Uitslagen september 2017
BAANWEDSTRIJDEN
Schoonhoven 1-9-2017
jongens B |
200m |
2. Tom van Buuren |
28.3 |
|
ver |
3. Tom van Buuren |
4,55 |
Oud-Beijerland 2-9-2017
jongens pupillen A |
bal |
kogel |
ptn |
|
2. Nils Eerhart |
23,75 |
6,36 |
796 |
|
3. Mick van Veen |
23,23 |
6,23 |
781 |
|
4. Niels van der Pijl |
20,93 |
5,40 |
698 |
|
5. Boaz van der Lans |
13,95 |
3,67 |
469 |
|
jongens pupillenB |
||||
1. Joe van Veen |
29,63 |
5,37 |
806 |
|
2. David de Vries |
22,91 |
5,39 |
724 |
|
jongens pupillen mini |
||||
1. Milan van den Muijsenberg |
25,78 |
4,53 |
702 |
|
2. Boy van Veen |
9,39 |
2,71 |
302 |
|
meisjes pupillen A |
||||
1. Luna Pedemonte |
28,16 |
7,78 |
932 |
|
2. Donja Zwinkels |
18,07 |
5,95 |
693 |
|
3. Amy van Velden |
20,17 |
5,27 |
679 |
|
5. Eline Zwinkels |
14,47 |
5,03 |
576 |
jongens pupillen A |
4x60m |
2. Olympus '70 |
39.19 |
jongens pupillen B |
4x40m |
1. Olympus'70 |
30,74 |
meisjes pupillen A |
4x60m |
2. Olympus '70 |
39.19 |
masters |
|||
kogel |
3. Cor van Dam |
8,47 |
|
4. Andre van der Pijl |
7,16 |
||
discus |
3. Cor van dam |
33,31 |
CR m70 |
4. Andre van der Pijl |
19,20 |
||
speer |
2. Cor van Dam |
29,85 |
|
3. Andre van der Pijl |
23,53 |
Deventer 2-9-2017
meisjes pup.mini |
40m |
w |
bal |
hoog |
ver |
ptn |
|
1. Noa Boutkan |
7,51 |
-0,7 |
21,69 |
0,90 |
dns |
1056 |
|
jongens pup.C |
|||||||
2. Luuk Boutkan |
6,98 |
0,7 |
28,81 |
1,05 |
dns |
1365 |
Hoog: ev.CR |
meisjes pup.mini |
600m |
1. Noa Boukan |
2.22.92 |
|
jongens pup.C |
600m |
2. Luuk Boutkan |
2.06.96 |
Amsterdam 3-9-2017: D-spelen
meisjes D2 |
||||
60m |
51. Donna Aalbregt |
9,50 |
-0,7 |
|
150m |
6. Isis Tinneveld |
21,27 |
-1,5 |
|
24. Donna Aalbregt |
22,73 |
-1,5 |
||
29. Ellemijn Blok |
23,02 |
|||
31. Sanne van der Pijl |
23,83 |
-2,1 |
||
150m fin |
6. Isis Tinneveld |
20.94 |
0,2 |
|
1000m |
48. Sanne van der Pijl |
3.52.47 |
||
60h |
19. Frederieke Dekker |
11,38 |
-1,5 |
|
60h hf |
9. Frederieke Dekker |
10,54 |
0,5 |
|
1000m stpl |
2. Frederieke Dekker |
2.36.41 |
||
ver |
8. Isis Tinneveld |
4,56 |
0,9 |
|
44. Ellemijn Blok |
3,54 |
0,6 |
||
discus |
19. Tessa Molenaar |
18,73 |
||
speer |
13. Tessa Molenaar |
25,30 |
||
jongens D1 |
||||
80m |
21. Maurits van Scheijndel |
11,74 |
1,0 |
|
80m hf |
19. Maurits van Scheijndel |
12,02 |
-1,3 |
|
1000m stpl |
4. Frank van den Enden |
3.30.91 |
||
kogel |
5. Yannick Rolvink |
9,19 |
||
speer |
1. Yannick Rolvink |
37,32 |
||
6. Maurits van Scheijndel |
30,21 |
|||
10. Frank van den Enden |
26,30 |
|||
jongens D2 |
||||
1000m |
38. Stef Kortekaas |
3.23.62 |
||
ver |
25. Stef Kortekaas |
3,95 |
0,0 |
|
kogel |
7. Thomas Kleijweg |
11,15 |
||
speer |
8. Thomas Kleijweg |
33,44 |
Naaldwijk 8-9-2017
400m |
13. Leo Olsthoorn |
m50 |
64.73 |
1500m |
1. Michel van der Goes |
4.32.55 |
|
2. Borus van der Sar |
JA |
4.55.26 |
|
5. Sander van Assen |
5.30.80 |
||
5000m |
2. Maarten Bakker |
16.34.92 |
|
3. Sjoerd van Marrewijk |
16.35.20 |
||
6. Stephan Stam |
m40 |
18.20.04 |
|
9. Borus van der Sar |
JA |
18.48.17 |
|
10. Tim Zwinkels |
19.14.10 |
||
11. Jeroen Ruigrok |
m40 |
19.38.33 |
|
15. Theo van Vliet |
m50 |
20.11.00 |
|
22. Hans Valstar |
m50 |
21.43.80 |
|
25. Gerrit van der Sar |
m45 |
24.35.37 |
|
speer |
7. Etienne Rolvink |
m45 |
30,38 |
Rotterdam 9-9-2017
masters |
||||
werpvijfkamp |
3. Marco Bronswijk |
3361 ptn |
m50 |
|
kogelsl |
Marco Bronswijk |
40,37 |
m50 |
|
kogel |
Marco Bronswijk |
11,11 |
m50 |
|
gewicht |
Marco Bronswijk |
15,90 |
m50 |
|
speer |
Marco Bronswijk |
40,98 |
m50 |
CR m50 |
discus |
Marco Bronswijk |
37,32 |
m50 |
Rijssen 9-9-2017
jongens pup.A1 |
60m |
1000m |
kogel |
hoog |
ver |
ptn |
|
2. Kenan Türegün |
9,59 |
3.53.35 |
6,73 |
1,15 |
3,96 |
2404 |
Barendrecht 9-9-2017
meisjes D |
60m |
12. Sanne van der Pijl |
9,73 |
0,2 |
|
1000m |
8. Sanne van der Pijl |
3.51.43 |
|||
ver |
7. Sanne van der Pijl |
3,11 |
0,0 |
||
jongens D |
80m |
5. Maurits van Scheijdel |
12,14 |
-0,2 |
|
6. Frank van den Enden |
12,26 |
-0,2 |
|||
600m |
4. Frank van den Enden |
1.53.81 |
|||
kogel |
2. Yannick Rolvink |
10,18 |
|||
discus |
6. Maurits van Scheijndel |
13,54 |
|||
speer |
1. Yannick Rolvink |
40,86 |
CR |
||
4. Maurits van Scheijndel |
22,36 |
||||
jongens C |
1000m |
4. Tom van Buuren |
3.33.27 |
||
kogel |
1. Ruben Rolvink |
12,75 |
|||
discus |
1. Ruben Rolvink |
36,39 |
|||
masters |
kogel |
2. Etienne Rolvink |
10,19 |
||
3. Andre van der Pijl |
6,86 |
||||
discus |
1. Hans Kemper |
25,09 |
|||
3. Andre van der Pijl |
17,10 |
||||
discus 2 kg |
2. Etienne Rolvink |
26,17 |
|||
speer 700g |
1. Hans Kemper |
26,01 |
|||
speer 800g |
1. Andre van der Pijl |
21,40 |
Delft 16-9-2017
jongens pup.mini |
40m |
600m |
vortex |
ver |
ptn |
|
1. Milan van den Muijsenberg |
7,9h |
2.53.10 |
24,05 |
2,59 |
1057 |
Vortex CR |
jongens pup.B |
40m |
600m |
vortex |
hoog |
ptn |
|
6. Jelle Helmig |
7.52 |
2.29.84 |
16,55 |
1,00 |
1312 |
Barendrecht 16-92017: ZH kamp pupillen
meisjes pup.mini |
40m |
bal |
ver |
ptn |
|
1. Noa Boutkan |
7,63 |
20,96 |
3,05 |
1082 |
|
jongens pup.mini |
|||||
3. Drazic Rondhuis |
7,91 |
21,89 |
2,76 |
987 |
|
18. Boy van Veen |
8,96 |
9,87 |
1,98 |
477 |
|
jongens pup.C |
40m |
bal |
ver |
ptn |
|
2. Luuk Boutkan |
6,98 |
26,92 |
3,43 |
1368 |
|
jongens pup.B |
40m |
bal |
ver |
ptn |
|
9. Joe van Veen |
7,34 |
26,60 |
3,25 |
1252 |
|
10. David de Vries |
7,23 |
21,82 |
2,93 |
1149 |
|
meisjes pup.A1 |
60m |
kogel |
hoog |
ptn |
|
1. Floortje Lusthof |
9,45 |
5,78 |
1,25 |
1485 |
|
1. Jet van Mierlo |
9,67 |
7,00 |
1,20 |
1485 |
|
12. Julie Geleijnse |
10,39 |
5,08 |
1,10 |
1183 |
|
20. Amy van Velden |
11,02 |
4,99 |
0,95 |
982 |
|
meisjes pup.A2 |
60m |
kogel |
hoog |
ptn |
|
10. Maaike Boers |
10,09 |
6,72 |
1,20 |
1402 |
|
16. Luna Pedemonte |
10,17 |
6,64 |
1,15 |
1349 |
|
17. Donja Zwinkels |
9,60 |
6,00 |
1,05 |
1327 |
|
22. Eline Beeloo |
10,72 |
4,74 |
dns |
698 |
|
jongens pupillen A1 |
|||||
6. Mick van Veen |
9,36 |
6,81 |
1,15 |
1490 |
|
7. Nils Erhart |
10,00 |
6,90 |
1,15 |
1390 |
|
13. Kenan Türegün |
9,68 |
dns |
1,05 |
908 |
|
15. Boaz van der Lans |
10,54 |
dns |
1,00 |
741 |
meisjes pup.mini |
600m |
1. Noa Boutkan |
2.19.47 |
|
jongens pup.mini |
600m |
3. Drazic Rondhuis |
2.22.71 |
|
15. Boy van Veen |
2.49.39 |
|||
jongens pup.C |
600m |
1. Luuk Boutkan |
2.07.16 |
|
jongens pup.B |
1000m |
7. Joe van Veen |
4.07.68 |
|
8. David de Vries |
4.13.21 |
|||
meisjes pup.A1 |
1000m |
2. Floortje Lusthof |
3.44.26 |
|
6. Jet van Mierlo |
3.56.69 |
|||
7. Julie Geleijnse |
3.58.88 |
|||
meisjes pup.A2 |
1000m |
7. Maaike Boers |
3.53.72 |
|
12. Luna Pedemonte |
4.08.13 |
|||
jongens pup.A1 |
1000m |
7. Mick van Veen |
3.47.57 |
|
11. Nils Erhart |
4.23.87 |
Groningen: finale C/D-competitie
Meisjes D
60m |
9. Isis Tinneveld |
8.71 |
-1,5 |
|
30. Bibienne de Brabander |
9.24 |
-0,1 |
||
32. Sanna de Koning |
9.39 |
-1,4 |
||
1000m |
8. Frederiek Dekker |
3.21.43 |
||
22. Anna Lusthof |
3.37.09 |
|||
27. Sanna de Koning |
3.43.82 |
|||
60h |
12. Frederiek Dekker |
10.61 |
-1,9 |
|
25. Sanna de Koning |
11.74 |
-0,3 |
||
34. Sanne van der Pijl |
12.70 |
-1,0 |
||
4x60m |
6. Olympus '70 |
32.92 |
||
ver |
11. Isis Tinneveld |
4,26 |
-0,6 |
|
20. Ellemijn Blok |
3,85 |
0,5 |
||
hoog |
20. Ellemijn Blok |
1,25 |
||
24. Donna Aalbregt |
1,05 |
|||
kogel |
4. Bibienne de Brabander |
12,06 |
||
11. Tessa Molenaar |
10,14 |
|||
speer |
10. Tessa Molenaar |
23,98 |
||
totaal |
12. Olympus '70 |
5590 ptn |
Zoetermeer 17-9-2017
jongens D1 |
80m |
8. Joshua Adriaanse |
12.55 |
0,5 |
|
1000m |
4. Joshua Adriaanse |
3.47.90 |
|||
hoog |
6. Yannick Rolvink |
1,35 |
|||
kogel |
6. Yannick Rolvink |
9,40 |
|||
jongens C1 |
800m |
1. Tom van Buuren |
2.32.48 |
||
jongens C2 |
100m |
8. Ruben Rolvink |
13.52 |
-0,3 |
|
ver |
10. Ruben Rolvink |
4,88 |
|||
kogel |
8. Ruben Rolvink |
13,28 |
Naaldwijk 17-9-2017; prom/degr.wedstr. 1e/2e divisie
dames |
100m |
7. Yvonne de Jong |
13.08 |
2,2 |
|
200m |
10. Yvonne de Jong |
27.03 |
2,3 |
||
400m |
6. Emma Dekker |
61.23 |
|||
12. Nadine de jong |
65.77 |
||||
800m |
1. Inga Michejenko |
2.13.51 |
|||
3000m |
2. Anne Luijten |
9.52.23 |
|||
11. Lisan Duijvestein |
10.27.46 |
||||
100h |
1. Eva Tetteroo |
14.69 |
2,5 |
||
400h |
11. Eveline van Marrewijk |
79.25 |
|||
Zw.est |
1. Olympus '70 |
2.18.29 |
|||
hss |
11. Brigitte Vellekoop |
9,73 |
1,9 |
||
hoog |
2. Eva Tetteroo |
1,65 |
|
||
polsstok |
7. Suzanne van Marrewijk |
2,40 |
|||
kogel |
5. Eva Tetteroo |
11,71 |
|||
12. Aline Philipsen |
9,56 |
||||
kogelsl |
4. Danique de Brabander |
38,21 |
|||
12. Wendy van Zwol |
30,94 |
||||
totaal |
5. Olympus '70 |
101 ptn |
|||
heren |
100m |
10. Alberto Biswane |
11.59 |
1,8 |
|
13. Quinten de Brabander |
12.32 |
2,9 |
|||
200m |
7. Alberto Biswane |
23.34 |
2,0 |
||
13. Quinten de Brabander |
25.48 |
1,6 |
|||
400m |
3. Samuel Chapple |
51.20 |
|||
13. Raymon Toussaint |
52.91 |
||||
800m |
3. Tom de Gelder |
1.57.65 |
|||
5000m |
3. Arthur van Dijk |
15.54.09 |
CR m45 |
||
13. Tristan Valkenburg |
16.07.45 |
||||
110h |
5. Niko Zuidema |
15.41 |
1,6 |
||
12. Tim Hoogenboom |
16.47 |
1,4 |
|||
3000 stpl |
2. Sjoerd van Marrewijk |
9.38.30 |
|||
Zw.est |
1. Olympus '70 |
2.00.88 |
|||
ver |
11. Guido Persoon |
5,79 |
2,7 |
||
13. Tim Hoogenboom |
5,40 |
0,9 |
|||
hoog |
5. Tim Hoogenboom |
1,90 |
|||
6. Guido Persoon |
1,90 |
||||
kogel |
12. Marco Bronswijk |
10,55 |
|||
13. Ivo Kerklaan |
8,84 |
||||
discus |
10. Marco Bronswijk |
32,51 |
|||
totaal |
6. Olympus '70 |
98 ptn |
Huizen 17-9-2017
masters |
werpvijfkamp |
12. Cor van Dam |
2609 ptn |
CR m70 |
kogel |
12. Cor van Dam |
9,35 |
CR m70 |
|
discus |
12. Cor van Dam |
20,97 |
||
speer |
12. Cor van Dam |
26,82 |
||
gewicht |
12. Cor van Dam |
11,05 |
||
kogelsl |
12. Cor van Dam |
26,52 |
Amstelveen 23 en 24-9-2017
meisjes D |
|||
4x60m s5 |
5. Olympus '70 |
33.47 |
|
4x600m s2 |
7. Oympus '70 |
7.49.49 |
|
Zweedse est. |
2. Olympus '70 |
2.36.20 |
CR |
jongens D |
|||
4x80m s4 |
4. Olympus '70 |
46.22 |
|
4x600m s2 |
8. Olympus 70 |
7.56.88 |
|
Zweedse est. S3 |
4. Olympus '70 |
2.42.47 |
Zutphen 30-9-2017
masters m50 |
||
kogelslingeren NK |
4. Marco Bronswijk |
39,71 |
gewichtwerpen NK |
4. Marco Bronswijk |
15,43 |
masters m70 |
||
kogelslingeren NK |
2. Cor van Dam |
24,07 |
gewichtwerpen NK |
2. Cor van Dam |
11,26 |
St.Niklaas (B) 24-9
Jongens pup.C
Kogel Luuk Boutkan 7,00
WEGWEDSTRIJDEN
Noorderloos 2-9-2017: 10 km
m45 3. Jan Van Hoeven 36.37 36.35
Delft 10-9-2017
5 km dames |
4. Wietske van der Lans |
21.22 |
5 km heren |
8. Jan van Hoeven |
18.37 |
45. Hans Valstar |
21.57 |
|
10 km dames |
3. Lynn van Toledo |
52.57 |
10 km heren |
1. Maarten Bakker |
37.28 |
2. Daan Valstar |
41.07 |
|
6. Marco van der Lans |
46.24 |
Amsterdam 10-9-2017: 30 km
heren |
10. Arco Poot |
2.02.01 |
2.01.57 |
|
m45 |
29. Martien Mol |
2.36.51 |
2.36.42 |
|
d55 |
2. Anneke Starrenburg |
2.26.28 |
2.26.21 |
|
3. Corry van Rijn |
2.28.52 |
2.28.46 |
Zaandam 17-9-2017: 10 EM (Dam tot dam)
In de uitslagen worden geen verenigingen vermeld. Deze leden hebben we kunnen traceren. Ontbrekende uitslagen graag melden.
wedstrijd |
|||
80. Maarten Bakker |
59.32 |
59.26 |
|
323. Sander van Assen |
76.36 |
76.19 |
|
394. Lynn van Toledo |
82.55 |
82.55 |
18e d |
business run |
|||
1105. Anneke Starrenburg |
76.45 |
74.01 |
Zoetermeer 23-9-2017
halve marathon d |
1. Carla Ophorst |
1.27.29 |
|
10 km d |
1. Marlies Jongerius |
37.34 |
|
10 km m |
Tristan Valkenburg |
34.49 |
|
5 km m40 |
1. Arthur van Dijk |
16.27 |
’s-Gravenzande 30-9-2017
10 EM (16,090 km)
1. Issak Berhane (Sparta) |
53.43 |
||
7. Willem de Graaf |
m45 |
59.33 |
|
10. Jan van Hoeven |
m45 |
61.01 |
|
12. Marlies Jongerius |
d35 |
61.17 |
|
14. Paul Jansen |
m45 |
62.21 |
|
23. Wim de Jong |
m55 |
64.28 |
|
24. Carla Ophorst |
d50 |
64.29 |
|
28. Bram van Paassen |
65.27 |
||
32. Arjan van Velden |
m45 |
66.45 |
|
36. Jeroen Ruigrok |
m35 |
67.29 |
|
37. Wim Wubben |
m55 |
67.31 |
|
43. Ronald Ton |
m45 |
68.14 |
|
48. Jan Willem van der Kraan |
m35 |
68.51 |
|
53. Wouter Wubben |
70.31 |
||
56. Eric Philipsen |
m45 |
70.58 |
|
61. Raymond Mauritz |
m45 |
71.23 |
|
62. Arthur Heerkens |
m45 |
71.24 |
|
64. Fep van den Ende |
m55 |
71.30 |
|
66. Armand Olsthoorn |
m35 |
71.54 |
|
77. Kees Vreugdenhil |
m45 |
74.07 |
|
78. Rudy van den Berg |
m35 |
74.11 |
|
89. Rene van Luijk |
m45 |
74.40 |
|
91. Piet van Schie |
m55 |
75.09 |
|
92. Hilair Zwinkels |
m45 |
75.22 |
|
111. Ronald Hoogenboom |
m45 |
77.28 |
|
116. Joke Immerzeel |
d50 |
78.04 |
|
120. André Pelikaan |
m45 |
78.38 |
|
121. Aad van Schie |
m55 |
78.39 |
|
126. Jan Noordam |
m55 |
79.00 |
|
130. Ruud Groenewoud |
m55 |
79.07 |
|
133. Dennis Flinterman |
m35 |
79.31 |
|
141. Marc van Heijningen |
m45 |
80.06 |
|
142. Cindy Koene |
d |
80.09 |
|
143. Tim Hoogenboom |
80.09 |
||
149. Piet de Jong |
m55 |
81.08 |
|
157. Arjan Boekesijn |
m45 |
81.52 |
|
161. Aad van der Laar |
m55 |
82.50 |
|
163. George Steentjes |
m55 |
82.26 |
|
168. Jelle Heins |
m55 |
82.42 |
|
171. Dennis van Dijk |
m35 |
83.35 |
|
178. Peter van de Sande |
m55 |
84.26 |
|
179. Quinten de Brabander |
84.30 |
||
184. Ronald Valstar |
m45 |
84.57 |
|
185. Aad van Zanten |
m55 |
85.04 |
|
189. Peter Voogd |
m45 |
85.35 |
|
196. Kees van den Bos |
m55 |
86.35 |
|
197. R van Heijningen |
m35 |
86.36 |
|
201. Willem Sinterniklaas |
m45 |
86.55 |
|
219. Rita Buitelaar |
d50 |
88.13 |
|
224. Joost van Luijk |
89.02 |
||
232. Rob Blomjous |
m45 |
90.23 |
|
236. Frans Koene |
m45 |
91.14 |
|
238. Wim van Kester |
m55 |
91.15 |
|
243. Leo Zuijderwijk |
m45 |
91.49 |
|
246. Ed Gram |
m45 |
92.14 |
|
249. Iris van Toledo |
d |
92.20 |
|
252. Jeanette Lankhuijzen |
d50 |
92.30 |
|
263. Michel van Vliet |
m35 |
96.00 |
|
264. Linda van den Berg |
d35 |
96.01 |
5 km
1. Sjoerd van Marrewijk |
15.46 |
|
3. Dominic Bersee |
16.00 |
|
4. Tristan valkenburg |
16.13 |
|
6. Maarten Bakker |
16.50 |
|
13. Borus van der Sar |
18.00 |
|
14. Daan Valstar |
18.12 |
|
16. Bart van der Kruk |
18.20 |
m35 |
18. Isa Leen |
18.26 |
d |
23. Patrick van Seters |
19.43 |
|
26. Ingrid le Comte |
20.06 |
d |
32. Wietske van der Lans |
20.55 |
d35 |
33. Nico van den berg |
20.57 |
m35 |
34. Leo Olsthoorn |
21.06 |
m35 |
42. Tygo Heemskerk |
21.26 |
|
43. Hans Valstar |
21.30 |
m35 |
78. Ellen Grimbergen |
23.19 |
d35 |
82. Nico Hagman |
23.30 |
m35 |
99. Marissa van Vliet |
24.28 |
d |
104. Linda Koper |
24.41 |
d |
110. Ralph Hofstede |
25.04 |
|
122. Hans Bakker |
25.31 |
m35 |
123. Toke van Ruijven |
25.39 |
d35 |
125. Cock Barendse |
25.44 |
m35 |
134. Aart van den berg |
25.57 |
m35 |
135. Johan Solleveld |
25.57 |
m35 |
151. Harm Horstman |
26.51 |
m35 |
156. Jessica Ringeling |
27.01 |
d35 |
162. Laura de Vos |
27.20 |
d |
163. Antoinette Gerritse |
27.33 |
d35 |
167. Gert van Seters |
27.58 |
m35 |
180. Peter Hendriksen |
28.48 |
m35 |
182. Suzan den Ouden |
28.55 |
d |
186. Kees Eekhout |
29.09 |
m35 |
191. Anneke Starrenburg |
29.20 |
d35 |
193. Mascha van der Houwen |
29.22 |
d35 |
197. Ton Middendorp |
29.53 |
m35 |
226. Gerard van der Stok |
33.32 |
m35 |