Outdoor Dames

Laatste update: 16 mei 2022

inclusief de beste 5 prestaties

100 meter
 1  12.51 LIANNE VAN DER LUGT 11-10-09 Naaldwijk     1,9
 2  12.56 Ellen Naastepad     27-5-07 Amsterdam      0,6
 -  12.57       Naastepad      5-7-03 Zevenbergen    0,5
 -  12.61        vd Lugt      2-10-11 Naaldwijk
 -  12.4        Naastepad     15-6-03 Haarlem cmp
 3  12.70 Yvonne de Jong       6-6-15 Vught NK taems 0,9
 4  12.76 Amy Stolk           14-4-13 Beverwijk cmp  1,4
 5  12.78 Tessa de Niet     C 24-7-04 Utrecht        0,2 
 6  12.90 Monique Burger      30-6-01 Zevenbergen    1,3
 7  12.7  Ineke Jansen      B  5-6-77 Vlaardingen
 8  12.99 Marian Lamber­mon  B 11-6-83 Den Haag
 9  13.22 Thelma Solleveld  A 25-6-17 Rotterdam cmp  0,9
10  13.0  Nel Valstar             -76
11  13.0  Anika Olsthoorn   C 17-6-04 Naaldwijk
12  13.28 Isis Tinneveld    C 12-5-18 Leiden         0,7
13  13.33 Joni Stolk        A 14-10-06 Naaldwijk
14  13.1  Irene v Garderen  B      77
15  13.1  Margreet Verbeek  A  8-6-79 Spijkenisse
16  13.1  Angelique Moeke   B 16-5-81 Den Haag
17  13.36 Aline Philipsen   A  3-5-15 Spijkenisse    0,5
18  13.40 Inga Michejenko     11-7-13 Naaldwijk
19  13.2  Simone Verbraeken B 23-6-85 Rotterdam
20  13.44 Tamara Middelburg A 14-10-06 Naaldwijk
21  13.46 Frederieke Dekker B 3-10-21 Naaldwijk      0,5
22  13.47 Lorraine RavesteinC  6-7-02 Zevenbergen
23  13.47 Mieko Hartman     B 10-4-22 Leiden         1,5
24  13.48 Sabeth vd Voort   A 11-7-13 Naaldwijk
25  13.51 Marielle Paerel   B 15-6-97 A'dam NK s
26  13.50 Eva Tetteroo        22-4-17 Spijkenisse   -0,4
27  13.54 Ingrid Michiels     12-8-83 Den Haag
28  13.3  Mar.Vreugdenhil   C 28-9-97 Naaldwijk
29  13.55 Maddie Duhon      B 12-6-05 Alphen cmp    -0,1
30  13.58 Brigitte VellekoopA 19-4-15 Zevenbergen cp 0,3
windvoordeel:
    12.42 Amy Stolk           24-6-12 Naaldwijk cmp 2,6
    12.51 Ellen Naastepad     24-9-06 Den Haag cmp  2,5
    12.52 Lianne vd Lugt      22-4-12 Hoorn cmp     2,7
    12.55 Lianne vd Lugt    B 26-6-04 Sittard NKj s.2,9

200 meter
 1  25.2  MONIQUE BURGER    A 27-5-99 Den Haag
 2  25.55 Yvonne de Jong      21-7-13 Amsterdam NK   1,8
 -  25.75         Y.de Jong   28-7-14 Amsterd.NK hf -0,4 
 -  25.80         Burger    A 12-6-99 Zevenaar NKj s 
 -  25.82         Y.de Jong   28-7-14 Amsterd.NK ser-0,1 
 3  25.98 Amy Stolk            4-7-12 Leiden        -1,7
 4  26.03 Lianne van der Lugt  1-8-09 Amsterdam NK  -1,9
 5  26.22 Eva Tetteroo      A 14-5-16 Alphen NK7k    0,5
 6  26.36 Ellen Naastepad   v 28-5-07 Amsterdam NSK  0,7
 7  26.39 Ramona Thoen        21-5-06 Alphen cmp     0,0
 8  26.40 Thelma Solleveld  A  1-5-16 Drunen cmp     1,4
 9  26.53 Margreet Verbeek  A 18-6-80 Zevenaar
10  26.4  Maddie Duhon      B 13-5-06 Lisse
11  26.5  Joni Stolk        A 13-5-05 Lisse
12  26.83 Inga Michejenko     11-7-13 Naaldwijk     -0,1
13  26.92 Mar.Vreugdenhil   C 12-7-98 Helsinborg
14  26.7  Marian Lambermon  C 29-7-83 Den Haag
15  26.8  Ineke Jansen      B  7-5-77 Rotterdam
16  26.8  Anika Olsthoorn   C  1-5-04 Den Haag
17  27.29 Sabeth vd Voort   A  2-6-13 Naaldwijk cmp  0,0
18  27.2  Angelique Moeke   B 21-6-81 Nijm. NKj
19  27.2  Lorraine RavesteinB 11-7-02 Naaldwijk
20  27.4  Ingrid Michiels      3-8-83 Nijm.At.g
21  27.64 Aline Philipsen   A 23-5-15 Amstelveen 7k
22  27.65 Tamara Middelburg A 15-5-06 Sittard
23  27.68 Emma Dekker       B 23-5-15 Tilburg 7kmp
24  27.6  Rianne v MarrewijkB  6-5-79 Den Haag
25  27.6  Karin Komdeur     A 31-5-81 Den Haag
26  27.88 Emma Dekker         16-5-19 Naaldwijk      -0,5   
27  27.7  Kelly Schotel     C  3-7-03 Naaldwijk
28  27.8  Linda Vroom       A 27-5-99 Den Haag
29  28.09 Marj.v.Marrewijk  B 26-9-10 Naaldwijk
30  28.10 Brigitte Vellekoop A 3-5-15 Spijkenisse cmp 0,7
windvoordeel:
    25.53 Amy Stolk           24-6-12 Naaldwijk cmp  7,6
    25.55 Yvonne de Jong       6-6-15 Vught NK teams 2,3 
    25.99 Ellen Naastepad     24-9-06 Den Haag cmp   2,1

400 meter
 1  56.43 MONIQUE BURGER       8-9-02 Hilversum    
 -  56.88         Burger      27-7-02 Ninove  
 -  56.8          Burger      13-6-02 Naaldwijk
 -  56.95         Burger      29-6-02 Uden
 -  57.00         Burger      18-5-02 Hoorn
 2  57.09 Inga Machechenko    26-7-14 Kaunas LIT NK
 3  57.1  Margreet Verbeek  A  9-9-79 Den Haag
 4  57.62 Maddie Duhon      A 24-5-07 Leuven
 5  57.64 Amy Stolk           21-5-15 Naaldwijk
 6  57.93 Thelma Solleveld  A 11-9-16 Rotterdam NK teams
 7  58.05 Mar.Vreugden­hil   C 13-6-98 Vught NKj    
 8  58.21 Ramona Thoen        10-6-06 Leiden G.Sp.
 9  58.1  Ineke Jansen      A  4-6-77 Den Haag
10  58.42 Lianne vd Lugt      28-5-12 Tilburg
11  58.97 Yvonne de Jong      20-5-13 Tilburg 
12  59.16 Lorraine RavesteinB  9-8-02 Utrecht 
13  59.96 Marj.v.Marrewijk  A  5-6-11 Nieuwegein cmp
14  60.12 Emma Dekker       A 18-6-17 Veenendaal cmp 
15  60.33 Frederieke Dekker B 22-5-21 Naaldwijk
16  60.7  Simone van Dijk   A 22-9-91 Den Haag
17  61.18 Judy Middelburg     2-10-11 Naaldwijk 
18  61.21 Joni Stolk           8-6-08 Lisse cmp
19  61.5  Ida van der Voort A 12-8-83 Den Haag
20  62.10 Anne Luijten      B 17-4-11 Barendrecht cmp
21  62.12 Lisa Driessen     B 10-6-07 Velsen cmp
22  62.1  Ine Valentin             77
23  62.3  Nanda Roeling       25-4-93 Den Haag
24  62.8  Angelique Moeke   B 31-5-81 Den Haag
25  63.0  Karin Komdeur     A 31-5-81 Den Haag
26  63.05 Marlon Dashorst   B 10-6-07 Velsen cmp
27  63.14 Nadine de Jong    B  9-5-10 Enschede cmp
28  63.21 Emma Dekker       C 27-6-13 Naaldwijk
29  63.2  Claudia van Schie B 26-8-04 Naaldwijk
30  63.3  Leonie Wissenburg C  5-6-83 Lisse

800 meter
 1  2.08.20 MARGREET VERBEEK A 29-5-80 Glostrup
 -  2.08.2           Verbeek    9-5-81 Den Haag dis
 -  2.08.38          Verbeek A 28-6-80 Leiden
 2  2.08.43 Monique Burger      8-6-02 Leiden
 -  2.08.5           Verbeek A 25-7-80 Den Haag
 -  2.08.50          Burger    26-6-02 Papendal
 3  2.08.59 Inga Michejenko     2-9-16 Utrecht
 4  2.09.06 Maddie Duhon       24-4-10 Berkeley
 5  2.10.61 Marj.v.Marrewijk A 22-5-10 Hoorn  
 6  2.13.74 Anne Luijten     A 14-5-12 Hoorn
 7  2.14.32 Judy Middelburg    26-6-11 Zwolle cmp
 8  2.14.99 Thelma Solleveld A 26-8-16 Gouda     
 9  2.15.44 Emma Dekker      A 16-6-18 Emmeloord NKj
10  2.15.7  Linda van Vliet  A  6-7-83 Den Haag
11  2.16.3  Ida v d Voort    A 19-8-83 Den Haag
12  2.16.5  Ine Valentin       25-5-77 Den Haag
13  2.16.58 Lisa Driessen    B 24-6-07 Alphen cmp
14  2.17.61 Leonie Wissenburg B 1-7-84 A'dam NKj
15  2.18.1  Nanda Roeling    B 13-7-94 Leiden
16  2.18.13 Lorr.Ravestein   B 20-7-02 Heusden
17  2.19.2  Mar.Vreugdenhil  C 29-5-97 Naaldwijk
18  2.20.8  Kim Roeling      A 18-5-94 Delft  
19  2.22.4  Marion Komdeur   A 22-5-76 Papendal
20  2.23.30 Marlon Dashorst  B 10-6-07 Velsen cmp
21  2.25.30 Simone v Dijk    A 26-5-91 Lisse dis
22  2.25.59 Isa Leen         B 20-4-18 Naaldwijk
23  2.25.86 Joni Stolk       A 22-5-05 Lisse cmp
24  2.26.2  Lianne vd Lugt     10-4-10 Naaldwijk
25  2.26.21 Eva Tetteroo       3-10-21 Den Haag 7-k
26  2.26.3  Ingrid le Comte    15-9-11 Naaldwijk
27  2.27.0  Ineke Jansen     B 15-5-77 Harderwijk
28  2.27.3  Claudia v Schie  B 15-8-04 Den Haag
29  2.27.69 Carla Ophorst  d45 26-9-04 Tilburg cmp
30  2.28.22 M.Duivenvoorden  B  5-9-04 Alphen a.d.Rijn

1000 meter
 1  2.50.04 MONIQUE BURGER      4-5-02 Lisse  
 2  2.52.42 Judy Middelburg    21-4-11 Naaldwijk
 3  2.52.87 Inga Michijenko     7-5-16 Lisse  
 -  2.53.57      Middelburg    25-3-12 Naaldwijk
 -  2.53.6          Burger     25-4-02 Naaldwijk
 4  2.54.54 Marj.v.Marrewijk B 26-8-09 Leiden
 5  2.54.56 Maddie Duhon     A  5-5-07 Lisse   
 6  2.58.3  Ida v d Voort    A 14-8-83 Leiden
 7  2.59.90 Inga Michejenko d35 9-5-19 Barendrecht
 8  3.00.0  Ine Valentin            76
 9  3.02.0  Linda van Vliet  A 13-8-82 Den Haag
10  3.02.6  Lisa Driessen    B 21-9-06 Naaldwijk
11  3.04.02 Mar.Vreugdenhil  C 24-5-97 Kerkrade  
12  3.06.5  Nanda Roeling      25-5-95 Naaldwijk
13  3.08.16 Lorr.Ravestein   B  1-5-02 Leiden
14  3.09.0  Carla Ophorst  d45 22-9-05 Naaldwijk
15  3.10.0  Kim Roeling      A 24-4-93 Den Haag
16  3.10.5  Ilona Lievaert     28-4-06 Alkmaar
17  3.11.97 Thelma Solleveld B 30-3-14 Naaldwijk
18  3.12.33 Nienke de Ruiter C 30-3-14 Naaldwijk
19  3.13.18 Loretta Dashorst C 19-4-08 Leiden
20  3.13.75 Marlon Dashorst  C 21-5-05 Den Haag cmp
21  3.13.9  Daniëlle Fieret  C 13-6-92 Den Haag cmp
22  3.14.0  Iris Penning     C 30-3-14 Naaldwijk
23  3.14.3  Ramona Thoen     D 25-4-98 Gouda cmp
24  3.15.0  M.Duivenvoorden  B 22-9-05 Naaldwijk
25  3.15.39 Lianne vd Lugt     5-10-14 Naaldwijk

1500 meter
 1  4.21.61 MADDIE DUHON       16-4-11 Palo Alto   
 2  4.21.92 Anne Luijten       15-5-16 Portland
 -  4.22.30          Duhon      1-5-10 Palo Alto
 -  4.23.72          Duhon     16-5-10 Berkeley
 -  4.23.95          Duhon     15-5-10 Berkeley

 3  4.26.1  Margreet Verbeek    9-5-81 D.Haag dis.
 4  4.30.54 Judy Middelburg     2-6-12 Oordegem  
 5  4.35.32 Inga Michejenko    26-8-16 Gouda
 6  4.36.97 Lisa Driessen    A 18-7-09 Heusden (B)
 7  4.37.34 Esmee Teeling      26-8-16 Gouda
 8  4.38.8  Linda van Vliet  A  2-7-82 Den Haag
 9  4.39.3  Ine Valentin       28-5-82 Leiden
10  4.41.15 Marj.v Marrewijk A 17-6-11 Roosendaal
11  4.41.6  Monique Burger     15-8-02 Naaldwijk
12  4.41.8  Carla Ophorst  d35 13-6-96 Naaldwijk   
13  4.42.07 Lisan Duijvestijn A11-9-16 Rot’dam NK tms       
14  4.45.01 Kim Roeling      B 28-6-92 Breda NKj
15  4.47.0  Ida v d Voort    B 28-7-82 Den Haag
16  4.47.34
Isa Leen         A  8-7-21 Barendrecht
17  4.48.18 Ineke Vis          10-8-91 Utrecht
18  4.49.19 Ilona Lievaart     26-6-13 Naaldwijk
19  4.49.9  Nanda Roeling    B 11-7-90 Leiden
20  4.55.83 Car.Weerdenburg  B 3-10-82 Helmond
21  4.57.0  Ineke Haaring      11-7-96 Naaldwijk
22  4.57.10 Ingrid Le Comte    14-6-12 Naaldwijk
23  4.57.2  Elvera de Jong     19-6-97 Naaldwijk
24  5.00.3  Marion Komdeur   A 19-6-79 A'dam NKj
25  5.01.3  Leonie WissenburgB 27-9-84 Leiden
26  5.01.3  Marian Hoogerhoud  27-7-84 Den Haag
27  5.02.30 Marl.Jongerius d35 15-6-14 Utrecht NKmas
28  5.05.7  Jolanda vd Helm    19-6-97 Naaldwijk
29  5.06.68 Thelma Solleveld   29-4-16 Utrecht
30  5.09.42 Annemarie Noordam d40 7-6-21 Barendrecht


1 engelse mijl
 1  5.01.29 INGA MICHEJENKO    19-8-17 Leuven
 2  5.16.72 Lisa Duijvestijn A 19-8-17 Leuven 
 3  5.27.6  Nanda Roeling    B  5-6-91 Den Haag
 4  5.32.65 Isa Leen         C 19-8-17 Leuven
 5  5.33.2  Marian Hoogerhoud   9-7-82 Den Haag

3000 meter
 1   9.16.39 ANNA LUIJTEN          20-6-15 Heraklion EC
 -   9.39.00      LuijtEN          22-3-14 Haywardfield (USA)
 -   9.41.37      Luijten    A      9-6-12 Leiden
 -   9.45.66      Luijten          27-6-16 Utrecht cmp
 -   9.48.25      Luijten          24-6-14 Zwolle cmp 
 2   9.49.96 Maddie Duhon           7-3-09 Berkeley USA
 3   9.51.33 Ineke Vis             12-5-90 Leiden G.sp
 4   9.52.21 Judy Middelburg       24-6-14 Zwolle cmp
 5   9.56.3  Ine Valentin           6-6-81 Hengelo
 6   9.56.40 Linda v Vliet   A     24-7-83 Vught NK
 7   9.57.4  Margreet Verbeek      22-4-81 Rotterdam
 8   9.58.0  Carla Ophorst   d35   30-5-96 Naaldwijk
 9   9.59.68 Lisan Duijvestijn A   12-8-16 Utrecht
10  10.06.27 Esmee Teeling         12-8-16 Utrecht
11  10.13.1  Lisa Driessen   B      9-7-09 Naaldwijk    
12  10.18.98 Isa Leen        A     20-9-20 Barendrecht
13  10.21.59 Lindsay Poesiat       13-7-12 Utrecht
14  10.27.37 Kim Roeling     A     25-6-93 Gron.
NKJ
15  10.29.8  Car.Weerdenburg B     26-8-83 Den Haag
16  10.34.7  Elvera de Bruyn       29-5-97 Naaldwijk
17  10.36.34 Marlies Jongerius     11-7-13 Naaldwijk
18  10.37.42 Ilona Lievaart        13-6-12 Uden    
19  10.41.5  Ida vd Voort    A     29-5-83 Lisse distr
20  10.43.7  Jolanda vd Helm       29-5-97 Naaldwijk   
21  10.47.25 Ingrid la Comte        4-7-12 Leiden      
22  10.49.4  Ineke Haaring         21-4-94 Naaldwijk
23  10.50.1  Marian Hoogerhoud     20-6-82 Spijkenisse
24  10.50.1  Nanda Roeling   B     13-9-90 Den Haag
25  11.02.0  Marieke Boekestijn    11-9-03 Naaldwijk
26  11.04.1  Nienke de Jong  C      8-4-10 Naaldwijk
27  11.11.83 Nienke de Ruiter C    24-4-14 Naaldwijk
28  11.16.6  Thea van Koppen       22-7-92 Naaldwijk
29  11.22.9  Nel Vreugdenhil d35    5-9-96 Naaldwijk
30  11.24.4  Petra v Marrewijk d35 30-5-96 Naaldwijk    
    

5000 meter
 1 16.06.07 ANNE LUYTEN      17-6-15 Eindhoven
 -  16.10.46       Luijten       28-4-17 Corvalis USA
 -  16.15.06       Luijten        3-4-15 Stanford
 -  16.20.23       Luijten       17-6-16 Eagle Rock
 -  16.23.52       Luijten       27-5-15 Nijmegen 
 2  16.33.4  Ineke Vis              8-9-89 Nijmegen
 3  17.05.45 Lisan Duijvesteijn  A  1-7-16 Utrecht  
 4  17.12.0  Ine Valentin           2-9-81 Nijmegen
 5  17.20.4  Carla Ophorst     d35 18-7-97 Naaldwijk
 6  17.45.13 Lindsay Poesiat       20-7-12 Wageningen
 7  17.47.86 Maddie Duhon          14-5-11 Tucson USA
 8  17.55.7  Linda v Vliet       A 23-4-83 Roosend.NK
 9  17.55.80 Esmee Teeling          8-9-16 Naaldwijk
10  17.56.23 Marl.Jongerius    d35 10-9-15 Spijkenisse 
11  17.57.30 Isa Leen            A 24-7-20 Gouda
12  18.20.51 Marian Hoogerhoud      5-5-84 Lisse NK
13  18.42.3  Elvera de Jong        15-5-97 Naaldwijk
14  18.46.3  Jolanda vd Helm       18-9-97 Naaldwijk
15  18.47.6  Ilona Lievaart        2-10-08 Naaldwijk
16  18.48.46 Kim Roeling           16-9-98 Rotterdam
17  18.53.6  Lisa Driessen       B 4-10-07 Naaldwijk
18  19.20.0  Ineke Haaring         13-7-95 Naaldwijk
19  19.25.9  P.v.Marrewijk     d35 13-7-95 Naaldwijk
20  19.29.9  Ineke Haaring         19-9-96 Naaldwijk   
21  19.35.7  Thea van Koppen       12-8-92 Naaldwijk
22  19.35.83 Marijke Boekestijn  A 16-6-99 Spijkenisse
23  19.46.1  Simone Krijger        19-9-02 Naaldwijk
24  19.56.1  Nel Vreugdenhil   d35 19-9-96 Naaldwijk
25  19.57.8  Ellen Grimbergen  d35 22-9-05 Naaldwijk
26  19.59.0  Petra Zeelenberg      25-9-03 Naaldwijk
27  20.02.9  Ida vd Voort          12-8-92 Naaldwijk
28  20.03.63 Anita Kleijweg    d45 27-6-13 Naaldwijk
29  20.16.4  Phil Vroon        d35 13-9-89 Rotterdam
30  20.26.3  Mariska Duyvestein    18-5-06 Naaldwijk

10000 meter
 1 34.43.43 INEKE VIS          27-8-89 Keulen
 - 35.26.9        Vis           7-7-89 Hengelo
 2 36.44.2  Carla Ophorst d45 15-10-05 Naaldwijk
 - 37.09.7        Ophorst      25-5-95 Naaldwijk
 - 37.12.0        Ophorst      16-6-94 Naaldwijk
 3 38.19.84 Jolanda v Velzen   31-3-00 Gorinch.NK
 4 38.39.47 Marian Hoogerhoud  17-9-83 Utrecht NK
 5 39.02.8  Kim Roeling         9-7-98 Naaldwijk
 6 40.10.93 Annemerel de Jongh 24-8-18 Hilversum
 7 41.46.86 Mireille Thierry   9-10-20 Rotterdam
 7 42.47.5  El.Grimbergen d40 15-10-05 Naaldwijk

100 meter horden
 1  14.49 EVA TETTEROO         1-8-21 Utercht NSK    -1,3  
 -  14.60         Tetteroo    15-7-17 Utrecht NK 7k   1,7
 -  14.61         Tetteroo     4-7-21 Nijmegen cmp   -0,2
 -  14.65         Tetteroo  A 17-6-16 A’dam NK 7-K    0,5
 -  14.67         Tetteroo  A  6-6-15 Vught NK teams  0,5
 2  14.97 MONIQUE BURGER    A 13-6-99 Zevenaar NKj   -1,2
 3  15.37 Ramona Thoen        20-9-09 Nijmegen cmp    0,5
 4  15.91 Joni Stolk          22-4-07 Delft cmp       0,3
 5  16.00 Ellen Naastepad      2-7-06 Zevenbergen    -1,6
 6  16.25 Yvonne de Jong    A  4-5-08 Den Haag cmp    0,0
 7  16.25 Lianne vd Lugt       8-6-08 Lisse cmp       0,1
 8  16.91 Amy Stolk           25-3-12 Naaldwijk      -1,0
 9  16.99 Aline Philipsen   A 19-4-15 Zevenbergen cmp 0,7
10  16.8  Ingrid Michiels   A 16-5-82 Leiden
11  17.20 Tamara Middelburg A 25-5-06 Sittard 7k
12  17.52 Linda Vroom       A 10-7-99 Assen 7k  
13  17.67 Hanna vd Marel       4-7-21 Nijmegen cmp    0,3
14  18.80 Eveline v Marrewijk  1-7-18 Naaldwijk cmp  -1,9
14  19.26 Suzanna vd Berge  B 11-9-16 Rotterdam NKt   1,2
15  19.58 Janneke Enthoven  B 29-6-08 Tilburg cmp     1,1
16  19.71 Kristel Meijer    B 24-4-05 Amsterdam cmp   1,9
17  20.1  Rachel v Emmerik  A 16-9-89 Vlaard.7k
18  20.69 Nicole Dashorst   A  6-5-07 Den Haag cmp   -2,2
19  20.54 Fenne Bos         A 20-6-10 Krommenie cmp  -1,7
20  20.59 Jasmijn vd Bos    A  1-5-21 Naaldwijk       1,7
21  20.61 Ingid Vollebregt  B 16-6-19 Den Haag cmp    0,1
22  21.0  Simone van Dijk   A  1-9-90 Vliss. 7k
23  25.7  Suzy Michiels     B 29-6-80 Schoonh.5k
24  26.26 Anouk vd Sman        3-7-06 Zevenbergen    -1,5
Met te veel rugwind:
    14.62w Eva Tetteroo     A 14-5-16 Alphen NK 7k    2,1

200 meter horden

 1  28.71 MONIQUE BURGER    A 12-9-99 Hilversum
 -  29.07         Burger      10-9-00 Hilversum
 2  29.21 Ramona Thoen        13-9-09 Hilversum
 -  29.51         Burger    A 13-9-98 Hilversum
 3  30.29 Amy Stolk           7-10-12 Naaldwijk
 4  30.84 Yvonne de Jong       2-6-12 Zoetermeer
 5  31.2  Ingrid Michiels   A      81 Leiden
 6  31.73 Eva Tetteroo      C 7-10-12 Naaldwijk
 7  34.18 Tamara Middelburg   14-9-08 Delft 14-k
 8  34.96 Hanna vd Marel    B 7-10-12 Naaldwijk
 9  35.69 Eveline vMarrewijkC 7-10-12 Naaldwijk
10  36.51 Aline Philipsen   C 7-10-12 Naaldwijk
11  37.08 Jonna Vroom       C 7-10-12 Naaldwijk
12  38.17 Nanda Schotel     C 7-10-12 Naaldwijk
13  38.3  Suzy Michiels     B 26-9-81 Den Haag
14  38.5  Els v d Scheer    B 26-9-81 Den Haag
15  39.58 Puk Hoogkamer     C 7-10-12 Naaldwijk
16  42.82 Janneke Enthoven  B 14-9-08 Delft 14-k
   
400 meter horden
 1  60.61 RAMONA THOEN        18-7-10 Amsterdam NK
 -  60.75         Thoen       21-5-09 Vught
 -  61.18         Thoen       20-9-09 Nijmegen cmp
 -  61.19         Thoen       17-7-10 Amsterdam NK ser
 -  61.27         Thoen        6-6-10 Lisse cmp 
 
2  61.57 Monique Burger    A 26-6-99 Apeld.NKsen s 
 3  64.17 Joni Stolk           6-6-15 Zwolle cmp
 4  64.53 Emma Dekker       B 26-6-15 Breda NKj
 5  65.34 Yvonne de Jong      27-7-14 Amsterdam NK
 6  66.77 Lianne vd Lugt      29-5-16 Amsterdam cmp
 7  67.71 Amy Stolk         A 18-9-11 Leiden
 8  68.82 Eva Tetteroo      B  7-6-13 Gouda
 9  71.7  Ingrid Michiels   A  7-5-82 Leiden dis
10  72.15 Hanna vd Marel    B  7-5-11 Lisse                
11  72.9  Tamara Middelburg B 14-5-05 Lisse
12  75.80 Eveline v Marrewijk 27-5-18 Alkmaar cmp
13  80.4  Linda Vroom         12-7-07 Naaldwijk
14  80.9  Wendy de Bloois   C 13-5-06 Lisse
15  83.39 Cher Gardien      C  7-5-11 Lisse
16  83.3  Lisa Boers        B 12-7-07 Naaldwijk
17  83.4  Anika Olsthoorn   B 13-5-06 Lisse
18  85.33 Janneke Enthoven  B 13-9-08 Delft 14-k
   
2000 meter steeple
 1  7.23.64  ILONA LIEVAART    14-6-14 Leiden

3000 meter steeple

 1  11.32.85 ILONA LIEVAART     6-5-11 Nieuwegein cmp
 -  11.46.38       Lievaart     9-5-10 Enschede cmp
 -  11.51.75       Lievaart    24-6-12 Amsterdam NK
 -  11.59.33       Lievaart     2-8-09 Amsterdam NK
 -  12.00.22       Lievaart    15-5-14 Krommenie cmp
 2  12.45.60 Marlon Dashorst B 15-9-07 Tampere E.C.
 3  12.48.55 Mar.v.Marrewijk B 17-5-09 Zwolle cmp

verspringen
 1  5,75 ELLEN NAASTEPAD       7-7-06 Amsterdam NK  (1,5)
 2  5,75 LIANNE VAN DER LUGT  13-9-09 Hilversum     (1,6)
 -  5,70        Naastepad      8-6-08 Lisse cmp     (0,9)     
 -  5,69        vd Lugt     A 20-5-07 Krommenie cmp (1,7)
 -  5,69        vd Lugt       30-8-09 Den Haag      (1,8)
 3  5,63 Eva Tetteroo       B 28-6-15 Breda NKj     (0,2)
 4  5,47 Monique Burger     B 11-9-97 Naaldwijk    
 5  5,41 Brigitte Vellekoop A  8-7-14 Amsterdam NKj (0,1)
 6  5,33 Angelique Moeke    B 13-6-81 Spijkenisse
 7  5,25 Ingrid Michiels    B 30-9-79 Den Haag
 8  5,22 Mar.Vreugdenhil    C  1-6-98 Weert 7k
 9  5,20 Ramona Thoen       B 30-6-02 Delft    
10  5,17 Tamara Middelburg   13-10-07 Naaldwijk
11  5,15 Aline Philipsen    B 24-8-14 Den Haag     
12  5,13 Tessa de Niet      C  6-7-02 Barendr.7k
13  5,09 Emma Dekker        B 24-5-15 Tilburg NK 7k
14  5,06 Linda Vroom        B  1-6-98 Weert 7k
15  5,06 Anna Lusthof       B  2-8-20 Den Haag      (1,2)     
16  5,05 Joni Stolk        A 14-10-06 Naaldwijk  
17  5,02 Yvonne de Jong        8-5-11 Tilburg cmp   (0,6)
18  4,99 Sabeth v d Voort   A 10-6-12 Best cmp
19  4,97 Simone Verbraeken  A  8-6-86 Rotterdam
20  4,95 Marian Lambermon   C  5-6-83 Lisse
21  4,95 Brigitte Vellekoop A 19-4-15 Zevenbergen
22  4,92 Margreet Verbeek   A      79
23  4,92 Lilly Slats        C 19-6-82 Spijken.
24  4,92 Saskia Schotel     C 13-4-03 Vlaardingen
25  4,90 Mieko Hartman      B 27-3-22 Den Haag cmp   (1,6)
26  4,89 Ineke Jansen       B  5-6-77 Vlaard.
27  4,89 Mariska Moerman    B  5-6-87 Den Haag
28  4,87 Nel Valstar          30-5-77 Den Haag
29  4,84 Kim van Herk       C     -09
30  4,83 Isis Tinneveld     C 30-6-18 Vlaardingen cmp (-1,8)

met windvoordeel:
    5,78 Eva Tetteroo          17-4-21 Naaldwijk   geen windm,waarsch OK
    5,71 Ellen Naastepad    A  7-7-02 Zevenbergen
bijkomende sprongen:
    5,69 Lianne vd Lugt       13-9-09 Hilversum (0,0)
bijkomende sprongen met windvoordeel
    5,71 Lianne vd Lugt       13-9-09 Hilversum (2,7)

hinkstapspringen
 1  11,25 ELLEN NAASTEPAD     18-5-03 Woerden cmp
 2  11,22 Monique BURGER    B 5-10-97 Zoetermeer
 -  11,12         Burger    B 15-6-97 A'dam NK
 3  11,10 Anna Lusthof      B 13-9-20 Amersfoort NKj -0,1
 -  11,05         Naastepad   25-9-05 Krommenie cmp 1,0
 4  11,04 Tamara Middelburg    1-8-09 Amsterdam NK  1,7
 5  10,93 Joni Stolk           6-7-08 Amsterdam NK
 6  10,78 Ramona Thoen      A 25-4-04 Santpoort
 7  10,66 Floortje Lusthof  C 10-4-22 Leiden        1,4
 8  10,59 Sabeth vd Voort   A 10-6-12 Best cmp     -0,8   
 9  10,57 Brigitte Vellekoop  14-4-19 Gouda cmp    -1,2
10  10,40 Aline Philipsen   A 27-6-15 Breda NKj     1,4         
11  10,39 Linda Vroom       B 11-6-98 Naaldwijk
12  10,38 Mieko Hartman     C 13-6-21 Naaldwijk
13  10,28 Lianne van der Lugt 25-4-10 Amsterdam cmp 1,5
14  10,08 Saskia Schotel    C 22-5-03 Naaldwijk
15   9,87 Kim van Herk      B  8-5-11 Tilburg cmp  -2,8
16   9,67 Maaike Boers      C 13-6-21 Naaldwijk    
17   9,60 Angela de Vries   C  5-5-16 Rotterdam    -1,7
18   9,40 Kelly Aalbrecht   C  2-9-00 Naaldwijk
19   9,30 Isis Tinneveld    C 18-5-19 Oud-Beijerl   0,0
20   9,29 Jolanda Monna     C 26-4-96 Amsterdam      
21   9,29 Luna Pedemonte    B  1-5-21 Naaldwijk     0,6
22   9,28 Wendy de Bloois   B 20-5-07 Krommenie cmp
23   9,21 Anne-Lotte Redel  B  6-6-10 Lisse cmp     0,0
24   9,16 Suzanne vd Berge  B  8-5-16 Rotterdam cmp -0,3
25   9,05 Mandy Wols        C  2-9-00 Naaldwijk
26   9,03 Hanna vd Marel      13-9-15 Uden cmp      0,9
 
hoogspringen
 1  1,75 EVA TETTEROO          4-7-21 Nijmegen cmp
 -  1,72         Tetteroo   A 14-5-16 Alphen Nk meerk 
 2  1,71 Mibette Mondt      A 12-7-03 A'dam NKsen
 -  1,70         Mondt      A 26-7-03 Amsterdam  
 -  1,70         Tetteroo   B  8-6-14 Apeldoorn NK 7k
 -  1,70         Tetteroo   B 14-9-14 Alphen cmp
 -  1,70         Tetteroo   A 21-6-15 Etten-Leur cmp
 -  1,70         Tetteroo   A 28-6-15 Breda NKj  
 -  1,70         Tetteroo   A 29-8-15 Amersfoort 7k
 -  1,70         Tetteroo   A 13-9-15 Alphen ad Rijn
 -  1,70         Tetteroo     15-7-17 Utrecht NK 7k
 3  1,66 Wendy de Bloois    B 31-5-08 Groningen NKj
 4  1,65 Linda Vroom          23-8-01 Naaldwijk
 5  1,63 Marijke VreugdenhilC 20-7-97 Helsingborg
 6  1,61 Tamara Middelburg  A  2-7-06 Zevenbergen
 7  1,60 Joni Stolk         A 18-6-06 Amstelveen cmp
 8  1,60 Julia de Koning    C 26-5-12 Den Haag
 9  1,60 Brigitte Vellekoop A 22-6-14 Rotterdam cmp
10  1,55 Ingrid Michiels    B 30-9-79 Den Haag
11  1,55 Ellen Lijzenga     A  7-9-80 Zevenaar
12  1,55 Ida van der Voort  B  5-9-82 Haarlem
13  1,55 Mariska Moerman    B 11-6-88 Leiden
14  1,55 Lorraine Ravestein B  7-4-02 Vlaardingen
15  1,55 Tessa de Niet      D  1-6-02 Rotterd. 6k
16  1,55 Yvonne de Jong     B  3-5-09 Lisse            
17  1,55 Louise vd Valk     B  1-5-21 Naaldwijk
18  1,55 Floortje Lusthof   C 27-3-22 Naaldwijk      
19  1,52 Monique Burger     B 23-5-97 R'dam 7kmp
20  1,52 Emma Dekker        C  9-6-14 Amstelveen 7k
21  1,52 Puk Hoogkamer      B 5-10-14 Naaldwijk
22  1,50 Christa Ardewijn   C 28-8-94 Spijken.7k     
23  1,50 Mandy Wols         C 28-4-01 Den Haag cmp
24  1,50 Saskia Schotel     C 20-4-02 Spijken.cmp
25  1,50 Ramona Thoen       B 15-8-02 Naaldwijk  
26  1,50 Kristel Meijer     C 12-4-04 Vlaardingen
27  1,50 Judy Middelburg    C  1-5-04 Den Haag
28  1,50 Jilian v d Borg    B 25-5-08 Zoetermeer cmp
29  1,50 Hanna van der MarelB 26-2-11 Zwolle cmp
30  1,50 Emma Dekker        C 14-4-13 Woerden
 

polsstok
 
1  2,50 SUZANNE V.MARREWIJK A 18-6-17 Veenendaal cmp
 2  2,50 ALINE PHILIPSEN      8-10-17 Hilversum
 -  2,45       v.Marrewijk  A 19-5-17 Naaldwijk
 -  2,40       v.Marrewijk  A  7-5-17 Drunen cmp
   
 -  2,40       v.Marrewijk  A 28-5-17 Alphen ad Rijn
 -  2,40       v.Marrewijk  A 17-9-17 Naaldwijk cmp
 -  2,40       Philipsen      27-5-18 Alkmaar cmp
 3  2,30 Joni Stolk           20-5-12 Spijkenisse
 4  2,30 Nanda Schotel      A  6-6-15 Vught NK teams 
 5  2,30 Ingrid Vollebregt  B 28-4-19 Alphen ad Rijn cmp
 6  2,10 Mibette Mondt      B 11-7-02 Naaldwijk
 7  2,10 Linda Vroom           2-9-07 Krommenie cmp
 8  2,00 Amy Stolk          B 21-6-09 Krommenie cmp 
 9  2,00 Tamara Zimmerman   C 18-5-18 Naaldwijk
10  1,80 Ramona Thoen       B  5-5-02 Schoonhoven
11  1,80 Wendy de Bloois    B 15-9-07 Tampere EC
12  1,70 Luna Pedemonte     D 29-6-19 Hoorn
   
kogelstoten 4 kg
 1  12,31 EVA TETTEROO        31-7-21 Utrecht NSK
 -
  11,71       Tetteroo      17-9-17 Naaldwijk cmp
 
-  11,70       Tetteroo      27-3-21 Naaldwijk
 
-  11,63       Tetteroo       3-6-17 Gemert 7k 
 -  11,61       Tetteroo      15-7-17 Utrecht NK 7k

 2  10,99 Karin Komdeur     B 21-6-80 Gron. NKj
 3  10.63 Tamara Middelburg A 24-7-06 Den Haag cmp
 4  10,49 Joni Stolk          15-9-13 Beverwijk cmp
 5  10,38 Daniq.de BrabanderA 22-4-18 Gouda cmp
 6  10,23 Luna Pedemonte    C  8-5-21 Lisse
 7  10,18 Ellen Naastepad     27-4-08 Krommenie cmp
 8   9,79 Lianne vd Lugt      10-10-10 Naaldwijk       
 9   9,67 Aline Philipsen     18-6-15 Veenenedaal cmp
10   9,60 Ramona Thoen      A  8-5-03 Naaldwijk    
11   9,52 Elise Noortzij    A  5-6-77 Vlaard.
12   9.27 Nikki van Herk    A 18-4-10 Amstelveen cmp.
13   9,25 Lorraine RavesteinA 25-4-04 Barendr.cmp
14   9,00 Sophie Koedood    B 13-9-15 Uden cmp
15   8,93 Ruby van Rooijen     4-7-21 Nijmegen cmp
16   8,84 Linda Vroom         15-5-05 Barendrecht
17   8,81 Mibette Mondt     A 15-6-03 Haarlem cmp
18   8,80 Nel Valstar         12-6-76 Den Haag
19   8,65 Monique Burger      30-6-01 Zevenbergen
20   8,65 Vera van Veen     B  7-5-06 Delft cmp
21   8,58 Amy Stolk           7-10-12 Naaldwijk
22   8,50 Fenne Bos         A 20-6-10 Krommenie cmp
23   8,50 Sem de Bruin      B  5-6-16 Rotterdam
24   8,49 Margrietha Wols   A 25-5-86 Alphen
25   8,48 Michelle Vroon    A 22-4-90 Zoeterm.
26   8,44 Ingrid Michiels   B 29-6-80 Schoonh.5k
27   8,40 Anouk v d Sman    A 25-4-04 Santpoort
28   8,38 Karina Voois      B 18-5-14 Uden cmp
29   8,24 Sacha v.HeijningenA 3-10-21 Naaldwijk
30   8,21 Tine Bronswijk       6-5-76 Naaldwijk
     bijkomende worpen
     11,83       Tetteroo    
31-7-21 Utrecht NSK

discuswerpen 1 kg
 1  38,66 PIEN MITTERTREINER B  6-5-22 Den Helder
 -  38,38      Mittertreiner B 15-5-22 Den Haag cmp
 -  38,23      Mittertreiner B 27-3-22 Leiden
 -  37,04      Mittertreiner B 26-3-22 Gouda
 2  36,22 Karin Komdeur     A 30-5-81 Groningen
 3  34,27 Luna Pedemonte    C 18-6-21 Utrecht
 4  30,79 Dan.de Brabander  B 21-5-17 Oud-Beijerl. cmp
 5  30,60 Michelle Vroon    A 22-4-90 Zoetermeer
 6  30,22 Mibette Mondt     A 15-6-03 Haarlem cmp
 7  29,32 Sacha v HeijningenC 23-6-19 Vlardingen cmp
 8  29,24 Claudia van Schie A 23-4-06 Delft cmp  
 9  28,89 Bib.de Brabander  C  6-4-19 Rotterdam cmp
10  28,56 Eva Tetteroo      A 18-6-15 Naaldwijk cmp
11  28,02 Nikki van Herk    A 26-6-09 Naaldwijk
12  27,52 Nel Valstar          7-4-79 Rotterdam    
13  27,50 Lianne vd Lugt      18-5-08 Zwolle cmp
14  27,23 Tamara Middelburg B 17-6-04 Naaldwijk
15  26,58 Linda Vroom         23-4-06 Delft cmp
16  26,39 Elise Noortzij          -79
17  26,39 Karina Voois      A 23-4-15 Naaldwijk
18  25,97 Sem de Bruin      A 22-4-18 Gouda cmp
19  25,70 Suzy Michiels       21-6-87 Aalsmeer
20  25,29 Mar.Vreugdenhil   C 24-5-98 Leiden
21  25,06 Bente Verhulst    B 26-5-13 Haarlem cmp
22  24,74 Anouk vd Sman     A 23-5-04 Beverwijk cmp
23  24,68 Nienke Veenstra   C  6-5-90 Leiden
24  24,55 Tessa de Niet     C  6-9-03 Zoetermeer
25  24,53 Inger van't Riet  C  2-5-99 A'dam C-sp.
26  24,15 Fenna van Ruijven B 23-6-19 Vlaardingen cmp
27  24,10 Vera van Veen     C 12-6-05 Alphen cmp
28  23,88 Katja Grimbergen  A 7-10-12 Naaldwijk
29  23,79 Tessa Molenaar    C 7-10-18 Naaldwijk
30  23,76 Lieke de Klerk    B 14-5-00 Zoeterm cmp  

speerwerpen 600g
 
1  38,45 EVA TETTEROO      A 24-5-15 Tilburg NK 7-kp
 -  38,29      Tetteroo     A 26-6-15 Breda NKj
 -  37,80      Tetteroo     A 29-4-15 Leiden
 -  36,44      Tetteroo     A 15-5-16 Alphen NK 7k
 -  36,41      Tetteroo     A  6-9-15 Leiden NK t.jun
 2  36,31 Joni Stolk          14-9-14 Alphen cmp 
 3  35,14 Bo Kemmere        A  4-9-14 Rotterdam cmp
 4  34,42 Lianne vd Lugt    B 9-10-04 Naaldwijk   
 5  32,92 Ramona Thoen      B  5-9-02 Naaldwijk  
 6  32,63 Mibette Mondt     B 16-5-02 Naaldwijk   
 7  31,99 Claudia van Schie A 20-5-07 Tampere EC 
 8  31,94 Amy Stolk         A 18-4-10 Amstelveen cmp
 9  30,61 Bente Verhulst    B 7-10-12 Naaldwijk   
10  29,35 Lianne vd Lugt      7-10-12 Naaldwijk  
11  29,16 Esther vd Akker   C  5-9-04 Alphen cmp.
12  28,82 Ellen Naastepad   B 16-5-99 Alphen cmp   
13  28,23 Tamara Middelburg   14-9-08 Delft 14-k  
14  27,62 JoseBreugelmans d40 14-10-00 Naaldwijk 
15  27,51 Sophie Koedood    B  7-6-15 Den Haag cmp
16  27,50 Linda Vroom        13-10-01 Naaldwijk
17  26,91 Ilonka Stougje    B  3-5-09 Beverwijk 
18  26,84 Fenna van Ruijven B 26-5-19 Eindhoven cmp
19  26.79 Aline Philipsen   A 24-5-15 Amstelveen 7k  
20  26,69 Bianca v WingerdenC     -10            
21  26,18 Saskia Schotel    C 22-5-03 Naaldwijk  
22  26,04 Tessa de Niet     C 15-5-04 Vlaardingen
23  25,89 Inger va
n 't Riet C 9-10-99 Naaldwijk  

speerwerpen 600 gram oude speer
 1  36,16 Ingrid Michiels   B 14-6-80 Merksem
 2  35,98 Nel Valstar             -76
 
3  33,40 Irene v Garderen  B  9-7-78 Den Haag
 4  33,22 Margrietha Wols   B 26-9-85 Leiden
 5  32,44 Karin Komdeur     A 31-5-81 Den Haag
 6  29,42 Mar.Vreugdenhil   C 15-6-97 Delft 7kmp
 7  28,14 Elise Noortzij           78
 8  27,04 Irma van Holsteyn B      80
 9  26,90 Rachel v Emmerik  A 17-9-89 Vlaard.7k
10  25,90 Elna Kempers      B  7-6-87 Tourcoing
11  25,58 Jolanda Kortekaas B  8-5-83 Den Haag

kogelslingeren 4 kg
 1  41,68 DAN.DE BRABANDER  A  7-4-18  Boskoop
 -  41,64      de Brabander A 16-6-18  Emmeloord NKj
 -  40,97      de Brabander A 29-6-19  Alphen NKj
 -  39,12      de Brabander A 31-3-18  Gouda
 -  38,73      de Brabander B 18-6-17  Veenendaal cmp
 2  32,10 Joni Stolk          26-6-11  Zwolle cmp
 -  31,47      J.Stolk        19-9-10  Naaldwijk cmp
 3  31,42 Wendy van Zwol      26-6-16  Utrecht cmp
 4  29,69 Katja Grimbergen  A 15-9-13  Zwolle cmp   
 5
  27,21 Anouk van der Sande 11-10-09 Naaldwijk
 6  24,52 Tamara Middelburg A 20-5-07  Krommenie cmp
 7  23,09 Eva Tetteroo        5-11-16  Naaldwijk
 8  22,68 Nikki van Herk    A 31-5-09  Barendrecht
 9  19,18 Sem de Bruin      A  1-7-18  Naaldwijk cmp
10  18,58 Fenna van Ruijven B 16-6-19  Den Haag cmp
11  15,93 Claudia van Schie    6-6-10  Lisse cmp   

bijkomende worpen:
    40,74      de Brabander A 16-6-18  Emmeloord NKj       
    40,64      de Brabander A 16-6-18  Emmeloord NKj 
    40,28      de Brabander A 16-6-18  Emmeloord NKj

gewichtwerpen (9,08 kg)
1   10,07 Danique d.Brabander 20-1-18  Rotterdam
2    5,10 Eva Tetteroo        5-11-16  Naaldwijk 

zevenkamp                                           100h  hoog  kog. 200m   ver speer   800m
 1  5129 EVA TETTEROO       A 15-5-16 Alphen NK     14.62 1.72 10,89 26.22 5,48 36,44 2.29.52 
 -  5033     Tetteroo         16-7-17 Utrecht NK    14.60 1,70 11,61 26.73 5,55 34,07 2.33.88
 -  4964     Tetteroo         3-10-21 Den Haag      14,86 1,65 11,56 27,91 5,58 35,19 2.26.21
 -  4878     Tetteroo       A 18-6-16 A’dam NK sen  14.65 1,65 11,01 26.91 5,48 35,60 2.37.43
 2  4241 Joni Stolk         A 26-5-06 Sittard       16.29 1,51  9,19 26.86 4,91 35,07 2.35.90
 3  4241 Lianna v d Lugt    A 26-8-07 Vlissingen    16.2  1,41  9,61 26.5  5,43 32,23 2.36.0
 4  4163 Monique Burger     A  1-6-98 Weert         15.32 1,41  8,07 26.43 5,15 22,09 2.25.75
 5  4133 Ramona Thoen         28-8-05 Vlissingen    15.4  1,50  9,25 27.4  4,68 29,67 2.31.8
 6  3919 Ingrid Michiels    A 31-5-81 Dordrecht     17.3  1,50  8,24 27.7  5,02 30,60 2.32.9
 7  3806 Ellen Naastepad      28-9-05 Vlissingen    16.3  1,47  8,89 27.0  5,16 28,32 2.59.3
 8  3800 Linda Vroom        A 11-7-99 Assen         17.56 1,59  8,55 28.33 4,88 24,07 2.36.92
 9  3722 Aline Philipsen    A 24-5-15 Amstelveen    17.26 1,42  8,79 27.64 4,79 26.79 2.37.62
10  3660 Tamara Middelburg  A 26-5-06 Sittard       17.20 1,51 10,12 27.65 4,91 26,60 2.52.25
11  3113 Yvonne de Jong     A 14-9-08 Delft 14-k    17.54 1,40  6,45 27.56 4,44 14,84 2.47.40
12  2792 Simone van Dijk    A  2-9-90 Vlissingen    21.0  1,30  7,87 28.8  4,38 16,24 2.36.2
13  2345 Janneke Enthoven   B 24-9-08 Delft 14-k    19.82 1,25  6,95 32.23 3,87 16,97 2.47.79
14  2298 Rachel v Emmerik   A 17-9-89 Vlaardingen   20.1  1,35  6,40 32.2  3,48 26,90 3.03.5
     
14-kamp (geen officieel nummer)            
         100h  hoog 1500m   400h  kogel 200m  100m
         ver 400m  speer 800m    200h discus    3000m
 1  7932 Ramona Thoen         14-9-08  Delft 
         16,15 1,50 5.32.89 70.14  9,50 27.48 13.83
         4,85 63.55 28,22 2.34.20 30.61 19,30  13.05.14
 2  6225 Tamara Middelburg    14-9-08  Delft 
         20.23 1,40 6.09.23 79.16 10,24 29,37 14.31
         4,98 68.49 28,23 2.52.04 34,18 25,46  14.14.19 
 3  5961 Yvonne de Jong    A  14-9-08  Delft
         17.54 1,40 6.10.78 77.54  6,45 27.56 13,56
         4,44 67.45 14,84 2.47.40 34.55 14,34  14.31.62
 4  4188 Janneke Enthoven  B  14-9-08  Delft 
         19.82 1,25 6.05.74 80.69  6,95 32.23 15.53
         3,87 76.50 16,97 2.47.79 42.82 14,88  13.34.22

4x100 meter
49.05 Aline Philipsen–Yvonne de Jong–Lianne vd Lugt–Amy Stolk 
                                 6-6-15 Vught NK teams
49.17 Yvonne de Jong–Amy Stolk–Lianne vd Lugt–Sabeth vd Voort
                                24-6-14 Zwolle cmp
49.22 Amy Stolk–Ellen Naastepad–Lianne vd Lugt–Yvonne de Jong
                                 8-6-08 Lisse cmp
49.30 Ramona Thoen–Yvonne de Jong–Lianne vd Lugt–Amy Stolk
                                25-9-11 Amstelveen NK
49.31 Yvonne de Jong–Ellen Naastepad–Lianne vd Lugt–Amy Stolk
                                19-4-09 Naaldwijk cmp
49.32 Sabeth vd Voort –Yvonne de Jong–Lianne vd Lugt–Amy Stolk
                                29-9-12 Amstelveen NK
49.50 Sabeth vd Voort –Yvonne de Jong–Lianne vd Lugt–Amy Stolk
                                 2-6-13 Naaldwijk cmp
49.54 Sabeth vd Voort –Yvonne de Jong–Lianne vd Lugt – Amy Stolk
                                 4-5-14 Hilversum cmp 
49.82 Ramona Thoen–Yvonne de Jong–Lianne vd Lugt–Amy Stolk
                                 8-5-11 Tilburg cmp       
49.95 Sabeth vd Voort–Yvonne de Jong–Lianne vd Lugt–Amy Stolk
                                15-9-13 Zwolle cmp  (10)
49.96 Yvonne de Jong–Ellen Naastepad–Lianne vd Lugt–Amy Stolk
                                21-6-09 Krommenie cmp   
49.99 Tamara Middelburg-Ellen Naastepad-Joni Stolk-Yvonne dJong
                                20-5-07 Krommenie cmp   
50.02 Joni Stolk–EllenNaastepad–Liannevd Lugt–TamaraMiddelburg
                                29-9-07 Amstelveen NK   
50.03 Linda Vroom-Ellen Naastepad-Lianne vd Lugt-Ramona Thoen
                                16-9-06 Amstelveen NK
50.04 Joni Stolk-Ellen Naastepad-Linda Vroom-Ramona Thoen 
                                 1-5-05 Delft cmp
50.09 Lianne vd Lugt–Ellen Naastepad–Joni Stolk–Ramona Thoen
                                27-4-08 Krommenie cmp
50.18 Linda Vroom-Ellen Naastepad-Lianne vd Lugt-Ramona Thoen
                                24-7-06 Den Haag cmp
50.22 BrigitteVellekoop–Amy Stolk–Lianne vdLugt–Sabeth vdVoort
                                14-9-14 Alphen cmp
50.26 EllenNaastepad-Lianne vdLugt-JoniStolk-TamaraMiddelburg
                                17-9-05 Amstelveen NK
50.35 Lianne vd Lugt–Amy Stolk-Ramona Thoen–Yvonne de Jong 
                                25-4-10 Amsterdam cmp

4x200 meter
1.48.45 Marj.v.Marrewijk–Nadine de Jong–Yvonne de Jong–Amy Stolk
                                26-9-11 Amstelveen
1.48.65 TamaraMiddelburg–Joni Stolk–Lianne vd Lugt–Yvonne deJong
                                28-9-08 Amstelveen
1.48.87 TamaraMiddelburg–Yvonne de Jong-Lianne vd Lugt–Amy Stolk
                                27-9-09 Amstelveen
1.49.12 TamaraMiddelburg–EllenNaastepad-Lianne vdLugt-MaddieDuhon
                                17-9-06 Amstelveen
1.49.45 Nadine deJong–Yvonne deJong–Amy Stolk–Marj.v Marrewijk
                                26-9-10 Amstelveen
1.49.50 RamonaThoen-Ellen aastepad-LorraineRavestein-LindaVroom
                                20-9-04 Amstelveen
1.49.78 Joni Stolk-Ellen Naastepad-Linda Vroom-Anika Olsthoorn
                                18-9-05 Amstelveen 
1.50.08 Marj.vMarrewijk–Nadine deJong–Yvonne deJong–Amy Stolk
                                30-9-12 Amstelveen
1.50.23 AnikaOlsthoorn-JoniStolk-TamaraMiddelburg-Lianne vd Lugt
                       (B-pl)   20-9-04 Amstelveen
1.50.5  Ellen Naastepad-Karin Meijer-Linda Vroom-Monique Burger
                                 8-7-99 Naaldwijk       
 
4x400 meter
3.55.24 Ramona Thoen –Lianne vd Lugt –Inga Michejenko –Thelma Solleveld   14-9-14 Alpen cmp
3.55.45 Inga Michejenko – Thelma Solleveld – Lianne vd Lugt – Amy Stolk    6-6-15 Vught NK team
3.56.50 Lianne vd Lugt - Thelma Solleveld - Inga Michejenko - Amy Stolk   13-9-15 Alphen pr/deg
3.57.42 Marjolein v Marrewijk–Judy Middelburg–Lianne vd Lugt–Ramona Thoen 25-9-11 Amstelveen NK
3.57.96 Inga Michgejenko – Joni Stolk – Lianne van der Lugt – Amy Stolk   18-5-13 Hoorn NK
3.58.08 Inga Michejenko – Thelma Solleveld – Lianne v d Lugt – Amy Stolk  25-5-14 Krommenie cmp
3.59.31 Inga Michejenko – Yvonne de Jong – Lianne vd Lugt – Amy Stolk     15-9-13 Zwolle cmp
3.59.76 Amy Stolk – Lianne vd Lugt – Inga Michejenko – Judy Middelburg    24-6-14 Zwolle cmp 
4.00.13 Ramona Thoen–Yvonne de Jong–Lianne vd Lugt–Marjolein v Marrewijk  26-9-09 Amstelveen NK
4.00.95 Judy Middelburg – Lianne vd Lugt – Yvonne de Jong – ramona Thoen   5-6-11 Nieuwegein cp (10)
4.02.45 Yvonne de Jong- Lianne vd Lugt – Inga Michejenko – Thlma Solleveld  29-5-16 Amsterdam cmp
4.03.76 Ramona Thoen - Amy Stolk – Ellen Naastepad – Joni Stolk           18-5-08 Zwolle cmp
4.04.26 Ramona Thoen – Lisa Driessen – Joni Stolk – Maddie Duhon           2-9-07 Krommenie cp 
4.04.39 Ramona Thoen – Lisa Driessen – Lianne van der Lugt – Amy Stolk    20-9-09 Nijmegen 
4.04.66 Ramona Thoen – Amy Stolk – Ellen Naastepad – Joni Stolk           28-9-08 Amstelveen NK
4.05.25 Amy Stolk – Ellen Naastepad – Joni Stolk – Ramona Thoen            8-6-08 Lisse cmp
4.05.95 Marjolein v Marrewijk –Lisa Driessen-Judy Middelburg-Maddie Duhon 21-6-09 Krommenie cmp
4.06.04 Judy Middelburg-Ramona Thoen-Anne Luijten-Hanna vd Marel          26-6-11 Zwolle cmp
4.06.43 Amy Stolk – Lianne vd Lugt – Ramona Thoen – Marj. v.Marrewijk      9-5-10 Enschede cmp
4.06.61 Linda Vroom – Claudia van Schie – Ellen Naastepad – Ramona Thoen  16-9-06 Amstelveen NK (20)
 
4x800 meter
 9.10.00 Emma Dekker (B)–Judy Middelburg–Thelma Solleveld(B)-Inga Michejenko 25-9-16 Amstelveen
 9.33.71 Marj.Duivenvoorden-Judy Middelburg-Maddie Duhon-Lisa Driessen(A-pl) 17-9-06 Amstelveen
 9.42.85 Hanna vd Marel–Nadine de Jong–Anne Luijten–Marj.v.Marrweijk (A-pl)  26-9-11 Amstelveen
 9.52.87 Marj.Duivenvoorden-Judy Middelburg-Ramona Thoen-Maddie Duhon (A-pl) 18-9-05 Amstelveen
10.13.44 Iris Penning- Nienke de Ruiter-Suzanne vd Berge-Emma Dekker (C-pl)  18-09-14 Amstelveen
10.16.25 Robin Nutbey-Judy Middelburg-Marj.Duivenvoorden-Cl. v Schie(B-pl)   20-9-04 Amstelveen

Zweedse estafette
2.17.33 Inga Michejenko – Lianne vd Lugt – Amy Stolk – Yvonne de Jong       16-6-13 Haarlem
2.17.64 Inga Michejenko – Lianne vd Lugt – Yvonne de Jong – Aline Philipsen 19-4-15 Zevenberg
2.18.29 Inga Michejenko - Emma Dekker - Amy Stolk - Yvonne de Jong          17-9-17 Naaldwijk
2.18.48 Inga Michejenko - Thelma Solleveld - Nadine de Jong - Yvonne de Jong26-6-16 Utrecht 
2.18.58 Amy Stolk – Lianne van der Lugt – Ramona Thoen – Sabeth vd Voort    24-6-12 Naaldwijk
2.18.96 Lianne van der Lugt – Ramona Thoen – Amy Stolk – Yvonne de Jong     22-4-12 Hoorn
2.19.10 Maddie Duhon - Ellen Naastepad - Tamara Middelburg - Linda Vroom     3-6-07 Heiloo 
2.20.27 Joni Stolk - Ellen Naastepad - Maddie Duhon - Linda Vroom           22-4-07 Delft
2.20.82 Emma Dekker - Yvonne de Jong - Inga Michejenko - Thelma Solleveld   18-6-17 Veenendaal
2.21.29 Lianne vd Lugt – Amy Stolk – Tamara Middelburg – Marj. v Marrewijk  27-0-09 Amstelveen
(10)



 

Clubrecord outdoor Overzicht