Uitslagen augustus 2020

BAANWEDSTRIJDEN

Vught 1-8-2020

heren

800m

4. Samuel Chapple

1.51.60

   

29. Bram van Druten

2.06.42

 

Den Haag (Zuiderpark) 2-8-2020

meisjes pupillen A

hoog

ver

ptn

 

 

1. Noa Boutkan

1,27

4,26

1110

 

 

jongens pupillen A

       

 

1. Luuk Boutkan

1,32

4,39

1173

 

 

5. Drazic Rondhuis

1,22

3,93

1008

 

 

meisjes D

ver

3.Floortje Lusthof

4,23

2,1

 
   

Floortje Lusthof

4,19

1,0

 
 

hoog

2. Floortje Lusthof

1,47

   

meisjes B

ver

2. Anna Lusthof

5,06

1,2

 
   

3. Maaike Boers

4,12

0,8

 
 

hss

4. Anna Lusthof

9,85

1,2

 
   

5. Maaike Boers

9,00

1,3

 
                     

 

Bergen op Zoom 4-8-2020

meisjes D

kogel

5. Floortje Lusthof

10,41

 
 

discus

4. Floortje Lusthof

21,17

 

meijes C

kogel

1. Pien Mittertreiner

11,94

 
 

dicus

1. Pien Mittertreiner

28,31

 

jongens C

kogel

1. Yannick Rolvink

15,78

CR

 

discus

1. Yannick Rolvink

54,26

CR

 

kogelsl.

1. Yannick Rolvink

39,98

 

jongens A

kogel

1. Ruben Rolvink

14,53

 
 

discus

1. Ruben Rolvink

52,87

 

masters

kogel

6. Etienne Rolvink

10,01

 
 

speer

4. Etienne Rolvink

31,55

 
 

kogelsl.

9. Etienne Rolvink

26,44

 

 

Utrecht 7-8-2020

heren

5000m

10. Dominic Bersee

14.50.22

 

 

Haarlem 9-8-2020

masters

200m

6. Fep van den Ende

32,96

3,0

 

kogel

3. Cor van Dam

8,68

 
 

discus

2. Cor van Dam

29,06

 
 

speer

1. Cor van Dam

29,42

 

 

Brussel 9-8-2020

heren

800m

Samuel Chapple

1.51.22

 

 

Amsterdam 15-8-2020

meisjes B

kogel

4. Luna Pedemonte

10,76

 
 

discus

2. Luna Pedemonte

31,02

CR MC

 

Nijmegen 15-8-2020

jongens D

1000m

11. Lars van der Kraan

3.09.93

 

heren

800m

5. Samuel Chapple

1.48.85

CR

 

1500m

12. Matt de Haas

3.59.18

 

 

Dusseldorf 15-8-2020

m60       5000m snelwandelen    1. Gerrit Riezebos           31.02.64

St.Niklaas (B) 18-8-2020

meisjes pup

1000m s1

2. Noa Boutkan

3.33.37

 
 

60h s2

5. Noa Boutkan

12,23

76cm/6h/7

 

hoog

5. Noa Boutkan

1,25

 

jongens pup.

60m s4

4. Luuk Boutkan

9,52

 
 

1000m s1

1. Luuk Boutkan

`3.15.82

CR

 

60h s2

1. Luuk Boutkan

10,84

76cm/6h/7

 

Rotterdam (PAC) 20-8-2020

jongens B

800m

5. Bram van Druten

 

2.09.24

 

 

dames

3000m

9. Mireille Thierry

 

12.51.27

 

 

   

10. Lynn van Toledo

 

13.25.06

 

 

dames masters

3000m

2. Carla Ophorst

d60

11.56.66

CR d60

 

   

6. Christel Grootscholten

d35

13.56.97

 

 

heren

800m

4. Peter Pollemans

 

2.05.49

 

 

 

3000m

3. Dominic Bersee

 

8.37.79

 

 

   

31. Maarten Bakker

 

9.33.37

 

 

   

32. Wesley Odenkirchen

 

9.37.15

 

 

heren masters

3000m

14. Stephan Stam

m45

9.59.45

 

 

   

22. Jan van Hoeven

m50

10.20.46

 

 

   

28. Jan Ruigrok

m40

11.00.66

 

 

 

Leiden 21-8-2020

masters

kogel

discus

ptn

 

2. Cor van Dam

8,74

30,37

848

 

 

Bergen op Zoom 22-8-2020

jongens D

1000m

4. Lars van der Kraan

3.09.53

 

 

Grootebroek 22-8-2020

heren

800m

5. Samuel Chapple

1.51.63

 

 

Eindhoven 22-8-2020

meisjes pupillen A1

60m

3. Noa Boutkan

9,65

-0,9

 
 

1000m

1. Noa Boutkan

3.42.14

   
 

ver

3. Noa Boutkan

4,21

   
 

kogel

2. Noa Boutkan

7,70

   

jongens pupillen A

60m

3. Luuk Boutkan

9,40

-1,6

 
 

1000m

4. Luuk Boutkan

3.21.43

   
 

ver

1. Luuk Boutkan

4,47

   
 

kogel

3. Luuk Boutkan

8,73

   

 

Den Haag (Zuiderpark) 22-8-2020

jongens D

kogel

5. Nils Erhart

 

8,57

 
 

discus

4. Nils Erhart

 

18,62

 
 

speer

5. Nils Erhart

 

22,52

 

meisjes C

kogel

1. Pien Mittertreiner

 

11,56

 
 

discus

2. Pien Mittertreiner

 

25,55

 

meisjes B

kogel

4. Sanne van der Pijl

 

6,35

 
 

speer

4. Sanne van der Pijl

 

14,14

 

masters mannen

kogel

3. André van der Pijl

m50

8,07

 
 

discus

2. André van der Pijl

m50

23,19

 
 

speer

2. André van der Pijl

m50

24,10

 

 

Lisse 23-8-2020

meisjes C

300h

5. Luna Pedemonte

58,13

   
 

speer

2. Luna Pedemonte

29,26

   

meisjes B

hss

3. Luna Pedemonte

9,35

4,2

 

jongens A

speer

1. Bo Herrewijnen

52,86

   

 

Gouda 28-6-2020

meisjes B

kogel

1. Luna Pedemonte

11,07

   
 

discus

1. Luna Pedemonte

29,78

   

jongens B

200m

4. Tom van Buuren

25,28

0,1

 

masters

kogel

1. cor van Dam

8,77

   
 

discus

1. Cor van Dam

32,22

   

 

Utrecht NK senioren 29 en 30-8-2020

heren

800m s1 (29-8)

2. Simon Chapple

1.51.84

 
 

800m fin (30-8)

4. Simon Chapple

1.51.22

 
 

1500m s (29-8)

28. Matt de Haas

4.01.68

 
 

discus (29-8)

9. Ruben Rolvink

36,17

 

 

Uitslagen Overzicht