Kerstloop 2019

Dit jaar mochten we 97 hardlopers op de Engelse mijl verwelkomen en nog eens 11 enthousiaste kinderen die de kleine ronde van 500 meter aflegden. Hieronder vind je de complete uitslagenlijst.

Foto's Kersloop

naam geslacht leeftijd  tijd prijs
Sjoerd van Marrewijk m 30 00:04:59 snelste man senioren
Maarten Bakker m 25 00:05:10 snelste partners
Tim Hoogenboom m 23 00:05:10  
Wesley Odenkirchen m 24 00:05:22  
Stephan Stam m 45 00:05:27 snelste man veteraan
Frank Penning m 28 00:05:36  
Henk Bom m 32 00:05:39  
Stef Kortekaas m 15 00:05:40  
Jeroen Ruigrok m 42 00:05:42  
Marlies Jongerius v 40 00:05:44 snelste ouderkind; snelste vrouw veteraan
Lorraine Ravenstein v 33 00:05:46 snelste vrouw senioren
Leo Mulder m 48 00:05:51  
Martin Janssen m 32 00:05:51  
Richard Lagerweij m 46 00:05:57  
Luuk Boutkan  m 10 00:05:57 snelste ouder/kind, snelste jongen
Frans Dekker m 47 00:05:59  
Leo Olsthoorn m 56 00:05:59  
Peter van Marrewijk m 56 00:06:01  
Alex Rondhuis m 39 00:06:07  
Marjolein van Marrewijk v 27 00:06:09  
Noel Goijert m 11 00:06:09  
Bram van Wickeren m 25 00:06:10  
Ruud van Zwet m 41 00:06:10  
Hugo van den Ochtend m 41 00:06:13  
Sander van Assen  m 31 00:06:13  
Tonni van der Marel m 57 00:06:14  
Peter van der Wel  m 45 00:06:19  
Drazic Rondhuis m 9 00:06:29  
Charles Jungschlager  m 46 00:06:29  
Dick Goijert m 49 00:06:33  
Jelmer Jungschlager m 10 00:06:40  
Noa Boutkan v 9 00:06:50 snelste meisje
Hanna van der Marel v 24 00:06:53  
Linda van Schie v 38 00:06:56  
Sander Vroom m 42 00:06:57  
Jasper Huiting m 33 00:06:59  
Lynn van Toledo  v 22 00:06:59 snelste partners
Lisa van der Marel v 25 00:07:02  
Boris van den Ochtend m 9 00:07:15  
Niels Dekker m 13 00:07:16  
Marcel Kortekaas m 52 00:07:17  
Wessel van Zwet m 8 00:07:17  
Bram van Malsen m 10 00:07:28  
Lars Huiting m 6 00:07:29  
Lars Lagerweij m 11 00:07:36 snelste grootouder-kleinkind
Ben Olsthoorn m 50 00:07:41  
Koen van Malsen m 10 00:07:43  
Emily Goijert v 13 00:07:45  
Fleur Lagerweij v 13 00:07:45  
Cora van Zwet v 42 00:07:51  
Jinwan Olsthoorn v 13 00:07:57  
Peet Alsemgeest m 59 00:07:59  
Robbert Zoon m 40 00:08:00  
Laura de Vos v 34 00:08:12  
Stefan Huiting m 37 00:08:16  
Richard Ruigrok m 39 00:08:19  
Jun Olsthoorn m 11 00:08:25  
Julia van Schie v 7 00:08:27  
Dinand Zoon m 10 00:08:29  
Gertjan van Waardenburg m 33 00:08:30  
Denise van der Meer v 27 00:08:34  
Niels van Schie m 38 00:08:35  
Andreas Markus m 51 00:08:37  
Nina Valencia v 8 00:08:37  
Milan de Vos m 8 00:08:40  
Lieke Huiting v 6 00:08:46  
Luna Ruigrok v 11 00:08:49  
Peter Janssen m 66 00:08:55  
Sara van Schie v 6 00:09:05  
Wim van Velden m 42 00:09:05  
Bram Dekker m 10 00:09:24  
Petra van Ruijven v 38 00:09:25  
Mels van Waardenberg m 6 00:09:28  
Joan Saarloos v 46 00:09:29  
Johan van Velden m 8 00:09:32  
Duuk Solleveld m 11 00:09:37  
Karlijn Huiting v 34 00:09:37  
Bjorn van den Berg m 39 00:09:47  
Danielle Rondhuis v 33 00:09:47  
Berrie de Mik m 36 00:09:48  
Lenne van Zwet v 10 00:09:57  
Hermine van der Marel v 57 00:09:58  
Peter Kortekaas  m 68 00:09:59 snelste groot ouder-kleinkind
Thijs Huiting m 8 00:10:07  
Dylan van den Berg m 9 00:10:15  
Ruben de Mik m 7 00:10:18  
Moniek Lagerweij v 46 00:10:21  
Marjolein Bom v 26 00:10:23  
Johan Eijgermans m 47 00:11:23  
Nina Eijgermans v 9 00:11:53  
Marianne van den Berg v 37 00:12:26  
Mika Vroom m 7 00:12:30  
Amy van den Berg v 7 00:12:56  
Quinn Mulder m 7 00:12:58  
Judith de Mik v 34 00:13:19  
Tijn de Mik m 4 00:13:49  
Yvette de Jong v 43 DNS  
         
Kleine ronde        
Fleur Zonneveld v 2 00:05:21 jongste deelnemer
Mees Zuidema m 3 00:04:50  
Mees van Waardenburg m 3 00:03:36  
Maud Eijgermans v 5 00:03:32  
Roos van der Ende v 4 00:03:27  
Iris Dekker v 6 00:03:04  
Tim Huiting m 3 00:03:00  
Isa Vroom v 5 00:02:51  
Hugo van Malsen m 5 00:02:48  
Fajan Rondhuis v 5 00:02:25  
Vince de Vos m 5 00:02:20  
Prikbord overzicht