Uitslagen september 2017

BAANWEDSTRIJDEN

Schoonhoven 1-9-2017

jongens B

200m

2. Tom van Buuren

28.3

 
 

ver

3. Tom van Buuren

4,55

 

 

Oud-Beijerland 2-9-2017

jongens pupillen A

bal

kogel

ptn

 

2. Nils Eerhart

23,75

6,36

796

 

3. Mick van Veen

23,23

6,23

781

 

4. Niels van der Pijl

20,93

5,40

698

 

5. Boaz van der Lans

13,95

3,67

469

 

jongens pupillenB

       

1. Joe van Veen

29,63

5,37

806

 

2. David de Vries

22,91

5,39

724

 

jongens pupillen mini

       

1. Milan van den Muijsenberg

25,78

4,53

702

 

2. Boy van Veen

9,39

2,71

302

 

meisjes pupillen A

       

1. Luna Pedemonte

28,16

7,78

932

 

2. Donja Zwinkels

18,07

5,95

693

 

3. Amy van Velden

20,17

5,27

679

 

5. Eline Zwinkels

14,47

5,03

576

 

 

jongens pupillen A

4x60m

2. Olympus '70

39.19

jongens pupillen B

4x40m

1. Olympus'70

30,74

meisjes pupillen A

4x60m

2. Olympus '70

39.19

 

masters

     

kogel

3. Cor van Dam

8,47

 
 

4. Andre van der Pijl

7,16

 

discus

3. Cor van dam

33,31

CR m70

 

4. Andre van der Pijl

19,20

 

speer

2. Cor van Dam

29,85

 
 

3. Andre van der Pijl

23,53

 

 

Deventer 2-9-2017

meisjes pup.mini

40m

w

bal

hoog

ver

ptn

 

1. Noa Boutkan

7,51

-0,7

21,69

0,90

dns

1056

 

jongens pup.C

             

2. Luuk Boutkan

6,98

0,7

28,81

1,05

dns

1365

Hoog: ev.CR

 

meisjes pup.mini

600m

1. Noa Boukan

2.22.92

 

jongens pup.C

600m

2. Luuk Boutkan

2.06.96

 

 

Amsterdam 3-9-2017: D-spelen

meisjes D2

       

60m

51. Donna Aalbregt

9,50

-0,7

 

150m

6. Isis Tinneveld

21,27

-1,5

 
 

24. Donna Aalbregt

22,73

-1,5

 
 

29. Ellemijn Blok

23,02

   
 

31. Sanne van der Pijl

23,83

-2,1

 

150m fin

6. Isis Tinneveld

20.94

0,2

 

1000m

48. Sanne van der Pijl

3.52.47

   

60h

19. Frederieke Dekker

11,38

-1,5

 

60h hf

9. Frederieke Dekker

10,54

0,5

 

1000m stpl

2. Frederieke Dekker

2.36.41

   

ver

8. Isis Tinneveld

4,56

0,9

 
 

44. Ellemijn Blok

3,54

0,6

 

discus

19. Tessa Molenaar

18,73

   

speer

13. Tessa Molenaar

25,30

   

jongens D1

       

80m

21. Maurits van Scheijndel

11,74

1,0

 

80m hf

19. Maurits van Scheijndel

12,02

-1,3

 

1000m stpl

4. Frank van den Enden

3.30.91

   

kogel

5. Yannick Rolvink

9,19

   

speer

1. Yannick Rolvink

37,32

   
 

6. Maurits van Scheijndel

30,21

   
 

10. Frank van den Enden

26,30

   

jongens D2

       

1000m

38. Stef Kortekaas

3.23.62

   

ver

25. Stef Kortekaas

3,95

0,0

 

kogel

7. Thomas Kleijweg

11,15

   

speer

8. Thomas Kleijweg

33,44

   

 

Naaldwijk 8-9-2017

400m

13. Leo Olsthoorn

m50

64.73

1500m

1. Michel van der Goes

 

4.32.55

 

2. Borus van der Sar

JA

4.55.26

 

5. Sander van Assen

 

5.30.80

5000m

2. Maarten Bakker

 

16.34.92

 

3. Sjoerd van Marrewijk

 

16.35.20

 

6. Stephan Stam

m40

18.20.04

 

9. Borus van der Sar

JA

18.48.17

 

10. Tim Zwinkels

 

19.14.10

 

11. Jeroen Ruigrok

m40

19.38.33

 

15. Theo van Vliet

m50

20.11.00

 

22. Hans Valstar

m50

21.43.80

 

25. Gerrit van der Sar

m45

24.35.37

speer

7. Etienne Rolvink

m45

30,38

 

Rotterdam 9-9-2017

masters

       

werpvijfkamp

3. Marco Bronswijk

3361 ptn

m50

 

kogelsl

Marco Bronswijk

40,37

m50

 

kogel

Marco Bronswijk

11,11

m50

 

gewicht

Marco Bronswijk

15,90

m50

 

speer

Marco Bronswijk

40,98

m50

CR  m50

discus

Marco Bronswijk

37,32

m50

 

 

Rijssen 9-9-2017

jongens pup.A1

60m

1000m

kogel

hoog

ver

ptn

 

2. Kenan Türegün

9,59

3.53.35

6,73

1,15

3,96

2404

 

 

Barendrecht 9-9-2017

meisjes D

60m

12. Sanne van der Pijl

9,73

0,2

 
 

1000m

8. Sanne van der Pijl

3.51.43

   
 

ver

7. Sanne van der Pijl

3,11

0,0

 

jongens D

80m

5. Maurits van Scheijdel

12,14

-0,2

 
   

6. Frank van den Enden

12,26

-0,2

 
 

600m

4. Frank van den Enden

1.53.81

   
 

kogel

2. Yannick Rolvink

10,18

   
 

discus

6. Maurits van Scheijndel

13,54

   
 

speer

1. Yannick Rolvink

40,86

 

CR

   

4. Maurits van Scheijndel

22,36

   

jongens C

1000m

4. Tom van Buuren

3.33.27

   
 

kogel

1. Ruben Rolvink

12,75

   
 

discus

1. Ruben Rolvink

36,39

   

masters

kogel

2. Etienne Rolvink

10,19

   
   

3. Andre van der Pijl

6,86

   
 

discus

1. Hans Kemper

25,09

   
   

3. Andre van der Pijl

17,10

   
 

discus 2 kg

2. Etienne Rolvink

26,17

   
 

speer 700g

1. Hans Kemper

26,01

   
 

speer 800g

1. Andre van der Pijl

21,40

   

 

Delft 16-9-2017

jongens pup.mini

40m

600m

vortex

ver

ptn

 

1. Milan van den Muijsenberg

7,9h

2.53.10

24,05

2,59

1057

Vortex CR

jongens pup.B

40m

600m

vortex

hoog

ptn

 

6. Jelle Helmig

7.52

2.29.84

16,55

1,00

1312

 

 

Barendrecht 16-92017: ZH kamp pupillen

meisjes pup.mini

40m

bal

ver

ptn

 

1. Noa Boutkan

7,63

20,96

3,05

1082

 

jongens pup.mini

         

3. Drazic Rondhuis

7,91

21,89

2,76

987

 

18. Boy van Veen

8,96

9,87

1,98

477

 

jongens pup.C

40m

bal

ver

ptn

 

2. Luuk Boutkan

6,98

26,92

3,43

1368

 

jongens pup.B

40m

bal

ver

ptn

 

9. Joe van Veen

7,34

26,60

3,25

1252

 

10. David de Vries

7,23

21,82

2,93

1149

 

meisjes pup.A1

60m

kogel

hoog

ptn

 

1. Floortje Lusthof

9,45

5,78

1,25

1485

 

1. Jet van Mierlo

9,67

7,00

1,20

1485

 

12. Julie Geleijnse

10,39

5,08

1,10

1183

 

20. Amy van Velden

11,02

4,99

0,95

982

 

meisjes pup.A2

60m

kogel

hoog

ptn

 

10. Maaike Boers

10,09

6,72

1,20

1402

 

16. Luna Pedemonte

10,17

6,64

1,15

1349

 

17. Donja Zwinkels

9,60

6,00

1,05

1327

 

22. Eline Beeloo

10,72

4,74

dns

698

 

jongens pupillen A1

         

6. Mick van Veen

9,36

6,81

1,15

1490

 

7. Nils Erhart

10,00

6,90

1,15

1390

 

13. Kenan Türegün

9,68

dns

1,05

908

 

15. Boaz van der Lans

10,54

dns

1,00

741

 

 

meisjes pup.mini

600m

1. Noa Boutkan

2.19.47

 

jongens pup.mini

600m

3. Drazic Rondhuis

2.22.71

 
   

15. Boy van Veen

2.49.39

 

jongens pup.C

600m

1. Luuk Boutkan

2.07.16

 

jongens pup.B

1000m

7. Joe van Veen

4.07.68

 
   

8. David de Vries

4.13.21

 

meisjes pup.A1

1000m

2. Floortje Lusthof

3.44.26

 
   

6. Jet van Mierlo

3.56.69

 
   

7. Julie Geleijnse

3.58.88

 

meisjes pup.A2

1000m

7. Maaike Boers

3.53.72

 
   

12. Luna Pedemonte

4.08.13

 

jongens pup.A1

1000m

7. Mick van Veen

3.47.57

 
   

11. Nils Erhart

4.23.87

 

 

Groningen: finale C/D-competitie

Meisjes D

60m

9. Isis Tinneveld

8.71

-1,5

 
 

30. Bibienne de Brabander

9.24

-0,1

 
 

32. Sanna de Koning

9.39

-1,4

 

1000m

8. Frederiek Dekker

3.21.43

   
 

22. Anna Lusthof

3.37.09

   
 

27. Sanna de Koning

3.43.82

   

60h

12. Frederiek Dekker

10.61

-1,9

 
 

25. Sanna de Koning

11.74

-0,3

 
 

34. Sanne van der Pijl

12.70

-1,0

 

4x60m

6. Olympus '70

32.92

   

ver

11. Isis Tinneveld

4,26

-0,6

 
 

20. Ellemijn Blok

3,85

0,5

 

hoog

20. Ellemijn Blok

1,25

   
 

24. Donna Aalbregt

1,05

   

kogel

4. Bibienne de Brabander

12,06

   
 

11. Tessa Molenaar

10,14

   

speer

10. Tessa Molenaar

23,98

   

totaal

12. Olympus '70

5590 ptn

   

 

Zoetermeer 17-9-2017

jongens D1

80m

8. Joshua Adriaanse

12.55

0,5

 
 

1000m

4. Joshua Adriaanse

3.47.90

   
 

hoog

6. Yannick Rolvink

1,35

   
 

kogel

6. Yannick Rolvink

9,40

   

jongens C1

800m

1. Tom van Buuren

2.32.48

   

jongens C2

100m

8. Ruben Rolvink

13.52

-0,3

 
 

ver

10. Ruben Rolvink

4,88

   
 

kogel

8. Ruben Rolvink

13,28

   

 

Naaldwijk 17-9-2017; prom/degr.wedstr. 1e/2e divisie

dames

100m

7. Yvonne de Jong

13.08

2,2

 
 

200m

10. Yvonne de Jong

27.03

2,3

 
 

400m

6. Emma Dekker

61.23

   
   

12. Nadine de jong

65.77

   
 

800m

1. Inga Michejenko

2.13.51

   
 

3000m

2. Anne Luijten

9.52.23

   
   

11. Lisan Duijvestein

10.27.46

   
 

100h

1. Eva Tetteroo

14.69

2,5

 
 

400h

11. Eveline van Marrewijk

79.25

   
 

Zw.est

1. Olympus '70

2.18.29

   
 

hss

11. Brigitte Vellekoop

9,73

      1,9

 
 

hoog

2. Eva Tetteroo

1,65

     

 
 

polsstok

7. Suzanne van Marrewijk

2,40

   
 

kogel

5. Eva Tetteroo

11,71

   
   

12. Aline Philipsen

9,56

   
 

kogelsl

4. Danique de Brabander

38,21

   
   

12. Wendy van Zwol

30,94

   
 

totaal

5. Olympus '70

101 ptn

   

heren

100m

10. Alberto Biswane

11.59

1,8

 
   

13. Quinten de Brabander

12.32

2,9

 
 

200m

7. Alberto Biswane

23.34

2,0

 
   

13. Quinten de Brabander

25.48

1,6

 
 

400m

3. Samuel Chapple

51.20

   
   

13. Raymon Toussaint

52.91

   
 

800m

3. Tom de Gelder

1.57.65

   
 

5000m

3. Arthur van Dijk

15.54.09

 

CR m45

   

13. Tristan Valkenburg

16.07.45

   
 

110h

5. Niko Zuidema

15.41

1,6

 
   

12. Tim Hoogenboom

16.47

1,4

 
 

3000 stpl

2. Sjoerd van Marrewijk

9.38.30

   
 

Zw.est

1. Olympus '70

2.00.88

   
 

ver

11. Guido Persoon

5,79

2,7

 
   

13. Tim Hoogenboom

5,40

0,9

 
 

hoog

5. Tim Hoogenboom

1,90

   
   

6. Guido Persoon

1,90

   
 

kogel

12. Marco Bronswijk

10,55

   
   

13. Ivo Kerklaan

8,84

   
 

discus

10. Marco Bronswijk

32,51

   
 

totaal

6. Olympus '70

98 ptn

   

 

Huizen 17-9-2017

masters

werpvijfkamp

12. Cor van Dam

2609 ptn

CR m70

 

kogel

12. Cor van Dam

9,35

CR m70

 

discus

12. Cor van Dam

20,97

 
 

speer

12. Cor van Dam

26,82

 
 

gewicht

12. Cor van Dam

11,05

 
 

kogelsl

12. Cor van Dam

26,52

 

 

Amstelveen 23 en 24-9-2017

meisjes D

     

4x60m  s5

5. Olympus '70

33.47

 

4x600m s2

7. Oympus '70

7.49.49

 

Zweedse est.

2. Olympus '70

2.36.20

CR

jongens D

     

4x80m s4

4. Olympus '70

46.22

 

4x600m s2

8. Olympus 70

7.56.88

 

Zweedse est. S3

4. Olympus '70

2.42.47

 

 

Zutphen 30-9-2017

masters m50

   

kogelslingeren NK

4. Marco Bronswijk

39,71

gewichtwerpen NK

4. Marco Bronswijk

15,43

masters m70

   

kogelslingeren NK

2. Cor van Dam

24,07

gewichtwerpen NK

2. Cor van Dam

11,26

 

St.Niklaas (B) 24-9

Jongens pup.C

Kogel                    Luuk Boutkan    7,00

 

WEGWEDSTRIJDEN

Noorderloos 2-9-2017: 10 km

m45       3. Jan Van Hoeven          36.37     36.35

Delft 10-9-2017

5 km dames

4. Wietske van der Lans

21.22

5 km heren

8. Jan van Hoeven

18.37

 

45. Hans Valstar

21.57

10 km dames

3. Lynn van Toledo

52.57

10 km heren

1. Maarten Bakker

37.28

 

2. Daan Valstar

41.07

 

6. Marco van der Lans

46.24

 

Amsterdam 10-9-2017: 30 km

heren

10. Arco Poot

2.02.01

2.01.57

 

m45

29. Martien Mol

2.36.51

2.36.42

 

d55

2. Anneke Starrenburg

2.26.28

2.26.21

 
 

3. Corry van Rijn

2.28.52

2.28.46

 

 

Zaandam 17-9-2017: 10 EM (Dam tot dam)

In de uitslagen worden geen verenigingen vermeld. Deze leden hebben we kunnen traceren. Ontbrekende uitslagen graag melden.

wedstrijd

     

80. Maarten Bakker

59.32

59.26

 

323. Sander van Assen

76.36

76.19

 

394. Lynn van Toledo

82.55

82.55

18e d

business run

     

1105. Anneke Starrenburg

76.45

74.01

 

 

Zoetermeer 23-9-2017

halve marathon d

1. Carla Ophorst

1.27.29

 

10 km d

1. Marlies Jongerius

37.34

 

10 km m

Tristan Valkenburg

34.49

 

5 km m40

1. Arthur van Dijk

16.27

 

 

’s-Gravenzande 30-9-2017

10 EM (16,090 km)

1. Issak Berhane (Sparta)

 

53.43

 

7. Willem de Graaf

m45

59.33

 

10. Jan van Hoeven

m45

61.01

 

12. Marlies Jongerius

d35

61.17

 

14. Paul Jansen

m45

62.21

 

23. Wim de Jong

m55

64.28

 

24. Carla Ophorst

d50

64.29

 

28. Bram van Paassen

 

65.27

 

32. Arjan van Velden

m45

66.45

 

36. Jeroen Ruigrok

m35

67.29

 

37. Wim Wubben

m55

67.31

 

43. Ronald Ton

m45

68.14

 

48. Jan Willem van der Kraan

m35

68.51

 

53. Wouter Wubben

 

70.31

 

56. Eric Philipsen

m45

70.58

 

61. Raymond Mauritz

m45

71.23

 

62. Arthur Heerkens

m45

71.24

 

64. Fep van den Ende

m55

71.30

 

66. Armand Olsthoorn

m35

71.54

 

77. Kees Vreugdenhil

m45

74.07

 

78. Rudy van den Berg

m35

74.11

 

89. Rene van Luijk

m45

74.40

 

91. Piet van Schie

m55

75.09

 

92. Hilair Zwinkels

m45

75.22

 

111. Ronald Hoogenboom

m45

77.28

 

116. Joke Immerzeel

d50

78.04

 

120. André Pelikaan

m45

78.38

 

121. Aad van Schie

m55

78.39

 

126. Jan Noordam

m55

79.00

 

130. Ruud Groenewoud

m55

79.07

 

133. Dennis Flinterman

m35

79.31

 

141. Marc van Heijningen

m45

80.06

 

142. Cindy Koene

d

80.09

 

143. Tim Hoogenboom

 

80.09

 

149. Piet de Jong

m55

81.08

 

157. Arjan Boekesijn

m45

81.52

 

161. Aad van der Laar

m55

82.50

 

163. George Steentjes

m55

82.26

 

168. Jelle Heins

m55

82.42

 

171. Dennis van Dijk

m35

83.35

 

178. Peter van de Sande

m55

84.26

 

179. Quinten de Brabander

 

84.30

 

184. Ronald Valstar

m45

84.57

 

185. Aad van Zanten

m55

85.04

 

189. Peter Voogd

m45

85.35

 

196. Kees van den Bos

m55

86.35

 

197. R van Heijningen

m35

86.36

 

201. Willem Sinterniklaas

m45

86.55

 

219. Rita Buitelaar

d50

88.13

 

224. Joost van Luijk

 

89.02

 

232. Rob Blomjous

m45

90.23

 

236. Frans Koene

m45

91.14

 

238. Wim van Kester

m55

91.15

 

243. Leo Zuijderwijk

m45

91.49

 

246. Ed Gram

m45

92.14

 

249. Iris van Toledo

d

92.20

 

252. Jeanette Lankhuijzen

d50

92.30

 

263. Michel van Vliet

m35

96.00

 

264. Linda van den Berg

d35

96.01

 

 

5 km

1. Sjoerd van Marrewijk

15.46

 

3. Dominic Bersee

16.00

 

4. Tristan valkenburg

16.13

 

6. Maarten Bakker

16.50

 

13. Borus van der Sar

18.00

 

14. Daan Valstar

18.12

 

16. Bart van der Kruk

18.20

m35

18. Isa Leen

18.26

d

23. Patrick van Seters

19.43

 

26. Ingrid le Comte

20.06

d

32. Wietske van der Lans

20.55

d35

33. Nico van den berg

20.57

m35

34. Leo Olsthoorn

21.06

m35

42. Tygo Heemskerk

21.26

 

43. Hans Valstar

21.30

m35

78. Ellen Grimbergen

23.19

d35

82. Nico Hagman

23.30

m35

99. Marissa van Vliet

24.28

d

104. Linda Koper

24.41

d

110. Ralph Hofstede

25.04

 

122. Hans Bakker

25.31

m35

123. Toke van Ruijven

25.39

d35

125. Cock Barendse

25.44

m35

134. Aart van den berg

25.57

m35

135. Johan Solleveld

25.57

m35

151. Harm Horstman

26.51

m35

156. Jessica Ringeling

27.01

d35

162. Laura de Vos

27.20

d

163. Antoinette Gerritse

27.33

d35

167. Gert van Seters

27.58

m35

180. Peter Hendriksen

28.48

m35

182. Suzan den Ouden

28.55

d

186. Kees Eekhout

29.09

m35

191. Anneke Starrenburg

29.20

d35

193. Mascha van der Houwen

29.22

d35

197. Ton Middendorp

29.53

m35

226. Gerard van der Stok

33.32

m35

 

 

Uitslagen overzicht