Uitslagen december 2018

gewijzigd op 15 januari 2019

INDOOR

Drunen 2-12-2018

meisjes pup.B

35m

kogel

hoog

ptn

 

1. Noa Boutkan

6,30

6,09

1,05

1359

 

jongens pup.A1

         

2. Luuk Boutkan

5,99

7,74

1,15

1607

 

 

Alkmaar 7-12-2018

meisjes pupillen B

40m

kogel

hoog

ptn

2. Noa Boutkan

7,15

6,11

1,05

1311

jongens pup.A1

60m

kogel

hoog

ptn

3. Luuk Boutkan

9,79

7,27

1,10

1408

 

meisjes pup.B

1000m

6. Noa Boutkan

4.03.24

 

jongens pup.A1

1000m

3. Luuk Boutkan

3.41.02

 

meisjes D2

60m

14. Luna Pedemonte

9,89

 
 

1000m

8. Luna Pedemonte

3.51.35

 
 

60h

6. Luna Pedemonte

12,27

 
 

60h fin.

6. Luna Pedemonte

12,07

 
 

hoog

8. Luna Pedemonte

1,20

 
 

kogel

1. Pien Mittertreiner

10,98

 
   

4. Luna Pedemonte

9,27

 

meisjes C

60m

21. Sanne van der Pijl

9,54

 
 

800m

11. Sanne van der Pijl

2.53.71

 
 

kogel

20. Sanne van der Pijl

6,07

 

mannen

kogel

4. Andre van der Pijl

8,34

m50

 

Zoetermeer 15-12-2018

meisjes B

hss

1. Anna Lusthof

10,02 CR MC

 

Utrecht 15-12-2018

jongens pup.C

50m

vortex

ver

ptn

2. Semm Plaisier

9,29

22,35

3,28

1091

jongens pup.B

50m

kogel

hoog

ptn

4, Drazic Rondhuis

8,89

4,59

1,00

1085

 

Naaldwijk 16-12-2018

 

meisjes D1

60m

kogel

ver

ptn

 

4

Floortje Lusthof

9,24

8,61

3,59

1293

 

5

Jet van Mierlo

9,42

8,92

3,60

1280

 

16

Megan van der Ende

9,81

7,57

3,33

1090

 

17

Anne van Vliet

9,94

7,55

3,41

1084

 

27

Amy van Velden

10,59

6,73

2,97

854

 

31

Chayenne Kroos

10,90

6,59

2,63

737

 

32

Julie Geleijnse

DNS

6,34

3,31

607

 

33

Zus Lane

11,15

4,82

2,31

529

 
 

meisjes D2

         

6

Luna Pedemonte

9,48

10,18

3,70

1351

 

9

Mieko Hartman

9,41

10,18

3,42

1307

 

13

Pien Mittertreiner

9,84

11,21

3,30

1260

 

18

Maaike Boers

9,94

7,91

3,91

1203

 

23

Donja Zwinkels

9,61

7,58

3,17

1090

 

25

Saskia Otten

10,33

8,26

3,45

1072

 

27

Eline Beeloo

10,52

6,31

2,88

821

 

29

Gina van der Hoeven

9,92

7,03

DNS

757

 

30

Zenzi Kerkdijk

10,50

5,07

2,91

751

 

32

Yara van der Hoeven

10,18

6,38

DNS

680

 

33

Kitty van Daalen

11,18

3,92

2,86

569

 
 

jongens D1

         

4

Mick van Veen

8,99

6,17

4,01

1287

 

5

Kenan Türegün

9,11

6,48

3,96

1273

 

12

Nils Eerhart

9,72

6,71

3,54

1097

 

21

Jip Zuiderwijk

10,23

5,13

3,12

835

 

23

Niels van der Pijl

10,33

5,15

3,17

832

 

27

Ferenc Visee

10,53

4,99

3,05

769

 

28

Boaz van der Lans

10,30

4,40

2,99

748

 

31

Jelle van Etten

10,99

4,59

2,14

499

 
 

jongens D2

         

16

Luuk van Cappelle

9,48

8,25

3,69

1252

 

19

Torsten Meijer

9,38

6,77

3,74

1198

 
 

meisjes C1

60m

kogel

ver

ptn

 

20

Lotte Spaargaren

10,25

6,04

3,15

897

 
 

meisjes C2

         

11

Anna Lusthof

8,89

9,08

4,40

1545

 

20

Lieve Dillo

9,29

7,08

3,55

1193

 

21

Sanne van der Pijl

9,44

6,56

3,82

1191

 

22

Donna Aalbregt

9,13

5,63

3,80

1185

 

23

Tessa Molenaar

10,09

9,74

3,45

1182

 

25

Isis Tinneveld

DNS

8,05

4,49

941

 

27

Bibienne de Brabander

DNS

11,41

DNS

588

Kogel CR

 

jongens C1

         

12

Jasper Spruijt

8,47

7,93

3,88

1467

 

14

Yannick Rolvink

9,16

9,30

4,14

1453

 

21

Maurits van Scheijndel

8,96

6,53

3,82

1276

 

25

Frank van den Enden

9,48

6,99

3,69

1183

 

27

Zen Valstar

9,90

5,27

3,68

1007

 

28

Joshua Adriaanse

9,64

4,67

3,13

897

 

29

Carl van Holsteyn

10,42

5,29

3,24

843

 
 

jongens C2

         

12

Thomas Kleijweg

8,46

12,04

4,15

1722

 

15

Stef Kortekaas

8,83

8,76

4,40

1541

 

18

Kariem Kishk

8,68

8,65

3,51

1387

 

20

Ruben van Seventer

9,25

6,08

4,30

1292

 

23

Tijn Zuiderwijk

10,01

5,85

3,32

955

 

 

meisjes D1

60h

4. Jet van Mierlo

11,85

 
   

13. Floortje Lusthof

12,72

 

meisjes D2

60h

11, Mieko Hartman

12,48

 
   

12. Donja Zwinkels

12,83

 
   

13. Luna Pedemonte

12,93

 
   

19. Pien Mittertreiner

16,34

 

jongens D1

60h

5. Kenen Türegün

12,17

 
   

7. Mick van Veen

12,27

 
   

15. Boaz vam der Lans

13,39

 
   

18. Nils Eerhart

13,44

 
   

26. Ferenc Visee

14,43

 
   

27. Jelloe van Etten

16,14

 

jongens D2

60h

14. Luuk van Cappelle

12,29

 
   

19. Torsten Meijer

12,96

 

meisjes C2

60h

14. Sanne van der Pijl

12,52

 

jongens C1

60h

14. Frank van den Enden

12,00

 

jongens C2

60h

14, Ivar van Ruijven

11,91

 
   

14. Ruben van Seventer

11,91

 

 

Utrecht 22-12-2018

jongens pup.A

60m

8. Luuk Boutkan

9,58

 
   

9. Daniel de Ruijter

9,80

 
   

10. Joe van Veen

9,80

 
   

11. Jelle Helmig

9,92

 
 

ver

4. Luuk Boutkan

4,01

 
   

5. Daniel de Ruijter

3,89

 
   

7. Jelle Helmig

3,65

 
 

hoog

6. Joe van Veen

1,17

 

jongens D

50m

5. Mick van Veen

7,53

 
 

60m

6. Mick van Veen

8,92

 
 

hss

1. Mick van Veen

9,31

CR jC

 

Dronten 28-12-2018

meisjes pup.B

30m

kogel

hoog

ptn

 

1. Noa Boutkan

5,75

6,60

1,05

1369

kogel CR

jongens pup.A1

         

3. Luuk Boutkan

5,49

7,83

1,15

1583

 

 

CROSSEN

Duindigt

9 km

1. Tom de Gelder

32.54

 
 

6. Arthur van Dijk

34.12

2e m45

 

Den Haag 9-12-2018: Haagse jeugcrosscompetitie

meisjes pup.min 4.Julia van Schie 6.19
meisjes pup.C 2.Femke Wildenberg 5.25
  11. Naina Valencia 6.19
jongens pup.mini 2. Puk Lek 5.48
jongens pup.C 3. Semm Plaisier 4.59
  7. Aaron de Vries 5.14
  Boy van Veen 5.33
  Kyan Schrijver 5.49
  Guido van der Hoek 5.54
meisjjes pup.B 1. Noa Boutkan 4.42
jongens pup.B 9. Daan Klijmij 5.07
meisjes pup.A1 4. Noor van der Kruk 4.52
  6. Amber Weijer 4.59
  9. Floor Hamersma 5.11
jongens pup.A1 1. Luuk Boutkan 4.14
  5. Jelmer Jungschlager 4.37
  7. Bram van Malsem 4.43
  13. Tim Sta 5.08
  Tom Dijkshoorn 5.35
  Mees van Schie 5.37
jongens pup.A2 3. Lars van der Kraan 4.16
  7. Joe van Veen 4.28
  Jelle Helmig 4.50
meisjes D1 2. Jet van Mierlo 9.04
  6. Lisa Hoogenraad 9.57
meisjes D2 3. Maaike Boers 9.21
  5. Luna Pedemonte 9.40
jongens D1 7. Boaz van der Lans 9.58
jongens D2 1. Torsten Meijer 8.14
  4. Luuk van Capelle 9.11
jongens C 3. Tygo Heemskerk 12.48
  4. Ruben van Seventer 12.53
  6. Ivar van Ruijven 13.13
  7. Stef Kortekaas 13.23
  8. Frank van den Enden 13.28
  Joshua Adriaanse 14.14
  Joost Viveen 14.30
  Tijn Zuiderwijk 15.59

Waddinxveen 9-12-2018

Mannen 9800m               11. Nico van den Berg   49.06.84
                                               12. Paul Jansen                49.24.02

Bergen op Zoom 16-12-2018

meisjes pup.B

1. Noa Boutkan

4.17

jongens pup.A

1. Luuk Boutkan

4.53

 

Den Haag 16-12-2018

34. Carla Ophorst            33.51     d65

Amstelveen 16-12-2018

mannen lange cross       17. Dominic Bersee        33,34

Maassluis 23-12-2018

meisjes pup

3 km

4. Noa Boutkan

16.46

   

6. Noor van der Kruk

18.59

jongens pup.

3 km

1. Stef Kortekaas

12.49

   

3. Ruben van Seventer

13.24

   

4. Luuk Boutkan

14.20

   

6. Tijn Zuiderwijk

16.52

   

7. Wessel van Zwet

17.31

dames

3 km

1. Emma Dekker

13.45

mannen

3 km

1. Wesley Odenkirchen

12.18

dames

6 km

1. Lisan Duijvestijn

28.09

   

4. Lynn van Toledo

34.07

mannen

6 km

1. Tristan Valkenburg

23.57

   

2. Maarten Bakker

25.18

   

4. Daan valstar

27.03

   

5. Sander van Assen

28.44

   

20. Hans Bakker

36.33

dames

9 km

2. Marlies Jongerius

39.04

mannen

9 km

1. Dominic Bersee

34.37

   

3. Bart van der Kruk

38.27

   

4. Paul Jansen

38.41

   

11. Jan van der Meer

42.41

   

15. Frans Dekker

44.40

   

24. Hilair Zwinkels

48.34

 

Appelscha 24-12-2018

Dames 6 km       1. Anna Luijten                 20.19

Delft 30-12-2018: oliebollencross 9,2 km

dames

4.Mieille Thierry

43.52

d45

9. Jeanette Lankhuysen

56.07

heren

4. Arco Poot

35.47

 

30. Sander van Assen

41.59

m35

5. Bart van der Kruk

36.47

m45

2. Paul Jansen

37.22

 

Soest 31-12-2018: Sylvestercross

meisjes pup.B

1200m

11. Noa Boutkan

6.21

 

jongens pup.A1

1200m

14. Luuk Boukan

5.29

 

jongens D

2000m

61. Boaz van der Lans

10.00

 

meisjes D

2000m

39. Jet van Mierlo

9.45

 
   

49. Luna Pedemonte

10.03

 
   

50. Maike Boers

10.15

 

jongens C

2000m

39. Ruben van Seventer

8.23

 
   

40. Stef Kortekaas

8.25

 
   

51. Frank van den Enden

8.41

 
   

61. Joost Viveen

10.01

 

meoisjes B

3200m

7. Isa Leen

13.09

 

mannen kort

3200m

9. Tom de Gelder

10.59

 

dames masters

6000m

6. Carla Ophorst

26.43

1e d55

dames prom.

6000m

11. Anna Luijten

23.21

 

Pr.loop mannen

9000m

3. Stephan Stam

36.43

 

 

WEGWEDSTRIJDEN

Bleiswijk 1-12-2018: 15 km

m45       10. Hans Valstar               79.31

Vlaardingen 2-12-2018

Er stonden geen verenigingen, woonplaatsen of categorieën op de uitslagenlijsten. Ik heb degenen opgenomen waarvan ik vermoed dat het leden van onze club zijn. Ontbrekende uitslagen graag melden.

halve marathon

     

8. Paul Jansen

1.23.41

   

9. Jan van Hoeven

1.23.47

   

18. Wim de Jong

1.28.23

   

19. Jeroen Ruigrok

1.28.47

   

23. Arjes van Velden

1.29.23

   

30. Mireille Thierry

1.31.26

1e d

 

33. Sander van Assen

1.33.10

   

36. Gert Bakkenes

1.34.32

   

42. Marco Hendriks

1.36.06

   

58. Wil Meershoek

1.39.02

   

61. Wilco Huysman

1.39.42

   

83. Dennis van Dijk

1.44.42

   

90. Hilair Zwinkels

1.47.06

   

95. Mark van Dijk

1.48.31

   

98. Kees van Paassen

1.48.46

   

116. Piet de Jong

1.52.15

   

141. Sieto de Vreeze

1.55.31

   

10 km

     

2. Marlies Jongerius

37.28

1e d

 

4. Stephen Stam

38.07

   

37. Ellen Grimbergen

48.35

d

 

5 km

     

1. Rene van de Stap

17.55

   

8. Nico Hagman

23.45

   

 

Malaga 9-12-2018: marathon

349. Annemerel de Jongh           3.15.24       3.15.03           8e dame              

Spijkenisse 16-12-2018: halve marathon

mannen              36. Jeroen Ruigrok          1.28.10                 1.28.07

Lisse 16-12-2018

5 km

23. Daan Valstar

19.11

19.09

   

5 km d

1. Isa Leen

18.18

18.15

1e meisje

 

10 km

1. Erwin Sparreboom

33.20

33.18

1e m45

 
 

5. Jan van Hoeven

36.47

36.45

2e m45

 
 

7. Paul Jansen

40.40

37.44

3e m45

 
 

66. Hans Valstar

44.26

44.23

20e m45

 

 

Linschoten 22-12-2018

Halve marathon

7. Arthur van Dijk

1.13.41

1.13.40

2e m45

 

90. Arjen van Velden

1.25.09

1.25.07

16e m45

 

135. Carla Ophorst

1.28.01

1.28.01

1e d45; 8e vrouw

CR d60; NR d60

305. Annemerel de Jongh

1.35.22

1.35.16

13e d ; 25e vrouw

 

495. Frank Piron

1.40.42

1.40.32

127e m45

 

10,5 km

22.Isa Leen                        39,46                     39.46                     1e d

Barendrecht 23-12-2018

10 km

 

Jan van Hoeven

39.37

10 EM

m45

24. Hans Valstar

76.27

 

Naaldwijk 26-12-2018: Kerstloop Olympus ‘70

   

leeftijd

 

1. Maarten Bakker

m

24

4.56

heren sen

1. Sjoerd van Marrewijk

m

29

5.56

heren sen

3. Tristan Valkenburg

m

20

5.13

snelste partner

4. Daan Valstar

m

21

5.30

 

5. Stephan Stam

m

44

5.34

heren vet.

6. Marlies Jongerius

v

39

5.42

dames sen; snelste ouder+kind

7. Sander van Assen

m

30

5.50

 

8. Emma Dekker

v

19

5.52

snelste partner

9. Leo Olsthoorn

m

55

5.55

 

10. Frans Dekker

m

46

5.58

 

11. Rik Groenewegen

m

24

5.58

 

12. Bobby Arkesteijn

m

23

6.02

 

13. Stef Kortekaas

m

14

6.02

 

14. Richard Lagerweij

m

45

6.03

 

15. Bram van Paassen

m

28

6.03

 

16. Jasper Huiting

m

32

6.11

 

17. Marjolein v, Marrewijk

v

26

6.12

 

18. Luuk Boutkan

m

9

6.12

snelste jongen, snelste ouder+kind

19. Dick Goijert

m

48

6.17

 

20. Bertan Verweij

m

37

6.18

 

21. Hans Valstar

m

54

6.19

 

22. Tonni vd Marel

m

56

6.19

 

23. Noel Goijert

m

10

6.24

 

24. Lynn van Toledo

v

21

6.32

 

25. Lisa vd Marel

v

24

6.45

 

26. Ellen Grimbergen

v

53

6.52

dames vet.

27. Hermine vd Marel

v

56

6.53

 

28. Nico vd Berg

m

57

6.56

 

29. Noa Boutkan

v

8

7.05

snelste meisje

30. Niels Dekker

m

12

7.09

 

31. Esther Dekker

v

26

7.13

 

32. Hans Bakker

m

58

7.15

 

33. Marissa van Vliet

v

24

7.20

 

34. Laura de Vos

v

33

7.23

 

35. Hanna vd Marel

v

23

7.26

 

36. ?

       

37. Fleur Lagerweij

v

12

7.43

snelste grootveder + kleinkind

38. Eveline van Marrewijk

v

21

7.50

 

39. Cora van Zwet

v

41

7.51

 

40. Tim Sta

m

9

7.52

 

41. Suzanne van Marrewijk

v

19

7.54

 

42. Peter van Dijk

m

63

8.07

 

43. Lars Legerweij

m

10

8.11

 

44. Cor van Leeuwn

m

60

8.13

 

45. Roos vd Marel

v

10

8.13

 

46. Niels van Schie

m

37

8.15

 

47. Cas Meijer

m

7

8.15

 

48. Robbert Zoon

m

39

8.19

 

49. Emeliy Goijert

v

12

8.30

 

50. Katja Grimbergen

v

24

8.32

 

51. Linda van Schie

v

37

8.38

 

52. Bram Dekker

m

9

8.39

 

53. Jack Meijer

m

38

8.45

 

  Stefan van der Meer

m

28

8.49

 

54. Dinand Zoon

m

9

8.50

 

55. Lenne van Zwet

v

9

8.51

 

56. Denise vd Meer

v

26

8.56

 

57. Wessel van Zwet

m

7

8.59

 

58. Kim Sta

v

38

9.04

 

59. Julia van Schie

v

6

9.07

 

60. Naima Valencia

v

7

9.22

 

61. Duuk Solleveld

m

10

9.39

 

62. Anouk Gram

v

26

10.05

 

63. Moniek Lagerweij

v

45

10.10

 

64. Mels van Waardenberg

m

5

10.11

 

65. Yvette de Jong

v

42

10.14

 

66. Bianca Vollering

v

47

10.22

 

67. Peter Kortekaas

m

67

10.45

snelste grootveder + kleinkind

68. Dieke vd Doef

v

7

10.53

 

69. Milan de Vos

m

7

11.02

 

70. Marianne van den Berg

v

36

11.08

 

71. Amy vd Berg

v

6

11.37

 

72. Bjorn vd Berg

m

38

12.01

 

73. Dylan vd Berg

m

8

12.30

 

74. Rene Boutkan

m

45

13.24

 

kleine ronde

       

1. Lars Huiting

m

5

2.24

 

2. Vince de Vos

m

4

2.38

 

3. Sem Meijer

m

5

2.47

 

4. Sara van Schie

v

5

2.54

 

5. Mika Vroom

m

6

3.07

 

6. Fien Zuijderwijk

v

4

3.17

 

7. Tim Huiting

m

2

3.18

jongste deelnemer

8. Iris Dekker

v

5

3.30

 

9. Jill Sta

v

3

3.32

 

10. Isa-Sophie vd Berg

v

4

3.55

 

11. Ise Vroom

v

4

4.01

 

12. Jan Zuijderwijk

m

2

4.28

 

13. Rafael vd Berg

m

2

5.46

 

 

Uitslagen overzicht