Uitslagen december 2017

UITSLAGEN DECEMBER 2017

BAANWEDSTRIJDEN

Amsterdam 27-12-2017

meisjes D

     

kogel

5. Luna Pedemonte

7,67

 
 

5. Maaike Boers

7,17

 

discus

4. Luna Pedemonte

15,56

 
 

5. Maaike Boers

11,89

 

kogelslingeren

2. Luna Pedemonte

15,98

 
 

3. Maaike Boers

11,21

 

INDOOR

Alkmaar 9-12-2017

meisjes pup.C

40m

kogel

hoog

ptn

 

2. Noa Boutkan

7,58

5,51

0,90

1077

 

jongens pup.B

         

4. Luuk Boutkan

7,03

5,30

1,00

1248

 

meisjes pup.A2

60m

kogel

hoog

ptn

 

4. Floortje Lusthof

9,77

6,76

1,20

1455

 

 

meisjes pup.C

600m

2. Noa Boutkan

2.26.31

 

jongens pup.B

1000m

2. Luuk Boutkan

3.54.37

 

meisjes pup.A2

1000m

9. Floortje Lusthof

3.52.13

 

meisjes D1

60m

26. Luna Pedemonte

10,45

 
   

33. Saskia Otten

11,20

 
 

1000m

18. Luna Pedemonte

4.20.16

 
 

60h

15. Luna Pedemonte

13,89

 
   

16. Saskia Otten

13.97

 
 

kogel

7. Luna Pedemonte

7,32

 
   

11. Saskia Otten

6,77

 
 

hoog

3. Luna Pedemonte

1,20

 
   

18. Saskia Otten

1,05

 

Utrecht 9-12-2017

meisjes pupillen C

50m

vortex

ver

ptn

 

2. Noa Boutkan

8,99

16,72

3,25

1051

50m CR

jongens pupillen C

         

2. Drazic Rondhuis

9,20

17,86

3,44

1073

50m CR

jongens pupillen B

50m

kogel

hoog

ptn

 

6. Luuk Boutkan

8,27

5,18

1,05

1273

50m CR

 

Vught 17-12-2017

Jongens A           polsstok              6. Quinten de Brabander             3,55

 Naaldwijk 17-12-2017

 

jongens C1

60m

Kogel

Ver

punten

 

10

Thomas Kleijweg

9,01

8,97

3,98

1433

 

13

Stef Kortekaas

9,43

7,58

4,01

1289

 

15

Tygo Heemskerk

9,77

6,09

3,65

1074

 

16

Ruben van Seventer

9,60

4,29

3,58

967

 

17

Tijn Zuiderwijk

10,89

4,55

2,92

664

 

 

jongens C2

60m

Kogel

Ver

punten

 

13

Tom van Buuren

8,43

8,03

4,66

1639

 

16

Dijron Hanemaaijer

8,20

7,16

3,77

1462

 

 

jongens D1

60m

Kogel

Ver

punten

 

12

Torsten Meijer

9,67

6,12

3,84

1129

 

14

Luuk van Cappelle

9,82

7,11

3,57

1110

 

17

Milan Kal

9,61

5,02

3,45

991

 

20

Casper van Dijk

9,87

5,13

3,47

960

 

23

Nikita Michejenko

9,86

4,58

3,23

876

 

27

Silvano Pajic

11,87

4,00

2,67

457

 

 

 

60mH

 

     

10

Torsten Meijer

12,73

 

     

13

Milan Kal

13,01

 

     

15

Luuk van Cappelle

13,16

 

     

18

Nikita Michejenko

13,26

 

     

 

jongens D2

60m

Kogel

Ver

punten

 

6

Yannick Rolvink

9,38

10,36

4,27

1492

 

10

Maurits v Scheijndel

8,98

6,92

3,79

1290

 

12

Jasper Spruijt

9,30

8,13

3,60

1260

 

15

Frank vd Enden

9,44

6,65

3,47

1126

 

20

Joost Viveen

9,81

5,01

3,41

950

 

21

Joshua Adriaanse

9,78

4,64

3,30

907

 

23

Koen Viveen

10,03

4,41

3,11

813

 

25

Daan Bladt

11,48

5,43

2,66

600

 

27

Carl van Holsteyn

DNS

DNS

DNS

0

 

 

 

60mH

 

     

11

Yannick Rolvink

11,37

 

     

17

Frank vd Enden

11,95

 

     

18

Joost Viveen

13,11

 

     

20

Koen Viveen

13,36

 

     

 

meisjes C1

60m

Kogel

Ver

punten

 

4

Isis Tinneveld

8,65

7,82

4,40

1527

 

10

Bibienne de Brabander

9,12

10,55

3,72

1437

 

11

Frederiek Dekker

8,86

6,99

4,33

1425

 

17

Ellemijn Blok

9,23

6,98

3,92

1272

 

19

Tessa Molenaar

10,01

8,63

3,55

1158

 

22

Lynn Heskes

9,38

5,66

3,50

1083

 

23

Sanne vd Pijl

9,69

4,88

3,47

972

 

25

Lieve Dillo

9,86

5,84

3,24

962

 

28

Anna Lusthof

9,47

7,20

DNS

841

 

 

 

60mH

 

     

1

Frederiek Dekker

9,95

 

     

2

Isis Tinneveld

10,37

 

     

14

Sanne van der Pijl

12,58

 

     

 

Ellemijn Blok

DNF

 

     

 

meisjes C2

60m

Kogel

Ver

punten

 

16

June Zuijderwijk

9,18

8,30

3,84

1338

 

23

Tamara Zimmerman

9,60

6,12

3,58

1089

 

 

meisjes D1

60m

Kogel

Ver

punten

 

11

Luna Pedemonte

10,05

8,33

3,41

1109

 

14

Pien Mittertreiner

10,26

8,67

3,30

1073

 

17

Mieko Hartman

9,86

7,30

3,27

1055

 

20

Maaike Boers

10,05

7,25

3,29

1026

 

22

Donja Zwinkels

9,63

6,34

3,06

994

 

24

Saskia Otten

10,73

6,74

3,20

882

 

25

Abigail de Groot

10,09

4,54

3,27

845

 

26

Eline Beeloo

10,48

5,46

2,79

756

 

27

Yara Mulder

11,21

5,96

2,83

699

 

28

Zenzi Kerkdijk

10,76

4,55

2,54

605

 

 

 

60mH

 

     

14

Donja Zwinkels

13,12

 

     

15

Luna Pedemonte

13,23

 

     

16

Pien Mittertreiner

13,37

 

     

17

Maaike Boers

13,38

 

     

18

Saskia Otten

13,70

 

     

19

Abigail de Groot

13,84

 

     

20

Mieko Hartman

14,72

 

     

 

meisjes D2

60m

Kogel

Ver

punten

 

23

Lotte Spaargaren

11,05

6,08

2,74

709

 

 

 

60mH

 

     

22

Lotte Spaargaren

14,90

 

     

 Dronten 28-12-2017

jongens D

30m

kogel

hoog

ptn

12. Maurits van Scheijndel

5,29

7,11

1,20

1338

 CROSSEN

Maassluis 3-12-2017

3 km jpup

1. Stef Kortekaas

14.14

 

3. Ruben van Seventer

14.39

3 km dames

1. Lynn van Toledo

15.49

6 km mannen

1. Tom de Gelder

22.48

 

3. Samuel Chapple

23.24

 

4. Arthur van Dijk

23.39

 

8. Daan Valstar

27.34

 

14. Sander van Assen

29.46

 

15. Nico van den Berg

29.59

 

32. Hans Bakker

41.28

mannen 9 km

6. Paul Jansen

40.17

 Baarle Nassau 3-12-2017

m.pup.C

780m

2. Noa Boutkan

3.30

j.pup.B

1170m

1. Luuk Boutkan

4.29

d45

5700m

4. Elvera de Jong

26.12

m55

7600m

2. Maarten de Jong

30.23

heren

9500m

4. Dominic Bersee

33.27

 Delft 10-12-2017: Haagse jeugdcrosscomp. II

meisjes pup.C

1. Noa Boutkan

5.19.20

 

4. Nora Helmig

5.47.12

jongens pup.mini

1. Wessel van Zwet

5.59.31

 

2. Semm Plaisier

6.10.70

 

3. Aaron de Vries

6.39.94

 

4. Boy van Veen

6.42.08

 

5. Guido van den Hoek

6.51.25

jongens pup.C

3. Drazic Rondhuis

5.51.90

meisjes pup.B

5. Noor van der Kruk

5.35.71

jongens pup.B

1. Luuk Boutkan

4.45.63

 

4. Jelmer Jungschlager

5.15.33

jongens pup.A1

10. David de Vries

5.27.14

 

12. Joe van Veen

5.33.24

 

19. Luuk van Velden

6.41.99

meisjes pup. A2

1. Jet van Mierlo

4.49.42

 

2. Floortje Lusthof

4.58.02

jongens pup.A2

2. Mick van Veen

4.50.20

 

3.Kenan Türegün

4.55.34

 

9. Jip Flinterman

5.53.23

meisjes D1

5. Maaike Boers

11.26.85

 

8. Luna Pedemonte

11.57.98

jongens D1

1. Torsten Meijer

9.23.35

jongens D2

1. Frank van den Enden

9.49.11

 

3. Yannick Rolvink

10.04.86

 

7. Joshua Adriaanse

10.45.03

 

8. Carl van Holsteyn

11.15.60

meisjes C

6. Anna Lusthof

10.59.74

jongens C

3. Stef Kortekaas

14.10.74

 

6. Ruben van Seventer

18.03.29

 

10. Tom van Buuren

17.41.40

 Maassluis 24-12-2017

j.pup 3 km

1.Stef Kortekaas

13.52

 

3. Ruben van Seventer

16.04

dames 3 km

1. Judy Middelburg

14.05

mannen 3 km

8. Gerard Rolff

29.05

dames 6 km

1. Lisan Duijvestijn

26.16

 

4. Lynn van Toledo

33.20

 

7. Joke Immerzeel

36.53

mannen 6 km

1. Tom de Gelder

24.04

 

2. Iwan Kleijwegt

24.13

 

3. Tristan Valkenburg

24.14

 

4. Arthur van Dijk

14.21

 

5. Maarten Bakker

26.03

 

10. Jan van der Meer

28.30

 

16. Nico van den Berg

30.57

 

17. Sander van Assen

31.51

 

31. Ted van den Ende

38.22

heren 9 km

1. Willem de Graaf

38.47

 

2. Erwin Sparreboom

38.54

 

4. Bart van den Kruk

39.51

 

7. Paul Jansen

40.40

 

8. Jan van Hoeven

42.20

 

12. Maurits van Veldhoven

44.10

 

16. Wim Wubben

44.51

 

17. Jeroen Ruigrok

45.21

 

26. Hilair Zwinkels

50.57

 

30. Jan Noordam

52.26

 Soest 31-12-2017

mannen kort

7. Tom de Gelder

11.22

 
 

25. Samuel Chapple

11.56

 
 

39. Tristan Valkenburg

12.13

 

masters mannen

6. Arthur van Dijk

31.04

3e m45

 

12. Willem de Graaf

32.32

1e m55

 

87. Bert Vreugdenhil

32.59

21e m55

masters dames

6. Carla Ophorst

29.00

1e d55

dames

4. Anne Luijten

23.10

 
 

14. Lisan Duijvestein

25.25

 

Pr.loop 6,1 km

219. Jeanette Lankhuijzen

43.23

40.34 nto

Delft 31-12-2017; 9,2 km

 

m45 1. Paul Jansen 39.27
m55 2. Wim Wubben 43.39
  5. Nico van den Berg 46.35

 WEGWEDSTRIJDEN

Vlaardingen 3-12-2017

Het was geen vanzelfsprekende karwei om de Olympus-leden uit de uitslag te halen, zonder vermelding van vereniging, noch woonplaats of categorie.

Halve marathon

1

Patrick Kwist

 

1:11:42

3

Rene van der Stap

 

1:18:36

6

Paul, Jansen

 

1:23:12

9

Wim de Jong

 

1:24:37

13

Rene Keijzer

 

1:28:05

14

Arjenvan Velden

 

1:28:19

19

Jan Willem v.d. Kraan

 

1:28:53

20

Carla, Ophorst

d

1:28:57

23

Gert Bakkenes

 

1:29:15

25

Jeroen, Ruigrok

 

1:30:38

32

Marco Hendriks

 

1:34:29

33

Rene Daemen

 

1:34:37

35

Marianne Goijert

d

1:34:56

41

Rene van Luijk

 

1:37:11

43

Kees Vreugdenhil

 

1:39:05

56

Yvonne van den Berg

d

1:41:50

70

Jan Noordam

 

1:43:56

74

Piet Jong

 

1:45:33

80

Jan Brabander

 

1:46:52

81

Dennis van Dijk

 

1:47:08

90

Kees van de Bos

 

1:47:55

98

Leo Zuijderwijk

 

1:49:19

101

Sieto de Vreeze

 

1:49:25

 10 km

2

Bakker Maarten

 

35:11

9

Wouter van den Beukel

 

42:35

11

Hilair Zwinkels

 

44:52

14

Hans Valstar

 

45:29

23

Linda Koper

d

48:39

26

Jose Stolze

d

49:40

30

Antoinette Kamermans

d

51:35

5 km

5

Ellen Grimbergen

d

23:12

8

Linda Alexandra

d

23:56

11

Aart van den Berg

 

25:30

 Nes-Ameland

halve marathon m40

8. Martin Zwinkels

1.37.28

1.36.59

10 km d45

261. Wietske Zwinkels

1.19.18

1.13.42

 Spijkenisse 17-12-2017

halve marathon

   

52. Sander van Assen

1.32.56

1.32.46

87. Theo van Vliet

1.38.47

1.38.32

 Linschoten 23-12-2017

halve marathon

     

10. Arco Poot

1.15.17

1.15.15

 

106. Rene Keijzer

1.27.22

1.27.03

38e m35

121. Carla Ophorst

1.28.22

1.28.21

1e d55

253. Rene van Luijk

1,34,02

1.33.46

62e m45

553. Maarten Jung

1.43.11

1.42.37

67e m55

10,5 km

     

506. Peter van Dijk

57.05

56.10

54e m55

691. Wim Hanemaaijer

60.07

59.13

83e m55

916. Chiel Rodenburg

64.22

1.03.04

122e m55

 Naaldwijk 26-12-2017: kerstloop Olympus ‘70

       

 

Sjoerd van Marrewijk

m

28

00:04:50

winnaar heren senioren 

Maarten Bakker

m

23

00:04:57

snelste partners

Bram van Paassen

m

27

00:05:26

 

Daan Valstar

m

25

00:05:32

 

Guido Persoon

m

18

00:05:44

 

Stef Kortekaas

m

13

00:05:49

 

Frank Penning

m

26

00:05:49

 

Sander van Assen

m

29

00:05:51

 

Marjolein van Marrewijk

V

25

00:05:57

winnares dames senioren

Leo Olsthoorn

m

54

00:05:57

Winnaar heren veteranen 

Richard Lagerweij

m

44

00:05:58

 

Rick Groenewegen

m

23

00:06:18

 

Sven vd Lans

m

14

00:06:19

 

Lynn van Toledo

V

20

00:06:19

snelste partners

Dick Goijert

m

47

00:06:22

snelste ouder-kind

Arjan Zwinkels

m

45

00:06:26

 

Marco vd Lans

m

46

00:06:28

 

Noël Goijert

m

9

00:06:30

snelste ouder-kind, snelste jongen

Hans Valstar

m

53

00:06:34

 

Wouter Potters

m

13

00:06:36

 

Wietske vd Lans

V

45

00:06:36

winnares dames veteranen

Bertran Verweij

m

36

00:06:41

 

Martijn Potters

m

15

00:06:44

 

Helma Stolze

V

41

00:06:58

 

Johan Verzijden

m

36

00:06:59

 

John Potters

m

51

00:07:01

 

Hermine vd Marel

V

55

00:07:01

 

Jan Bouke

m

52

00:07:12

 

Cindy Boon

V

23

00:07:15

 

Linda van Schie

V

36

00:07:19

 

Iris Berendse

V

25

00:07:20

 

Marissa van Vliet

V

23

00:07:24

 

Mieke Stolze

V

11

00:07:27

snelste meisje

Mark Oomen

m

36

00:07:34

 

Hanna vd Marel

V

22

00:07:34

 

Sylvia de Vreede

V

23

00:07:35

 

Dinie van Berkel

V

58

00:07:41

 

Laura de Vos

V

32

00:07:52

 

Quincy Oomen

m

9

00:07:56

 

Peter van Dijk

m

62

00:07:57

 

Cor van Leeuwen

m

59

00:07:58

 

Marie Anne Zwinkels

V

49

00:08:03

 

Fleur Lagerweij

V

11

00:08:04

 

Cor van Dam

m

70

00:08:12

 

Marco Stolze

m

46

00:08:15

 

Andreas Markus

m

49

00:08:32

 

Chiel Rodenburg

m

63

00:08:44

 

Dyana Richardson

V

10

00:08:50

 

Suzanne van Marrewijk

V

18

00:08:52

 

Denise vd Meer

V

25

00:08:55

 

Lars lagerweij

m

9

00:08:59

 

Mees van Schie

m

8

00:09:02

 

Jack Meijer

m

37

00:09:02

 

Niels van Schie

m

36

00:09:10

 

Rick Verzijden

m

9

00:09:11

snelste ouder-kind

Leon Stolze

m

8

00:09:23

 

Emily Goijert

V

11

00:09:28

 

Cas Meijer

m

6

00:09:32

 

Peter Kortekaas

m

66

00:09:36

 

Donja Zwinkels

V

11

00:09:51

 

Marianne vd Berg

V

35

00:10:20

 

Dylan vd Berg

m

7

00:10:48

 

Naina Valencia

m

6

00:10:57

 

Milan de Vos

m

6

00:11:23

 

Jet Verzijden

V

6

00:12:20

 

Hans Bakker

m

53

00:17:16

 

kleine ronde

 

 

 

 

Fem van Schie

V

6

00:02:07

 

Julia van Schie

V

5

00:02:18

 

Ika Oomen

m

6

00:02:19

 

Dieke vd Doef

V

10

00:02:36

 

Sara van Schie

V

4

00:02:59

 

Amy vd Berg

V

5

00:03:04

 

Sem meijer

m

4

00:03:05

 

Mika Vroom

m

5

00:03:43

 

Isa-Sophie vd Berg

V

3

00:04:13

 

Vince de Vos

m

3

00:04:20

 

Fie Zuijderwijk

V

3

00:04:31

 

Rafael vd Berg

m

1

00:04:44

jonste deelnemer

Ise Vroom

V

3

00:04:47

 

Yfke vd Doef

V

3

00:05:45

 

Jan Zuijderwijk

m

1

00:06:09

 

Schoonhoven 10 km

77. Sander van Assen 45.30 45.27
107. Hans Valstar 47.00 46.57

TRAIL

Bladel 3-12-2017

dames 11 km    37. Monique Hoogervorst           1.14.05                 

Uitslagen overzicht