Uitslagen oktober 2021
gewijzigd 5 december 2021
UITSLAGEN OKTOBER 2021
Baanwedstrijden
Boskoop 2-10-2021
meisjes C
kogelslingeren 1. Pien Mittertriner 46,34
Naaldwijk 3-10-2021
Hoog is indoor gedaan
meisjes pup.mini |
40m |
wind |
600m |
vortex |
ver |
ptn |
|
1. Lize de Jong |
7,81 |
0,8 |
2.30.65 |
10,32 |
2,54 |
1029 |
|
2. Iris de Leeuw |
9,30 |
0,8 |
3.04.15 |
7,46 |
1,73 |
390 |
|
3. Loa Van Zanten |
dns |
5,31 |
1,74 |
113 |
|||
meisjes pup.C |
|||||||
1. Nicky Plaisier |
8,36 |
0,5 |
2.40.44 |
16,06 |
2,56 |
976 |
|
2. Sara van Schie |
8,05 |
0,5 |
2.42.99 |
10,72 |
2,31 |
869 |
|
3. Lilly van Geest |
8,69 |
0,8 |
2.54.55 |
8,14 |
2,27 |
642 |
|
4. Nikky van Arendonk |
9,42 |
0,5 |
2.53.99 |
10,46 |
2,01 |
546 |
|
jongens pup. mini |
|||||||
1. Lean Persoon |
7,40 |
0,5 |
2.21.84 |
21,04 |
2,63 |
1363 |
|
2. Sol Mazarredo Scheffers |
7,73 |
0,5 |
2.30.98 |
11,92 |
2,65 |
1093 |
|
3. Tygo Elkhuizen |
8,01 |
0,5 |
2.33.22 |
12,93 |
2,51 |
1018 |
|
4. Bran Hovius |
8,37 |
0,8 |
2.53.85 |
10,05 |
2,53 |
786 |
|
5. Brent Mulder |
8,92 |
0,8 |
2.54.69 |
16,21 |
2,15 |
734 |
|
6. Tobias Smit |
8,89 |
0,5 |
3.00.52 |
14,50 |
2,33 |
717 |
|
7. Svenn Verhaar |
8,97 |
0,5 |
2.56.49 |
9,70 |
2,34 |
640 |
|
8. Tijn Milk |
10,06 |
0,5 |
3.01.62 |
8,29 |
1,90 |
367 |
|
jongens pup. C |
|||||||
1. Lars Huiting |
7,53 |
0,8 |
2.10.94 |
21,53 |
3,27 |
1567 |
|
2. Noud Wubben |
7,73 |
0,5 |
2.12.07 |
19,20 |
2,91 |
1414 |
|
3. Sven Versluis |
7,59 |
0,5 |
2.23.24 |
22,80 |
2,96 |
1405 |
|
4. Sem Meijer |
7,73 |
0,5 |
2.20.36 |
17,20 |
2,59 |
1249 |
|
5. Tijs Kotsalas |
8,47 |
0,5 |
2.52.20 |
12,95 |
2,27 |
782 |
|
6. Mels Beeks |
10,00 |
0,5 |
dns |
nm |
dns |
87 |
|
meisjes pup.B |
40m |
wind |
1000m |
vortex |
ver |
ptn |
|
1. Julia van Schie |
7,30 |
0,2 |
4.16.22 |
17,17 |
2,97 |
1418 |
|
2. Yara Mulder |
7,38 |
0,7 |
4.35.51 |
14,19 |
3,03 |
1303 |
|
3. Fenna Stougje |
7,58 |
0,2 |
4.42.99 |
13,73 |
2,84 |
1180 |
|
4. Fenna Schoonhoven |
8,39 |
0,2 |
5.18.86 |
16,70 |
2,92 |
995 |
|
jongens pup.B |
|||||||
1. Ruben de Leeuw |
6,70 |
0,7 |
4.22.20 |
28,92 |
3,70 |
1828 |
|
2. Nick Kerklaan |
7,80 |
0,7 |
4.13.08 |
20,25 |
2,62 |
1310 |
|
3. Ruben de Mick |
7,92 |
0,7 |
4.16.02 |
13,00 |
2,85 |
1210 |
|
4. Bram Groenewegen |
8,23 |
0,2 |
4.46.61 |
15,31 |
2,48 |
1008 |
|
5. Nils Pastoor |
7,89 |
0,7 |
4.38.74 |
10,49 |
2,22 |
955 |
|
6. Steven Youssef |
8,45 |
0,7 |
5.06.28 |
13,21 |
2,48 |
877 |
|
meisjes pupillen A1 |
60m |
wind |
1000m |
kogel |
hoog |
ptn |
|
1. Femke Wildenberg |
9,98 |
-0,5 |
4.01.31 |
5,25 |
1.10 |
1664 |
|
2. Rozemarijn Scholtes |
10,71 |
0,0 |
4.31.72 |
5,14 |
1,00 |
1349 |
|
3. Maj van Zanten |
11,41 |
-0,2 |
4.40.63 |
4,67 |
1,05 |
1233 |
|
4. Fien van Geest |
11,15 |
-0,5 |
4.24.47 |
3,40 |
0,95 |
1156 |
|
5. Lieke van der Heijden |
11,10 |
-0,2 |
4.46.61 |
3,74 |
0,95 |
1108 |
|
6. Naina Valencia |
dns |
4.42.21 |
4,89 |
0,90 |
845 |
||
7. Britt van den Ende |
12,68 |
-0,5 |
dns |
3,20 |
0,85 |
590 |
|
meisjes pupillen A2 |
|||||||
1. Noa Boutkan |
9,13 |
-0,3 |
3.35.15 |
9,66 |
1,35 |
2377 |
hoog: CR indoor |
2. Vivian de Jong |
10,47 |
-0,3 |
4.34.40 |
5,76 |
1,00 |
1412 |
|
jongens pupillen A1 |
|||||||
1. Semm Plaisier |
9,80 |
0,0 |
3.33.11 |
6,62 |
1,20 |
2001 |
|
2. Boy van Veen |
10,05 |
-0,5 |
3.44.89 |
4,83 |
1,25 |
1818 |
|
3. Jiro van der Zande |
9,59 |
-0,5 |
3.52.91 |
4,28 |
1,10 |
1700 |
|
4. Wessel van Zwet |
10,37 |
0,0 |
3.37.91 |
5,24 |
1,05 |
1691 |
|
5. Milan Spaan |
9,92 |
-0,2 |
4.26.64 |
6,65 |
1,05 |
1614 |
|
6. Kyan Schrijver |
10,21 |
-0,2 |
3.55.02 |
5,30 |
0,95 |
1552 |
|
7. Pim van Winden |
9,95 |
0,0 |
4.14.00 |
5,61 |
0,95 |
1524 |
|
8. Rens Verbrakel |
10,15 |
0,0 |
4.35.28 |
4,82 |
1,00 |
1393 |
|
9. Siem Duijndam |
9,98 |
0,0 |
dnf |
5,83 |
1,00 |
1218 |
|
10. Theymen Bronkhorst |
10,41 |
0,0 |
dns |
6,38 |
1,00 |
1188 |
|
11. Finn van Opstal |
11,89 |
0,5 |
4.40.65 |
3,94 |
0,95 |
1053 |
|
12. Khelian Bronkhorst |
11,07 |
-0,2 |
dns |
4,18 |
0,90 |
881 |
|
13. Siem Koppens |
10,68 |
0,0 |
dns |
3,71 |
DNS |
627 |
|
14. Jiron van Elswijk |
13,56 |
0,2 |
6.25.92 |
4,34 |
DNS |
370 |
|
jongens pup. A2 |
|||||||
1. Drazic Rondhuis |
9,20 |
-0,3 |
3.26.09 |
8,31 |
1,35 |
2354 |
hoog:Even. CR |
2. Maurice Oosterwijk |
10,89 |
-0,3 |
4.06.44 |
4,94 |
1,05 |
1453 |
|
3. Thijmen Bom |
11,55 |
-0,3 |
4.59.74 |
4,33 |
1,00 |
1093 |
|
4. Scot Boers |
12,26 |
-0,3 |
5.17.13 |
5,49 |
0,95 |
1009 |
|
meisjes D1 |
60m |
wind |
600m |
speer |
hoog |
ptn |
|
1. Amber Weijer |
9,64 |
0,5 |
1.59.,50 |
12,20 |
1,10 |
1339 |
|
2. Noor van der Kruk |
9,74 |
0,5 |
2.12.20 |
13,64 |
1,25 |
1338 |
|
3. Emmelie Zeelenberg |
10,01 |
0,5 |
2.01.50 |
9,95 |
1,10 |
1200 |
|
4. Charlotte Brinkhorst |
10,09 |
0,5 |
2.19.49 |
8,68 |
1,10 |
983 |
|
meisjes D2 |
|||||||
1. Marieke 't Hart |
8,69 |
0,5 |
1.48.70 |
13,04 |
1,40 |
1892 |
|
2. Alissa Middelburg |
10,06 |
0,5 |
2.25.03 |
10,64 |
1,20 |
1021 |
|
jongens D1 |
80m |
wind |
1000m |
speer |
hoog |
ptn |
|
1. Luuk Boutkan |
11,48 |
0,7 |
3.13.10 |
23,86 |
1,40 |
2073 |
|
2. Jelmer Jungschlager |
11,34 |
0,7 |
3.34.71 |
13,59 |
1,35 |
1704 |
|
3. Bart Vos |
12,39 |
0,9 |
3.41.09 |
18,59 |
1,40 |
1666 |
|
4. Koen Nederpel |
12,48 |
0,7 |
3.51.31 |
15,95 |
1,25 |
1430 |
|
5. Kristiaan van Leeuwen |
13,66 |
0,7 |
3.57.92 |
15,75 |
1,15 |
1181 |
|
6. Bram van Malsen |
13,98 |
0,9 |
4.01.38 |
13,20 |
1,20 |
1110 |
|
jongens D2 |
|||||||
1. Daniel de Ruiter |
10,98 |
0,9 |
4,15.69 |
23,03 |
1,40 |
1787 |
|
2. Joe van Veen |
11,72 |
0,7 |
3.54.25 |
21,33 |
1,40 |
1740 |
|
3. Daan Ebben |
12,28 |
0,9 |
4.25.27 |
11,27 |
1,35 |
1268 |
Senioren, masters en junioren ABC
100m |
||||||
1 |
Maurits van Scheijndel |
Team J |
JB |
11,64 |
+0.1 |
|
2 |
Quinten de Brabander |
Team D |
H |
11,96 |
+0.5 |
--- |
3 |
Kenan Türegün |
Team J |
JC |
12,04 |
+0.1 |
|
4 |
Ivar van Ruijven |
Team B |
JB |
12,43 |
+0.5 |
|
4 |
Jacco Aalbregt |
Team K |
H |
12,43 |
+1.0 |
|
6 |
Joshua Adriaanse |
Team H |
JB |
12,77 |
+0.1 |
|
7 |
Jasper Spruijt |
Team H |
JB |
12,89 |
+1.0 |
|
8 |
Frederiek Dekker |
Team A |
MB |
13,46 |
+0.5 |
|
9 |
Mick van Veen |
Team G |
JC |
13,69 |
+0.5 |
|
10 |
Mieko Hartman |
Team F |
MC |
13,97 |
+1.0 |
|
11 |
Boaz van der Lans |
Team G |
JC |
14,19 |
+0.5 |
|
12 |
Anna Lusthof |
Team C |
MB |
14,26 |
+0.1 |
|
13 |
Maaike Boers |
Team E |
MC |
14,31 |
+0.5 |
|
14 |
Lieve Dillo |
Team L |
MB |
14,53 |
+0.1 |
|
15 |
Iris Ruigrok |
Team F |
MC |
14,85 |
+1.0 |
|
16 |
Twan van der Voort |
Team A |
JC |
16,25 |
+1.0 |
|
17 |
Fep van der Ende |
Team N |
Masters M |
16,73 |
+1.0 |
|
400m |
||||||
1 |
Bram van Druten |
Team B |
JA |
54,61 |
||
2 |
Niko Zuidema |
Team J |
H |
56,12 |
||
3 |
Joshua Adriaanse |
Team H |
JB |
56,80 |
||
4 |
Ruben van Seventer |
Team D |
JB |
57,14 |
||
5 |
Jasper Spruijt |
Team H |
JB |
57,30 |
||
6 |
Maarten Bakker |
Team A |
H |
58,12 |
||
7 |
Frank van den Enden |
Team K |
JB |
58,75 |
||
8 |
Boaz van der Lans |
Team G |
JC |
68.46 |
||
9 |
Donna Aalbregt |
Team L |
MB |
69.32 |
||
10 |
Lynn van Toledo |
Team C |
d |
71.02 |
||
11 |
Fep van der Ende |
Team N |
Masters M |
76.39 |
||
12 |
Meike van der Knaap |
Team F |
MB |
85.63 |
||
1000m |
||||||
1 |
Bram van Druten |
Team B |
JA |
2.38.06 |
||
2 |
Maarten Bakker |
Team A |
H |
2.54.24 |
||
3 |
Ruben van Seventer |
Team D |
JB |
2.57.81 |
||
4 |
Tygo Heemskerk |
Team L |
JB |
3.02.85 |
||
5 |
Kevin Philipsen |
Team G |
H |
3.19.68 |
||
6 |
Sam Barendse |
Team K |
H |
3.24.65 |
||
7 |
Lynn van Toledo |
Team C |
d |
3.25.88 |
||
8 |
Zen Valstar |
Team H |
JB |
3.28.40 |
||
9 |
Esmee Palsrok |
Team N |
MC |
3.31.75 |
||
10 |
Isis van der Zalm |
Team M |
MB |
3.33.25 |
||
11 |
Boaz van der Lans |
Team G |
JC |
3.35.37 |
||
12 |
Carl van Holsteyn |
Team H |
JB |
3.37.00 |
||
13 |
Kariem Kishk |
Team K |
JB |
3.38.44 |
||
14 |
Iris Ruigrok |
Team F |
MC |
3.43.52 |
||
15 |
Hanna van der Marel |
Team J |
d |
3.46.05 |
||
16 |
Mees Lambooij |
Team C |
MB |
3.48.34 |
||
3000m |
||||||
1 |
Bart Van der Kruk |
Masters M |
10.42.30 |
|||
2 |
Marlies Jongerius |
Masters V |
10.50.21 |
|||
3 |
Hugo van den Ochtend |
Masters M |
11.28.78 |
|||
4 |
Sander van Assen |
H |
12.55.79 |
--- |
||
5 |
Nico van den Berg |
Masters M |
13.43.15 |
--- |
||
200h |
||||||
1 |
Kenan Türegün |
Team J |
JC |
27,79 |
-0.2 |
|
2 |
Quinten de Brabander |
Team D |
H |
29,38 |
+1.2 |
|
3 |
Stef Kortekaas |
Team B |
JB |
30,03 |
+1.2 |
|
4 |
Kevin Philipsen |
Team G |
H |
31,55 |
+0.5 |
|
5 |
Ruben van Seventer |
Team D |
JB |
31,85 |
+1.2 |
|
6 |
Frederiek Dekker |
Team A |
MB |
32,07 |
+1.2 |
|
7 |
Sam Barendse |
Team K |
H |
32,65 |
+1.2 |
|
8 |
Mieko Hartman |
Team F |
MC |
33,43 |
+0.5 |
|
9 |
Tygo Heemskerk |
Team L |
JB |
33,45 |
-0.2 |
|
10 |
Sanne van der Pijl |
Team C |
MB |
36,53 |
-0.2 |
|
11 |
Luna Pedemonte |
Team E |
MC |
37,46 |
+0.5 |
|
12 |
Twan van der Voort |
Team A |
JC |
42,68 |
+0.5 |
|
13 |
Meike van der Knaap |
Team F |
MB |
49,61 |
+0.5 |
|
teamestafette |
||||||
1 |
team J |
1.43.91 |
||||
2 |
team B |
1.44.81 |
||||
3 |
team D |
1.46.61 |
||||
4 |
team K |
1.55.16 |
||||
5 |
team H |
1.58.93 |
||||
6 |
team l |
2.03.41 |
||||
7 |
team A |
2.03.76 |
||||
8 |
team G |
2.04.52 |
||||
9 |
team F |
2.14.00 |
||||
10 |
team C |
2.18.35 |
||||
11 |
team M |
2.24.15 |
||||
ver |
||||||
1 |
Maurits van Scheijndel |
Team J |
JB |
5,63 |
||
2 |
Quinten de Brabander |
Team D |
H |
5,61 |
||
3 |
Bo Herrewijnen |
Team D |
H |
5,19 |
||
4 |
Stef Kortekaas |
Team B |
JB |
4,94 |
||
5 |
Sam Barendse |
Team K |
H |
4,90 |
||
6 |
Jacco Aalbregt |
Team K |
H |
4,89 |
||
7 |
Ivar van Ruijven |
Team B |
JB |
4,84 |
||
8 |
Anna Lusthof |
Team C |
MB |
4,55 |
||
9 |
Maaike Boers |
Team E |
MC |
4,42 |
||
10 |
Mick van Veen |
Team G |
JC |
4,31 |
||
11 |
Floortje Lusthof |
Team F |
MC |
4,29 |
||
12 |
Megan van der Ende |
Team M |
MC |
4,19 |
||
13 |
Iris Ruigrok |
Team F |
MC |
3,95 |
||
14 |
Maarten Bakker |
Team A |
H |
3,83 |
||
15 |
Lieve Dillo |
Team L |
MB |
3,80 |
||
16 |
Carl van Holsteyn |
Team H |
JB |
3,74 |
||
17 |
Bente Vellekoop |
Team M |
MC |
3,63 |
||
18 |
Eline Beeloo |
Team N |
MC |
3,14 |
||
19 |
Twan van der Voort |
Team A |
JC |
3,01 |
||
hoog |
||||||
1 |
Tim Hoogenboom |
Team A |
H |
1,80 |
||
2 |
Ruben Rolvink |
Team D |
JA |
1,75 |
||
3 |
Bo Herrewijnen |
Team D |
H |
1,75 |
||
4 |
Stef Kortekaas |
Team B |
JB |
1,55 |
||
5 |
Frank van den Enden |
Team K |
JB |
1,50 |
||
5 |
Carl van Holsteyn |
Team H |
JB |
1,50 |
||
7 |
Tygo Heemskerk |
Team L |
JB |
1,50 |
||
8 |
Floortje Lusthof |
Team F |
MC |
1,50 |
||
9 |
Mick van Veen |
Team G |
JC |
1,40 |
||
10 |
Luna Pedemonte |
Team E |
MC |
1,40 |
||
11 |
Hanna van der Marel |
Team J |
d |
1,35 |
||
12 |
Eline Beeloo |
Team N |
MC |
1,35 |
||
13 |
Megan van der Ende |
Team M |
MC |
1,30 |
||
14 |
Bente Vellekoop |
Team M |
MC |
1,30 |
||
15 |
Mees Lambooij |
Team C |
MB |
1,05 |
||
kogel |
||||||
1 |
Ruben Rolvink |
Team D |
JA |
15,89 |
||
2 |
Yannick Rolvink |
Team B |
JB |
13,89 |
||
3 |
Pien Mittertreiner |
Team E |
MC |
11,07 |
||
4 |
Kevin Philipsen |
Team G |
H |
10,58 |
||
5 |
Kenan Türegün |
Team J |
JC |
10,42 |
||
6 |
Tim Hoogenboom |
Team A |
H |
10,32 |
||
7 |
Floortje Lusthof |
Team F |
MC |
9,34 |
||
8 |
Yara Mulder |
Team N |
MC |
8,54 |
||
9 |
Nils Eerhart |
Team G |
JC |
8,50 |
||
10 |
Jasper Spruijt |
Team H |
JB |
8,37 |
||
11 |
Sacha van Heijningen |
Team L |
MA |
8,24 |
||
12 |
Kariem Kishk |
Team K |
JB |
8,04 |
||
13 |
Hanna van der Marel |
Team J |
d |
7,68 |
||
14 |
Zen Valstar |
Team H |
JB |
6,80 |
||
15 |
Sanne van der Pijl |
Team C |
MB |
6,52 |
||
16 |
Joshua Adriaanse |
Team H |
JB |
6,19 |
||
discus |
||||||
1 |
Ruben Rolvink |
Team D |
JA |
58,61 |
||
2 |
Yannick Rolvink |
Team B |
JB |
41,83 |
||
3 |
Tim Hoogenboom |
Team A |
H |
30,67 |
||
4 |
Sacha van Heijningen |
Team L |
MA |
29,26 |
||
5 |
Nils Eerhart |
Team G |
JC |
28,89 |
||
6 |
Jacco Aalbregt |
Team K |
H |
20,98 |
||
7 |
Niko Zuidema |
Team J |
H |
20,37 |
||
8 |
Mieko Hartman |
Team F |
MC |
18,58 |
||
9 |
Yara Mulder |
Team N |
MC |
17,37 |
||
10 |
Anna Lusthof |
Team C |
MB |
17,18 |
||
speer |
||||||
1 |
Bo Herrewijnen |
Team D |
H |
54,36 |
||
2 |
Yannick Rolvink |
Team B |
JB |
49,98 |
||
3 |
Maurits van Scheijndel |
Team J |
JB |
44,00 |
||
4 |
Tim Hoogenboom |
Team A |
H |
37,73 |
||
5 |
Luna Pedemonte |
Team E |
MC |
36,68 |
||
6 |
Frank van den Enden |
Team K |
JB |
35,36 |
||
7 |
Nils Eerhart |
Team G |
JC |
27,79 |
||
8 |
Yara Mulder |
Team N |
MC |
21,95 |
||
9 |
Bram van Druten |
Team B |
JA |
19,35 |
||
10 |
Donna Aalbregt |
Team L |
MB |
12,50 |
||
11 |
Sanne van der Pijl |
Team C |
MB |
11,90 |
||
12 |
Meike van der Knaap |
Team F |
MB |
9,02 |
Den Haag ln.v.Poot 2 en 3-2021
dames |
|||
7-kamp |
1. Eva Tetteroo |
4964 ptn |
|
100h |
14,86 |
-0,7 |
|
hoog |
1,65 |
||
kogel |
11,56 |
||
200m |
27,91 |
-0,4 |
|
ver |
5,58 |
||
Speer |
35,19 |
||
800m |
2.26.21 |
Naaldwijk 9-10-2021: wedstrijd Olympus / Fortuna Vlaardingen
meisjes pup. mini |
40m |
wind |
600m |
vortex |
ver |
ptn |
||
1 |
Lize de Jong |
7,83 |
-0,5 |
2.20.69 |
10,14 |
2,79 |
1147 |
|
4 |
Iris de Leeuw |
9,39 |
-0,6 |
2.50.78 |
6,82 |
1,83 |
452 |
|
5 |
Loa van Zanten |
10,00 |
-0,5 |
3.16.69 |
7,19 |
1,93 |
287 |
|
meisjes pup.C |
||||||||
3 |
Nikky Plaisier |
8,28 |
-0,5 |
2.38.90 |
15,07 |
2,54 |
979 |
|
4 |
Sara van Schie |
8,01 |
-0,5 |
2.37.81 |
13,49 |
2,38 |
972 |
|
5 |
Lilly Van Geest |
8,22 |
-0,1 |
2,43.79 |
7,58 |
2,61 |
831 |
|
jongens pup.mini |
||||||||
1 |
Léan Persoon |
7,48 |
-0,6 |
2.18.53 |
23,52 |
3,12 |
1506 |
|
2 |
Tygo Elkhuizen |
8,23 |
-0,6 |
2.26.50 |
16,07 |
2,62 |
1105 |
|
4 |
Loic Naastepad |
9,47 |
-0,6 |
4.07.92 |
8,54 |
2,20 |
470 |
|
5 |
Tijn de Mik |
9,76 |
-0,6 |
2.55.99 |
7,99 |
1,93 |
428 |
|
jongens pup.C |
||||||||
2 |
Noud Wubben |
7,73 |
-0,5 |
2.03.53 |
18,75 |
3,11 |
1532 |
|
2 |
Sven Versluis |
7,40 |
-1,0 |
2.17.88 |
24,53 |
3,08 |
1532 |
|
4 |
Sem Meijer |
7,60 |
-1,0 |
2.17.29 |
20,48 |
2,85 |
1398 |
|
meisjes pup.B |
40m |
wind |
1000m |
kogel |
ver |
ptn |
||
1 |
Julia van Schie |
7,38 |
0,0 |
4.15.96 |
4,40 |
3,00 |
1432 |
|
3 |
Fenna Stougje |
7,45 |
-1,1 |
4.35.95 |
4,16 |
3,05 |
1331 |
|
7 |
Fenna Schoonenboom |
8,36 |
-1,1 |
5.02.56 |
5,19 |
2,80 |
1107 |
|
jongens pup.B |
||||||||
1 |
Ruben de Leeuw |
6,57 |
0,0 |
4.09.24 |
6,03 |
3,56 |
1863 |
Ev. CR 40m |
5 |
Nick Kerklaan |
7,49 |
-1,1 |
4.14.76 |
3,94 |
3,04 |
1389 |
|
8 |
Ruben de Mik |
7,79 |
0,0 |
DNF |
4,67 |
3,17 |
1064 |
|
meisjes pup.A1 |
60m |
wind |
1000m |
kogel |
hoog |
ptn |
||
1 |
Femke Wildenberg |
9,92 |
-1,4 |
3.56.92 |
5,80 |
1,08 |
1714 |
|
2 |
Iris van Veen |
10,60 |
-1,0 |
4.39.65 |
4,45 |
0,98 |
1273 |
|
6 |
Fien Van Geest |
10,75 |
-0,6 |
4.26.68 |
3,85 |
0,78 |
1109 |
|
7 |
Maj van Zanten |
11,22 |
-1,0 |
4.48.25 |
4,41 |
0,78 |
1014 |
|
meisjes pup.A2 |
||||||||
1 |
Noa Boutkan |
9,34 |
-1,2 |
3.23.28 |
9,74 |
1,43 |
2486 |
CR hoog |
jongens pup.A1 |
||||||||
1 |
Semm Plaisier |
9,81 |
-1,0 |
3.32,56 |
6,80 |
1,28 |
2074 |
|
2 |
Jiro van der Zande |
9,28 |
-1,4 |
3.59.78 |
5,08 |
1,28 |
1908 |
|
3 |
Cas Meijer |
9,54 |
-1,4 |
3.57.29 |
6,11 |
1,18 |
1867 |
|
4 |
Siem Duijndam |
9,92 |
-0,6 |
3.42.63 |
6,10 |
1,13 |
1845 |
|
5 |
Wessel van Zwet |
10,40 |
-0,6 |
3.38.02 |
5,47 |
1,13 |
1760 |
|
6 |
Boy Van Veen |
10,44 |
-0,6 |
3.48.95 |
5,01 |
1,23 |
1736 |
|
7 |
Kyan Schrijver |
10,41 |
-0,6 |
3.54.16 |
5,74 |
1,03 |
1615 |
|
9 |
Rens Verbakel |
10,07 |
-1,0 |
4,30,24 |
4,71 |
1,08 |
1475 |
|
11 |
Stijn Wubben |
10,70 |
-1,4 |
4.16.73 |
5,56 |
0,88 |
1349 |
|
jongens pup. A2 |
||||||||
1 |
Drazic Rondhuis |
9,43 |
-1,2 |
3.25.58 |
7,90 |
1,38 |
2319 |
|
3 |
Boris van den Ochtend |
10,61 |
-0,6 |
4.06.08 |
7,50 |
1,13 |
1708 |
|
4 |
Renzo van der Sar |
9,89 |
-0,6 |
DNS |
6,14 |
1,23 |
1421 |
|
6 |
Thijmen Bom |
11,64 |
-0,6 |
4.37.53 |
4,94 |
1,03 |
1222 |
meisjes pup. A! |
60h (69 cm) |
1 |
Femke Wildenberg |
13,21 |
-1.3 |
|
5 |
Fien Van Geest |
15,48 |
-0.5 |
|||
6 |
Iris van Veen |
15,97 |
-0.5 |
|||
7 |
Maj van Zanten |
17,28 |
-0.5 |
|||
mesijes pup. A2 |
60h (69 cm) |
1 |
Noa Boutkan |
10,52 |
+0.4 |
|
jongens pup.A1 |
60h (69 cm) |
1 |
Jiro van der Zande |
12,81 |
-1.3 |
|
2 |
Semm Plaisier |
12,92 |
-0.4 |
|||
3 |
Siem Duijndam |
13,02 |
+0.4 |
|||
4 |
Boy Van Veen |
13,27 |
-0.5 |
|||
5 |
Wessel van Zwet |
13,30 |
+0.4 |
|||
10 |
Kyan Schrijver |
15,34 |
-1.3 |
|||
jongens pup.A2 |
60h (69 cm) |
2 |
Drazic Rondhuis |
12,76 |
-0.4 |
|
3 |
Boris van den Ochtend |
14,00 |
+0.4 |
--- |
meisjes D |
60m |
wind |
1000m |
60h |
wind |
kogel |
ver |
ptn |
||
1 |
Marieke 't Hart |
8,86 |
-1,6 |
3.53.68 |
12,71 |
-0,9 |
7,95 |
3,64 |
1686 |
|
2 |
Noor van der Kruk |
10,00 |
-1,6 |
4.00.93 |
12,22 |
-0,9 |
8,59 |
3,71 |
1544 |
|
jongens D |
80m |
wind |
1000m |
80h |
wind |
kogel |
ver |
ptn |
||
2 |
Luuk Boutkan |
11,72 |
-0,3 |
3.07.04 |
13,57 |
-0,1 |
7,70 |
3,95 |
2085 |
|
3 |
Jelmer Jungschlager |
11,58 |
-0,3 |
3.30.59 |
14,74 |
-1,1 |
5,86 |
4,11 |
1867 |
|
5 |
Joe van Veen |
11,75 |
-0,7 |
3.53.79 |
15,72 |
-0,2 |
7,87 |
4,20 |
1721 |
|
8 |
Bart Vos |
12,63 |
-0,3 |
3.41.08 |
16,83 |
-0,2 |
6,16 |
3,73 |
1479 |
|
9 |
Koen Nederpel |
12,65 |
-0,7 |
3.37.45 |
DNS |
5,25 |
2,96 |
1284 |
||
10 |
Daan Ebben |
12,21 |
-0,7 |
DNF |
17,56 |
-0,2 |
4,90 |
3,47 |
1211 |
|
11 |
Kristiaan van Leeuwen |
14,22 |
-0,7 |
3.49.74 |
DNS |
4,53 |
2,69 |
938 |
||
13 |
Bram van Malsen |
14,40 |
-0,3 |
4.03.62 |
20,55 |
-1,1 |
4,34 |
3,10 |
922 |
|
meisjes C |
80m |
wind |
800m |
80h |
wind |
speer |
hoog |
ptn |
||
2 |
Mieko Hartman |
11,42 |
-1,2 |
2.55.67 |
13,75 |
-0,5 |
25,65 |
1,30 |
1950 |
|
3 |
Luna Pedemonte |
12,11 |
-1,2 |
DNS |
15,69 |
-0,5 |
36,84 |
1,40 |
1938 |
|
4 |
Floortje Lusthof |
11,18 |
-1,2 |
2.55.66 |
14,62 |
-0,5 |
15,72 |
1,40 |
1911 |
|
jongens C |
||||||||||
1 |
Kenan Turegun |
12,13 |
-1,1 |
DNS |
13,77 |
-0,4 |
32,23 |
1,55 |
2851 |
CR 100h |
2 |
Torsten Meijer |
13,58 |
-1,1 |
2.12.56 |
DNS |
35,34 |
1,50 |
2535 |
||
5 |
Mick van Veen |
14,13 |
-1,1 |
DNS |
DNS |
18,43 |
1,30 |
1273 |
||
6 |
Boaz van der Lans |
15,07 |
-1,1 |
2.37.37 |
DNS |
18,60 |
DNS |
1198 |
||
7 |
Joris Verbeek |
15,75 |
-1,1 |
DNS |
DNS |
12,34 |
1,25 |
927 |
||
8 |
Jelle Van Etten |
16,06 |
-1,1 |
2.56.27 |
DNS |
13,62 |
DNS |
845 |
Dongen 10-10-2021
meisjes pup.A2 |
60m |
wind |
1000m |
kogel |
ver |
ptn |
|
2.Noa Boutkan |
9,4 |
0,1 |
3,30.89 |
8,78 |
4,37 |
2299 |
Assendelft 10-10-2021
meisjes C |
kogel |
2. Luna Pedemonte |
10,91 |
|
discus |
1. Luna Pedemonte |
31,66 |
||
speer |
1. Luna Pedemonte |
35,94 |
||
jongens A |
discus |
1. Rubem Rolvink |
63,24 |
Lisse 17-10-2021
jongens A |
discus |
kogel |
ptn |
|
1. Ruben Rolvink |
60,92 |
17,85 |
2008 |
CR kogel |
masters |
||||
4. Cor van Dam |
28,71 |
8,82 |
815 |
Vlaardingen 17-10-2021
meisjes B |
kogelsl |
kogel |
discus |
speer |
gewicht 5,45 kg |
ptn |
|
1. Pien Mittertreiner |
40,88 |
11,72 |
35,30 |
23,68 |
14,83 |
3337 |
Gewicht CR |
6. Sanne van der Pijl |
14,80 |
5,88 |
14,85 |
11,61 |
7,25 |
1325 |
|
jongens B |
gewicht 9,08 kg |
||||||
1. Yannick Rolvink |
47,74 |
13,99 |
55,29 |
45,05 |
18,80 |
3934 |
Gewicht CR |
masters |
discus |
gewicht |
kogel |
kogelsl |
speer |
ptn |
|
8. André van der Pijl (m50) |
22,14 |
7,54 |
7,64 |
17,46 |
21,03 |
1634 |
|
jongens C |
discus |
kogel |
speer |
ptn |
|||
2. Nils Erhart |
26,33 |
8,36 |
26,40 |
1294 |
Dt. Niklaas (B) 26-10-2021
meisjes kadetten (=MC_ |
discus |
1. Piem Mittertreinet |
34,85 |
|
kogelsl. |
1. Piem Mittertreinet |
49,95 |
CR MC en MB |
Edam 31-10-2021
Masters W5K Man - Meerkamp |
|||||||||
Cat |
Kogelsl |
Kogel |
Discus |
Speer |
Gewicht |
ptn |
|||
5 |
Marco Bronswijk |
m50 |
38,73 |
10,44 |
32,02 |
34,79 |
13,60 |
2923 |
|
6 |
Cor van Dam |
m70 |
24,78 |
9,08 |
28,12 |
26,86 |
10,86 |
2716 |
|
Vrouwen - Meerkamp |
|||||||||
Cat |
Discus |
Kogel |
Speer |
ptn |
|||||
7 |
Pien Mittertreiner |
MC |
32,28 |
11,58 |
23,05 |
1485 |
|||
Vrouwen - Kogelslingeren |
|||||||||
Cat |
P1 |
P2 |
P3 |
P4 |
P5 |
P6 |
Resultaat |
||
1 |
Pien Mittertreiner |
MC |
42,82 |
45,34 |
42,99 |
45,00 |
X |
X |
45,34 |
INDOORWEDSTRIJDEN
Dordrecht 30-10-2021
meisjes C |
kogel |
1. Pien Mittertreiner |
12,09 |
CR MC en MB |
Naaldwijk 31-10-2021
Jongens Pupil A1 - Meerkamp |
60m |
Kogel |
Ver |
ptn |
|
||||||||
3 |
Semm Plaisier |
9,65 |
7,45 |
3,73 |
1489 |
|
|||||||
4 |
Jiro van der Zande |
9,27 |
5,78 |
3,77 |
1463 |
|
|||||||
5 |
Cas Meijer |
9,36 |
6,08 |
3,71 |
1454 |
|
|||||||
6 |
Siem Duijndam |
9,98 |
6,13 |
3,49 |
1311 |
|
|||||||
8 |
Wessel van Zwet |
10,46 |
5,78 |
3,58 |
1236 |
|
|||||||
9 |
Kyan Schrijver |
10,41 |
5,48 |
3,50 |
1208 |
|
|||||||
11 |
Boy Van Veen |
10,26 |
4,63 |
3,36 |
1145 |
|
|||||||
Jongens Pupil A2 - Meerkamp |
60m |
Kogel |
Ver |
ptn |
|
||||||||
2 |
Drazic Rondhuis |
9,19 |
7,55 |
4,20 |
1668 |
|
|||||||
4 |
Thijmen Bom |
11,52 |
4,34 |
2,92 |
872 |
|
|||||||
5 |
Scott Boers |
12,52 |
5,64 |
2,59 |
788 |
|
|||||||
Jongens Pupil A2 - 60 meter horden (76cm) |
|
||||||||||||
1 |
Drazic Rondhuis |
12,09 |
--- |
|
|||||||||
Jongens Pupil B - Meerkamp |
40m |
Kogel |
Ver |
ptn |
|
||||||||
1 |
Ruben de Leeuw |
6,66 |
5,98 |
3,56 |
1465 |
40m CR |
|
||||||
5 |
Nick Kerklaan |
7,51 |
4,74 |
2,92 |
1071 |
|
|||||||
7 |
Ruben de Mik |
8,00 |
5,05 |
2,93 |
1007 |
|
|||||||
Jongens Pupil C - Meerkamp |
40m |
Vortex |
Ver |
ptn |
|
||||||||
2 |
Sem Meijer |
7,42 |
22,30 |
3,00 |
1131 |
|
|||||||
3 |
Noud Wubben |
7,52 |
19,58 |
3,09 |
1092 |
|
|||||||
7 |
Lars Huiting |
DNS |
16,26 |
DNS |
262 |
|
|||||||
Jongens Pupil Mini - Meerkamp |
40m |
Vortex |
Ver |
ptn |
|
||||||||
2 |
Léan Persoon |
7,24 |
19,32 |
3,18 |
1162 |
|
|||||||
4 |
Tygo Elkhuizen |
7,53 |
14,04 |
2,80 |
946 |
|
|||||||
5 |
Brent Mulder |
8,39 |
16,42 |
2,41 |
760 |
|
|||||||
6 |
Tijn de Mik |
9,67 |
10,49 |
1,95 |
394 |
|
|||||||
Meisjes Pupil A1 - Meerkamp |
60m |
Kogel |
Ver |
ptn |
|
||||||||
1 |
Femke Wildenberg |
9,81 |
5,39 |
3,52 |
1297 |
|
|||||||
2 |
Iris van Veen |
10,27 |
4,67 |
3,09 |
1092 |
|
|||||||
3 |
Naina Valencia |
DNS |
NM |
NM |
0 |
|
|||||||
Meisjes Pupil A2 - Meerkamp |
60m |
Kogel |
Ver |
ptn |
|
||||||||
1 |
Noa Boutkan |
9,00 |
9,53 |
4,43 |
1853 |
60m ev.CR; |
|
||||||
7 |
Vivian de Jong |
10,34 |
6,09 |
3,15 |
1187 |
|
|||||||
Meisjes Pupil A2 - 60 meter horden (76cm) |
|
||||||||||||
1 |
Noa Boutkan |
10,83 |
|
||||||||||
Meisjes Pupil B - Meerkamp |
40m |
Kogel |
Ver |
ptn |
|
||||||||
1 |
Yara Mulder |
7,18 |
4,64 |
3,15 |
1176 |
|
|||||||
2 |
Julia van Schie |
7,36 |
4,72 |
3,03 |
1122 |
|
|||||||
3 |
Fenna Stougje |
7,34 |
4,59 |
2,92 |
1095 |
|
|||||||
Meisjes Pupil C - Meerkamp |
40m |
Vortex |
Ver |
ptn |
|
||||||||
1 |
Nikky Plaisier |
8,10 |
17,88 |
2,67 |
880 |
CR vortex |
|
||||||
2 |
Sara van Schie |
7,98 |
12,51 |
2,57 |
793 |
|
|||||||
Meisjes Pupil Mini - Meerkamp |
40m |
Vortex |
Ver |
ptn |
|
||||||||
1 |
Lize De Jong |
7,53 |
10,88 |
3,04 |
938 |
|
|||||||
6 |
Iris de Leeuw |
9,04 |
6,38 |
2,06 |
404 |
|
|||||||
Meisjes Junior C1 - Meerkamp |
60m |
60H |
Kogel |
Ver |
ptn |
||||||||
2 |
Floortje Lusthof |
8,78 |
10,68 |
9,95 |
4,68 |
2188 |
|||||||
Meisjes Junior C2 - Meerkamp |
60m |
60H |
Kogel |
Ver |
ptn |
||||||||
1 |
Mieko Hartman |
8,62 |
9,96 |
10,45 |
4,56 |
2314 |
|||||||
2 |
Luna Pedemonte |
9,13 |
12,45 |
12,24 |
4,22 |
1944 |
CR kogel MC en MB |
||||||
3 |
Maaike Boers |
9,16 |
10,85 |
7,56 |
4,51 |
1936 |
|||||||
6 |
Bente Vellekoop |
DNS |
DNS |
--- |
--- |
0 |
|||||||
Meisjes Junior D1 - Meerkamp |
60m |
60H |
Kogel |
Ver |
ptn |
||||||||
2 |
Noor van der Kruk |
9,49 |
11,63 |
9,08 |
3,80 |
1728 |
|||||||
5 |
Amber Weijer |
9,90 |
12,93 |
5,95 |
3,25 |
1256 |
|||||||
Meisjes Junior D2 - Meerkamp |
60m |
60H |
Kogel |
Ver |
ptn |
||||||||
5 |
Marieke 't Hart |
8,68 |
12,39 |
10,37 |
3,88 |
1884 |
|||||||
Jongens Junior C1 - Meerkamp |
60m |
60H |
Kogel |
Ver |
ptn |
||||||||
1 |
Kenan Turegun |
7,53 |
8,32 |
10,84 |
5,15 |
3040 |
CR 60m en 60h |
||||||
3 |
Nils Eerhart |
8,47 |
10,60 |
8,44 |
4,60 |
2229 |
|||||||
4 |
Mick van Veen |
8,64 |
11,96 |
7,32 |
4,48 |
1960 |
|||||||
5 |
Jelle Van Etten |
9,58 |
DNS |
6,25 |
3,37 |
1058 |
|||||||
6 |
Joris Verbeek |
9,90 |
DNS |
5,36 |
3,40 |
957 |
|||||||
Jongens Junior D1 - Meerkamp |
60m |
60H |
Kogel |
Ver |
ptn |
||||||||
1 |
Jelmer Jungschlager |
8,58 |
10,80 |
6,71 |
4,10 |
1924 |
|||||||
2 |
Luuk Boutkan |
8,80 |
10,57 |
7,36 |
3,84 |
1893 |
|||||||
3 |
Bart Vos |
9,29 |
11,74 |
6,30 |
3,57 |
1552 |
|||||||
5 |
Bram van Malsen |
10,79 |
13,97 |
4,67 |
3,07 |
926 |
|||||||
6 |
Kristiaan van Leeuwen |
10,47 |
13,62 |
4,22 |
2,66 |
881 |
|||||||
7 |
Tim Sta |
10,04 |
DNS |
4,38 |
3,08 |
804 |
|||||||
Jongens Junior D2 - Meerkamp |
60m |
60H |
Kogel |
Ver |
ptn |
||||||||
4 |
Daniel de Ruijter |
8,35 |
10,51 |
9,80 |
4,49 |
2253 |
|||||||
5 |
Daan Ebben |
9,25 |
12,40 |
5,50 |
3,68 |
1468 |
|||||||
6 |
Joe van Veen |
8,83 |
11,03 |
7,59 |
NM |
1459 |
|||||||
CROSSEN
Maassluis 17-10-2021
m.jun 3 km | 1. Luuk Boutkan | 11.35 |
3. Boaz van der Lans | 13.20 | |
4. Kyan Schrijver | 14.00 | |
d.jun 3 km | 1. Noa Boutkan | 13.01 |
2. Amber Weijer | 13.20 | |
4. Noor van der Kruk | 14.45 | |
d. 3km | Ilka Burger | 17.28 |
mannen 6 km | 3. Maarten Bakker | 23.29 |
4. Ruben van Seventer | 23.35 | |
17. Marcel Kortekaas | 32.40 | |
dames 6 km | 2. Lynn van Toledo | 32.59 |
mannen 9 km | 2. Bart van der Kruk | 35.19 |
4. René van der Stap | 35.57 | |
8. Jan van Hoeven | 38.13 | |
20. Nico van den Berg | 45.07 | |
dames 9 km | 1. Marlies Jongerius | 36.41 |
WEGWEDSTRIJDEN
Het is een hels karwei om de Olympus-leden in de uitslagenlijsten te vinden, omdat de verenigingen meestal niet meer worden vernoemd. Aanvullingen graag doorgeven (ook van gemiste wedstrijden).
Leiden 10-10-2021
halve marathon |
18. Arthur van Dijk |
1.16.23 |
1.16.21 |
1e m50 |
|
93. Jeroen Ruigrok |
1.26.35 |
1.26.30 |
m40 |
||
347. Fep van den Ende |
1.39.22 |
1.37.08 |
2e m65 |
||
marathon |
34. Peter Pollemans |
3.04.36 |
3.04.35 |
Amsterdam 17-10-2021
marathon |
|||
74. Dominic Bersee |
2.31.51 |
2.31.48 |
20e in NK |
236. Erwin Sparreboom |
2.48.19 |
2.48.15 |
5e m50 in NK |
4190. Dennis Flinterman |
4.14.05 |
3.55.31 |
472e m45 |
halve marathon |
|||
558.Annemarie Noordam |
1.35.19 |
1.32.35 |
44e d.rec |
1755. Armand Olsthoorn |
1.51.22 |
1.42.09 |
|
4842. Sander van Assen |
2.00.35 |
1.55.42 |
|
7486. John Valstar |
2.16.45 |
2.07.13 |
Rotterdam 24-10-2021
marathon
156 |
Arco Poot |
2.44.14 |
2.44.08 |
m35 |
||
170 |
Arthur van Dijk |
2.45.06 |
2.45.06 |
4e |
m50 |
|
201 |
Stephan Stam |
2.47.49 |
2.47.43 |
13e |
m45 |
|
248 |
Peter Pollemans |
2.50.26 |
2.50.15 |
38e |
m35 |
|
582 |
Harm van Berkel |
2.59.50 |
2.59.40 |
138e |
M35 |
|
614 |
Bas van der Kraan |
3.00.25 |
3.00.06 |
70e |
m45 |
|
859 |
Jan van Hoeven |
3.08.57 |
3.08.46 |
47e |
m50 |
|
1032 |
Erik Boers |
3.12.27 |
3.11.27 |
127e |
m45 |
|
1158 |
Rob de Bruyn |
3.15.20 |
3.14.08 |
253e |
m35 |
|
1187 |
Raymond Mauritz |
3.15.39 |
3.14.28 |
72e |
m50 |
|
1339 |
Wim de Jong |
3.18.45 |
3.17.46 |
8e |
m60 |
|
1552 |
Martijn Ham |
3.22.06 |
3.21.21 |
|||
1796 |
Arjen van Velden |
3.25.47 |
3.24.48 |
65e |
m55 |
|
2779 |
Win Velden |
3.36.45 |
3.36.38 |
446e |
m40 |
|
2843 |
Ralph Hofstede |
3.37.31 |
3.37.01 |
|
|
|
3370 |
Anneke Starrenburg |
3.42.58 |
3.42.28 |
1e |
d60 |
CR d60 |
3422 |
Kevin Voskamp |
3.44.36 |
3.44.28 |
|||
3873 |
Miranda Kaslander |
3.47.56 |
3.46.17 |
20e |
d50 |
|
4223 |
Mattijs Bodegom |
3.50.58 |
3.48.02 |
669e |
m40 |
|
5033 |
Henny vd Wetering |
3.57.20 |
3.55.30 |
272e |
m55 |
|
5444 |
Paul Hofstede |
4.00.11 |
3.59.42 |
304e |
m55 |
|
5694 |
Kevin Philipsen |
4.01.55 |
4.01.38 |
|||
5946 |
Mireille Thierry |
4.04.20 |
4.02.46 |
280e |
d.sen |
|
6732 |
Leo van Spronsen |
4.23.18 |
4.21.11 |
481e |
m55 |
|
6870 |
Alex Rondhuis |
4.13.25 |
4.12.11 |
980e |
m40 |
|
7618 |
Marcel van Leeuwen |
4.21.56 |
4.20.17 |
468e |
m55 |
|
7911 |
Peter Voogd |
4.25.16 |
4.23.37 |
m50 |
||
8637 |
Rianne Ammerlaan |
4.34.56 |
4.34.32 |
6e |
d65 |
CR d65 |
8830 |
Riny van Zeijl |
4.37.56 |
4.37.22 |
23e |
d60 |
|
9721 |
Peter van der Wilk |
4.53.51 |
4.53.27 |
831e |
m50 |
|
9948 |
Sander van Assen |
4.59.32 |
4.57.02 |
|||
10662 |
Melanie Stolze |
5.28.40 |
5.27.18 |
389e |
d45 |
|
Delft 31-10: halve marathon
mannen | |||
24. René Keijzer | 1.29.49 | 1.29.49 | |
130. Erik Boekestijn | 1.52.14 | 1.47.21 | |
220. Pit de Jong | 1.59.18 | 1.55.41 | |
228. Kees van Paassen | 2.01.08 | 1.56.14 | |
300. Albert Lobker | 2.12.06 | 2.06.51 | |
vrouwen | |||
69. Coea Baaij | 2.09.57 | 2.04.58 |