Uitslagen september 2018

gewijzigd op 9 oktober 2018

BAANWEDSTRIJDEN

Oud Beijerland 1-9-2018

meisjes pup.A

80m

1. Floortje Lusthof

12,02

-0,4

 

100m

1. Floortje Lusthof

15,18

-0,6

 

200m

1. Floortje Lusthof

31,36

-1,2

meisjes C

200m

1. Anna Lusthof

29,39

-1,4

 

kogel

1. Tessa Molenaar

9,53

 
 

discus

2. Tessa Molenaar

21,55

 
 

speer

3. Tessa Molenaar

25,31

 

jongens C

60m

1. Tom van Buuren

8,14

-1,1

 

80m

1. Tom van Buuren

10,32

0,6

Deventer 1-9-2018

meisjes pup.C

40m

600m

Bal

hoog

ptn

2. Noa Boutkan

7,33 (-0,4)

2.15.35

25,08

1,05 (CR)

1620

jongens pup B

40m

1000m

kogel

hoog

ptn

5. Luuk Boutkan

7,06 (-1,2)

3.46.73

6,67

1,15

1918

Amsterdam 2-9-2018: D-spelen

meisjes D1

150m

7. Maaike Boers

23,21

1,5

 

150m fin

7. Maaike Boers

23,49

 
 

1000m

16. Maaike Boers

3.37.33

 
 

kogel

5. Pien Mittertreiner

9,99

 
 

discus

8. Luna Pedemonte

17,75

 
 

speer

3. Luna Pedemonte

26,26

 
   

15. Pien Mittertereiner

17,81

 

jongens D1

80m

31. Casper van Dijk

12,66

0,6

 

ver

31. Casper van Dijk

3,60

0,5

jongens D2

80m

26. Michael Vratsidas

11,60

0,7

 

1000 stpl

8. Frank v d Enden

3.38.99

 
 

ver

26. Maurits v Scheijndel

3,97

-1,3

 

kogel

3. Yannick Rolvink

12,33

 
   

13. Michael Vratsidas

8,78

 
 

speer

2. Yannick Rolvink

43,27

 
   

12. Maurits v.Scheijndel

30,51

 
   

19. Farnk v d Enden

24,49

 

Naaldwijk 7-9-2018

100m

2. Kevin Philipsen

 

11,36

3,6

 

6. Guido Stockmans

 

11,98

4,7

 

11. Jeroen Persoon

JA

12,26

3,3

 

13. Jacco Aalbregt

JB

13,24

3,3

400m

5. Lars Tinneveld

 

53,88

 
 

6. Jeroen Persoon

JA

57,72

 
 

11. Donna Aalbregt

MB

71,13

 

1500m

2. Rene van der Stap

m40

4.39.81

 
 

3. Isa Leen

MB

4.54.76

 
 

5. Ruben van Seventer

JB

5.18.05

 
 

6. Sanne van der Pijl

MB

6.15.15

 

5000m

2. Maarten Bakker

 

16.48.52

 
 

4. Stephan Stam

m40

17.53.56

 
 

7. Jeroen Ruigrok

m40

19.06.33

 
 

8. Sander van Assen

 

19.57.25

 
 

9. Wouter van den Beukel

m35

20.13.91

 
 

10. Lynn van Toledo

d

22.41.03

 
 

11. Ellen Grimbergen

d50

22.52.43

 

ver

6. Ruben van Seventer

JB

4,19

 
 

7. Babet Boer

MB

3,83

 
 

8. Sanne van der Pijl

MB

3,55

 

kogel

4. Bibienne de Brabander

MB

11,50

 
 

8. Etienne Rolvink

m45

9,64

 
 

10. Tessa Molenaar

MB

8,97

 
 

11. Cor van Dam

m70

8,69

 
 

14. Anna Lusthof

MB

8,09

 
 

15. Hans Kemper

m50

8,04

 
 

17. Andre van der Pijl

m50

7,77

 
 

18. Leo Olsthoorn

m55

7,41

 

speer

2.  Kevin Philipsen

 

51,53

 
 

7. Jesse Olsthoorn

 

40,68

 
 

12. Cor van Dam

m70

31,72

 
 

13. Etienne Rolvink

m45

31,29

 
 

14. Hans Kemper

m50

30,56

 
 

17. Leo Olsthoorn

m55

27,98

CR m55

 

18. Tessa Molenaar

MB

23,81

 
 

21. Anna Lusthof

MB

15,70

 

Barendrecht 8-9: Open Z.H. kampioenschappen pup.

meisjes pup.mini

40m

bal

ver

ptn

 

 

11. Iris van Veen

8,52

11,12

2,18

603

 

 

meisjes pu.C

         

 

3. Noa Boutkan

7,14

30,91

3,51

1396

 

 

jongens pup.mini

         

 

3. Semm Plaisier

7,78

24,77

2,82

1059

 

 

5. Cas Meyer

7,98

25,00

2,62

987

 

 

6. Aaron de Vries

8,10

24,19

2,49

932

 

 

10. Boy van Veen

8,77

13,14

2,45

658

 

 

jongens pup.C

         

 

3. Drazic Rondhuis

7,32

29,19

3,25

1287

 

 

jongens pup.B

         

 

2. Luuk Boutkan

6,81

30,47

3,75

1512

bal: CR

 

meisjes pup.A2

60m

kogel

hoog

ptn

 

 

3. Floortje Lusthof

9,15

8,19

1,35

1751

 

 

7. Jet van Mierlo

9,70

7,56

1,25

1549

 

 

16. Anna van Vliet

10,29

7,76

1,20

1432

 

 

jongens pup.A1

         

 

12. David de Vries

10,19

6,62

1,10

1308

 

 

13. Joe van Veen

10,28

6,50

1,05

1251

 

 

jongens pup.A2

         

 

7. Mick van Veen

9,24

7,02

1,25

1597

 

 

 meisjes pup.mini

600m

10. Iris van Veen

2.49.69

 

meisjes pup.C

600m

2. Noa Boutkan

2.10.35

 

jongens pup.mini

600m

2. Semm Plaisier

2.24.53

 
   

4. Aaron de Vries

2.33.81

 
   

6. Boy van Veen

2.40.69

 

jongens pup.C

600m

3. Drazic Rondhuis

2.09.60

 

jongens pup.B

1000m

2. Luuk Boutkan

3.35.17

 

meisjes pup.A2

1000m

2. Jet van Miero

3.37.27

 
   

3. Floortje Lusthof

3.38.01

 

jongens pup.A1

1000m

10. David de Vries

3.57.13

 
                     

Amersfoort 9-9: promotie/degradatie 1e/2e divisie

100m

12. Kevin Philipsen

11,58

0,3

 
 

17. Raymon Toussaint

11,97

0,2

 

200m

16. Raymond Toussaint

23,98

0,6

 
 

18. Alberto Biswane

24,42

1,4

 

400m

6. Matt de Haas

52,98

   
 

13. Lars Tinneveld

54,38

   

800m

1. Samuel Chapple

1.59.53

   

5000m

1. Tom de Gelder

16.22.50

   
 

11. Matt de Haas

17.21.26

   

110h

6. Niko Zuidema

15,84

-0,8

 

400h

9. Niko Zuidema

59,65

   

3000 stp

4. Sjoerd van Marrewijk

10.09.86

   

Zw.est.

7. Olympus '70

2.03.97

   

ver

13. Kevin Philipsen

5,95

1,2

 
 

18. Alberto Biswane

5,24

0,0

 

hoog

5. Tim Hoogenboom

1,90

   
 

17. Ruben Rolvink

1,70

   

polsstok

10. Ivo Kerklaan

3,50

   

kogel  7,26 kg

7. Ruben Rolvink

12,14

   
 

14. Kevin Philipsen

10,89

   

discus 2 kg

3. Ruben Rolvink

44,02

 

CR

 

19. Etienne Rolvink

25,00

   

totaal

8. Olympus '70

91 ptn

   

Delft 15-9-2018

meisjes pup.mini

40m

wind

600m

vortex

ver

ptn

 

9.Iris van Veen

8,52

0,2

2.50.57

11,08

2,42

779

 

11. Naina Valencia

8,64

0,1

2.59.21

9,21

2,46

697

 

meisjes pip.mini

             

1. Noa Boutkan

7,15

0,0

2.12.10

18,89

3,51

1644

 

jongens pup.mini

             

6. Aaron de Vries

8,51

0,5

2.38.84

12,45

2,53

898

 

7. Boy van Veen

8,67

0,1

2.37.85

10,19

2,58

848

 

8. Kyan Schrijver

8,46

0,3

2.51.96

11,07

2,51

798

 

jongens pup.C

             

1. Drazic Rondhuis

7,18

1,2

2.07.86

34,22

3,29

1822

Vortex CR jpC en jpB

12. Boris van den Ochtend

8,20

1,2

2.28.11

14,42

2,67

1081

 

jongens pup.B

40m

wind

600m

vortex

hoog

ptn

 

1. Luuk Boutkan

6,83

-0,8

1.58.02

33,04

1,10

2032

 

7. Bas van Lier

7,27

0,0

2.18.12

19,75

1,05

1537

 

jongens pup.A1

60m

wind

100m

kogel

hoog

ptn

 

9. Joe van Veen

10,41

0,5

4.03.04

6,31

1,20

1600

 

jongens pup.A2

       

ver

   

1. Mick van Veen

8,84

-0,4

3.46.50

7,21

3,95

2150

 

15. Kenan Turegun

9,70

-0,1

dns

7,59

3,62

1467

 

Malaga (Spanje) 9 t/m 16-9-2018: WK masters

m45

1500m  heat 2

1. Arthur van Dijk

4.19.59

15-sep

 
 

1500m fin

3. Arthur van Dijk

4.14.43

16-sep

(brons)

Voor de wegwedtrijden: zie aldaar

Delft 16-9-2018

meisjes D

60m

wind

600m

kogel

ver

ptn

14. Luna Pedemonte

9,72

-0,8

2.02.73

9,45

3,67

1666

15. Maaike Boers

9,80

-0,8

1.58.69

8,14

3,82

1660

Leiden 19-9-2018

masters

hoog

1. Leo Olsthoorn

1,26

 
 

speer

3. Leo Olsthoorn

29,15

CR m55

Wageningen 21-9-2018

meisjes A

800m

2. Emma Dekekr

2.24.50

 

jongens A

1500m

1. Matt de Haas

4.07.58

 

Zoetermeer 22 en 23-9-2018

meisjes D

6-kamp

31. Luna Pedemonte

2278 ptn

 

60h

 

12,19

 

hoog

 

1,25

 

speer

 

24,35

 

ver

 

3,40 (-0,7)

 

kogel

 

8,52

 

600m

 

2.07.65

Rotterdam 27-9-2018

meisjes pup.B

24. Noa Boutkan

2.07.28

jongens pup.B

19. Luuk Boutkan

1.58.22

masters vr.

64. Carla Ophorst

19.02.29

 Amstelveen 29 en 30-9-2018 

meisjes D 4*60m 28. Olympus '70 36.51  
  Zw.estaf. 20. Olympus '70 2.56.33  
jongens D 4*80m 16. Olympus '70 45.01  
  4*600m 11. Olympus '70 7.34.45 CR
  Zw.estaf. 11. Olympus '70 2.40.72  
meisjes C 4*80m 16. Olympus '70 43.08  
  Zw.estaf. 20. Olympus '70 2.42.02  
jongens C 4*100m 19. Olympus '70 53.58  
  4*800m 13. Olympus '70 10.17.78  
  Zw.estaf. 20. Olympus '70 2.31.74  

WEGWEDSTRIJDEN

Voorschoten 2-9-2018

meisjes t/m 16 5 km

1. Isa Leen

17.57

heren 5 km

3. Tom de Gelder

16.19

 

4. Matt de Haas

16.27

dames 10 km

2. Annemerel de Jongh

41.10

Delft 9-9-2018

5 km      42. Hans Valstar               22.58

Malaga (Spanje) 9 t/m 16-9-2018: WK master

m55

10 km

9. Willem de Graaf

36.03

9-sep

 

halve marathon

12. Willem de Graaf

1.22.02

16-sep

Berlijn 16-9-2018

Marathon:          639. Arco Poot                  2.48.42                 2.48.30

Zaandam 23-9-2018 (Dam tot Dam)

10 E.M. prest.loop

52. Wesley Odenkirchen

62.37

62.33

 

52. Stephan Stam

63.54

63.44

 

368. Edwin van den Berg

68.51

68.40

 

5680. Sander Kruif

88.20

84.58

 

11235. Martien Mol

98.58

97.00

10. EM bus.loop

5. Tristan Valkenburg

57.40

57.36

5 E.M.

Peter Voogd

50.34

50.03

’s-Gravenzande 29-9-2018

10 engelse mijl

1. Wynfrith Naijwes (Haag)

53.08

m35

 

3. Erwin Sparreboom

54.45

m45

 

8. Arco Poot

58.37

   

15. Marlies Jongerius

61.57

d35

 

16. Paul Jansen

61.57

m45

 

20. Jan Willem van der Kraan

63.45

m35

 

21. Wim de Jong

63.53

m55

 

22. Rene Keijzer

64.12

m45

 

27. Jan van Hoeven

66.04

m45

 

35. Arthur Heerkens

67.41

m55

 

38. Merijn Vreugdenhil

68.30

m35

 

45. Gert Bakkenes

69.02

m55

 

47. Marianne Goijert

69.15

d35

 

49. Marco Hendriks

69.31

m45

 

53. Patrick van Seters

69.41

   

60. Eric Philipsen

70.19

m45

 

68. Willem Willemsen

71.39

m55

 

71. Rudy van den Berg

72.00

m35

 

79. Dennis van Dijk

73.43

m35

 

87. Fep van der Ende

74.35

m55

 

92. Kees Vreugdenhil

75.08

m55

 

94. Kees van den Bos

75.19

m55

 

95. Bart Foekema

75.32

   

96. Martijn Ham

75.51

   

106. Joke Immerzeel

76.38

d50

 

110. Ron Knipping

77.01

m45

 

130. Ruud Groenendaal

79.18

m55

 

134. Jan Brabander

79.26

m55

 

137. Yvonne van den Berg

79.39

d50

 

139. Paul Hofstede

79.53

m55

 

147. Martien Mol

80.52

m45

 

149. Martin Vellekoop

81.01

m45

 

151. Ruud Boers

81.10

m35

 

155. Sieto de Vreeze

81.31

m45

 

156. Rene van Luijk

82.38

m45

 

160. Miranda Kaslander

81.47

d35

 

161. Theo van Vliet

81.54

m45

 

166. Rianne Boers

82.26

d

 

167. Arjan Boekestijn

82.33

m45

 

175. Piet de Jong

83.14

m55

 

179. Bert Zwinkels

83.27

m55

 

184. Robert van Heijningen

84.04

m35

 

190. Sander Kruif

84.52

m45

 

191. Henk Pape

85.16

m55

 

192. Frieda van Zijl

85.29

d50

 

196. Rene Kick

86.01

m55

 

199. Arjan van Schie

86.10

m35

 

204. Ruud Dudink

86.31

m55

 

220. Hans van den Berg

87.18

m55

 

227. Peter Voogd

88.50

m45

 

240. Gerard van den Ende

81.33

m55

 

255. Matthieu Barendse

83.41

m45

 

265. Gaby Zwarts

87.39

d35

 

5 km

1. Tom van Gelder

15.37

 

2. Matt de Haas

15.39

 

3. Arthur van Dijk

15.40

m35

7. Maarten Bakker

16.41

 

9. Tristan Valkenburg

16.54

 

11. Rene van der Stap

17.02

m35

16. Isa Leen

17.43

d

17. Wesley Odenkirchen

17.43

 

22. Daan Valstar

18.48

 

29. Henk Vollebregt

19.14

 

31. Stef Kortekaas

19.28

 

35. Ruben van Seventer

19.58

 

37. Arie Hoogenraad

20.03

m35

38. Tygo Heemskerk

20.07

 

42. Niels Hoogenboom

20.26

 

48. Andre Pelikaan

21.10

 

53. Hans Valstar

21.29

 

58. Wietske van der Lans

21.51

d35

67. Cindy Koene

22.23

d

70. Lynn van Toledo

22.28

 

72. Ellen Grimbergen

22.32

d35

74. Nico van den Berg

22.36

m35

81. Nadine de Jong

22.59

d

88. Joost van Luijk

23.34

m35

93. Marissa van Vliet

23.59

d

97. Jelle Heins

24.23

m35

111. Edwin van der Wilk

24.59

m35

115. Cock Barendse

25.05

m35

123. Anthoinett Kamermans

25.38

d35

136. Andreas Markus

26.37

m35

142. Robert Vahl

26.54

m35

145. Marcel Kortekaas

27.02

m35

146. Rob Blomjous

27.04

m35

149. Hans Bakker

27.11

m35

154, Johan Solleveld

27.19

m35

167. Wim Hanemaaijer

28.23

m35

171. Bart van Zijderveld

28.32

m35

177. Evelien van den Bos

29.17

d

178. Arie Middelburg

29.17

m35

187. Anja Kinipping

29.36

d35

194. Lucienne Trommel

30.28

d35

199. Monique van Bergen

31.09

d35

212. Sonnieponnie Groenewegen

33.11

d35

220. Gerard vd Stok

35.23

m35

 

Uitslagen overzicht