Uitslagen mei 2019

gewijzigd op 2-11-2019

Uitslagen mei 2019

Utrecht 3-5-2019

Jongens A           1500m                  2. Matt de Haas               4.07.24

Den Haag 4-5-2019: Haagse pupillencompetitie II

Sprint: wind tegen; ver (te veel) wind mee.

meisjes pupillen mini

40m

600m

vortex

ver

ptn

 

6. Julia van Schie

8,87

3.02.67

7,44

2,15

538

 

7. Yara Mulder

8,85

3.07.96

7,63

2,05

500

 

meisjes C

           

9. Iris van Veen

8,07

2.54.76

13,49

2,66

919

 

11. Femke Wildenberg

8,55

2.51.26

11,91

2,82

867

 

13. Naina Valencia

8,72

2.56.55

12,51

2,35

731

 

jongens pupillen mini

           

2. Pim Lek

8,26

2.44.36

14,28

2,28

883

 

4. Ruben de Leeuw

8,82

2.54.58

14,03

2,52

787

 

13. Lars Huiting

9,79

3.09.93

8,67

2,44

474

 

15. Jan Saraber

10,36

2.56.84

9,24

2,10

420

 

jongens pupillen C

           

3. Semm Plaisier

7,73

2.16.93

25,43

3,43

1558

 

5. Cas Meijer

7,54

2.26.24

27,03

3,62

1456

 

12. Boy van Veen

8,11

2.31.37

12,94

2,96

1104

 

13. Wessel van Zwet

8,42

2.32.50

13,30

2,87

1036

 

15. Aaron de Vries

8,66

2.36.31

19,46

2,59

1016

 

20. Guido van der Hoek

8,53

2.49.37

15,17

2,56

885

 

23. Kyan Schrijver

9,43

2.51.25

11,33

2,52

677

 

meisjes pupillen B

40m

1000m

kogel

ver

ptn

 

2. Noa Boutkan

7,04

4.01.72

6,37

3,75

1846

 

jongens pupillen B

           

1. Drazic Rondhuis

7,22

3.50.04

5,59

3,42

1751

 

6. Rico Zwinkels

7,58

4.05.05

5,64

3,05

1531

 

15. Maurice Oosterwijk

8,53

4.17.56

4,77

2,62

1177

 

meisjes pupillen A1

60m

1000m

vortex

hoog

ptn

 

12. Noor van der Kruk

10,79

4.12.17

17,56

1,00

1349

 

15. Emmelie Zeelenberg

10,99

4.17.11

11,77

0,95

1170

 

21. Evi Voskamp

11,55

4.54.97

11,28

1,00

991

 

24. Emma Rozendaal

12,34

5.38.05

9,96

0,90

688

 

jongens pupillen A1

           

1. Luuk Boutkan

9,81

3.34.91

33,08

1,15

1988

 

14. Tim Sta

11,51

4.04.54

19,04

1,00

1315

 

jongens pupillen A2

60m

1000m

kogel

ver

ptn

 

3. Joe van Veen

10,10

3.43.63

7,33

4,13

1990

 

8. Daniel de Ruijter

10,65

4.12.59

7,52

4,08

1770

 

 

Lisse 4-5-2019: wedstrijd Amerikaanse scholen

Bij sprint, ver en hss te veel wind

meisjes jr

100m

3. Donna Aalbregt

13,81

 
 

200m

7. Floortje Lusthof

30,94

 
 

800m

3. Maaike Boers

2.50.69

 
 

400m

2. Anna Lusthof

67,87

 
   

3. Donna Aalbregt

71,88

 
   

6. Maaike Boers

73,98

 
 

ver

7. Maaike Boers

3,88

 
   

8. Floortje Lusthof

3,87

 
 

hoog

2. Floortje Lusthof

1,35

 
 

kogel

2. Tessa Molenaar

9,00

 
 

discus

3. Tessa Molenaar

20,96

 
   

5. Anna Lusthof

15,48

 

jongens jr

100m

13. Kariem Kishk

13,62

 
   

14. Michael Vratsididas

13,73

 
   

18. Joshua Adriaanse

14,87

 
 

200m

10. Michael Vratsididas

28,50

 
 

800m

9. Joshua Adriaanse

2.51.07

 
   

13. Kariem Kishk

2.59.68

 
 

100h

3. Kariem Kishk

19,29

 
 

kogel

8. Michael Vratsididas

7,10

 

meisjes

discus

1. Sacha van Heijningen

28,48

 
   

2. Fenna van Ruijven

22,46

 
 

hss

1. Ann Lusthof

10,09

 

jongens

100m

6. Jacco Aalbregt

12,73

 
   

7. Yelson Mensing

12,79

 
   

Reinier Pages

13,65

 
 

200m

4. Jacco Aalbregt

25,90

 
   

7. Yelson Mensing

27,03

 
   

9. Reinier Pages

28,07

 
 

ver

5. Reinier Pages

4,57

 
   

7. Jacco Aalbregt

4,53

 
   

11. Yelson Mensing

4,27

 

 

Sneek 4 en 5-5-2019

meisjes D2

meerkamp

6. Luna Pedemonte

2381 ptn

 
 

60h

 

14,22

-2,7

 

hoog

 

1,31

 
 

speer

 

27,04

 
 

ver

 

3,93

2,4

 

kogel

 

10,84

 
 

600m

 

2.11.83

 

 

Barendrecht 9-5-2019

meisjes pupillen B

600m

2. >oa Boutkan

2.12.32

   

jongens pupillen A

600m

8. Luuk Boutkan

2.01.81

   

dames masters

1000m

1. Inga Michejenko

2.59.90

d35

CR d35

mannen masters

1000m

11. Jan van Hoeven

3.02.04

m50

CR m50

   

16. Stephan Stam

3.09.39

m40

 


Terneuzen 11-5-2019

meisjes pup.B 40m Noa Boutkan 6,99    
  40mk fin Noa Boutkan 6,89    
  1000m Noa Boutkan 3.59.41    
  40h Noa Boutkan 7,33    
  40h fin Noa Boutkan 8,17    
  ver Noa Boutkan 3,68 0,0  
  hoog Noa Boutkan 1,15    
  kogel Noa Boutkan 6,39    
jongens pup.A1 60m Luuk Boutkan 9,39 0,0  
  60 fin Luuk Boutkan 9,46 0,3  
  1000m Luuk Boutkan 3.33.70    
  60h Luuk Boutkan 10,57 1,5  
  60h fin Luuk Boutkan 10,76 1,1  
  ver Luuk Boutkan 3,94 0,0  
  hoog Luuk Boutkan 1,10    
  kogel Luuk Boutkan 7,95    

Zaandam 11 en 12-5-2019

meisjes D

meerkamp

3. Luna Pedemonte

2781 ptn

 
 

60h

 

12,12

0,0

 

hoog

 

1,30

 
 

speer

 

30,18

 
 

ver

 

4,14

1,7

 

kogel

 

11,12

 
 

600m

 

1.58.98

 

 

Naaldwijk 16-5-2019

meisjes B

200m

1. Donna Aalbregt

28,97

-1,0

 
 

kogel

1. Fenna van Ruijven

9,16

   
 

discus

1. Fenna van Ruijven

21,83

   
   

2. Tessa Molenaar

21,16

   

jongens B

100m

5. Kariem Kishk

14,16

-0,6

 
 

200m

5. Kariem Kishk

28,66

-1,0

 
 

1500m

2. Bram van Druten

4.35.24

   
   

5. Tycho Heemskerk

5.02.27

   
 

kogel

1. Ruben Rolvink

14,65

   
   

3. Yannick Rolvink

10,22

   
 

discus

1. Yannick Rolvink

47,38

   
   

3. Yannick Rolvink

26,61

   

jongens A

100m

2. Jacco Aalbregt

13,14

-1,4

 
 

200m

2. Jacco Aalbregt

26,21

-0,5

 
 

1500m

1. Matt de Haas

4.02.47

   

dames

100m

2. Emma Dekker

14,17

-1,4

 
 

200m

2. Emma Dekker

27,88

-0,5

 
 

1500m

1. Lisan Duijvestijn

4.58.38

   
   

5. Annemerel de Jongh

5.23.04

   
   

7. Nadine de Jong

5.29.17

   
   

8. Lynn van Toledo

5.39.71

   

heren

100m

1. Kevin Philipsen

12,12

-1,4

 
   

2. Raymon Toussaint

12,38

-1,4

 
 

200m

1. Raymon Toussaint

24,58

-0,3

 
 

1500m

12. Peter Pollemans

4.20.74

   
   

17. Maarten Bakker

4.26.54

   
   

33. Martijn Ham

5.05.73

   

dames masters

1500m

1. Inga Michejenko

4.41.87

   

mannen masters

1500m

3. Jan van Hoeven

4.45.85

   
   

6. Stephan Stam

4.50.40

   
   

7. Jeroen Ruigrok

5.11.32

   
   

15. Hans Bakker

6.59.00

   
 

kogel

2. Etienne Rolvink

10,10

 

 

   

3. Cor van Dam

9,46

 

 

   

4. André van der Pijl

8,23

 

 

 

discus

1. Cor van Dam

30,48

 

 

   

2. Etienne Rolvink

27,52

 

 

   

3. Andre van der Pijl

23,25

 

 

                   

 

Den Haag 17-5-2019

meisjes D

60m

6. Luna Pedemonte

9,29

0,9

 
 

ver

5. Luna Pedemonte

3,96

   
 

speer

1. Luna Pedemonte

32,10

   

meisjes C

80m

3. Sanne van der Pijl

12,12

1,8

 
 

1500 stpl

2. Sanne van der Pijl

6.42.38

   

jongens C

100m

5. Joshua Adriaanse

14,89

2,9

 
 

400m

1. Joshua Adriaanse

69,50

   

heren

hoog

3. Andre van der Pijl

1,35

   
 

speer

3. Jesse Olsthoorn

40,58

   
   

4. Abdré van der Pijl

24,16

   


Gouda 17 t/m 19-5-2019: NK masters

mannen 50+

kogel

4. Marco Bronswijk

11,30

 
 

discus

3. Marco Bronswijk

38,16

 
 

kogelsling.

1. Marco Brosnwijk

46,77

CR

 

gewicht

2. Marco Bronswijk

15,65

 

mannen 70+

kogel

8. Cor van Dam

9,11

 
 

discus

5. Cor van Dam

32,26

 
 

speer

4. Cor van Dam

30,48

 
 

gewicht

6. Cor van Dam

11,24

 

dames 60+

1500m

1. Carla Ophorst

5.24.09

CR

 

5000m

1. Carla Ophorst

19.26.94

CR, NR

 

Lisse 18-5-2019

dames

400m

10. Emma Dekker

60,89

 

heren

1000m

8. Tom de Gelder

2.25.14

CR

 

3000m

17. Dominic Bersee

8.47.32

 

 

Rijen 18-5-2019

jongens D

ver

2. Mick van Veen

4,41

 

 

   

4. Ferenc Visee

3,57

 

 

 

kogel

6. Ferenc Visee

5,94

 

 

 

speer

4. Ferenc Visee

25,31

 

 

   

7. Mick van Veen

16,04

 

 

jongens pupillen C

40m

wind

600m

bal

hoog

ptn

1. Cas Meijer

7,19

0,7

2.16.69

36,10

0,80

1579

3. Boy van Veen

7,49

1,8

2.18.88

18,11

0,95

1390

jongens pupillen B

40m

 

1000m

bal

hoog

ptn

3. Drazic Rondhuis

6,92

 

3,51.84

31,52

1,15

1937

jongens pupillen A2

60m

 

1000m

kogel

ver

ptn

1. Joe van Veen

9,39

 

3.39.86

6,60

4,04

2066

3. Jelle Helmig

9,92

 

3.59.31

6,73

3,75

1826

                       

 

Oud Beijerland 18-5-2019

jongens pupillen B

ver

Ties Moerman

3,20

   
 

hoog

Ties Moerman

1,07

   
 

40m

4. Ties Moerman

7,56

0,2

 
 

60m

5. Ties Moerman

11,15

-0,3

 

meisjes D

100m

4. Floortje Lusthof

15,01

-0,7

 
 

150m

6. Floortje Lusthof

22,76

0,6

 
 

60h

6. Luna Pedemonte

12,11

0,9

 
   

15. Floortje Lusthof

13,60

0,9

 
 

hoog

2. Floortje Lusthof

1,35

   

meisjes C

80m

5. Isis Tinneveld

11,00

0,5

 
   

6. Anne Lusthof

11,36

-1,8

 
 

300m

3. Anne Lusthof

49,08

   
 

ver

1. isis Tinneveld

4,56

1,0

 
 

hss

2. Anne Lusthof

10,42

0,6

CR

   

5. Isis Tinneveld

9,30

0,0

 


Voorne 19-5-2019

meisjes D

60m

7. Luna Pedemonte

9,46

0,6

   

8. Maaike Boers

9,73

0,6

 

300m

3. Maaike Boers

50,53

 
   

4. Luna Pedemonte

50,86

 
 

800m

1. Maaike Boers

2.41.35

 
 

ver

1. Maaike Boers

4,13

 
   

2. Luna Pedemonte

4,01

 
 

hoog

2. Luna Pedemonte

1,30

 
 

kogel

1. Pien Mittertreiner

11,65

 
   

2. Luna Pedemonte

9,87

 
 

discus

1. Luna Pedemonte

27,26

 
   

3. Piem Mittertreiner

23,71

 
   

3. Maaike Boers

17,54

 
 

speer

1. Luna Pedemonte

31,13

 
   

2. Pien Mittertreiner

20,05

 
   

3. Maaike Boers

13,56

 

 

Delft 25-5-2019: C/D- competitie

meisjes D

60m

10. Mieko Hartman

1

9,08

1,1

 
   

11. Floortje Lusthof

1

9,10

0,7

 
   

18. Maaike Boers

1

9,52

0,2

 
   

23. Iris Ruigrok

2

9,81

0,8

 
   

26. Zenzi Kerkdijk

3

9,88

0,8

 
   

28. Gina van der Hoeven

3

9,91

0,1

 
   

29. Yara van der Hoeven

3

9,97

0,8

 
   

32. Amy van Velden

2

10,38

0,2

 
   

34. Lisa Hoogenraad

2

10,79

0,2

 
 

1000m

4. Jet van Mierlo

1

3.22.09

   
   

8. Maaike Boers

1

3.27.43

   
   

10. Iris Ruigrok

2

3.54.09

   
   

22. Lisa Hoogenraad

3

3.59.27

   
 

60h

7. Jet van Mierlo

1

11,21

-0,2

 
   

9. Mieko Hartman

1

11,83

-0,6

 
   

12. Anne van Vliet

2

12,50

0,9

 
   

26. Julie Geleynse

2

14,13

-0,4

 
   

27. Amy van Velden

2

14,18

0,9

 
 

4*60m

3. Olympus '70

1

36,49

   
   

8. Olympus '70

2

37,67

   
   

12. Olympus '70

3

41,12

   
 

ver

3. Maaike Boers

1

4,22

   
   

8. Pien Mittertreiner

1

4,01

   
   

12. Julie Geleijnse

2

3,83

   
   

15. Megan van der Ende

2

3,56

   
   

17. Zenzi Kerkdijk

3

3,45

   
   

21. Yara Mulder

3

3,05

   
 

hoog

1. Floortje Lusthof

1

1,40

   
   

8. Luna Pedemonte

1

1,25

   
   

18. Chayenne Kroos

3

1,15

   
   

22. India Klop

2

0,90

   
   

22. Eline Beeloo

3

0,90

   
 

kogel

1. Pien Mittertreiner

1

12,22

   
   

5. Mieko Hartman

1

9,48

   
   

6. Anne van Vliet

2

8,96

   
   

11. Gina van der Hoeven

3

7,95

   
   

15. Megan van der Ende

2

7,19

   
   

21. Zus Lane

3

5,87

   
 

speer

1. Luna Pedemonte

1

31,20

   
   

6. Pien Mittertreiner

1

20,01

   
   

17. Yara van der Hoeven

3

12,87

   
   

19. India Klop

2

11,96

   
   

21. Julie Geleijnse

2

10,76

   
 

totaal

2. Olympus '70

1

5699 ptn

   
   

9. Olympus '70

2

3535 ptn

   
   

12. Olympus '70

3

2353 ptn

   

jongens D

80m

4. Mick van Veen

1

11,27

0,9

 
   

7. Casper van Dijk

1

11,76

0,9

 
   

13. Luuk van Cappelle

1

12,29

0,9

 
   

25. Jip Zuiderwijk

2

13,12

-0,8

 
   

31. Boaz van der Lans

2

13,56

-1,1

 
   

33. Joris Verbeek

2

13,82

0,0

 
 

1000m

10. Milan Kal

1

3.36.32

   
   

12. Jayden Bronkhorst

2

3.38.53

   
   

20. Casper van Dijk

1

3.48.69

   
   

27. Boaz van der Lans

2

3.54.70

   
 

80h

7. Kenen Türegün

1

14,98

-0,4

 
   

10. Jayden Bronkhorst

2

16,55

-1,0

 
   

17. Mick van veen

1

17,81

-0,2

 
   

19. Jip Zuiderwijk

2

17,92

-0,2

 
   

26. Joris Verbeek

2

21,94

-0,2

 
 

4*80m

3. Olympus '70

1

45,78

   
   

8. Olympus '70

2

50,29

   
 

ver

6. Casper van Dijk

1

3,92

   
   

10. Joris Verbeek

2

3,02

   
 

hoog

6. Kenan Türegün

1

1,30

   
   

7. Jip Zuiderwijk

2

1,25

   
   

9. Nils Erhart

1

1,20

   
 

kogel

3. Luuk van Cappelle

1

8,65

   
   

8. Nils Erhart

1

7,66

   
   

15. Ferenc Visee

2

5,71

   
   

16. Niels van der Pijl

2

5,69

   
 

discus

3. Luuk van Cappelle

1

20,68

   
   

12. Nils Erhart

1

15,18

   
   

16. Niels van der Pijl

2

12,89

   
   

18. Ferenc Visee

2

12,37

   
 

totaal

4. Olympus '70

1

4662 ptn

   
   

8. Olympus '70

2

3332 ptn

   

meisjes C

150m

8. Anna Lusthof

1

20,93

1,3

 
   

9. Donna Aalbregt

1

21,11

1,3

 
   

12. Lieve Dillo

1

21,86

0,5

 
 

800m

10. Anna Lusthof

1

2.43,84

   
   

14. Donna Aalbregt

1

2.51.78

   
   

15. Sanne van der Pijl

1

2.51.90

   
 

80h

10. Frederiek Dekker

1

13,77

-0,1

 
   

16. Sanne van der Pijl

1

16,41

-0,4

 
 

4*80m

3. Olympus '70

1

43,87

   
 

ver

8. Anna Lusthof

1

4,45

   
   

11. Lieve Dillo

1

3,91

   
 

hoog

5. Frederiek Dekker

1

1,35

   
   

12. Ellemijn Blok

1

1,15

   
 

kogel

1. Bibienne de Brabander

1

11,83

   
   

2. Tessa Molenaar

1

9,95

   
 

discus

1. Bibienne de Brabander

1

26,51

   
   

7. Tessa Molenaar

1

21,17

   
 

speer

4. Tessa Molenaar

1

25,66

   
   

16. Lieve Dillo

1

12,88

   
 

totaal

5. Olympus '70

1

5739 ptn

   

jongens C

150m

8. Ivar van Ruijven

1

19,75

-0,3

 
   

10. Tygo Heemskerk

1

20,04

-0,3

 
   

11. Jasper Spruijt

1

20,09

-0,3

 
   

14. Michel Vratsidas

2

21,18

0,6

 
   

18. Joost Viveen

2

24,07

0,6

 
   

20. Daan Bladt

2

24,18

0,6

 
 

800m

6. Jasper Spruijt

1

2.27.64

   
   

7. Ruben van Seventer

1

2.29.14

   
   

8. Stef Kortekaas

1

2.29.30

   
   

13. Frank van den Enden

2

2.33.05

   
   

17. Michel Vratsidas

2

2.41.82

   
   

20. Tijn Zuiderwijk

2

3.00.39

   
 

100h

5. Tygo Heemskerk

1

16,88

0,7

 
   

6. Ruben van Seventer

1

18,22

0,7

 
   

10. Kariem Kishk

1

18,82

0,3

 
   

12. Frank van den Enden

2

19,77

0,6

 
   

16. Joost Viveen

2

21,38

0,6

 
   

18. ZenValstar

2

22,09

0,8

 
 

4*100m

4. Olympus '70

1

52,32

   
   

7. Olympus '70

2

57,65

   
 

ver

7. Stef Kortekaas

1

4,53

   
   

12. Tygo Heemskerk

1

4,03

   
   

14. Zen Valstar

2

3,77

   
   

16. Tijn Zuiderwijk

2

3,52

   
 

hoog

3. Ivar van Ruijven

1

1,55

   
   

6. Stef Kortekaas

1

1,50

   
   

11. Carl van Holsteyn

2

1,25

   
   

12. Tijn Zuiderwijk

2

1,20

   
 

kogel

1. Yannick Rolvink

1

11,89

   
   

8. Maurits van Scheijndel

1

8,24

   
   

11. Daan Bladt

2

6,29

   
   

13. Carl van Holsteyn

2

5,49

   
 

speer

1. Yannick Rolvink

1

40,74

   
   

4. Maurits van Scheijndel

1

32,10

   
   

11. Daan Bladt

2

19,05

   
   

13. Carl van Holsteyn

2

15,81

   
 

totaal

3. Olympus '70

1

6515 ptn

   
   

7. Olympus '70

2

4367 ptn

   

 

Soest 26-5-2019

jongens pup.A1

60m

8. Luuk Boutkan

9,37

-0,3

 
 

60h

3. Luuk Boutkan

10,24

1,0

 
 

ver

8. Luuk Boutkan

4,00

   
 

kogel

6. Luuk Boutkan

7,87

   

jongens pup. A2

1000m

7. Lars van der Kraan

3.25.07

   
 

60h

14. Joe van Veen

11,33

-0,2

 
 

hoog

9. Joe van Veen

1,20

   
 

kogel

20. Joe van Veen

6,66

   
 

vortex

4. Lars van der Kraan

40,03

 

CR

   

17. Joe van Veen

32,59

   

 

Eindhoven 26-5-2019: seniorencompetitie 2e divisie

dames

100m

15. Aline Philipsen

14,04

-2,6

 
   

20. Suzanne de Jong

15,36

-2,6

 
 

200m

14. Thelma Solleveld

28,34

-1,5

 
   

15. Emma Dekker

28,50

-1,5

 
 

400m

6. Emma Dekker

61,63

   
   

19. Suzanne de Jong

72,59

   
 

800m

1. Inga Michejenko

2.16.04

 

CR d35

   

13. Nadine de Jong

2.34.86

   
 

3000m

4. Lisan Duijvestijn

10.34.66

   
 

4*100m

7. Olympus '70

53,39

   
 

ver

7. Brigitte Vellekoop

5,22

1,8

 
   

19. Susanna de Jong

4,18

2,8

 
     

4,11

1,8

 
 

hoog

10. Brigitte Vellekoop

1,45

   
   

18. Nadine de Jong

1,30

   
 

polsstok

7. Suzanne van Marrewijk

2,20

   
 

kogel

14. Aline Philipsen

9,66

   
   

20. Fenna van Ruijven

7,98

   
 

speer

14. Fenna van Ruijven

26,84

   
 

totaal

9. Olympus '70

6806 ptn

   

mannen

100m

10. Kevin Philipsen

12,01

-2,3

 
   

14. Alberto Biswane

12,17

-2,3

 
 

200m

11. Lars Tinneveld

24,71

-0,6

 
   

12. Alberto Biswane

24,82

-2,7

 
 

400m

12. Raymon Toussaint

53,47

   
 

1500m

2. Matt de Haas

4.01.55

   
 

400h

11. Guido Stockmans

65,32

   
 

3000 stpl

1. Sjoerd van Marrewijk

9.46.75

   
 

4*100m

6. Olympus '70

46,00

   
 

hoog

7. Guido Persoon

1,80

   
   

14. Ruben Rolvink

1,70

   
 

ver

13. Guido Persoon

5,73

1,7

 
   

14. Kevin Philipsen

5,69

0,2

 
 

kogel

3. Ruben Rolvink

12,38

   
 

speer

6. Kevin Philipsen

47,27

   
   

18. Jesse Olsthoorn

38,93

   
 

totaal

6. Olympus '70

7103 ptn

   

 

Den Haag 30-5-2019

meisjes pupillen C

40m

wind

600m

vortex

ver

ptn

 

7. Iris van Veen

8,04

-2,4

2.46.47

13,00

2,68

965

 

jongens pupillen C

             

2. Semm Plaisier

7,49

-0,9

2.09.00

24,93

3,38

1659

 

4. Cas Meijer

7,29

0,5

2.27.45

31,19

3,30

1602

 

8. Boy van Veen

7,80

-1,7

2.25.94

12,00

2,92

1172

 

meisjes pupillen B

40m

wind

1000m

kogel

hoog

ptn

 

1. Noa Boutkan

6,96

-1,0

3.51.74

6,09

1,15

1880

 

jongens pupillen B

             

3. Drazic Rondhuis

7,16

-0,4

3.50.22

4,85

1,15

1764

 

12. Ties Moerman

7,72

-0,4

5.10.12

4,57

1,00

1214

 

jongens pupillen A1

60m

wind

1000m

kogel

ver

ptn

 

2. Luuk Boutkan

9,55

-1,6

3.29.15

7,20

4,07

2144

 

10. Bart Vos

10,37

-0,4

4.03.97

5,29

3,30

1558

 

jongens pupillen A2

60m

wind

1000m

kogel

hoog

ptn

 

3. Joe van Veen

9,55

-1,3

3.35.60

7,65

1,20

2086

 

14. Lars van der Kraan

9,69

-1,3

dnf

7,52

1,20

1511

 

 

Den Haag 30-5-2019

meisjes D

80m

1. Maaike Boers

12,59

-0,8

 
 

150m

2. Jet van Mierlo

23,32

-2,6

 
 

600m

7. Jet van Mierlo

1.48.39

   
 

800m

1. Maaike Boers

2.45.69

   
 

kogel

2. Jet van Mierlo

8,76

   
   

7. Maaike Boers

7,37

   

jongens C

100m

7. Joshua Adriaanse

15,67

-3,2

 
 

800m

4. Joshua Adriaanse

2.43.00

   

jongens B

60m

1. Tom van Buuren

7,81

-1,0

 
 

150m

1. Tom van Buuren

18,87

-0,3

 

 

Amsterdam 30-5-2019

jongens B

kogel

5. Ruben Rolvink

15,56

 
 

discus

1. Ruben Rolvink

53,25

CR

 

Gouda 30-5-2019

meisjes C

200m

1. Donna Aalbregt

28,47

0,0

 
   

2. Anna Lusthof

29,93

-0,9

 
 

400m

2. Donna Aalbregt

66,80

   
 

hss

1. Anna Lusthof

10,31

0,0

 

jongens C

discus

7. Maurits van Scheijndel

22,56

   
 

speer

4. Maurits van Scheijndel

29,70

   

masters

800m

4. Leo Olsthoorn

2.27.25

 

CR m55

 

Gorinchem 30-5-2019

meisjes D

60h

9. Luna Pedemonte

11,87

3,0

 
 

60h hf

7. Luna Pedemonte

12,07

2,6

 
 

ver

9. Floortje Lusthof

3,64

   
   

13. Luna Pedemonte

2,96

   
 

hoog

5. Floortje Lusthof

1,41

   
   

6. Luna Pedemonte

1,36

   
 

kogel

1. Luna Pedemonte

10,45

   
   

3. Floortje Lusthof

9,72

   
 

speer

1. Luna Pedemonte

31,20

   
   

14. Floortje Lusthof

14,50

   

 

Rijssen 31-5-2019

jongens D

80m

1. Mick van Veen

11,30

0,1

 
   

4. Kenan Turegun

11,73

0,1

 
 

199m

1. Mick van Veen

14,00

0,6

 
   

2. Kenan Turegun

14,37

0,6

 
 

ver

1. Mick van Veen

4,30

   
   

4. Kenan Turegun

4,02

   
 

hoog

2. Kenan Turegun

1,30

   
 

kogel

2. Mick van Veen

6,55

   

 

Amsterdam 31-5-2019

meisjes D

ver

5. Pien Mittertreiner

3,75

 
 

kogel

2. Pien Mittertreiner

11,65

 

 

WEGWEDTRIJDEN

Ter Heijde 10-5-2019

10 kilomet (258)

       

3. Dominic Bersee

37.38

37.37

   

7. Jelle Roozenburg

39.35

39.33

   

10. Tim Zwinkels

40.31

40.29

   

11. Jan van Hoeven

40.34

40.32

m50

 

12. Bart van der Kruk

40.43

40.41

   

17. Stephan Stam

41.26

41.24

   

22. Marlies Jongerius

42.26

 

d40

 

25. Paul Jansen

42.48

42.45

m40

 

27. Jeroen Ruigrok

43.47

43.44

m40

 

30. Arjen van Velden

44.00

43.56

m50

 

36. Martijn Ham

44.32

44.27

   

42. Carla Ophorst

45.09

45.06

d60

 

44. Gert Bakkenes

45.11

45.05

m50

 

45. Henk Vollebregt

45.13

45.08

m50

 

48. Jan Willem van der Kraan

45.26

45.21

   

56. Edwin van den Berg

46.41

46.33

m40

 

63. Richard Lagerweij

46.56

46.55

m40

 

64. Rob de Bruyn

47.13

47.10

   

65. Rudy van den Berg

47.16

47.10

   

71. Ronald Ton

47.34

47.30

m50

 

106. Piet 't Hart

50.53

50.37

m50

 

107. Ilona van der Kaaij

50.56

50.48

d

 

114. Jelle Heijns

51.47

51.43

m60

 

123. Robbert Zoon

52.22

52.16

   

129. Wolter-Jan van der Sar

52.35

52.10

m50

 

141. Martin Vellekoop

53.04

52.40

m50

 

144. Piet de Jong

53.10

53.02

m60

 

147. Leo van Spronsen

53.18

53.07

m50

 

155. Hans van den Berg

54.04

53.52

m50

 

158. Jan Brabander

54.30

54.08

m50

 

159. Henk Pape

54.39

54.19

m60

 

160. Agbete Demska

54.39

54.19

d40

 

164. Edwin van Wijk

54.47

54.34

m40

 

166. Corry van Rijn

54.53

54.39

d50

 

167. Miranda Kaslander

54.53

54.30

d50

 

169. Kees van den Bos

55.24

55.02

m50

 

171. Joost van Luijk

55.27

55.05

   

172. Jan Noordam

55.39

55.17

m60

 

173. Rene van Luijk

55.40

 

m50

 

175. Jose Stolze

55.44

55.31

d50

 

176. Wim Valstar

55.47

55.28

m40

 

178. Rianne Boelens

55.54

55.32

d

 

179. Arjan Boekestijn

55.54

55.32

   

183. Sieto de Vrieze

56.18

55.57

m50

 

184. Kees van Paassen

56.19

56.03

m60

 

204. Gerard van den Ende

58.14

57.52

m60

 

205. Aad Zwinkels

58.25

58.22

m60

 

209. George Steentjes

58.50

58.29

m50

 

213. Marcel Kortekaas

59.37

59.17

m50

 

216. Peter van der Wilk

60.03

59.44

m50

 

218. John Valstar

60.06

59.46

m40

 

222. Cumming Walter

60.30

60.06

m50

 

236. Peter van Dijk

62.55

62.35

m60

 

249. Michel van Vliet

65.53

65.33

m40

 

253. Bart van Zijderveld

68.16

67.53

m50

 

5 km (194)

       

2. Sjoered van Marrewijk

18.41

18.39

   

4. Rene van der Stap

18.56

18.54

   

6. Maarten Bakker

19.21

19.20

   

9. Bram van Druten

19.58

19.56

   

13. Wesley Odenkirchen

20.25

     

17. Stef Kortekaas

22.04

22.02

   

18. Daan valstar

22.11

22.09

   

24. Ruben van Seventer

23.19

23.17

   

25. Tygo Heemskerk

23.21

23.19

   

30. Ivar van Ruijven

24.01

23.58

   

32. Wietske vd Lans

24.09

24.06

d

 

34. Emma Dekker

24.20

24.17

d

 

39. Kees van den Bos

25.03

25.00

   

40. Cindy Koene

25.09

25.05

d

 

54. Lynn van Toledo

26.32

26.29

d

 

61. Diana Gram

27.07

27.01

d

 

64. Nico van den Berg

27.17

27.14

   

73. Marcel Vijverberg

27.53

27.45

   

75. John van Staalduinen

28.01

27.53

   

76. Joke Immerseel

28.04

27.58

d

 

79. Lai Kwam Lam

28.31

28.22

d

 

84. Rinie van Marrewijk

28.56

28.48

   

91. Evelien van den Bos

29.12

29.03

d

 

97. Laura Jentink

29.40

29.31

d

 

98. Cora Baaij

29.41

29.31

d

 

103. Hans Bakker

30.00

29.57

   

116. Etienne Rolvink

30.49

30.38

   

122. Aart van den Berg

31.00

30.47

   

141. Natasja Zwinkels

32.48

32.39

d

 

148. Arie Middelburg

33.24

32.59

   

152. Jessica Ringeling

33.39

33.36

d

 

157. Leo van der Knaap

34.04

33.56

   

166. Petra van Ruijven

34.57

34.47

d

 

172. Gea van Velden

35.33

35.12

d

 

189. Saskia Kooistra

37.27

37.04

d

 

 

Utrecht 12-5-2019

marathon:

222. Armand Olsthoorn                               3.53.17                 3.52.32

Delft 12-5-2019

10 km:                  9. Sander van Assen      43.27

Leiden 19-5-2019

halve marathon

bruto