Uitslagen december 2019
gewijzigd op 16-01-2020
UITSLAGEN DECEMBER 2019
INDOOR
Naaldwijk 1-12-2019
meisjes D2 |
60h |
12. Anne Van Vliet |
12,04 |
|
18. Floortje Lusthof |
12,60 |
|||
23. Amy van Velden |
14,10 |
|||
jongens D1 |
60h |
6. Luuk Boutkan |
11,84 |
|
10. Joe van Veen |
12,47 |
|||
16. Jelle Helmig |
13,80 |
|||
jongens D2 |
60h |
1. Kenan Turegun |
10,13 |
CR |
meisjes C1 |
60h |
10. Maaike Boers |
11,66 |
|
11, Donja Zwinkels |
11,69 |
|||
12, Mieko Hartman |
11,70 |
|||
16. Pien Mittertreiner |
12,22 |
|||
23. Luna Pedemonte |
13,52 |
|||
jongens C2 |
60h |
12. Yannick Rolvink |
10,92 |
meisjes D1 |
60m |
kogel |
ver |
ptn |
||
17 |
10,35 |
6,00 |
3,22 |
894 |
||
20 |
10,83 |
5,98 |
2,69 |
721 |
||
|
meisjes D2 |
|
|
|
|
|
7 |
9,08 |
9,88 |
3,83 |
1435 |
||
10 |
9,60 |
9,26 |
3,88 |
1322 |
||
20 |
9,66 |
7,38 |
3,53 |
1143 |
||
22 |
9,50 |
5,87 |
3,43 |
1061 |
||
27 |
10,58 |
6,96 |
3,21 |
917 |
||
28 |
10,96 |
5,38 |
2,62 |
651 |
||
29 |
11,54 |
6,03 |
2,63 |
625 |
||
30 |
DNS |
9,68 |
DNS |
507 |
||
jongens D1 |
||||||
10 |
9,24 |
6,88 |
3,81 |
1243 |
||
12 |
9,29 |
6,83 |
3,81 |
1231 |
||
14 |
9,64 |
7,08 |
3,80 |
1183 |
||
17 |
9,81 |
6,08 |
3,77 |
1091 |
||
24 |
11,63 |
3,96 |
2,65 |
477 |
||
jongens D2 |
||||||
3 |
8,67 |
8,40 |
4,48 |
1571 |
||
5 |
8,62 |
6,79 |
4,38 |
1471 |
||
14 |
9,60 |
8,12 |
3,58 |
1203 |
||
22 |
10,11 |
5,60 |
3,60 |
980 |
||
24 |
10,31 |
6,13 |
3,38 |
940 |
||
26 |
9,99 |
4,66 |
3,11 |
838 |
||
27 |
10,35 |
4,56 |
2,97 |
749 |
||
28 |
10,69 |
5,23 |
2,70 |
694 |
||
meisjes C1 |
||||||
6 |
9,25 |
9,79 |
4,06 |
1445 |
||
8 |
9,55 |
10,69 |
3,80 |
1383 |
||
13 |
9,21 |
8,95 |
3,42 |
1283 |
||
17 |
9,55 |
6,55 |
4,12 |
1231 |
||
23 |
9,74 |
5,58 |
3,49 |
1014 |
||
24 |
9,93 |
6,99 |
3,13 |
998 |
||
26 |
10,09 |
7,36 |
2,95 |
958 |
||
27 |
10,64 |
6,79 |
3,39 |
935 |
||
31 |
10,38 |
5,84 |
3,13 |
862 |
||
32 |
9,43 |
6,69 |
DNS |
819 |
||
33 |
11,23 |
6,24 |
3,15 |
779 |
||
jongens C1 |
||||||
11 |
9,15 |
6,88 |
3,82 |
1262 |
||
12 |
9,70 |
8,37 |
3,88 |
1261 |
||
13 |
8,91 |
6,30 |
3,76 |
1260 |
||
jongens C2 |
||||||
9 |
8,24 |
10,04 |
4,58 |
1765 |
||
10 |
8,26 |
9,48 |
4,66 |
1751 |
||
11 |
8,82 |
12,35 |
4,59 |
1750 |
||
16 |
8,94 |
8,84 |
4,04 |
1451 |
||
18 |
9,74 |
6,17 |
3,81 |
1115 |
||
19 |
9,66 |
5,35 |
3,42 |
999 |
||
20 |
10,38 |
5,40 |
3,46 |
900 |
Alkmaar 14-12-2019
De baan is onreglementair voor de 1000m: langfer dan 200 meter
jongens pupillen B |
40m |
kogel |
hoog |
ptn |
|
||||
3. Semm Plaisier |
7,40 |
5,84 |
1,05 |
1243 |
|
||||
mijsjes pupillen A1 |
60m |
kogel |
hoog |
ptn |
|
||||
2. Noa Boutkan |
9,92 |
6,99 |
1,05 |
1334 |
|
||||
jongens pupillen A1 |
|
||||||||
4. Drazic Rondhuis |
10,08 |
6,82 |
1,10 |
1337 |
|
||||
jongens pupillen A2 |
|
||||||||
4. Luuk Boutkan |
9,70 |
7,40 |
1,10 |
1430 |
|
||||
jongens pupillen B |
1000m |
1. Sem Plaisier |
3.44.55 |
||||||
meisjes pupillen A1 |
1000m |
1. Noa Boutkan |
3.49.97 |
||||||
jongens pupillen A1 |
1000m |
3. Drazic Rondhuis |
3.49.80 |
||||||
jongens pupillen A2 |
1000m |
2. Luuk Boutkan |
3.35.90 |
||||||
jongens D1 |
1000m |
1. Lars van der Kraan |
3.27.18 |
||||||
Utrecht (Galgewaard) 14-12-2019
jongens pup.B |
50m |
kogel |
hoog |
ptn |
|
3. Boy van Veen |
9,06 |
4,46 |
1,15 |
1158 |
hoog CR |
8. Wessel van Zwet |
9,54 |
4,14 |
0,95 |
916 |
|
jongens D1 |
60m |
kogel |
ver |
ptn |
|
6. Joe van Veen |
9,17 |
6,59 |
4,34 |
1345 |
|
jongens D2 |
|||||
4. Mick van Veen |
8,66 |
6,66 |
4,61 |
1504 |
Assendelft 15-12-2019
meisjes C |
60h |
13. Luna Pedemonte |
14,52 |
|
60h fin |
6. Luna Pedemonte |
10,97 |
||
meisjes B |
ver |
5. Anna Lusthof |
4,82 |
|
hss |
1. Anna Lusthof |
10,07 |
||
2. Luna Pedemonte |
9,43 |
Apeldoorn 15-12-2019
jongens B |
60m |
23. Tom van Buuren |
7,83 |
|
200m |
9. Tom van Buuren |
25,91 |
||
dames |
800m |
6. Emma Dekker |
2.25.39 |
Amsterdam 29-12-2019
meisjes C |
60m |
17. Luna Pedemonte |
9,18 |
60m fin |
15. Luna Pedemonte |
9,25 |
|
60h |
12. Luna Pedemonte |
11,6 |
|
60h fin |
12. Luna Pedemonte |
15,72 |
Dronten 30-12-2019
meisjes pupillen A1 |
30m |
kogel |
hoog |
ptn |
1. Noa Boutkan |
5,47 |
7,05 |
1,21 |
1588 |
jongens pupillen A2 |
||||
2. Luuk Boutkan |
5,19 |
8,96 |
1,26 |
1812 |
meisjes C |
||||
14. Pien Mittertreiner |
5,58 |
9,95 |
1,26 |
1447 |
CROSSEN
Wassenaar 01-12-2019; 1 v.d. 4-loop
heren |
1. Dominic Bersee |
32.18 |
m35 |
7. Bart van der Kruk |
36.39 |
16. Jeroen Ruigrok |
39.02 |
|
m45 |
1. Rene van der Stap |
35.08 |
18. Hilair Zwinkels |
44.45 |
|
m55 |
13. Richard Paardekooper |
48.35 |
Maassluis 8-12-2019
meisjes pup. 3 km | 2. Noa Boutkan | 16.24 |
3. Noor van der Kruk | 16.29 | |
jongens pup. 3 km | 1. Stef Kortekaas | 13.03 |
2. Ruben van Seventer | 13.06 | |
3. Ivar van Ruijven | 14.35 | |
5. Wessel van Zwet | 16.10 | |
vrouwen 3 km | 2. Emma Dekker | 15.16 |
3. Diana Gram | 17.41 | |
mannen 3 km | 2. Frans Dekker | 16.11 |
vrouwen 6 km | 2. Corry van Rijn | 35.29 |
3. Ilka Burger | 39.57 | |
mannen 6 km | 1. Tristan Valkenburg | 26.15 |
3. Rene van der Stap | 27.07 | |
5. Wesley Odenkirchen | 28.16 | |
12. Nico van den Berg | 32.03 | |
22. Marcel Kortekaas | 39.50 | |
vrouwen 9 km | 1. Marlies Jongerius | 42.36 |
mannen 9 km | 2. Bart van der Kruk | 42.43 |
3. Paul Jansen | 42.43 | |
10. Sander van Assen | 50.14 | |
11. Hilair Zwinkels | 50.54 | |
12. Max van Dorsten | 51.50 | |
21. Leo van Sponsen | 57.35 |
Hoofddorp 8-12-2019
Heren korte cross 2,5km 4. Samuel Cappple 7.43
Naaldwijk 15-12-2019: Haagse jeugdcrosscompetie II
meisjes pup.mini | 1. Sara van Schie | 6.37.07 |
2. nikky Plaisier | 6.59.80 | |
meisjes pup.C | 11. Julia van Schie | 6.09.57 |
jongens pup.mini | 1. Lars Huiting | 5.41.51 |
2. Sem Meijer | 6.11.02 | |
meisjes pupillen B | 11. Iris van Veen | 6.01.54 |
15. Naina Valencia | 6.10.57 | |
jongens pup.B | 1. Semm Plaisier | 4.44.29 |
2. Wessel van Zet | 4.49.80 | |
5. Boy van Veen | 5.16.16 | |
7. Aaron de Vries | 5.24.36 | |
11. Cas Meijer | 5.55.48 | |
15. Guido van der Hoek | 6.06.57 | |
meisjes pup. A1 | 1. Noa Boutkan | 4.53.33 |
8. Lizelot Vergouwe | 6.05.15 | |
11. Vivian de Jong | 6.17.64 | |
12. Yfke Staallekker | 6.49.01 | |
jongens pup.A1 | 3. Drazic Rondhuis | 4.47.71 |
6. Boris van den Ochtend | 5.08.86 | |
14. Ties Moerman | 5.41.08 | |
meisjes pupillen A2 | 4, Noor van der Kruk | 4.51.20 |
5. Amber Weijer | 4.53.37 | |
12. Emmelie Zeelenberg | 5.06.50 | |
jongens pupillen A2 | 1. Luuk Boutkan | 4.26.52 |
5. Bram van Malsen | 4.43.53 | |
6. Jelmer Jungslager | 4.45.63 | |
meisjes D2 | 1. Jet van Mierlo | 7.11.57 |
10. Lisa Hoogenraad | 9.33.23 | |
jongens D1 | 5. Joe van Veen | 7.39.38 |
jongens D2 | 7. Boaz van der Lans | 7.46.45 |
12. Joris Verbeek | 8.31.06 | |
meisjes C | 2. Maaike Boers | 10.35.01 |
jongens C | 1. Tosten meijer | 11.33.50 |
4. Joshua Adriaanse | 13.01.82 | |
5. Frank van den Enden | 13.06.34 | |
6. Joost Viveen | 13.06.61 | |
8. Carl van Holsteijn | 13.47.26 | |
jongens B | 1. Ruben van Seventer | 10.53.93 |
3. Ivar van Ruijven | 11.54.84 | |
5. Tygo Heemskerk | 12.05.73 |
Amstelveen 15-12-2019
jongens D |
25. Lars van der Kraan |
8.56 |
meisjes A |
7. Isa Leen |
19.44 |
dames lang |
2. Anne Luijten |
24.09 |
6. Lisan Duijvestijn |
25.27 |
|
mannen lang |
16. Dominic Bersee |
34.18 |
heren kort |
14. Samuel Chapple |
9.19 |
Den Haag 26-12-2019: 8 km
34 |
Daan Valstar |
35.54 |
48 |
Hilair Zwinkels |
38.42 |
63 |
Hans Valstar |
40.55 |
Maassluis 30-12-2019
meisjes pup. 3km | 1. Frederike Dekker | 14.50 |
2. Noa Boutkan | 15.07 | |
3. Noor van der Kruk | 15.16 | |
jongens pup. 3 km | 1. Ruben avn Seventer | 11.51 |
2. Stef Kortekaas | 11.56 | |
3. Ivar van Ruijven | 13.21 | |
8. Wessel van Zwet | 15.41 | |
vrouwen 3 km | 1. Emma Dekker | 14.42 |
2. Diana Gram | 26.36 | |
mannen 3 km | 1. Tristan Valkenburg | 12.12 |
2. Wesley Odenkirchen | 12.28 | |
5. Marcel Kortekaas | 20.59 | |
vrouwen 6 km | 3. Corry van Rijn | 33.36 |
5. Lynn van Toledo | 36.46 | |
mannen 6 km | 3. Maarten Bakker | 25.27 |
vrouwen 9 km | 1. Marlies Jongerius | 39.15 |
mannen 9 km | 2. Bart van der Kruk | 38.09 |
16. Hilair Zwinkels | 47.29 | |
24. Leo van Spronsen | 51.51 |
Soest 31-12-2019
jongens pup.A |
1200m |
10. Luuk Boutkan |
5.30 |
meisjes pup.A |
1200m |
2. Noa Boutkan |
5.47 |
jongens D |
2000m |
57. Boaz van der Lans |
9.59 |
73. Lara van der Kraan |
11.27 |
||
meisjes D |
2000m |
39. Jet van Mierlo |
9.45 |
meisjes C |
2000m |
61. Maaike Boers |
10.19 |
jongens B |
4000m |
9. Bram van Druten |
14.55 |
49. Ruben van Seventer |
16.57 |
||
58. Ivar van Ruijven |
18.40 |
||
mannen kort |
3200m |
7. Samuel Chapple |
11.02 |
18. Dominic Bersee |
11.20 |
||
m35 |
8000m |
34. Jeroen Ruigrok |
36.04 |
d55 |
6000m |
1. Carla Ophorst |
27.50 |
dames senioren |
6000m |
13. Anne Luijten |
24.07 |
24. Lisan Duijvestijn |
25.38 |
WEGWEDSTRIJDEN
’S-Heerenberg 1-12-2019: 15 km
heren |
161. Sander van Assen |
1.08.44 |
1.08.20 |
dames |
22. Mireille Thierry |
1.11.47 |
1.11.23 |
Delft 8-12-2019
5 km 13. Hans Valstar 22.05
Rotterdam 8-12-2019: 15 km
38. Stephan Stam |
65.23 |
54.39 |
2e m45 |
295. Carla Ophorst |
64.09 |
64.05 |
1e d60 |
626. Ronald Ton |
69.25 |
67.10 |
19e m55 |
732. Linda Koper |
70.28 |
68.12 |
8e d35 |
2399. Armand Olsthoorn |
79.53 |
70.19 |
252e m40 |
2692. Frank Piron |
80.57 |
73.17 |
190e m50 |
3305. Dennis van Dijk |
83.02 |
78.09 |
360e m40 |
3659. Patricia Huisman |
84.28 |
79.59 |
31e d50 |
Spijkenisse 15-12-2019
Halve marathon 112. Wil Meershoek 1.40.17 1.40.14
Lisse 15-12-2019
heren |
10 km |
1. Erwin Sparreboom |
33.20 |
33.18 |
1e m45 |
5. Jan van Hoeven |
36.47 |
36.45 |
2e m45 |
||
7. Paul Jansen |
37.44 |
37.42 |
3e m45 |
||
67. Hans Valstar |
44.26 |
44.23 |
20e m45 |
||
heren |
5 km |
23. Daan Valstar |
19.11 |
19.09 |
|
dames |
5 km |
1. Isa Leen |
18.18 |
18.15 |
1e M16-19 |
Linschoten 21-12-2019
halve marathon |
dames |
69. Maaike Flinterman |
1.54.42 |
1.52.12 |
|
d35 |
60. Christel Grootscholten |
1.48.24 |
1.47.56 |
||
d45 |
2. Marianne Goijert |
1.33.33 |
1.33.31 |
||
d55 |
1. Carla Ophorst |
1.30.19 |
1.30.14 |
||
m35 |
7. Arco Poot |
1.15.59 |
1.15.58 |
||
m45 |
160. Martin Vellekoop |
1.44.15 |
1.42.50 |
||
m55 |
6. Wim de Jong |
1.27.17 |
1.27.15 |
||
54. Rene van Luijck |
1.41.24 |
1.40.00 |
|||
10,5 km |
dames |
1. Isa Leen |
39.27 |
39.27 |
Barendrecht 22-12-2019: 10 EM
m45 |
4. Jan van Hoeven |
61.44 |
|
5. Paul Jansen |
62.58 |
Appelsscha trail run 22-12-2019; 15 km
Dames 2. Anne Luijten 70.13 70.11
Naaldwijk 26-12-2019: kerstloop
naam |
geslacht |
leeftijd |
tijd |
prijs |
Sjoerd van Marrewijk |
m |
30 |
00:04:59 |
snelste man senioren |
Maarten Bakker |
m |
25 |
00:05:10 |
snelste partners |
Tim Hoogenboom |
m |
23 |
00:05:10 |
|
Wesley Odenkirchen |
m |
24 |
00:05:22 |
|
Stephan Stam |
m |
45 |
00:05:27 |
snelste man veteraan |
Frank Penning |
m |
28 |
00:05:36 |
|
Henk Bom |
m |
32 |
00:05:39 |
|
Stef Kortekaas |
m |
15 |
00:05:40 |
|
Jeroen Ruigrok |
m |
42 |
00:05:42 |
|
Marlies Jongerius |
v |
40 |
00:05:44 |
snelste ouderkind; snelste vrouw veteraan |
Lorraine Ravenstein |
v |
33 |
00:05:46 |
snelste vrouw senioren |
Leo Mulder |
m |
48 |
00:05:51 |
|
Martin Janssen |
m |
32 |
00:05:51 |
|
Richard Lagerweij |
m |
46 |
00:05:57 |
|
Luuk Boutkan |
m |
10 |
00:05:57 |
snelste ouder/kind, snelste jongen |
Frans Dekker |
m |
47 |
00:05:59 |
|
Leo Olsthoorn |
m |
56 |
00:05:59 |
|
Peter van Marrewijk |
m |
56 |
00:06:01 |
|
Alex Rondhuis |
m |
39 |
00:06:07 |
|
Marjolein van Marrewijk |
v |
27 |
00:06:09 |
|
Noel Goijert |
m |
11 |
00:06:09 |
|
Bram van Wickeren |
m |
25 |
00:06:10 |
|
Ruud van Zwet |
m |
41 |
00:06:10 |
|
Hugo van den Ochtend |
m |
41 |
00:06:13 |
|
Sander van Assen |
m |
31 |
00:06:13 |
|
Tonni van der Marel |
m |
57 |
00:06:14 |
|
Peter van der Wel |
m |
45 |
00:06:19 |
|
Drazic Rondhuis |
m |
9 |
00:06:29 |
|
Charles Jungschlager |
m |
46 |
00:06:29 |
|
Dick Goijert |
m |
49 |
00:06:33 |
|
Jelmer Jungschlager |
m |
10 |
00:06:40 |
|
Noa Boutkan |
v |
9 |
00:06:50 |
snelste meisje |
Hanna van der Marel |
v |
24 |
00:06:53 |
|
Linda van Schie |
v |
38 |
00:06:56 |
|
Sander Vroom |
m |
42 |
00:06:57 |
|
Jasper Huiting |
m |
33 |
00:06:59 |
|
Lynn van Toledo |
v |
22 |
00:06:59 |
snelste partners |
Lisa van der Marel |
v |
25 |
00:07:02 |
|
Boris van den Ochtend |
m |
9 |
00:07:15 |
|
Niels Dekker |
m |
13 |
00:07:16 |
|
Marcel Kortekaas |
m |
52 |
00:07:17 |
|
Wessel van Zwet |
m |
8 |
00:07:17 |
|
Bram van Malsen |
m |
10 |
00:07:28 |
|
Lars Huiting |
m |
6 |
00:07:29 |
|
Lars Lagerweij |
m |
11 |
00:07:36 |
snelste grootouder-kleinkind |
Ben Olsthoorn |
m |
50 |
00:07:41 |
|
Koen van Malsen |
m |
10 |
00:07:43 |
|
Emily Goijert |
v |
13 |
00:07:45 |
|
Fleur Lagerweij |
v |
13 |
00:07:45 |
|
Cora van Zwet |
v |
42 |
00:07:51 |
|
Jinwan Olsthoorn |
v |
13 |
00:07:57 |
|
Peet Alsemgeest |
m |
59 |
00:07:59 |
|
Robbert Zoon |
m |
40 |
00:08:00 |
|
Laura de Vos |
v |
34 |
00:08:12 |
|
Stefan Huiting |
m |
37 |
00:08:16 |
|
Richard Ruigrok |
m |
39 |
00:08:19 |
|
Jun Olsthoorn |
m |
11 |
00:08:25 |
|
Julia van Schie |
v |
7 |
00:08:27 |
|
Dinand Zoon |
m |
10 |
00:08:29 |
|
Gertjan van Waardenburg |
m |
33 |
00:08:30 |
|
Denise van der Meer |
v |
27 |
00:08:34 |
|
Niels van Schie |
m |
38 |
00:08:35 |
|
Andreas Markus |
m |
51 |
00:08:37 |
|
Nina Valencia |
v |
8 |
00:08:37 |
|
Milan de Vos |
m |
8 |
00:08:40 |
|
Lieke Huiting |
v |
6 |
00:08:46 |
|
Luna Ruigrok |
v |
11 |
00:08:49 |
|
Peter Janssen |
m |
66 |
00:08:55 |
|
Sara van Schie |
v |
6 |
00:09:05 |
|
Wim van Velden |
m |
42 |
00:09:05 |
|
Bram Dekker |
m |
10 |
00:09:24 |
|
Petra van Ruijven |
v |
38 |
00:09:25 |
|
Mels van Waardenberg |
m |
6 |
00:09:28 |
|
Joan Saarloos |
v |
46 |
00:09:29 |
|
Johan van Velden |
m |
8 |
00:09:32 |
|
Duuk Solleveld |
m |
11 |
00:09:37 |
|
Karlijn Huiting |
v |
34 |
00:09:37 |
|
Bjorn van den Berg |
m |
39 |
00:09:47 |
|
Danielle Rondhuis |
v |
33 |
00:09:47 |
|
Berrie de Mik |
m |
36 |
00:09:48 |
|
Lenne van Zwet |
v |
10 |
00:09:57 |
|
Hermine van der Marel |
v |
57 |
00:09:58 |
|
Peter Kortekaas |
m |
68 |
00:09:59 |
snelste groot ouder-kleinkind |
Thijs Huiting |
m |
8 |
00:10:07 |
|
Dylan van den Berg |
m |
9 |
00:10:15 |
|
Ruben de Mik |
m |
7 |
00:10:18 |
|
Moniek Lagerweij |
v |
46 |
00:10:21 |
|
Marjolein Bom |
v |
26 |
00:10:23 |
|
Johan Eijgermans |
m |
47 |
00:11:23 |
|
Nina Eijgermans |
v |
9 |
00:11:53 |
|
Marianne van den Berg |
v |
37 |
00:12:26 |
|
Mika Vroom |
m |
7 |
00:12:30 |
|
Amy van den Berg |
v |
7 |
00:12:56 |
|
Quinn Mulder |
m |
7 |
00:12:58 |
|
Judith de Mik |
v |
34 |
00:13:19 |
|
Tijn de Mik |
m |
4 |
00:13:49 |
|
Yvette de Jong |
v |
43 |
DNS |
|
|
|
|
|
|
Kleine ronde |
|
|
|
|
Fleur Zonneveld |
v |
2 |
00:05:21 |
jongste deelnemer |
Mees Zuidema |
m |
3 |
00:04:50 |
|
Mees van Waardenburg |
m |
3 |
00:03:36 |
|
Maud Eijgermans |
v |
5 |
00:03:32 |
|
Roos van der Ende |
v |
4 |
00:03:27 |
|
Iris Dekker |
v |
6 |
00:03:04 |
|
Tim Huiting |
m |
3 |
00:03:00 |
|
Isa Vroom |
v |
5 |
00:02:51 |
|
Hugo van Malsen |
m |
5 |
00:02:48 |
|
Fajan Rondhuis |
v |
5 |
00:02:25 |
|
Vince de Vos |
m |
5 |
00:02:20 |
|