Uitslagen oktober 2018

gewijzigd op 15-11-2018

INDOOR

Enschede 28-10-2018

meisjes pup.C

40m

bal

hoog

ptn

 

1. Noa Boutkan

7,14

27,97

1,05

1320

hoog en kogel CR

jongens pup.B

40m

kogel

hoog

ptn

 

4. Luuk Boutkan

6,76

7,64

1,05

1487

CR  kogel

meisjes D

60m

10. Luna Pedemonte

9,88

 

 

60h

11. Lune Pedemonte

12,61

 

 

hoog

5. Luna Pedemonte

1,30

 

 

kogel

6. Luna Pedemonte

9,10

 

                   

 

BAANWEDSTRIJDEN

Boskoop 6-10-2018

meisjes D

kogelslingeren

1. Luna Pedemonte

20,61

   

mannen

kogelslingeren

2. Marco Bronswijk

44,72

m50

 
   

4. Cor van Dam

27,68

m70

CR m70

 

Naaldwijk 7-10-2018

 

meisjes pup.C

40m

wind

600m

vortex

ver

ptn

 

1

Femke Wildenberg

8,29

-0,9

2:42.30

10,76

2,67

906

 

2

Rozemarijn Scholtes

8,38

-0,4

2:42.44

7,15

2,54

789

 

3

Naina Valencia

8,58

-0,4

2.55.88

10,70

2,61

773

 

4

Iris van Veen

8,39

-0,9

2.55.30

11,62

2,23

747

 

5

Fem van Schie

8,67

-0,9

2.44.58

6,46

2,15

638

 

6

Olivia van Dijk

9,14

-0,4

2.55.84

5,64

2,10

481

 

7

Julia van Schie

9,10

-0,9

3.08.66

5,81

2,31

471

 

8

Lizz van Zeijl

9,46

-0,4

3.05.92

6,88

1,99

400

 

9

Yara Mulder

9,62

-0,4

3.06.44

5,41

2,09

362

 
 

meisjes pup.C

             

1

Noa Boutkan

7,28

-0,4

2.12.26

27,30

3,54

1731

Vortex CR mpC en B

 

jongens pup.mini

             

1

Semm Plaisier

7,83

-1,1

2.29.93

21,47

3,02

1305

 

2

Boy van Veen

8,49

-1,1

2.30.17

12,99

2,53

969

 

3

Aaron de Vries

8,36

-1,1

2.42.35

15,32

2,44

929

 

4

Wessel van Zwet

8,77

-1,1

2.28.76

10,94

2,59

913

 

5

Kyan Schrijver

8,74

-2,0

2.56.60

10,91

2,61

750

 

6

Roemer van der Scheer

9,19

-2,0

3.18.99

15,00

2,36

614

 

7

Thomas van Velden

9,17

-1,1

3.01.50

7,12

1,93

451

 
 

jongens pup.C

             

1

Drazic Rondhuis

7,09

-1,1

2.06.30

34,58

3,54

1912

Vortex:CR jpC en B 

2

Daan Klijmij

8,36

-1,1

2.17.95

26,41

2,83

1336

 

3

Rico Zwinkels

7,86

-1,1

2.37.39

20,35

3,00

1230

 

4

Boris van den Ochtend

7,99

-1,1

2.27.88

19,91

2,80

1226

 

5

Seppe Beeks

7,69

-1,1

2.49.63

14,88

3,02

1108

 

6

Maurice Oosterwijk

8,17

-2,0

2.19.21

8,71

2,65

1045

 

7

Jens van Ruijven

8,76

-2,0

2.56.74

13,07

2,61

786

 

8

Thijmen Bom

9,29

-1,1

2.41.26

6,21

1,90

519

 

9

Scott Boers

9,39

-2,0

3.02.12

9,41

2,03

491

 

10

Len Hulscher

9,41

-2,0

DNS

6,35

2,22

389

 
 

meisjes pup.B

40m

wind

1000m

vortex

ver

ptn

 

1

Noor van der Kruk

7,64

-0,3

4.03.10

15,30

3,17

1421

 

2

Floor Hamersma

7,31

-0,3

4.08.05

11,50

3,21

1404

 

3

Emmelie Zeelenberg

7,74

-0,3

4.09.07

9,86

2,99

1242

 

4

Amber Weijer

7,92

-1,8

4.13.28

13,64

2,89

1240

 

5

Charlotte Brinkhorst

8,01

-1,8

4.57.77

13,81

2,64

1015

 

6

Emma Rozendaal

8,74

-1,8

5.09.05

11,50

2,60

819

 

7

Robin Kemmers

7,65

-1,6

DNS

9,22

2,62

799

 

8

Regina Jolie van Noort

8,20

-1,6

DNS

12,76

2,36

719

 
 

jongens pup.B

             

1

Luuk Boutkan

6,89

-0,3

3.35.25

25,14

3,88

2003

 

2

Bas van Lier

7,19

-1,8

4.07.77

17,68

3,41

1573

 

3

Jelmer Jungschlager

7,23

-0,3

3.58.25

15,30

3,32

1554

 

4

Tim Sta

8,12

-1,6

4.12.73

12,87

2,93

1205

 

5

Mees van Schie

7,73

-0,3

4.43.09

14,69

2,99

1197

 

6

Dirk Nijman

8,51

-1,6

4.28.31

14,85

2,67

1062

 

7

Tom Dijkshoorn

8,10

-1,6

5.20.74

16,85

2,94

1042

 

8

Taeke Schriel

8,17

-1,6

5.11.70

17,78

2,72

1026

 

9

Ruben Verhagen

7,98

-1,6

5.23.26

14,40

2,90

1009

 

10

Bram van Malsen

9,01

-1,8

4.38.57

12,07

2,48

867

 
 

meisjes pup.A1

60m

wind

1000m

kogel

hoog

ptn

 

1

Chaia Koch

11,72

-1,4

4.38.63

5,42

0,85

1109

 

2

Karlijn Prins

11,33

-1,7

DNS

3,50

1,10

944

 
 

meisjes pup.A2

             

1

Floortje Lusthof

9,44

-1,4

3.46.11

7,89

1,30

2132

 

2

Jet van Mierlo

9,62

-1,7

3.45.50

8,01

1,25

2076

 

3

Julie Geleijnse

10,09

-1,7

3.54.76

6,60

1,20

1836

 

4

Anne van Vliet

10,38

-1,4

4.15.06

8,64

1,20

1813

 

5

Megan van der Ende

10,25

-1,7

4.14.27

7,18

1,20

1756

 

6

Iris Ruigrok

10,71

-1,4

4.10.59

5,05

1,15

1539

 

7

Chayenne Kroos

11,01

-1,4

4.36.93

5,73

1,10

1403

 

8

Amy van Velden

10,88

-1,4

4.54.39

5,88

1,00

1297

 

9

Lisa Hoogenraad

11,76

-1,7

4.18.16

3,97

1,00

1191

 

10

Zus Lane

11,48

-1,7

4.50.28

4,55

1,05

1184

 
 

jongens pup. A1

             

1

Lars van der Kraan

10,23

-0,7

3.43.97

5,52

1,20

1805

 

2

Daniel de Ruijter

9,87

-0,6

4.29.34

6,11

1,15

1652

 

3

Jelle Helmig

10,11

-0,6

4.06.94

6,55

1,00

1624

 

4

Joe van Veen

10,25

-0,7

DNF

6,50

1,15

1329

 
 

jongens pup.A2

             

1

Mick van Veen

9,00

-0,7

3.44.18

7,48

1,20

2127

 

2

Kenan Türegün

9,27

-0,7

3.52.38

8,10

1,25

2103

 

3

Nils Eerhart

9,99

-0,7

4.07.77

8,70

1,15

1869

 

4

Jip Zuiderwijk

10,36

-0,6

4.15.79

6,34

1,20

1685

 

5

Niels van der Pijl

10,42

-0,7

4.27.29

5,94

1,25

1641

 

6

Boaz van der Lans

10,37

-0,6

4.08.16

4,95

1,20

1627

 

7

Ferenc Visee

10,68

-0,6

4.05.69

6,50

1,05

1583

 

8

Jelle van Etten

11,15

-0,6

4.49.17

5,44

1,00

1251

 

9

Jesse Camphens

10,35

-0,6

DNS

5,65

DNS

810

 
 

meisjes D1

60m

wind

600m

kogel

ver

ptn

 

1

Maaike Boers

9,64

-1,1

1.59.24

8,10

4,04

1721

 

2

Luna Pedemonte

9,56

-1,1

2.00.84

8,85

3,50

1649

 

3

Pien Mittertreiner

10,19

-2,9

2.14.51

10,44

3,60

1511

 

4

Mieko Hartman

9,71

-2,9

2.22.26

9,03

3,41

1415

 

5

Donja Zwinkels

9,73

-1,1

2.14.37

7,40

3,19

1347

 

6

Saskia Otten

10,44

-2,9

2.23.53

8,16

3,48

1263

 

7

Gina van der Hoeven

10,11

-1,1

2.34.20

7,14

2,46

974

 

8

Yara Mulder

11,79

-2,9

2.24.93

6,56

2,82

862

 

9

Eline Beeloo

10,45

-1,1

DNS

6,40

2,95

850

 

10

Yara van der Hoeven

10,87

-2,9

2.38.46

5,32

2,85

807

 

11

Zenzi Kerkdijk

10,79

-2,9

2.38.37

4,58

2,87

771

 
 

meisjes D2

             

1

Lotte Spaargaren

10,41

-1,1

2.39.02

7,52

2,82

991

 
 

jongens D1

80m

wind

1000m

speer

hoog

ptn

 

1

Luuk van Cappelle

12,77

-1,6

3:48,66

12,84

1,20

1301

 

2

Jayden Bronkhorst

12,92

-1,6

3:58,88

8,39

1,20

1114

 

3

Casper van Dijk

13,42

-1,4

DNS

12,99

1,10

784

 

4

Silvano Pajic

14,73

-1,4

DNF

10,73

1,00

522

 
 

jongens D2

             

1

Yannick Rolvink

12,01

-1,4

3:46,14

41,82

1,40

2057

 

2

Frank van den Enden

12,24

-1,6

3:17,87

28,54

1,30

1929

 

3

Jasper Spruijt

11,58

-1,6

3:15,05

21,11

1,30

1916

 

4

Maurits van Scheijndel

11,70

-1,4

3:54,70

38,78

1,25

1900

 

5

Michael Vratsidas

11,96

-1,4

3:35,55

21,21

1,15

1618

 

6

Joshua Adriaanse

12,49

-1,6

3:43,25

14,76

1,10

1336

 

7

Carl van Holsteyn

13,99

-1,6

4:02,21

16,04

1,25

1205

 

8

Zen Valstar

13,27

-1,4

3:59,70

DNS

1,20

1014

 

9

Daan Bladt

15,11

-1,6

DNS

16,71

DNS

385

 

 

100m

1. Lars Tinneveld

L

 

12,11

-0,9

 

2. Quinten de Brabander

C

JA

12,16

-0,2

 

3. Daan van der Voort

E

JA

12,69

-0,2

 

4. Daan de Jong

M

JB

12,83

-0,9

 

5. Tristan Valkenburg

H

 

13,33

-0,2

 

6. Jacco Aalbregt

K

JB

13,45

-0,9

 

7. Jonathan Vreugdenhil

J

JB

13,63

-0,9

 

8. Isis Tinneveld

I

MC

13,98

-0,9

 

9. Donna Aalbregt

G

MC

14,40

-0,2

 

10. Tamara Zimmerman

B

MC

15,20

-0,2

 

11. Lieve Dillo

N

MC

15,32

-0,9

 

12. Ellemijn Blok

A

MC

15,37

-0,2

 

13. Suzanne van Marrewijk

D

MA

15,61

-0,2

400m

1. Kevin Philipsen

B

 

52,84

 
 

2. Lars Tinneveld

L

 

54,24

 
 

3. Jeroen Persoon

N

JA

56,78

 
 

4, Daan van der Voort

E

JA

58,29

 
 

4. Daan Valstar

D

 

58,29

 
 

6. Guido Stockmans

G

 

58,61

 
 

7. Guido Persoon

K

JA

58,95

 
 

8. Ivar van Ruijven

A

JC

62,24

 
 

9. Tygo Heemskerk

H

JC

63,60

 
 

10. Stef Kortekaas

I

JC

64,50

 
 

11. Timothy Strik

C

JB

68,82

 
 

12. Yeison Mensing

M

JB

71,74

 
 

13. Aline Philipsen

J

d

73,87

 

1000m

1. Tim Hoogenboom

E

 

2.50.20

 
 

2. Kevin Philipsen

B

 

3.00.82

 
 

3. Guido Stockmans

G

 

3.02.10

 
 

4. Daan Valstar

D

 

3.04.55

 
 

5. Stef Kortekaas

I

JC

3.08.90

 
 

6. Jonathan Vreugdenhil

J

JB

3.14.07

 
 

7. Tygo Heemskerk

H

JC

3.15.63

 
 

8. Ruben van Seventer

L

JC

3.16.05

 
 

9. Ivar van Ruijven

A

JC

3.21.05

 
 

10. Yeison Mensing

M

JB

3.42.13

 
 

11. Sanne van der Pijl

K

MC

3.49.40

 
 

12. Lieve Dillo

N

MC

4.02.58

 
 

13. Babet Boer

C

MC

4.03.81

 

200h

1. Tim Hoogenboom

E

 

27,04

-1,4

 

2. Quinten de Brabander

C

JA

29,17

-1,4

 

3. jeroen Persoon

N

JA

30,06

-1,5

 

4. Guido Stockmans

G

 

30,23

-1,4

 

5. Daan de Jong

M

JB

31,63

-1,5

 

6. Joanthan Vreugdenhil

J

JB

32,35

-1,4

 

7. Daan valstar

D

 

32,65

-1,4

 

8. Tygo Heemskerk

H

JC

34,27

-1,4

 

9. Isis Tinnveld

I

MC

34,93

-1,4

 

10. Ruben van Seventer

L

JC

35,65

-1,5

 

11, Anna Lusthof

B

MC

35,92

-1,4

 

12. Ellemijn Blok

A

MC

38,49

-1,4

 

13. Sanne van der Pijl

K

MC

38,51

-1,5

estaf.

1. team H

   

1.52.44

 
 

2. team E

   

1.59.46

 
 

3. team G

   

2.00.68

 
 

4. team I

   

2.01.18

 
 

5. team L

   

2.01.89

 
 

6. team J

   

2.03.73

 
 

7. tem K

   

2.04.20

 
 

8. team M

   

2.05.15

 
 

9. team D

   

2.06.75

 
 

10. team C

   

2.07.45

 
 

11. team A

   

2.08.46

 
 

12. taem B

   

2.08.49

 
 

13. team N

   

2.20.04

 

ver

1. Ivo Kerklaan

J

 

5,70

 
 

2. Quinten de Brabander

C

JA

5,49

 
 

3. Daan van der Voort

E

JA

5,21

 
 

4. Tristan Valkenburg

H

 

4,72

 
 

5. Anna Lusthof

B

MC

4,52

 
 

6. Ruben Van Seventer

L

JC

4,38

 
 

7. isis Tinneveld

I

MC

4,28

 
 

8. Lieve Dillo

N

MC

4,17

 
 

9. Yeison Mensing

M

JB

4,11

 
 

10. Susanne van Marrewijk

D

MA

3,76

 
 

11. Jacco Aalbregt

K

JB

3,69

 
 

12. Ellemijn Blok

A

MC

3,61

 
 

13. Donna Aalbregt

C

MC

3,22

 

hoog

1. Tim Hoogeboom

E

 

1,95

 
 

2. Guido Persoon

K

JA

1,90

 
 

3. Ivo Kerklaan

J

 

1,65

 
 

4. Ivar van Ruijven

A

JC

1,60

 
 

5. Stef Kortekaas

I

JC

1,50

 
 

5. Daan de Jong

M

JB

1,50

 
 

7. Babet Boer

C

MC

1,40

 
 

8. Tristan Valkenburg

H

 

1,40

 
 

9. Tamara Zimmerman

B

MC

1,35

 
 

10. Tessa Molenaar

L

MC

1,25

 
 

10. Susanne van Marrewijk

D

MA

1,25

 
 

12. Danique de Brabander

N

MA

1,20

 
 

12. Donna Aalbregt

G

MC

1,15

 

kogel

1. Ruben Rolvink

A

JB

16,23

CR

 

2. Bo Herrewijnen

H

JB

11,99

 
 

3. Bibienne de Brabander

D

MC

10,74

 
 

4. Guido Persoon

K

JA

10,50

 
 

5. Thomas Kleijweg

I

JC

10,34

 
 

6. Danique de Brabander

N

MA

9,06

 
 

7. Tessa Molenaar

L

MC

8,82

 
 

8. Fenna van Ruijven

M

MB

8,71

 
 

9. Sacha van Heijningen

E

MC

8,60

 
 

10. Britt van Dien

G

MB

8,36

 
 

11. Aline Philipsen

J

d

7,94

 
 

12. Babet Boer

C

MC

6,00

 
 

13. Tamara Zimmerman

B

MC

5,97

 

discus

1. Bo Herrewijnen

H

JB

41,98

 
 

2. Thomas Kleijweg

I

JC

27,41

 
 

3. Danique de Brabander

N

MA

26,32

 
 

4. Sacha van Heijningen

E

MC

25,13

 
 

5. Tessa Molenaar

L

MC

23,79

 
 

6. Bibienne de Brabander

D

MC

22,69

 
 

7. Fenna van Ruijven

M

MB

22,16

 
 

8. Britt van Dien

G

MB

20,77

 
 

9. Anna Lusthof

B

MC

19,48

 
 

10. Aline Philipsen

J

d

17,91

 
 

11. Tomoothy Strik

C

JB

17,23

 
 

12. Sanne van der Pijl

K

MC

11,82

 

speer

1. Bo Herrewijnen

H

JB

50,39

 
 

2. Kevin Philipsen

B

 

45,69

 
 

3. Ruben Rolvink

A

JB

42,52

 
 

4. Thomas Kleijweg

I

JC

38,41

 
 

5. Ivo Kerklaan

J

 

37,68

 
 

6. Lars Tinneveld

L

 

35,61

 
 

7. Jeroen Persoon

N

JA

31,88

 
 

8. Timothy Strik

C

JB

28,99

 
 

9. Sacha van Heijningen

E

MC

27,32

 
 

10. Fenna van Ruijven

M

MB

26,55

 
 

11. Jacco Aalbregt

K

JB

25,84

 
 

12. Britt van Dien

G

MB

24,75

 
 

13. Bibienne de Brabander

D

MC

18,44

 

 

Alphen a.d.Rijn 13-10-2018

meisjes pup.C

40m

vortex

ver

ptn

 

 

1. Noa Boutkan

7,26

26,27

3,53

1320

 

 

jongens pup.mini

         

 

2. Semm Plaisier

7,76

23,08

3,07

1091

 

 

3. Cas Meijer

7,64

16,25

2,83

968

 

 

7. Boy van Veen

8,61

10,54

2,66

675

 

 

jongens pup.C

         

 

5. Drazic Rondhuis

7,24

30,79

3,33

1337

 

 

jongens pup.B

40m

vortex

hoog

ptn

 

 

4. Luuk Boutkan

6,92

33,31

1,05

1418

 

 

jongens pup.A1

60m

kogel

ver

ptn

 

 

14. Joe van Veen

10,16

6,42

3,57

1318

 

 

meisjes pup.A2

60m

kogel

hoog

ptn

 

 

2. Floortje Lusthof

9,07

8,45

1,30

1743

 

 

jongens pup.A2

         

 

4. Mick van Veen

8,92

6,38

1,15

1545

 

 

meisjes pup.C

600m

2. Noa Boutkan

2.18.18

 

jongens pup.mini

600m

1. Sem Plaisier

2.21.11

 
   

6. Boy van Veen

2.38.30

 
   

8. Cas Meijer

2.48.04

 

jongens pup.C

600m

5. Drazic Rondhuis

2.12.66

 

jongens pup.B

1000m

3. Luuk Boutkan

3.41.60

 

meisjes pup.A2

1000m

2. Floortje Lusthof

2.36.81

 

jongens pup.A1

1000m

20. Joe van Veen

4.06.50

 

jongens pup.A2

1000m

6. Mick van Veen

3.37.58

 
                     

 

Rotterdam 13-9-2018

masters

gwicht

kogelsl

ptn

 

6. Cor van Dam

11,52                CR m70

26,04

1074

m70

 

Assendelft 13-9-2018

meisjes D

kogel

2. Luna Pedemonte

9,20

 

kogel fin

2. Luna Pedemonte

8,82

 

discus

2. Luna Pedemonte

20,71

 

discus fin

2. Luna Pedemonte

21,27

 

kogelsl.

1. Luna Pedemonte

23,04

 

kogelsl.fin

1. Luna Pedemonte

21,16

 

Breda 14-9-2018

meisjes D

kogel

1. Pien Mittertreiner

10,84

 

 

   

9. Sanne van der Pijl

9,38

 

 

 

discus

4. Luna Pedemonte

20,09

 

 

   

6, Pien Mittertreiner

16,60

 

 

 

speer

2. Luna Pedemonte

23,82

 

 

   

5. Pien Mittertreiner

20,33

 

 

jongens D

kogel

1. Yannick Rolvink

13,09

CR

 

   

4. Maurits van Scheijndel

8,26

 

 

 

discus

1;. Yannick Rolvink

33,66

 

 

 

speer

1. Yannick Rolvink

48,50

CR

 

   

3. Maurits van Scheijndel

30,27

 

 

jongens B

discus

1. Ruben Rolvink

47,01

 

 

meisjes C

kogel

4. Sacha van Heijningen

9,76

 

 

   

9. Sanne van der Pijl

5,75

 

 

 

discus

5. Sacha van Heijningen

21,54

 

 

 

speer

6. Sacha van Heijningen

26,26

 

 

   

9. Sanne van der Pijl

14,28

 

 

 

kogelsl.

2. Sanne van der Pijl

12,88

 

 

meisjes B

kogel

3. Fenna van Ruijven

9,20

 

 

   

4. Britt van Dien

8,54

 

 

 

discus

2. Britt van Dien

21,46

 

 

   

3. Fenna van Ruijven

20,91

 

 

 

speer

2. Fenna van Ruijven

31,82

 

 

   

6. Britt van Dien

20,46

 

 

jongens B

kogel

1. Ruben Rolvink

15,15

 

 

masters

kogel

1. Hans Kemper

8,89

m50

 

 

discus

1. Hans Kemper

24,30

m50

 

 

speer

1. hans Kemper

30,67

m50

 

masters werpmeerkamp

 

discus

gewicht

kogel

kogelsl

speer

ptn

 

2. Marco Bronswijk

m50

37,04

16,09

11,66

43,27

37,78

3404

 

6. Etienne Rolvink

m45

25,10

7,45

9,17

18,46

28,94

1987

 

11. André van der Pijl

m50

18,66

7,33

7,87

17,16

22,12

1473

 
                           

 Edam 28-10-2018: werpvijfkamp

  1. Marco Bronswijk 3.Cor van Dam
werpvijfkamp 3414 ptn  (1e) 2926 (3e)   CR m70
kogelsling, 44,23 25,94
kogel  11,62 9,08
discus 36,48 32,93
speer 38,21 29,33
gewicht 16,06 10,82

CROSSEN

Maassluis 14-10-2018

m-pup 3 km 2. Noor van der Kruk 14.18
  3. Noa Boutkan 14.22
j-pup 3 km 2. Ruben van Seventer 11.11
  3. Luuk Boutkan 11.42
v- 6 km 2. Lynn van Toledo 26.48
m - 6 km 1. Matt de Haas 19.27
  2. Maarten Bakker 20.23
  4. Daan Valstar 22.56
  9. Nico van den Berg 25.21
  24. Hans Bakker 32.12
v - 9km 2. Marlies Jongerius 33.21
m - 9 km 1. Dominic Bersee 29.18
  6. Bart van der Kruk 32.32
  7. Jeroen Ruigrok 34.46
  8. Jan van Hoeven 35.06
  11. Stephan Stam 36.56
  15. Frans Dekker 38.19
  16. Willem Willemsen 38.35

Harderwijk 27-10-2018

meisjes pup.C

1000m

1. Noa Boutkan

5.05

jongens pup.B

1000m

1. Luuk Boutkan

4.35

WEGWEDSTRIJDEN

Alblasserdam 6-10-2018: 10 E.M.

Heren:                 13. Rob de Bruijn             1.13.32                 1.13.09

Dieren 6-10-2018: 7,5 km

Mannen:             23. Rob Spaans                                48.45     48.36

Vrouwen:           22. Monique Hogervorst             48.44     48.35    

Breda 7-10-2018: halve marathon

m50

19. Mark van Dijk

1.50.14

1.50.01

 

m55

4. Wim de Jong

1.26.26

1.26.19

 
 

5. Gert Bakkenes

1.32.34

1.32.27

 

 

Delft 14-10-2018

5 km      42. Hans Valstar               21.43

Den Haag 20-10-2018

10 km

heren

13. Martijn Ham

41.59

 
 

m35

3. Stephan Stam

37.36

 
   

8. Jeroen Ruigrok

39.15

 
 

m45

2. Jan van Hoeven

38.53

 
   

13. Hans Valstar

44.53

 
 

m55

4. jan van der Meer

41.23

 
 

d55

1. Carla Ophorst

39.46

 

5 km

heren

2. Daan Valstar

19.28

 
 

m55

2. Nico van den Berg

21.38

 

 

Amsterdam 21-10-2018: marathon

   

bruto

netto

 

4192

Sander van Assen

3.52.21

3.51.27

 

Halve maraton

81

Maarten Bakker

1.20.45

1.20.22

146

Wesley Odenkirchen

1.23.48

1.23.25

7628

Anouk van der Sman

2.06.43

1.59.26

8673

Peter Voogd

2.06.33

2.02.23

8964

Mariette Kemper

2.07.43

2.03.21

10550

Gaby Zwarts

2.14.25

2.08.32

12153

Yollanda Dullaert

2.19.05

2.15.02

 

Naaldwijk 28-10-2018

1. Sjoerd van Marrewijk

6

1.04.16

 

2. Maarten Bakker

6

1.05.40

 

4. Wesley Odenkirchen

6

1.06.28

 

5. Daan Valstar

5

1.00.44

 

6. Sander van Assen

5

1.07.32

 

7. Hans Valstar

5

1.07.45

 

8. Wil Meershoek

5

1.06.12

 

9. Martin Buitelaar

5

1.08.16

 

10. Rene Daemen

5

1.08.35

 

11. Joke Immerzeel

5

1.09.31

d

13. Lynn van Toledo

5

1.10.37

d

15. Bert Vreugdenhil

5

1.11.02

 

16. Rene Kick

5

1.11.39

 

17. Piet de Jong

5

1.11.51

 

19. Rianne Broelens

5

1.13.04

d

22. Daan van der Voort

4

1.00.05

 

28. Hans van den Berg

4

1.01.43

 

29. Rene van Zeijl

4

1.02.09

 

30. Henk Pape

4

1.02.09

 

31. Nico Hagman

4

1.02.48

 

32. Edwin Flinterman

4

1.02.51

 

33. Rinie van Marrewijk

4

1.02.58

 

39. Bert Zwinkels

4

1.04.25

 

 

Etten-Leur 28-10-2018

10 km m55          48. Teun Kuijvenhoven                52.49     52.01

Holten 28-10-2018: halve marathon

heren

17. Barry Baak

1.24.05

1.24.02

 
 

45. Ralph Hofsteda

1.31.32

1.31.18

 

m40

16. Jeroen Ruigrok

1.31.03

1.30.58

 
 

21. Edwin van den Berg

1.32.36

1.32.23

 

m50

6. Wim de Jong

1.26.49

1.26.44

 
 

21. Marco Hendriks

1.37.45

1.37.40

 
 

40. Paul Hofstede

1.44.11

1.43.56

 
 

47. Kees van den Bos

1.46.08

1.45.53

 

d60

2. Anneke Starrenburg

1.38.58

1.38.45

CR

 

Uitslagen overzicht