

 

6

Stijn van Leeuwen

7.32

4.05.73

24,44

0,90

1518

 

17

Boaz van der Lans

7.96

4.21.73

12,43

0,90

1151

 

20

Niels van der Pijl

7.75

DNS

19,12

1,05

1085

 

25

Rens Koenen

8.47

4.28.62

9,45

0,70

838

 

Meisjes Pupil A1

60m

1000m

Kogel

Ver

Ptn

 

7

Luna Pedemonte

10,16

4.30.46

4,79

3,36

1456

 

8

Donja Zwinkels

10,25

4.41.64

5,20

3,38

1434

 

11

Pien Mittertreiner

10,84

4.40.96

5,89

3,20

1363

 

13

Saskia Otten

11,04

4.52.17

5,67

3,18

1281

 

23

Yara Mulder

11,45

4.38.99

4,74

2,70

1118

 

24

Eline Beeloo

10,91

4.50.34

3,37

2,94

1091

 

Meisjes Pupil A2

60m

1000m

Bal

Hoog

Ptn

 

13

Marije Kneijber

11.10

3.59.67

24,18

1,10

1532

 

19

Luna Poot

10.29

4.27.46

20,18

1,00

1393

 

Jongens Pupil A1

60m

1000m

Kogel

Ver

Ptn

 

6

Torsten Meijer

10,15

3.44.68

5,62

3,57

1762

 

13

Luuk van Capelle

10,07

3.55.51

5,78

3,03

1620

 

14

Milan Kal

10,24

4.04.43

5,66

3,27

1593

 

Jongens Pupil A2

60m

1000m

Bal

Hoog

Ptn

 

1

Yannick Rolvink

9.70

3.44.67

45,55

1,35

2223

CR

2

Frank van den Enden

9.69

3.20.57

34,82

1,20

2156

 

5

Maurits van Scheijndel

9.24

3.41.03

30,49

1,10

1984

 

19

Joshua Adriaanse

10.29

3.51.23

17,15

1,00

1512

 

21

Carl van Holsteijn

11.49

4.06.93

18,38

1,05

1334

 


Leiden 11-6-2016
meisjes

800m

6. Thelma Solleveld

2.15.34

 

   

9. Emma Dekker

2.18.15

 

jongens

800m s2

5. Tom de Gelder

1.53.42

 

dames

800m

3. Inga Michejenko

2.09.70

 

                       

 

Amersfoort 11 en 12-6-2016: NK masters

m45

1500m

1. Arthur van Dijk

4.11.34

   

3. Erwin Sparreboom

4.18.44

 

5000m

6. Jan van Hoeven

17.42.56

d55

1500m

5000m

1. Carla Ophorst

1. Carla Ophorst

5.15.16

18.52.10

 

Terneuzen 12-6-2016: B-competitie

meisjes

       

100m s1

4. Suzanne van Marrewijk

14.81

1,0

 

            s2

3. Kee Wielzen

14.00

0,9

 
 

4. Epola Ngoye

14.11

0,9

 
 

6. Anne-Fleur Blok

14.72

0,9

 

400m s1

3. Angela de Vries

75.03

   

           s3

4. Suzanne van den Berge

65.88

   

1500m

7. Iris Penning

5.35.45

   

100h s1

6. Angela de Vries

19.04

-0,1

 

          s2

1. Suzanne van den Berge

17.06

0,1

 

4x100m s2

6. Olympus '70

56.04

   

ver

8. Anne-Fleur Blok

4,02

0,6

 
 

9. Suzanne van Marrewijk

3,90

-0,6

 

hoog

7. Carlijn Potma

1,35

   

kogel

6. Danique de Brabander
    Sem de Bruin

10,81
  9,92

   

speer

7. Danique de Brabander

22,33

   

totaal

7. Olympus '70

5240 ptn

 

1

 

15. Olympus '70

1857 ptn

 

2

jongens

       

100m s5

1. Alberto Biswane

11.50

-0,3

 

400m s1

1. Daan van der Voort

61.74

   

1500m

2. Guido Persoon

4.48.13

   

110h

3. Quinten de Brabander

17.60

-0,6

 

4x100m s2

3. Olympus '70

49.07

   

ver

4. Alberto Biswane
Jasper Sta

5,67
4,63

1,7

 

hoog

9. Jasper Sta

1,45

   

polsstok

5. Quinten de Brabander

3,30

   

kogel

10. Ruben Rolvink

10,01

   

discus

8. Ruben Rolvink

27,56

   

speer

10. Ruben Rolvink

27,84

   
 

17. Daan van der Voort

24,94

   

totaal

6. Olympus '70

5678 ptn

   

 

Lisse 18 en 19-6-2016

meisjes D1

   

6-kamp

21. Isis Tinneveld

1088

 

60h 12.47w; H 1,26; Sp. 19,98; rest dns

 
 

22. Frederiek Dekker

1010

 

60h 12.22w; H 1,31; Sp.13,41; rest dns

 

 

Vlaardingen 19-6-2016

meisjes D

     

1000m stpl

1. Anna Lusthof

3.41.58

 
 

2. Sanne van der Pijl

4.10.10

 

hss

1. Anna Lusthof

8,84

 
 

2. Bibienne de Brabander

8,23

 
 

3. Sanne van der Pijl

7,32

 

kogelslingeren 2kg

4. Bibienne de Brabander

22,28

 
 

5. Anna Lusthof

18,59

 
 

6. Tessa Molenaar

13,37

 
 

7. Sanne van der Pijl

11,88

 

jongens D

     

1000m steeple

3. Tygo Heemskerk

3.40.97

 
 

4. Tom van Buuren

3.41.71

 

jongens C

     

kogelslingeren 4kg

1. Mart Hillebrand

21,33

 

heren

     

400h

1. Niko Zuidema

55.81

 

masters

     

kogelslingeren

1. Marco Bronswijk

37,46

 

 

Amsterdam 16-19-6-2016: NK senioren

dames

       

1500m s1 (13)

16-jun

11. Esmee Teeling

4.50.64

 

1500m s2 (11)

16-jun

2. Anne Luijten

4.34.29

 
   

8. Lisan Duyvestijn

4.45.77

 

1500m fin

17-jun

5. Anne Luijten

4.35.23

 

5000m

19-jun

11. Lisan Duyvestijn

17.56.12

 
   

14. Esmee Teeling

18.09.35

 

400h s3 (6)

16-jun

5. Lianne van der Lugt

68.07

 

7-kamp

16-17 jun

8. Eva Tetteroo

4878 ptn

 
   

100h  

14.65

CR MA en d

   

hoog

1,65

 
   

kogel

11,01

 
   

200m

26.91

1,8

   

ver

5,48

1,9

   

apeer

35,60

 
   

800m

2.37.43

 

heren

       

800m s3 (8)

18-jun

6. Tom de Gelder

1.55.03

 

1500m s2 (23)

16-jun

7. Tom van Gelder

4.00.72

 

110h s1

18-jun

4. Niko Zuidema

15.39

 

400h s2 (8)

16-jun

3. Niko Zuidema

55.83

 

pupillen

       

600m

 

Floortje Lusthof

2.07.46

 
   

Anna Lusthof

2.03.43

 

 

Rijen 19-6-2016

meisjes pup.C

40m

600m

kogel

hoog

ptn

 

15. Noa Boutkan (m)

8.27

2.34.84

2,96

0,75

883

 

jongens pup.C

           

5. Luuk Boutkan

7.50

2.16.90

5,05

0,80

1349

 

meisjes pupillen A1

60m

1000m

bal

ver

ptn

 

4. Luna Pedemonte

10.50

dnf

26,11

3,27

1175

 

jongens pupillen A2

           

2. Maurits van Scheijndel

9.37

3.36.01

28,95

3,74

2022

 

10. Joshua Adriaanse

10.40

3.49.96

17,16

3,04

1486

 

 

Den Haag 26-6-2016: C/D-competitie

meisjes D

       

60m

3. Eva van der Valk

8.95

-1,4

1

 
 

6. Bibienne de Brabander

9.05

-1,4

1

 
 

11. June Zuijderwijk

9.31

-0,4

2

 
 

12. Sundi Langstraat

9.39

-1,7

2

 
 

20. Sanne de Koning

9.94

-1,7

2

 
 

22. Sacha van Heijningen

10.05

-1,8

1

 
 

27. Donna Kant

10.61

-1,8

3

 
 

29. Marjolein Dekker

10.70

-1,1

3

 

1000m

5. Anna Lusthof

3.29.19

 

1

 
 

9. Sanna de Koning

3.41.73

 

2

 
 

15. Sanne van der Pijl

3.47.41

 

2

 
 

20. Babet Boer

4.01.93

 

2

 
 

22. Jasmijn van den Bos

4.16.86

 

1

 
 

23. Joy van Holsteijn

4.17.11

 

3

 

60h

7. isis Tinneveld

12.38

-0,9

2

 
 

17. Ellemijn Blok

13.23

-0,7

2

 
 

18. jasmijn van den Bos

13.33

-0,9

1

 
 

19. Anna Lusthof

13.34

-0,9

1

 
 

20. Joy van Holsteijn

13.41

-0,7

3

 
 

27. Donna Kant

14.55

-1,0

3

 
 

28. Sanne van der Pijl

14.60

-1,5

2

 

4x60m

4. Olympus '70

34.78

 

2

 
 

5. Olympus '70

35,37

 

1

 

ver

6. Isis Tinneveld

4,09

 

2

 
 

7. Anna Lusthof

4,04

 

1

 
 

9. Bibienne de Brabander

3,97

 

1

 
 

12. Sundi Langstraat

3,58

 

2

 
 

16. Angela Rietdijk

3,36

 

3

 
 

18. Donna kant

3,20

 

3

 

hoog

5. Ellemijn Blok

1,25

 

2

 
 

11. Angela Rietdijk

1,20

 

3

 

kogel

3. Sacha van Heijningen

9,49

 

1

 
 

4. Tessa Molenaar

9,06

 

2

 
 

7. Eva van der Valk

8,22

 

1

 
 

12. laura Rodenburg

7,36

 

3

 
 

20. Sundi Langstraat

5,55

 

2

 
 

21. Marjolein Dekker

5,29

 

3

 

discus

6. Tessa Molenaar

17,77

 

2

 
 

11. June Zuijderwijk

16,16

 

2

 
 

11. Sacha van Heijningen

16,13

 

1

 
 

17. Laura Rodenburg

13,73

 

3

 

totaal

5. Olympus '70

4538 pt

 

2

 
 

8. Olympus '70

4035 ptn

 

1

 
 

12. Olympus 70

2471 pt

 

3

 

meisjes C

         

80m

8. Keita Wielzen

11.67

-1,2

   
 

11. Gysa Vliegenthart

12.10

-1,4

   
 

16. Kim Roeling

12.82

-2,3

   

800m

12. Sophie 't Hoen

3.09.67

     

300h

9. Angela de Vries

56.07

     
 

10. Gysa Vliegenthart

56.25

     

4x80m

6. Olympus '70

46.55

     

ver

4. Angela de Vries

4,59

     
 

9. Keita Wielzen

4,08

     

hoog

7. Kim Roeling

1,25

     

kogel

5. Fenna van Ruijven

7,94

     
 

8. Britt van Dien

7,12

     

speer

7. Fenna van Ruijven

17,36

     
 

11. Britt van Dien

14,15

     

totaal

5. Olympus '70

4148 pt

     

jongens D

       

80m

7. Tom van Buuren

11.49

0,2

   

1000m

10. Tom van Buuren

3.28.88

     

80h

10. Tymen Groen

16.20

-1,0

   
 

15. Ivar van Ruijven

17.42

-0,2

   

4x80m

7. Olympus '70

50.54

     

ver

7. Dennis van Veen

4,01

     
 

12. Joey Zwaartman

2,78

     

hoog

T5. Tijmen Groen

1,40

     
 

12. Maarten Kools

1,10

     

kogel

5. Marek Schanzleh

8,28

     
 

13. Joey Zwaartman

3,90

     

discus

9. Marek Schanzleh

14,95

     
 

10. Ivar van Ruijven

12,86

     

speer

6. Tijmen Groen

23,87

     
 

11. Marek Schanzleh

20,08

     

totaal

6. Olympus '70

3920 pt

     

jongens C

       

100m

10. Daan de Jong

13.88

-0,5

1

 
 

13. Ruben Rolvink

14.17

-1,3

1

 
 

15. Martijn Vahl

14.60

-1,3

2

 
 

16. Jacco Aalbregt

14.86

-1,3

1

 

800m

12. Paddy Smit

2.43.75

 

1

 
 

14. Jonathan Vreugdenhil

2.45.91

 

1

 
 

15. Max Veraar

2.46.48

 

1

 

300h

9. Dano van Calsteren

52.38

 

1

 
 

13. Jonathan Vreugdenhil

58.03

 

1

 

4x100m

4. Olympus '70

55.04

 

1

 

ver

5. Daan de Jong

4,85

 

1

 
 

9. Mart Hillebrand

4,18

 

2

 
 

10. Ruben de Voogd

4,14

 

2

 
 

11. Jacco Aalbregt

4,11

 

1

 

hoog

11. Jacco Aalbregt

1,50

 

1

 
 

9. Paddy Smit

1,45

 

1

 
 

10. Mart Hillebrand

1,40

 

2

 

kogel

3. Ruben Rolvink

10,72

 

1

 
 

9. Martijn Vahl

7,18

 

2

 

discus

2. Ruben Rolvink

36,00

 

1

 
 

10. Ruben de Voogd

17,07

 

2

 

totaal

4. Olympus '70

5618 pt

 

1

 
 

8. Olympus '70

2083 pt

 

2

 

 

Utrecht 27-6-2016: damescompetitie 1e afdeling

100m

9. Yvonne de Jong

13.07

1,0

 

13. Brigitte Vellekoop

14.08

-0,5

200m

9. Yvonne de Jong

26.83

-0,1

 

13. Nadine de Jong

29.14

0,1

400m

5. Thelma Solleveld

59.14

 
 

13. Nadine de Jong

64.18

 

800m

1. Inga Michejenko

2.12.76

 

3000m

2. Anne Luijten

9.45.66

 
 

13. Judy Middelburg

10.22.46

 

100h

10. Hanna van der Marel

17.86

1,2

Zw.Est

3. Olympus '70

2.18.48

 

hss

7. Brigitte Vellekoop

9,65

0,6

hoog

11. Brigitte Vellekoop

1,40

 

kogel

12. Wendy van Zwol

6,88

 

kogelsl

8. Wendy van Zwol

31,42

 

totaal

7. Olympus '70

66 ptn

 

 

Haarlem 27-6-2016: senoiorencomp 2e afdeling

heren

     

100m

6. Alberto Biswane

11.95

-1,9

 

22. Quinten de Barbander

12.77

-3,3

400m

6. Niko Zuidema

51.29

 
 

18. Martijn Tiersma

54.63

 

800m

3. Tom de Gelder

1.58.22

 
 

14. Tristan Valkenburg

2.08.95

 

5000m

10. Sjoerd van Marrewijk

16.20.12

 
 

13. Maarten Bakker

17.45.60

 

110h

2. Niko Zuidema

15.70

-2,5

hss

5. Guido Persoon

12,13

 

hoog

8. Guido Persoon

1,75

 

kogel

10. Marco Bronswijk

9,96

 

discus

8. Marco Bronswijk

32,63

 

totaal

5. Olympus '70

5743 pt

 

 

 

WEGWEDSTRIJDEN

Hoorn 5-6-2016
m45 10 km          121. Martien Mol            59.57     59.08

Kwintsheul 17-6-2016

10 km (292)

 

bruto

netto

 

5. Erwin Sparreboom

 

34.41

34.40

 

13. Jan van Hoeven

 

36.21

36.20

 

22. Marlies Jongerius

d

37.12

37.11

 

32. Arjen van Velden

 

39.01

38.59

 

35. carla Ophorst

d

39.07

39.05

 

36. Ronald Ton

 

39.07

39.05

 

46. Wim Wubben

 

40.09

40.06

 

53. Jeroen Ruigrok

 

40.46

40.41

 

59. Arthur Heerkens

 

41.36

   

65. Cees Wubben

 

42.03

42.00

 

88. Eric Philipen

 

43.49

43.46

 

103. Piet van Schie

 

44.42

44.37

CR m70

107. Wilco Huysman

 

44.51

44.49

 

110. Martien Mol

 

44.59

44.52

 

111. Catharine Gudde

d

45.03

44.49

 

117. Jelle Heins

 

45.23

45.19

 

119. Marielle ter Laak

d

45.26

45.17

 

122. Leo Valstar

 

45.42

45.34

 

124. Joke Immerseel

d

45.44

45.36

 

136. Leon Toussaint

 

46.29

46.21

 

137. Aad van Schie

 

46.30

46.25

 

140. Diana Gram

d

46.40

   

143. Hermine van der Marel

d

46.49

46.40

 

146. Ruud Groenewoud

 

47.06

46.52

 

154. Jose Stolze

d

47.53

47.47

 

159. Miranda Duijvestijn

d

48.01

47.49

 

160. Kees van der Zanden

 

48.01

47.50

 

172. Alex Keijzer

 

48.45

48.32

 

175. Maaike Flinterman

d

49.05

48.42

 

177. Rinie van Marrewijk

 

49.13

48.54

 

179. Ronald Valstar

 

49.16

   

185. Piet de Jong

 

49.34

49.26

 

197. Cindy Koene

d

50.23

50.07

 

198. Peter van de Sande

 

50.27

50.08

 

201. Ad de Groot

 

50.38

50.26

 

202. Ed Gram

 

50.40

50.28

 

205. Erik Boekestijn

 

50.54

50.46

 

207. Irene Schotel

d

50.57

50.54

 

208. George Steentjes

 

51.05

50.53

 

211. Robert Langelaan

 

51.19

50.58

 

214. David Solleveld

 

51.27

51.10

 

216. Peter van Dijk

 

51.30

51.24

 

218. Andreas Markus

 

51.33

51.28

 

226. Edwin van der Wilk

 

52.07

51.50

 

229. Iris van Toledo

d

52.16

52.13

 

235. Henk Pape

 

52.41

52.28

 

237. Hans van Wensen

 

52.43

52.23

 

241. Aad Zwinkels

 

53.14

53.06

 

246. Aad van Zanten

 

53.26

53.17

 

247. Rob Blomjous

 

53.27

53.20

 

252. Teun Kuijvenhoven

 

54.31

54.25

 

260. Yvonne Rusman

d

55.25

55.10

 

261. Toke van Ruijven

d

56.03

55.42

 

266. Chiel Rodenburg

 

56.34

56.25

 

273. Michel van Vliet

 

58.18

58.04

 

5 km (197)

     

 

2. Arthur van Dijk

 

15.54

15.53

 

3. Tristan Valkenburg

 

16.22

16.21

 

5. Sjoerd van Marrewijk

 

16.39

16.38

 

6. Wesley Odenkirchen

 

16.42

16.41

 

7. Maarten Bakker

 

16.49

16.48

 

11. Richard van der Knaap

 

17.40

 

 

14. Judy Middelburg

d

18.27

18.26

 

15. Rene van der Stap

 

18.32

 

 

19. Patrick van Seters

 

18.56

18.54

 

22. Michel Boer

 

19.22

 

 

33. Maurice van der Meer

 

20.20

20.10

 

34. Nico van den Berg

 

20.22

20.20

 

36. Kevin Philipsen

 

20.23

20.19

 

37. Ingrid le Comte

d

20.25

20.23

 

42. Wouter Wubben

 

20.40

20.38

 

43. Tonni van der Marel

 

20.44

20.42

 

48. Marjolein van Marrewijk

d

20.58

20.57

 

51. Corry van Rijn

d

21.09

21.07

 

61. Martijn van Seters

 

22.08

22.00

 

63. Gert van Seters

 

22.12

22.06

 

66. Hans valstar

 

22.23

 

 

67. Nico Hagman

 

22.29

22.25

 

74. Kees van den Bos

 

23.43

23.39

 

75. Hanna van der Marel

d

24.17

24.13

 

86. Wim van Kester

 

25.26

25.07

 

92. Laura van der Wel

d

25.43

25.30

 

99. Martijn van der Linden

 

26.05

25.49

 

103. Piet Zonneveld

 

26.20

26.15

 

105. Etienne Rolvink

 

26.23

26.06

 

114. Jeanette Lankhuijzen

d

26.58

26.42

 

117. Martin Groenheide

 

27.11

27.00

 

122. Rianne Ammerlaan

d

27.26

27.10

 

127. Nancy van der Knaap

d

27.53

27.35

 

134. Paul Duijnisveld

 

28.32

28.23

 

161. Pauline van der Ende

d

30.30

30.30

 

162. Astrid Suijker

d

30.34

30.18

 

172. Mar Schotel

 

31.26

31.08

 

                 

 

Voorburg 19-6-2016: 10 km

28. Willem Willemsen                                   43.06     43.05

 

Roosendaal 27-6-2016


10 km: d35  2. Marlies Jongerius               38.04    38.03

 

Uitslagen overzicht