Uitslagen april 2022
Gewijzigd 17-6-2022
Samenstelling Paul Michiels
UITSLAGEN APRIL 2022
BAANWEDSTRIJDEN
Dongen 3-4-2022
jongens C |
150m |
1. Kenan Türegün |
17,74 |
-1,7 |
CR |
kogel |
1. Kenan Türegün |
10,44 |
|||
meisjes B |
kogel |
1. Luna Pedemonte |
11,16 |
||
speer gr.1 |
1. Luna Pedemonte |
41,43 |
|||
speer gr.2 |
1. Luna Pedemonte |
41,62 |
|||
jongens B |
kogel |
2. Yannick Rolvink |
16,56 |
||
discus |
1. Yannick Rolvink |
53,38 |
|||
heren |
kogel |
1. Ruben Rolvink |
15,34 |
||
discus |
1. Ruben Rolvink |
57,25 |
|||
masters |
kogel |
1. Etienne Rolvink |
9,21 |
m45 |
|
discus |
1. Etienne Rolvink |
25,16 |
m45 |
||
speer |
3. Etienne Rolvink |
28,43 |
m45 |
Naaldwijk 9-4-2022: pupillencompetitie I regio Den Haag
meisjes pup.mini |
40m |
wind |
600m |
vortex |
ver |
ptn |
|
3. Iris de Leeuw |
8,66 |
3,5 |
2.43.35 |
5,94 |
2,27 |
659 |
|
meisjes pup.C |
|||||||
1. Lize de Jong |
7,40 |
3,3 |
2.17.81 |
11,29 |
3,09 |
1334 |
|
7. Jinthe Verduijn |
8,20 |
3,2 |
2.42.89 |
10,31 |
2,75 |
925 |
|
18. Rosa dos Santos |
9,55 |
3,8 |
3.17.86 |
8,32 |
2,06 |
385 |
|
jongens pup.mini |
|||||||
1. Ryan Rodenrijs |
8,85 |
3,7 |
2.59.51 |
8,78 |
2,71 |
697 |
|
3. Loic Naastepad |
8,70 |
3,7 |
3.03.62 |
12,14 |
2,13 |
648 |
|
4. Jim Dean Spruijt |
8,74 |
3,7 |
2.44.83 |
6,19 |
2,09 |
608 |
|
5. Jim Zeeman |
8,94 |
3,7 |
3.05.03 |
11,18 |
2,13 |
589 |
|
6. Tijn de Mik |
9,47 |
3,7 |
3.07.01 |
12,66 |
2,05 |
524 |
|
jongens pup.C |
|||||||
1. Lean Persoon |
7,25 |
1,9 |
2.18.17 |
21,25 |
3,33 |
1567 |
|
3. Tygo Elkhuizen |
7,62 |
1,9 |
2.29.88 |
15,31 |
2,96 |
1241 |
|
6. Bran Hovius |
8,34 |
0,5 |
2.39.49 |
14,16 |
2,54 |
951 |
|
meisjes pup.B |
40m |
wind |
1000m |
vortex |
hoog |
ptn |
|
15. Nikky Plaisier |
8,03 |
3,5 |
4.53.59 |
15,98 |
0,85 |
1047 |
|
jongens pup. B |
|||||||
1. Lars Huiting |
7,37 |
2,8 |
3.57.87 |
25,74 |
1,05 |
1671 |
|
6. Sem Meijer |
7,57 |
2,8 |
4.20.82 |
22,86 |
0,90 |
1383 |
|
meisjes pup.A1 |
60m |
wind |
1000m |
kogel |
ver |
ptn |
|
7. Yara Mulder |
9,95 |
2,6 |
5.02.12 |
5,81 |
3,61 |
1498 |
|
12. Alicia Golombek |
10,60 |
1,6 |
4.15.89 |
4,01 |
3,09 |
1340 |
|
13. Lisa Bunnik |
10,89 |
3,3 |
4.15.83 |
3,84 |
3,01 |
1272 |
|
17. Daya Roepan |
10,15 |
3,3 |
dns |
3,50 |
3,05 |
1013 |
|
jongens pup.A1 |
|||||||
1. Ruben de Leeuw |
9,23 |
4,2 |
4.17.19 |
6,92 |
3,78 |
1879 |
|
9. Teun Geselschap |
10,06 |
1,3 |
4.33.29 |
3,95 |
3,43 |
1413 |
|
13. Ruben de Mik |
10,77 |
3,9 |
4.34.56 |
4,79 |
3,29 |
1341 |
|
14. Nils Pastor |
10,80 |
4,2 |
4.35.45 |
4,72 |
2,96 |
1262 |
|
meisjes pup.A2 |
60m |
wind |
1000m |
vortex |
hoog |
ptn |
|
9. Iris van Veen |
9,86 |
2,2 |
4.26.86 |
20,95 |
1,05 |
1509 |
|
16. Fien van Geest |
10,34 |
2,6 |
4.25.83 |
12,72 |
0,95 |
1239 |
|
20. Maj van Zanten |
11,47 |
1,4 |
4.54.06 |
13,36 |
1,00 |
1041 |
|
jongens pup.A2 |
|||||||
2. Semm Plaisier |
9,35 |
3,1 |
3.29.60 |
33,60 |
1,25 |
2177 |
|
4. Siem Duijndam |
9,68 |
2,0 |
3.37.69 |
36,76 |
1,15 |
2032 |
|
6. Boy van Veen |
9,82 |
3,1 |
3.45.36 |
21,27 |
1,30 |
1893 |
|
8. Jro van der Zande |
9,09 |
3,1 |
4.48.43 |
33,16 |
1,20 |
1822 |
|
11. Wessel van Zwet |
10,07 |
3,1 |
3.39.31 |
21,86 |
1,05 |
1713 |
|
12. Kyan Schrijver |
10,18 |
3,0 |
3.55.39 |
24,97 |
1,10 |
1688 |
|
16. Pim van Winden |
9,79 |
3,1 |
4.09.02 |
18,82 |
1,10 |
1601 |
|
27. Cody Plug |
10,88 |
3,0 |
4.20.97 |
15,20 |
0,85 |
1153 |
Alphen a/d Rijn 9-4-2022: C/D-competitie
Bij de sprintnummer stond een rugwind van 3 tot 5 m/s
meisjes D |
60m |
23. Vivian de Jong |
10,01 |
|||
32. Zoel Zandstra |
10,79 |
|||||
60h |
F. Kouwenhoven |
16,98 |
||||
ver |
10. Vivian de Jong |
3,30 |
-1,5 |
|||
15. F. Kouwenhoven |
3,19 |
-0,2 |
||||
hoog |
22. Zoe Zandstra |
1,00 |
||||
totaal |
14. Olympus '70 |
1193 ptn |
||||
jongens D |
80m |
3. Luuk Boutkan |
1 |
11,46 |
||
10. Koen Nederpel |
1 |
12,07 |
||||
17. Boris van den Ochtend |
1 |
12,73 |
||||
26. Maurice Oosterwijk |
2 |
13,59 |
||||
1000m |
1. Luuk Boutkan |
1 |
3.06.61 |
|||
6. Drazic Rondhuis |
1 |
3.32.54 |
||||
11. Koen Nederpel |
1 |
3.36.09 |
||||
21. Tim Sta |
2 |
3.58.67 |
||||
25. Bram van Malsen |
2 |
4.06.14 |
||||
80h |
1. Luuk Boutkan |
1 |
13,41 |
|||
2. Jelmer Jungschlager |
1 |
13,90 |
||||
16. Tim Sta |
2 |
17,67 |
||||
22. Noah van Staalduinen |
1 |
18,57 |
||||
26. Bram van Malsen |
2 |
18,96 |
||||
4x80m |
2. Olympus '70 |
1 |
45,52 |
|||
10. Olympus '70 |
2 |
55,29 |
||||
ver |
11. Noah van Staalduinen |
1 |
3,50 |
3,2 |
||
3,04 |
1,9 |
|||||
12. Kristiaan van Leeuwen |
2 |
3,32 |
1,2 |
|||
hoog |
2. Bart Vos |
1 |
1,35 |
|||
10. Drazic Rondhuis |
1 |
1,20 |
||||
15. Bram van Malsen |
2 |
1,15 |
||||
18. Scott Boers |
2 |
1,00 |
||||
kogel |
4. Ruben Verhagen |
1 |
7,74 |
|||
7. Boris van den Ochtend |
1 |
6,82 |
||||
18. Maurice Oosterwijk |
2 |
4,94 |
||||
19. Thijmen Bom |
2 |
4,49 |
||||
speer |
11. Ruben Verhagen |
1 |
15,97 |
|||
18. Thijmen Bom |
2 |
9,08 |
||||
totaal |
2. Olympus '70 |
1 |
5152 ptn |
|||
11. Olympus '70 |
2 |
2425 ptn |
||||
meisjes C |
80m |
5. Megan van der Ende |
11,40 |
|||
13. Ilse van Wingerden |
12,26 |
|||||
800m |
4. Amber Weijer |
2.46.10 |
||||
7. Iris Ruigrok |
2.48.33 |
|||||
80h |
9. Iris Ruigrok |
16,90 |
||||
10. Amber Weijer |
17,14 |
|||||
4x80m |
5. Olympus '70 |
45,48 |
||||
ver |
2. Megan van der Ende |
4,52 |
0,0 |
|||
5. Iris Ruigrok |
4,17 |
-1,0 |
||||
hoog |
2. Floortje Lusthof |
1,45 |
||||
kogel |
2. Floortje Lusthof |
10,18 |
||||
discus |
15. Ilse van Wingerden |
9,50 |
||||
totaal |
4. Olympus '70 |
4568 ptn |
||||
jongens C |
100m |
2. Kenan Türegün |
1 |
11,57 |
||
15. Mick van Veen |
1 |
13,53 |
||||
18. Joe van Veen |
1 |
14,18 |
||||
22. Jelle van Etten |
2 |
14,41 |
||||
800m |
3. Lars van der Kraan |
1 |
2.17.73 |
|||
12. Boaz van der Lans |
1 |
2.32.16 |
||||
100h |
1. Kenan Türegün |
1 |
13,92 |
|||
8. Daniel de Ruijter |
1 |
16,29 |
||||
10. Lars van der Kraan |
1 |
17,79 |
||||
4x100m |
3. Olympus '70 |
1 |
50,80 |
|||
ver |
6. Mick van Veen |
1 |
4,78 |
2,2 |
||
4,51 |
1,7 |
|||||
12. Boaz van der Lans |
1 |
4,12 |
1,3 |
|||
18. Jelle van Etten |
2 |
3,73 |
2,9 |
|||
hoog |
9. Daniel de Ruijter |
1 |
1,45 |
|||
11. Niels van der Pijl |
1 |
1,45 |
||||
kogel |
2. Nils Erhart |
1 |
10,88 |
|||
14. Niels van der Pijl |
1 |
7,40 |
||||
17. Jelle van Etten |
2 |
5,78 |
||||
discus |
3. Nils Erhart |
1 |
27,47 |
|||
10. Niels van der Pijl |
1 |
20,30 |
||||
speer |
6. Nils Erhart |
1 |
27,33 |
|||
15. Joe van Veen |
1 |
18,77 |
||||
totaal |
3. Olympus '70 |
1 |
7466 ptn |
|||
12. Olympus '70 |
2 |
1140 ptn |
Leiden 10-4-2022 : U20/U18-competitie
dames U20/U18 |
100m |
11. Mieko Hartman |
U18 |
13,47 |
1,5 |
|
14. Lieve Dillo |
U20 |
13,72 |
1,5 |
|||
200m |
10. Lieve Dillo |
U20 |
28,97 |
0,2 |
||
800m |
9. Sanne van der Pijl |
U20 |
2.45.27 |
|||
3000m |
8. Isis van der Zalm |
U20 |
12.21.20 |
|||
400h |
5. Mieko Hartman |
U18 |
73,41 |
|||
10. Sanne van der Pijl |
U20 |
77,60 |
||||
hss |
2. Floortje Lusthof |
U18 |
10,85 |
2,2 |
||
10,66 |
1,4 |
CR MC |
||||
3. Anna Lusthof |
U20 |
10,36 |
1,7 |
|||
hoog |
8. Floortje Lusthof |
U18 |
1,45 |
|||
15. Eline Beeloo |
U18 |
1,35 |
||||
21. Bente Vellekoop |
U18 |
1,20 |
||||
kogel |
11. Mieko Hartman |
U18 |
9,94 |
|||
13. Yara Mulder |
U18 |
9,51 |
||||
speer |
13. Yara Mulder |
U18 |
25,98 |
|||
heren U20/U18 |
100m |
7. Maurits van Scheijndel |
U18 |
11,54 |
2,6 |
|
21. Ivar van Ruijven |
U20 |
12,52 |
1,6 |
|||
23. Finn de Mos |
U20 |
12,62 |
1,2 |
|||
27. Kariem Kishk |
U20 |
13,30 |
0,3 |
|||
200m |
7. Maurits van Scheijndel |
U18 |
23,48 |
1,6 |
||
10. Finn de Mos |
U20 |
24,19 |
2,3 |
|||
25. Kariem Kishk |
U20 |
28,32 |
1,6 |
|||
800m |
2. Bram van Druten |
U20 |
1.58.66 |
|||
8. Tygo Heemskerk |
U20 |
2.13.14 |
||||
11. Stef Kortekaas |
U20 |
2.14.88 |
||||
13. Jasper Spruijt |
U18 |
2.15.65 |
||||
3000m |
3. Torsten Meijer |
U18 |
9.17.92 |
|||
400h |
2. Stef Kortekaas |
U20 |
66,80 |
|||
4x400m |
6. Olympus '70 |
U20 |
3.53.30 |
|||
hoog |
11. Carl van Holsteyn |
U18 |
1,60 |
|||
kogel |
5. Frank van den Enden |
U18 |
11,94 |
|||
speer |
3. Maurits van Scheijndel |
U18 |
49,19 |
|||
11. Frank van den Enden |
U18 |
36,06 |
Eeklo (B) 16-4-2022
meisjes scholieren kogelslingeren 3 kg 1. Pien Mittertreiner 47,87
Vlaardingen 20-4-2022
meisjes D |
1000m |
2.Amber Weijer |
3.26.31 |
|
masters |
kogel |
3. Andre van der Pijl |
7,58 |
|
discus |
4. Andre van der Pijl |
23,21 |
Alblasserdam 21-4-2022
jongens B |
400m |
1. Joshua Adriaanse |
56.13 |
Utrecht 22-4-2022
jongens B |
1500m |
17. Lars van der Kraan |
4.40.47 |
|
jongens A |
1500m |
6. Bram van Druten |
4.05.40 |
Apeldoorn 29-4-2022
meisjes C |
800m |
10. Noa Boutkan |
2.41.59 |
|
jongens C |
800m |
7. luuk Boutkan |
2.27.61 |
Veenendaal 30-4-2022
meisjes D |
60m |
2. Noa Boutkan |
9,20 |
|
150m |
3. Noa Boutkan |
22,50 |
||
ver |
2. Noa Boutkan |
4,02 |
||
hoog |
1. Noa Boutkan |
1,25 |
||
speer |
1. Noa Botkan |
22,53 |
||
jongens C |
150m |
5. Luuk Boutkan |
21,62 |
|
800m |
3. Luuk Boutkan |
2.24.69 |
||
dames masters |
1500m |
2. Marlies Jongerius |
5.03.78 |
WEGWEDSTRIJDEN
Rotterdam 10-4-2022 : marathon
378 |
Stephan Stam |
2.49.39 |
2.49.18 |
20 |
m45 |
|
470 |
Harm van Berkel |
2.53.29 |
2.53.19 |
67 |
m40 |
|
541 |
Martijn Stougje |
2.55.49 |
2.55.36 |
75 |
m40 |
|
7169 |
Jan van Hoeven |
3.01.09 |
3,00.46 |
43 |
m50 |
|
1257 |
Martijn Ham |
3.11.20 |
3.10.36 |
|||
1509 |
Wim de Jong |
3.16.38 |
3.14.12 |
10 |
m60 |
|
1595 |
Rob de Bruijn |
3.18.22 |
3.16.55 |
310 |
m35 |
|
1859 |
Tim Zwinkels |
3.23.10 |
3.22.10 |
|||
1910 |
Wil Meershoek |
3.24.14 |
3.21.48 |
70 |
m55 |
|
3714 |
Anneke Starrenburg |
3.44.41 |
3.37.11 |
1 |
d60 |
|
3713 |
Ralph Hofstede |
3.44.41 |
3.37.10 |
|||
3755 |
Kevin Voskamp |
3.45.05 |
3.44.01 |
|||
4511 |
Marco Hendriks |
3.51.03 |
3.49.58 |
195 |
m55 |
|
4581 |
Miranda Kaslander |
3.51.28 |
3.49.00 |
44 |
d50 |
|
4583 |
Rob Paardekooper |
3.51.28 |
3.49.01 |
75 |
m60 |
|
4588 |
Henny van de Wetering |
3.51.30 |
3.49.03 |
200 |
m55 |
|
5347 |
Alex van der Goes |
3.57.10 |
3.49.15 |
608 |
m45 |
|
5836 |
Paul Hofstede |
4.00.09 |
4.00.06 |
270 |
m55 |
|
5947 |
Cindy Koene |
4.00.50 |
3.58.35 |
349 |
d |
|
5610 |
Leo Mulder |
4.06.14 |
4.04.45 |
563 |
m50 |
|
9019 |
Rianne Ammerlaan |
4.30.10 |
4.25.29 |
2 |
d65 |
CR d65 |
9127 |
Willem Sinterniklaas |
4.31.30 |
4.30.04 |
463 |
m55 |
|
9916 |
Riny van Zeijl |
4.41.57 |
4.37.15 |
27 |
d60 |
|
10284 |
Henk Pape |
4.47.33 |
4.45.13 |
68 |
m65 |
Overveen 18-4-2022
heren 15 km | 2. Dominic Bersee | 48.28 | 48.27 | |
dames 10 km | 2. isis van der Zalm | 48.49 | 48.46 |