Uitslagen februari 2020

UITSLAGEN FEBRUARI 2020

INDOOR

Utrecht (Galgewaard) 1-2-2020

meisjes D2

60m

6. Floortje Lusthof

9,18

 
 

hoog

1. Floortje Lusthof

1,48

CR

 

kogel

3. Floortje Lusthof

9,71

 

meisjes B

60h

4. Anna Lusthof

10,27

 
 

60h fin

2. Anna Lusthof

10,33

 
 

hss

2. Anna Lusthof

10,36

 

 

Apeldoorn 1-2-2020

heren

400m

10. Samuel Chapple

51,30

 
 

1500m

1. Samuel Chapple

3.57.86

 

 

Assendelft 2-2-2020

meisjes pup.A

60m

hoog

ver

ptn

 

 

4. Noa Boutkan

9,69

1,15

3,88

1473

 

 

jongens pup.A

         

 

2. Luuk Boutkan

9,25

1,25

4,09

1665

 

 

jongens D

60m

1. Mick van Veen

8,69

 
   

6. Joe van Veen

9,26

 
 

60h

3. Joe van Veen

11,85

 
   

9. Mick van Veen

44,83

 
 

ver

2. Mick van Veen

4,19

 
   

5. Joe van Veen

3,91

 
 

hoog

5. Mick van Veen

1,30

 
   

7. Joe van Veen

1,25

 
 

kogel

3. Mick van Veen

7,20

 
   

6. Joe van Veen

6,85

 
                     

 

Apeldoorn 15 en 16-2-2020: NK jun. A en B

meisjes B

200m

23. Donna Aalbrecht

28,71

 
 

hss

6. Annqa Lusthof

10,26

 

jongens A

60m

37. Jacco Aalbregt

8,02

 
 

kogel

1. Ruben Rolvink

16,95

Nederl. Kamp; CR

     

16,18

CR ; eerdere worp

 

Naaldwijk 16-2-2020: clubkampioenschappen pupillen

 

meisjes pup.mini

40m

vortex

ver

ptn

 

1

Nikky Plaisier

8,48

7,51

2,17

532

 

2

Sara van Schie

8,41

5,80

2,27

521

 
 

meisjes pup.C

         

1

Julia van Schie

8,01

12,66

2,63

802

 

2

Yara Mulder

7,74

9,73

2,63

794

 

3

Meike van Alphen

7,87

9,24

2,53

741

 

4

Fenna Stougje

8,67

8,97

2,11

524

 
 

jongens pup.mini

         

1

Lars Huiting

8,05

12,96

2,91

857

 

2

Noud Wubben

7,96

12,00

2,49

771

 

3

Sven Versluis

8,13

12,38

2,39

729

 

4

Sem Meijer

8,24

8,44

2,42

640

 

5

Ruben de Mik

8,72

8,59

2,34

555

 
 

jongens pup.C

         

1

Teun Geselschap

7,62

10,65

2,75

858

 

2

Lars Zwaartman

7,99

9,16

2,54

720

 

3

Steven Youssef

8,40

11,67

2,31

657

 
 

meisjes pup.B

40m

kogel

ver

ptn

 

1

Femke Wildenberg

7,46

4,17

3,24

1104

 

2

Rozemarijn Scholtes

7,31

3,83

2,61

982

 

3

Iris van Veen

7,65

3,47

2,75

916

 

4

Britt van den Ende

9,46

2,73

2,01

433

 
 

jongens pup.B

         

1

Cas Meijer

6,93

5,73

3,52

1378

 

2

Semm Plaisier

6,97

5,81

3,33

1336

 

3

Wessel van Zwet

7,39

4,69

3,13

1134

 

4

Boy Van Veen

7,45

4,16

3,01

1059

 

5

Kyan Schrijver

7,72

3,72

2,86

945

 

6

Ferre de Weerd

7,52

3,82

2,60

938

 

7

Stijn Wubben

8,07

4,09

2,80

900

 

8

Khelian Bronkhorst

8,07

3,37

2,54

792

 

9

Theymen Bronkhorst

7,58

NM

2,88

727

 

10

Jim van Houten

8,64

2,69

2,63

661

 
 

meisjes pup.A1

60m

kogel

hoog

ptn

 

1

Noa Boutkan

9,70

7,57

1,30

1586

CR hoog

2

Vivian de Jong

11,30

4,96

1,00

981

 

3

Anna Heerschop

11,07

4,35

1,00

966

 

4

Fabienne Kouwenhoven

11,36

4,30

0,95

892

 

5

Yfke Staallekker

12,67

3,61

0,80

589

 
 

meisjes pup.A2

         

1

Floor Hamersma

9,71

5,95

1,20

1416

 

2

Robin Kemmers

10,45

5,63

1,10

1211

 

3

Amber Weijer

10,03

5,07

1,00

1161

 

4

Charlotte Brinkhorst

10,57

4,94

1,00

1074

 

5

Emma Rozendaal

11,55

5,84

0,95

974

 
 

jongens pup.A1

         

1

Drazic Rondhuis

9,70

6,94

1,20

1477

 

2

Timo Kubbinga

9,91

5,81

0,95

1192

 

3

Ties Moerman

11,24

5,61

1,10

1105

 

4

Boris van den Ochtend

10,74

6,13

0,95

1092

 

5

Maurice Oosterwijk

11,61

4,69

0,95

891

 

6

Thijmen Bom

11,87

4,16

0,90

786

 

7

Scott Boers

12,80

3,63

0,90

652

 
 

jongens pup.A2

         

1

Luuk Boutkan

9,41

8,56

1,25

1651

 

2

Jelmer Jungschlager

9,14

5,78

1,20

1504

 

3

Bart Vos

9,91

7,42

1,05

1360

 

4

Bram Van Malsen

10,72

5,73

1,15

1216

 

5

Koen Nederpel

10,22

5,16

1,05

1176

 

6

Ruben Verhagen

10,64

5,82

1,05

1160

 

7

Tom Dijkshoorn

10,63

6,36

1,00

1157

 

8

Noah van Staalduinen

10,94

5,17

1,05

1078

 

 

CROSSEN

Haagse crosscompetitie IV 9-2-2020

Afgelast vanwege de zware strorm

Eindklassement crosscompetitie

Slechts de 3 andere crossen werden in aanmerking genomen

meisjes pup. mini

1. Sarah van Schie

39 ptn

 

2. Nikky Plaisier

31

meisjes pupillen C

9. Julia van Schie

12

jongens pupillen mini

1. Lars Huiting

39

 

2. Sem Meijer

33

meisjes pupillen B

12. Naina Valencia

3

 

12. Iris van veen

3

jongens pupillen B

1. (gedeeld) Semm Plaisier

35

 

3. Wessel van Zwet

29

 

5. Cas Meijer

15

 

6. Boy van Veen

15

 

11. Aaron van Veen

7

 

16. Guido ven der Hoek

3

 

18. Kyan Schrijver

3

meisjes pupillen A1

1. Noa Boutkan

39

 

12. Vivian de Jong

5

 

13. Yfke Staallekker

3

jongens pupillen A2

4. Drazic Rondhuis

26

 

8. Boris van den Ochtend

11

 

17. Ties Moerman

3

meisjes pupillen A2

2.(gedeeld) Noor vd Kruk

26

 

4. Amber Weijer

22

 

11. Emmelie Zeelenberg

5

jongens pupillen A2

1. Luuk Boutkan

39

 

4. Jelmer Jungslager

23

 

5. Bram van Melsen

20

 

9. Tim Sta

7

meisjes D2

1. Jet van Mierlo

39

 

8. Lisa Hoogenraad

9

jongens D1

3. Lars van der Kraan

27

 

6. Joe van Veen

14

jongens D2

6. Boaz van der Lans

17

 

10. Mick van Veen

10

 

16. Joris Verbeek

3

meisjes C

3. (gedeeld) Maaike Boers

18

jongens C

1. Torsten Meijer

39

 

5. Joshua Adriaanse

22

 

7. Carl van Holsteijn

11

 

9. Frank van den Enden

8

 

11. Joost Viveen

7

jongens B

1. Ruben van Seventer

30

 

6. Tygo Heemskerk

14

 

6. Ivan van Ruijven

14

 

12. Stef Kortekaas

7

 

 

WEGWEDTRIJDEN

Oud Beijerland 1-2-2020: 25 km

heren

7. Martijn Ham

1.53.16

 

m40

7. Jan van Hoeven

1.46.58

 

 

Apeldoorn 2-2-2020: 25 km

m40

28. Jeroen Ruigrok

1.49.40

1.49.33

m45

4. Arthur van Dijk

1.33.10

1.33.09

m55

2. Willem de Graaf

1.39.48

1.39.48

dames

14. Annemerel de Jongh

1.54.15

1.54.14

kidsrun 1000m

2. Drazic Rondhuis

3.46

3.46

 

Delft 9-2-2020

5 km

5. Hans Valstar

22.13

 

Maasland 16-2-2020

halve marathon

     

1. Maikel Satolwijk (Leiden atl)

1.15.28

1.15.27

 

3. Arco Poot

1.23.19

1.23.18

 

5. Stephan Stam

1.24.03

1.24.02

 

8. Harm van Berkel

1.28.33

1.28.31

 

11. Paul Jansen

1.31.12

1.31.10

 

17. Martijn Ham

1.33.48

1.33.44

 

33. Arie Hoogenraad

1.42.13

1.42.10

 

43. Rene van Luijk

1.44.39

1.44.31

 

51. Richard Jansen

1.47.11

1.47.05

 

52. Henny van de Wetering

1.47.11

1.47.06

 

54. Dennis van Dijk

1.48.04

1.47.57

 

56. Kate van Vliet

1.48.02

1.48.02

d

57. Jan Brabander

1.49.14

1.49.05

 

65. Martin Vellekoop

1.51.23

1.51.15

 

67. Thomas van Dalen

1.51.29

1.51.23

 

69. Leo van Spronsen

1.51.49

1.51.43

 

78. Christel Grootscholten

1.54.21

1.54.13

d

79. Alex Keyzer

1.54.21

1.54.13

 

80. Kees van der Zanden

1.54.22

1.54.13

 

95. Theo van Vliet

1.59.23

1.59.22

 

10 km

     

2. Peter Pollemans

38.01

38.00

 

8. Richard Lagerweij

43.12

43.09

 

 

Uitslagen Overzicht