Outdoor Heren
laatste update 27 maart 2024
Inclusief de beste 5 prestaties ongeacht of ze door 1 of meer atleten zijn gevestigd.
100 meter
1 10.96 BOB KEUS 4-8-01 Antwerpen (-0,1)
- 10.98 Keus 29-5-03 St.Niklaas (+0,7)
2 11.04 Martin van Veen A 1-7-87 Rhede (D)
- 10.8 van Veen A 31-5-87 Lisse
3 11.12 Jan Raaphorst 25-5-91 Lisse distr
4 11.1 Laurens van Vliet 7-8-81 Leiden
5 11.1 Leo Olsthoorn 5-7-90 Alphen
6 11.34 Alberto Biswane B 18-6-17 Hilversum cmp (1,8)
7 11.34 Maur.v.Scheijndel B 17-6-22 Naaldwijk (0,6)
8 11.2 Luuk Vermaase -89 Den Haag
9 11.45 Martijn vStaveren B 30-6-96 Den Haag cmp
10 11.47 Kevin Philipsen 25-8-18 Delft 20k(0,4)
11 11.49 Bram van Ruijven 2-10-11 Naaldwijk
12 11.3 Ton van der Scheer 24-5-84 Lisse
13 11.3 Frank Heyneman A 14-4-91 Vlaardingen
14 11.55 Raymon Toussaint A 26-6-11 Sittard cmp
15 11.56 Raymond Mulder A 26-9-99 Emmeloord cmp
16 11.56 Kenan Türegün B 22-5-23 Eindhoven cmp(1,3)
17 11.4 Henk Veerman 5-6-77 Vlaardingen
18 11.4 Roelant Verbeek A 31-5-87 Lisse
19 11.4 Arjan Koene 4-7-93 Alphen comp
20 11.4 Francis Duyndam A 12-6-94 Vlissingen
21 11.67 Mark Oomen B 4-7-98 Uden
22 11.69 Mark Hendriks 5-6-11 Drunen cmp
23 11.69 Marijn Koene B 21-5-15 Naaldwijk
24 11.70 Quinten de Brabander 5-9-21 Tilburg cmp (1,6)
25 11.71 Daniel de Ruijter C 17-6-23 Naaldwijk (0,2)
26 11.5 Erik Franken -86
27 11.5 Erik Verdoodt A 7-4-91 Rotterdam
28 11.74 Finn de Mos A 15-5-22 Den Haag cmp (0,3)
29 11.76 Niko Zuidema 25-5-14 Leiden cmp (1,6)
30 11.6 Marco Bronswijk A 31-8-85 Den Haag 10k
31 11.6 Ed van Vliet 18-4-84 Den Haag
32 11.6 Clarens vd Hout B 23-8-86 Den Haag
33 11.6 Ronald Scholtes B 8-9-93 Rotterdam
34 11.6 Pieter-Bas vd Berg 13-5-06 Lisse
met windvoordeel:
10.95 Bob Keus 18-5-03 Woerden cmp +2,9
200 meter
1 21.61 BOB KEUS 29-5-03 St.Niklaas 1,0
- 21.66 Keus 17-6-01 Barendr.cmp
- 21.66 Keus 3-6-07 Reeuwijk cmp 0,8
- 21.73 Keus 18-5-03 Woerden cmp
- 21.77 Keus 22-5-05 Lisse cmp 1,8
2 22.29 Jan Raaphorst 23-6-91 Rotterdam
3 22.68 Martin van Veen A 28-6-87 Vught NK
4 22.5 Laurens van Vliet 4-6-86 Rotterdam
5 22.86 Julien Hagen 3-6-07 Reeuwijk cmp 0,8)
6 23.07 Niko Zuidema 9-6-14 Tilburg 1,6
7 23.09 Maur.v Scheijndel B 1-5-22 Uden (-0,8)
8 23.10 Alberto Biswane B 28-5-17 Vught NKj (1,5)
9 22.9 Raymond Mulder A 27-5-99 Den Haag
10 23.0 Leo Olsthoorn 6-6-90 Leiden
11 23.30 Raymon Toussaint 29-6-14 Harderwijk cmp(1,2)
12 23.1 Luuk Vermaase 5-7-91 Den Haag
13 23.3 Cock van der Scheer -9-79 Roosendaal
14 23.56 Mark Oomen B 4-7-98 Uden
15 23.4 Ton v d Scheer A 31-5-81 Den Haag
16 23.4 Frank Heyneman A 13-5-90 Den Haag
17 23.65 Jos Verbeek 29-7-83 Den Haag
18 23.73 Kenan Türegün B 21-5-23 Eindhoven cmp (0,7)
18 23.5 Erik Franken B 24-8-86 Den Haag
19 23.74 Pieter-Bas vd Berg 28-5-09 Naaldwijk
20 23.75 Bram van Ruijven 6-8-11 Amsterdam (0,6)
21 23.77 Francis Duyndam B 10-10-93 Zoeterm.
22 23.6 Roelant Verbeek B 12-10-86 Zoeterm.
23 23.7 Hans Groot -8-77
24 23.7 Martijn v StaverenB 18-7-96 Leiden
25 23.95 Roy Holstein 22-5-05 Lisse cmp
26 24.00 Kevin Philipsen 26-8-18 Delft 20k (-1,1)
27 23.8 Jan Luyendijk 12-6-83 Den Haag
28 24.09 Arthur van Dijk 3-7-94 Roosendaal
29 23.9 Hugo Veenker 78
30 23.9 Bas Verbeek B 5-7-01 Naaldwijk
400 meter
1 46.55 BOB KEUS 4-7-01 Papendal
- 46.62 Keus 7-7-01 Tilburg NK
- 46.72 Keus 1-7-06 Oordegem
- 46.83 Keus 10-6-06 Leiden G.sp.
- 47.16 Keus 6-7-02 Sittard NK
2 47.49 Jan Raaphorst 26-7-93 A'dam NK
3 49.6 Frank Heyneman 21-6-92 Zierikzee
4 49.8 Laurens van Vliet 31-5-86 Leiden
5 50.22 Niko Zuidema 10-9-15 Naaldwijk
6 50.23 Samuel Chapple 28-5-18 Alkmaar cmp
7 50.2 Jos Verbeek 3-8-82 Den Haag
8 50.46 Wilko Zuidema 24-6-10 Naaldwijk
9 50.61 Raymond Mulder A 27-6-99 Delft
10 50.5 Leo Olsthoorn 4-6-90 Vlaard.
11 50.70 Xander Speelman A 24-6-95 Sittard NK
12 50.71 Tom de Gelder A 8-9-16 Naaldwijk
13 50.8 Roelant Verbeek A 31-5-87 Lisse
14 51.20 Arthur van Dijk 27-7-96 Oordegem (B)
15 51.23 Cock v d Scheer 13-10-79 Merksem (B)
16 51.37 Remco Ammerlaan A 6-7-02 Zevenbergen
17 51.48 Roy van Holstein 11-6-05 Leiden G.Sp
18 51.48 Raymon Toussaint 3-5-15 Amstelveen cmp
19 51.52 Menno Zuidema 2-8-08 Amsterdam
20 51.4 René vd Knaap A 24-9-78 Groningen
21 51.4 Martin van Veen A 4-10-87 Den Haag
22 51.4 Remy Fieret 2-6-94 Naaldwijk
23 51.58 Gustavs Kehris A 11-7-14 Letland NKj
24 51.5 Willem Boon A 23-9-79 Haarlem
25 51.6 Jan Luyendijk 28-7-82 Den Haag
26 51.6 Hans Kemper 24-5-84 Lisse
27 51.7 Hans Groot -8-77
28 51.7 Ton van der Scheer 24-5-84 Lisse
29 51.7 Hans Dekker 19-6-94 Leiden
30 51.86 Niels Penning A 29-6-13 Eindhoven NKj
800 meter
1 1.48.85 SAMUEL CHAPPLE 15-8-20 Nijmegen
- 1.49.25 Chapple 29-5-21 Nijmegen
2 1.49.61 Jan Raaphorst 24-6-95 Leiden GSp
- 1.49.79 Chapple 13-5-21 Vught
- 1.49.81 Raaphorst 15-7-95 Berg.oZ NK
3 1.51.11 Remy Fieret 25-6-94 Leiden GSp
4 1.51.5 Jos Verbeek 3-8-83 Nijm.at.g.
5 1.51.90 Tom de Gelder A 2-6-17 Nijmegen
6 1.51.68 Arthur van Dijk 27-5-96 Hengelo
7 1.52.16 Matt de Haas 12-6-21 Leidem g.sp.
8 1.52.62 Remco Ammerlaan A 31-8-02 Utrecht
9 1.52.70 Roelant Verbeek A 28-6-87 Vught NKj
10 1.53.09 Hans Dekker 25-6-95 Amstelveen
11 1.53.34 Bob Keus 19-8-06 Breda
12 1.53.66 Wilko Zuidema 12-9-10 Hilversum
13 1.53.74 Menno Zuidema 26-6-08 Nijmegen
14 1.54.4 Willem Boon A 31-5-80 Haarlem
15 1.54.73 Frank Heyneman 14-6-92 Amsterdam
16 1.55.25 Hans Kemper A 26-6-83 Leiden NKj
17 1.55.88 Gustavs Kehris A 31-5-14 Oordegem (B)
18 1.56.0 Vincent Ter Laak 28-8-83 Utrecht
19 1.56.1 Ad Olsthoorn A 9-6-79 Haarlem
20 1.56.49 Bram van Druten 2-7-23 Oosterhout cmp
21 1.56.5 Ron Burger A 81
22 1.57.0 Peter v Marrewijk 2-9-87 Rotterdam
23 1.57.2 Patrick van Dop 4-6-96 Leiden
24 1.57.3 Laurens van Vliet 29-7-83 Den Haag
25 1.57.41 Niels Penning 2-7-11 Oordegem
26 1.57.46 Arno Buitenweg B 12-5-88 Rotterdam
27 1.58.0 Jan Luyendijk 20-7-84 Den Haag
28 1.58.5 Peter Schouw 4-7-86 Amsterdam
29 1.58.6 André Hoogkamer 11-6-83 Den Haag
30 1.58.83 Xander Speelman B 22-5-93 Den Haag ds
1000 meter
1. 2.25.14 TOM DE GELDER 18-5-19 lISSE
2 2.26.53 Arthur van Dijk 9-8-97 Lommel (B)
3 2.26.9 Jan Raaphorst 29-9-94 Leiden
4 2.27.6 Vincent Ter Laak 23-9-81 Leiden
- 2.28.21 Gelder A 12-5-16 Barendrecht
5 2.29.20 Menno Zuidema 9-5-09 Lisse
6 2.29.8 Remco Ammerlaan A 19-9-02 Naaldwijk
7 2.30.1 Roelant Verbeek A 22-7-87 Leiden
8 2.31.3 Remy Fieret A 27-8-91 Lisse
9 2.31.7 Willem Boon A 27-4-80 Den Haag
10 2.32.9 Hans Dekker 24-4-93 Den Haag
11 2.33.7 Ad Olsthoorn A 2-8-78 Den Haag
12 2.33.94 Wilko Zuidema 3-7-10 Eindhoven
13 2.34.78 Torsten Meijer A 23-3-24 Naaldwijk
14 2.34.8 Peter v Marrewijk 16-9-83 Leiden
15 2.34.9 Arno Buitenweg B 29-7-88 Beverwijk
16 2.36.00 Bram Duivenvoorden 4-5-02 Lisse
17 2.36.8 André Hoogkamer 20-9-83 Lisse
18 2.37.19 Thomas Poesiat 26-4-12 Naaldwijk
19 2.37.2 Martin Zwinkels 24-4-93 Den Haag
20 2.37.2 Patrick van Dop 25-5-95 Naaldwijk
21 2.37.3 Ronald v Holsteyn 26-8-94 Gorinchem
22 2.37.5 Hans Kemper 26-9-85 Leiden
23 2.38.06 Bram v. Druten A 3-10-21 Naaldwijk
24 2.39.51 Tim vd Houwen A 5-5-07 Lisse
25 2.39.54 Lars vd Kraan C 1-10-23 Naaldwijk
26 2.39.75 Noe Routhia 1-10-23 Naaldwijk
1500 meter
1 3.40.42 SAMUEL CHAPPLE 16-6-23 Nijmegen
- 3.40.54 Chapple 27-6-21 Breda NK fin
- 3.42.37 Chapple 27-5-23 Oordegem
- 3.44.49 Chapple 26-6-21 Breda NK ser
2 3.45.22 Jos Verbeek 24-7-83 Vught NK
3 3.49.12 Arthur van Dijk 12-7-97 Papendal
4 3.49.76 Matt de Haas 29-5-21 Nijmegen
5 3.51.33 Tom de Gelder 17-7-19 Den Haag NK ser
6 3.52.07 Remy Fieret 12-7-97 Papendal
7 3.51.52 Bram van Druten 12-7-23 Barendrecht
8 3.53.9 Jan Raaphorst 7-9-94 Papendal
9 3.54.12 Thomas Poesiat 20-5-12 Spijkenisse
10 3.54.40 Remco Ammerlaan A 26-6-02 Papendal
10 3.55.87 Maur.v Veldhooven 15-6-01 Gorinchem
12 3.57.3 Vincent Ter Laak 28-5-82 Leiden
13 3.57.4 Peter v Marrewijk 31-5-90 Leiden
14 3.57.42 Dominic Bersee 22-5-22 Eindhoven
15 3.58.0 Hans Dekker 10-6-94 Delft
16 3.59.00 Torsten Meijer B 1-9-23 Utrecht
17 3.59.41 Arno Buitenweg A 9-6-89 Amsterdam
18 3.59.7 Michel vd Bos 3-7-85 Rotterdam
19 4.00.2 Ad Olsthoorn A 17-6-79 Gronin.NKj
20 4.00.24 Martin Zwinkels 22-5-93 D.Haag dis
21 4.00.6 Willem Boon A 9-9-80 Leiden
22 4.01.46 Roelant Verbeek A 7-6-87 Rotterdam
23 4.02.2 Hans Kemper 16-6-85 Rotterdam
24 4.02.45 Peter Schouw 31-5-85 Amsterdam
25 4.03.9 Morris Wols 25-8-05 Naaldwijk
26 4.05.10 Ronald v Holsteyn 22-5-93 D.Haag dis
27 4.05.69 Menno Zuidema 20-5-07 Leiden
28 4.06.1 Eric v Heyningen 21-9-95 Naaldwijk
29 4.06.49 Wilko Zuidema 29-8-09 Antwerpen
30 4.06.7 Peter Alsemgeest 6-6-93 Spijkenisse
1 engelse mijl (1609 m)
1 4.01.41 SAMUEL CHAPPLE 14-5-22 Londen
2 4.06.7 Jos Verbeek 84 Swansey
3 4.17.3 Peter v Marrewijk 31-8-88 Den Haag
4 4.17.7 Vincent Ter Laak 9-7-82 Den Haag
5 4.25.8 Arthur van Dijk A 20-7-90 Amsterdam
6 4.27.4 Michel van den Bos 29-6-84 Den Haag
7 4.30.3 Peter Schouw 21-6-85 Den Haag
2000 meter
5.27.34 THOMAS POESIAT 9-5-12 Leiden
5.40.1 Ronald v Holsteyn 22-6-89 Leiden
3000 meter
1 8.11.23 THOMAS POESIAT 5-5-12 Lisse
2 8.15.7 Jos Verbeek 20-7-84 Den Haag
3 8.20.75 Maur.v.Veldhooven 20-5-00 Hoorn
- 8.22.26 v.Veldhooven 10-6-00 Leiden G.Sp.
4 8.24.90 Dominic Bersee 7-5-22 Lisse
5 8.30.4 Vincent Ter Laak 24-8-83 Nijmegen
6 8.32.9 Jacques Valentin 19-6-80 Den Haag
7 8.33.5 Peter v Marrewijk 22-9-84 Vlissingen
8 8.35.4 Remy Fieret 21-4-94 Naaldwijk
9 8.37.45 Tom de Gelder A 19-8-17 Leuven (B)
10 8.39.8 Ad Olsthoorn A 26-6-79 Den Haag
11 8.40.9 Arthur van Dijk 21-4-93 Naaldwijk
12 8.42.4 Morris Wols 2-6-05 Naaldwijk
13 8.42.6 Martin Zwinkels 21-4-94 Naaldwijk
14 8.44.0 Peter Schouw A 15-6-84 Den Haag
15 8.44.2 Michel van den Bos 19-7-85 Den Haag
16 8.44.6 Eric van Heyningen 7-9-95 Naaldwijk
17 8.45.03 Mike Barsaiyan 4-7-12 Leiden
18 8.45.7 Eric Teunissen 25-8-93 Naaldwijk
19 8.45.97 Torsten Meijer 23-6-23 Bergen op Z NKj
20 8.46.3 Peter Alsemgeest 12-5-93 Delft
21 8.47.84 Samuel Chapple 21-6-19 Utrecht
22 8.48.2 Arno Buitenweg B 12-8-88 Amsterdam
23 8.48.8 Ronald v Holsteyn 19-6-93 Amsterdam
24 8.52.0 Herman Kromhout 77
25 8.54.0 Jan van der Sman 4-6-79 Rotterdam
26 8.54.8 Wim van Velden 28-9-00 Naaldwijk
27 8.55.4 Peter Kortekaas 17-7-81 Den Haag
28 8.56.0 Juur Hanemaayer 21-4-94 Naaldwijk
29 8.56.2 Remco Ammerlaan A 6-9-01 Naaldwijk
30 8.57.5 Willem Boon 18-6-86 Leiden
2 engelse mijl (3218m)
1 9.42.80 RONALD V HOLSTEYN 23-5-94 Alphen
5000 meter
1 14.03.19 THOMAS POESIAT 7-7-12 Heusden-Zolder
2 14.14.60 Dominic Bersee 28-5-22 Oordegem B.
- 14.19.06 Bersee 15-7-23 Heusden B.
- 14.19.92 Bersee 29-5-21 Nijmegen
3 14.23.46 Bram van Druten 4-8-23 Utrecht
4 14.26.98 Maur.v.Veldhooven 14-7-01 Heusden B.
5 14.34.1 Jacques Valentin 14-8-81 Den Haag
6 14.35.18 Peter v.Marrewijk 8-6-87 Hilversum
7 14.44.4 Vincent Ter Laak 20-9-83 Lisse
8 14.47.03 Tom de Gelder 30-8-19 Utrecht
9 14.50.6 Dave Cameron 26-4-87 Den Haag
10 14.57.79 Matt de Haas 4-8-23 Utrecht
11 14.58.8 Jos Verbeek A 22-7-81 Den Haag
12 14.59.5 Peter Schouw 9-7-86 Rotterdam
13 15.06.7 Erik Teunissen 13-7-95 Naaldwijk
14 15.09.7 Peter Alsemgeest 26-5-93 Naaldwijk
15 15.11.7 Peter Kortekaas 28-7-82 Den Haag
16 15.11.9 Martin Zwinkels 16-5-93 Terneuzen
17 15.12.5 Eric v Heyningen 15-6-95 Naaldwijk
18 15.14.0 Mike Barsaiyan 15-9-11 Naaldwijk
19 15.16.0 Jan van der Sman 17-9-77 Den Haag
20 15.16.56 Sjoerd vMarrewijk 29-8-09 Antwerpen
21 15.20.6 Morris Wols 12-5-05 Naaldwijk
22 15.27.0 Herman Kromhout -83
23 15.27.6 Ronald v Holsteyn 5-7-93 Alphen com
24 15.29.0 Ad Olsthoorn A 26-7-79 Den Haag
25 15.29.5 Remy Fieret 9-6-96 Vliss.cmp.
26 15.35.36 Arthur v Dijk m4029-8-14 Utrecht
27 15.36.9 Willem Lenting 22-9-05 Naaldwijk
28 15.40.9 Fred Havinga 15-6-95 Naaldwijk
29 15.42.64 Michel vd Bos A 26-6-83 Leiden NKj
30 15.45.5 Gerard Zuiderwijk 24-5-80 Den Haag
10000 meter
1 29.50.1 JACQUES VALENTIN 15-4-82 Leiden
2 30.00.99 Dominic Bersee 12-6-21 Leiden NK
- 30.14.10 Bersee 11-6-22 Leiden G.Sp.
3 30.18.93 Maur.v.Veldhooven 31-3-00 Gorinchem NK
- 30.24.1 Valentin 3-7-80 Reeuwijk
4 31.15.6 Peter v Marrewijk 13-5-87 Amersfoort
5 31.18.1 Eric Teunissen 16-6-94 Naaldwijk
6 31.43.5 Martin Zwinkels 23-6-93 Naaldwijk
7 32.00.0 Jan van der Sman 16-4-79 Rotterdam
8 32.22.4 Peter Alsemgeest 23-6-93 Naaldwijk
9 32.53.5 Ronald v Holsteyn 23-6-93 Naaldwijk
10 33.03.3 Gerard Zuiderwijk 16-4-78 Rotterdam
11 33.16.9 Ed Wols v 16-6-94 Naaldwijk
12 33.29.0 Aad Flaton 81
13 33.41.5 Rut Zoutman 7-5-98 Naaldwijk
14 33.44.8 Rinus Folles 7-5-98 Naaldwijk
15 33.52.5 Dick v d Kaaij 23-6-93 Naaldwijk
16 33.52.8 Rob van Noordt 23-6-93 Naaldwijk
17 33.57.2 Aad van Dijk 20-9-77 Lisse
18 33.58.5 Peter Kortekaas 12-11-78 Den Haag
19 33.59.4 Wim van Velden 11-7-02 Naaldwijk
20 34.15.1 Eric v Heijningen 23-6-93 Naaldwijk
21 34.29.9 Piet van der Wel 3-7-82 Gorinchem
22 34.36.2 Doeke de Jong m45 97
23 34.50.0 Arthur Koreman 24-9-83 Den Haag
24 34.56.6 Mart.v.Marrewijk -7-76 Alphen
25 35.06.7 Piet Schoordijk m40 80
26 35.09.0 Gertjan van Weert 81
27 35.12.7 Jan Vreugdenhil 93
28 35.16.9 Hennie van Velzen 99
29 35.24.4 Martien van Vliet 79
20000 meter
1 1.09.58.4 PETER KORTEKAAS 21-8-85 Roosendaal
110 meter horden
1 15.30 NIKO ZUIDEMA 1-8-15 Amsterdam NK hf(-0,4)
- 15.30 N.Zuidema 16-7-17 Utrecht NK (1,0)
- 15.39 N.Zuidema 18-6-16 Amsterdam NK s (1,4)
- 15.41 N.Zuidema 17-9-17 Naaldwijk (1,6)
2 16.09 Mark Oomen 9-5-99 Spijk.cmp
3 16.17 Tim Hoogenboom 14-4-19 Den Haag cmp (-0,3)
4 16.0 Marco Bronswijk 11-6-89 Leiden
5 16.6 Clarens vd Hout A 12-6-88 Leiden
6 16.7 Walter Michiels 25-6-89 Rotterdam
7 16.8 Johan Kempe 14-7-92 Leiden
8 17.57 Bo Herrewijnen 7-5-23 Best cmp (-0,1)
9 17.62 Kevin Philipsen 5-6-17 Amstelveen 10k (-0,5)
10 17.7 Leo Olsthoorn 22-5-88 Lisse 10k
11 18.0 Eddy Verbeek 21-5-95 Leiden cmp
12 18.40 Pieter-Bas vd Berg 21-5-06 Amstelveen (0,3)
13 18.2 Ronald Scholtes 15-5-94 Lisse comp
14 18.4 Danny van Dijk 22-6-86 Gorinchem
15 18.5 Hugo Veenker 79
16 18.5 Johan van Deventer 17-9-89 Vlaard. 10k
17 18.5 Brian Spaans 12-5-02 Beverwijk cmp
18 18.79 Alexander Kamermans A 8-6-08 Reeuwijk cmp
19 18.6 Luuk Vermaase 17-9-89 Vlaard. 10k
20 18.7 Jan Raaphorst 17-9-89 Vlaard. 10k
21 19.1 Bob Keus 27-8-06 Vlissingen 10k
22 19.3 Ad Olsthoorn 20-9-81 Liemers
23 19.8 Laurens van Vliet 2-9-90 Vliss. 10k
24 20.0 Arthur Koreman 30-8-81 Hoorn
25 20.2 Ton van de Marel 19-6-83 Alphen
26 20.57 Guido Stokmans 7-6-15 Den Haag cmp (1,6)
27 20.4 Dirk van Nieuwkerk 23-5-82 Spijken.
28 22.43 Lars Tinneveld 26-8-18 Delft 20k (-0,5)
200 meter horden
1 25.59 NIKO ZUIDEMA 14-8-15 Utrecht (-0,4)
- 26.05 Zuidema 11-9-11 Hilversum (-0,8)
- 26.07 Zuidema 10-7-09 Utrecht
- 26.14 Zuidema 12-9-10 Hilversum (-1,0)
- 26.17 Zuidema 13-9-09 Hilversum (-0,2)
2 27.0 Jan Raaphorst 20-9-89 Leiden
3 27.18 Kevin Philipsen 25-8-18 Delft 20k (-0,8)
4 27.65 Tim Hoogenboom 25-8-18 Delft 20k (-0,8)
5 27.7 Leo Olsthoorn 20-9-89 Leiden
6 29.1 Ton van der Scheer 26-9-81 Den Haag
7 29.6 Walter Michiels B 27-9-84 Leiden
8 30.2 Bert Hoogerhoud 26-9-81 Den Haag
9 31.2 John Gram 81 Leiden
10 32.24 Lars Tinneveld 25-8-18 Delft 20k (-0,6)
400 meter horden
1 53.90 NIKO ZUIDEMA 28-7-14 Amsterdam NK
- 54.08 N.Zuidema 27-7-14 Amsterdam NK ser
- 54.11 N.Zuidema 2-6-13 Naaldwijk cmp
- 54.16 N.Zuidema 27-6-15 Oud-Beyerland
- 54.27 N.Zuidema 25-5-14 Leiden cmp
2 57.17 Bob Keus 22-8-00 Den Haag
3 57.2 Jan Raaphorst 12-9-89 Weert
4 58.27 Hans Kemper 31-5-85 Amsterdam
5 59.0 Hugo Veenker 79
6 59.48 Brian Spaans 17-6-01 Barendr.cmp
7 59.78 Tim Hoogenboom 10-9-23 Vught cmp
8 59.81 Pieter-Bas vd Berg 22-5-05 Lisse cmp
9 60.2 Leo Olsthoorn 14-8-83 Leiden
10 60.82 Guido Persoon 21-5-23 Eindhoven cmp
11 61.2 René vd Knaap A 20-9-78 Roosendaal
12 61.2 Ton van der Marel 14-8-83 Leiden ?
13 62.5 André Hoogkamer 24-8-83 Lisse
14 62.5 Marco Bronswijk 16-7-89 Den Haag
15 63.09 Kevin Philipsen 26-8-18 Delft 20k
16 63.11 Guido Stokman 3-5-15 Amstelveen cmp
17 62.97 Mark Hendriks 5-6-11 Drunen cmp
18 63.2 Johan Kempe 22-4-90 Zoetermeer
19 63.97 Bas Verbeek A 16-9-01 Amersf cmp
20 64.0 Willem Boon A 25-4-79 Dorderecht
21 64.5 Arthur Koreman 3-6-78 Den Haag
22 64.80 Stef Kortekaas B 5-9-21 Tilburg cmp
23 65.1 Cock vd Scheer A 3-6-78 Den Haag
24 65.8 Walter Michiels A 23-4-86 Spijkenisse
3000 meter steeple
1 9.24.0 PETER SCHOUW 6-5-86 Vught
2 9.29.17 Arno Buitenweg A 1-7-89 Berg.oZ.NKj
3 9.29.4 Peter v Marrewijk 4-9-87 Den Haag
- 9.29.8 Schouw 6-6-85 Leiden
- 9.32.0 P.v Marrewijk20-5-84 R'dam distr
4 9.38.30 Sjoerd v Marrewijk17-9-17 Naaldwijk
5 9.45.0 Ad Olsthoorn A 3-8-79 Den Haag
6 9.57.2 Arthur Koreman 17-8-84 Leiden
7 10.15.4 Vincent Ter Laak 9-9-81 Haarlem
8 10.24.0 Jacques Valentin 21-9-75 Den Haag
9 10.34.9 Peer van de Ven 21-9-75 Den Haag
10 10.36.4 Ronald v Holsteyn 15-6-89 Den Haag
11 10.41.0 Peter Kortekaas 84
12 10.49.3 André Hoogkamer 12-10-86 Zoetermeer
13 10.52.3 Arthur v Dijk A 15-6-89 Den Haag
14 11.07.59 Maarten de Jong m50 9-6-11 Naaldwijk
15 11.14.3 Fred Koreman 12-10-86 Zoetermeer
16 11.16.01 Daan valstar A 2-7-16 Breda NKj
verspringen
1 7,25 MARTIN VAN VEEN A 11-10-87 Zoetermeer
2 6,74 Roelant Verbeek A 11-10-87 Zoetermeer
3 6,64 Bram van Ruijven 30-3-14 Naaldwijk
- 6,60 v.Ruijven 25-3-12 Naaldwijk
- 6,55 v.Ruijven 18-9-11 Weert cmp (0,3)
4 6,43 Leo Olsthoorn 12-6-88 Leiden
5 6,42 Erik Verdoodt 10-10-93 Zoetermeer
6 6,39 Hugo Veenker 79
7 6,33 René van der Knaap A 7-5-78 Zoetermeer
8 6,28 Marco Bronswijk A 85
9 6,23 Pieter-Bas vd Berg 8-10-05 Naaldwijk
10 6,22 Danny van Dijk 22-6-86 Gorinchem
11 6,22 Daniel de Ruijter C 17-6-23 Naaldwijk (2,0)
12 6,21 Mark Oomen B 10-10-98 Naaldwijk
13 6,15 Jan Raaphorst 16-9-89 Vlaard. 10k
14 6,11 Ronald Scholtes B 10-10-93 Zoetermeer
15 6,08 Bob Keus 8-10-05 Naaldwijk
16 6,06 Francis Duyndam A 20-4-95 Naaldwijk
17 6,06 Jelmer de Boer A 6-6-14 Den Haag
18 6,04 Ron Burger B 20-6-81 Leiden
19 6,03 Mark Hendriks 25-3-12 Naaldwijk
20 6,00 Jan Bronswijk 28-7-76 Den Haag
21 5,99 Kevin Philipsen 25-9-18 Delft 20k (0,4)
22 5,97 Marco Smit B 3-5-87 Spijkenisse
23 5,95 Tim Hoogenboom 26-3-17 Naaldwijk
24 5,93 Arthur van Dijk -92
25 5,91 Raymon Toussaint 30-8-09 Den Haag (1,2)
26 5,90 Luuk Vermaase -89
27 5,89 Robert Heskes B -89
28 5,88 Laurens van Vliet -84
29 5,88 Kevin Philipsen A 9-6-14 Amstelveen 10k
30 5,88 Alberto Biswane C 4-10-15 Naaldwijk
hinkstapspringen
1 12,83 DANIEL DE RUijter C 2-9-23 Amsterdam C-sp(0,0)
2 12,77 Guido Persoon 4-7-21 Nijmegen cmp(-1,2)
- 12,76 Persoon A 2-7-17 Vught NKj (0,8)
- 12,72 Persoon 16-6-19 Den Haag cmp (-1,0)
3 12,67 Jelmer de Boer A 8-7-14 A’dam NKj 1,2)
4 12,66 Marco Bronswijk A 26-9-85 Leiden
5 12,59 Erik Verdoodt A 7-4-91 Rotterdam
6 12,55 Roelant Verbeek B 27-9-86 Amsterdam
7 12,51 Jan Bronswijk 73
8 12,43 Bob Keus 11-5-97 Grootebr.cmp
9 12,35 Bertran Verwey A 25-6-00 Hengelo NKj
10 12,21 Bram van Ruijven 26-6-11 Sittard cmp (1,1)
11 12,11 Leo Olsthoorn A 81
12 12,10 Johan Kempe 6-6-91 Leiden
13 11,93 Hidde Stoffer B 4-5-08 Den Haag cmp
14 11,85 René vd Knaap B 12-6-76 Lisse
15 11,82 Laurens van Vliet -9-84 Den Haag
16 11,82 Pieter-Bas vd Berg 22-4-07 Amstelveen
17 11,81 Marco Smit B 10-5-87 Rotterdam
18 11,80 Brian Spaans A 21-5-98 Naaldwijk
19 11,71 Jan Raaphorst 22-6-89 Leiden
20 11,64 Ronald Koehorst A 26-9-85 Leiden
21 11,61 Nico van Didden 77
22 11,59 Hugo Veenker B 74
23 11,58 Ron Burger B 79
24 11.50 Willem Boon B 77
met te veel windvoordeel
13,00 Guido Persoon 1-7-18 Naaldwijk cmp 5,9
12,87 Guido Persoon 17-6-18 Emmeloord NKj 3,3
12,61 Bram van Ruijven 24-6-12 Naaldwijk cmp
hoogspringen
1 2,01 RONALD KOEHORST A 29-6-85 Haarlem NKj
- 2,00 Koehorst A 11-5-85 Den Haag dis.
- 2,00 Koehorst A 2-6-85 Den Haag
- 1,98 Koehorst A 27-5-85 Arnhem
2 1,96 Tim Hoogenboom B 6-10-13 Naaldwijk
3 1,95 Clarens vd Hout B 8-6-86 Rotterdam
4 1,90 André Hoogkamer A 30-8-81 Hoorn
5 1,90 Eddy Verbeek A 9-5-96 Naaldwijk
6 1,90 Guido Persoon A 17-9-17 Naaldwijk cmp
7 1,85 Johan Kempe 16-5-93 Terneuzen
8 1,85 Yannick Hurkmans B 14-6-09 Delft cmp
9 1,85 Dano van Calsteren B 26-6-19 Delft
10 1,83 Jan Raaphorst 31-8-91 Vliss. 10k
11 1,81 Leo Olsthoorn 21-5-88 Lisse 10k
12 1,81 Niko Zuidema A 25-8-07 Vlissingen 10k
13 1,81 Daniel de Ruijter C 1-10-23 Naaldwijk
14 1,80 Marco Bronswijk A 25-5-85 Lisse 10k
15 1,80 Koen Zuiderwijk A 8-6-00 Naaldwijk
16 1,80 Remco Switsar B 8-5-05 Beverwijk cmp
17 1,80 Ruben Rolvink A 3-9-20 Naaldwijk
18 1,75 Nico van Didden 8-77
19 1,75 Hans Kuyvenhoven 21-6-87 Aalsmeer
20 1,75 Mark Oomen C 9-5-96 Naaldwijk
21 1,75 Remco Ammerlaan A 12-5-02 Beverwijk cmp
22 1.75 Ivar de Kok 4-5-14 Alpen a.d.Rijn
23 1,75 Marijn Koene B 15-6-14 Delft cmp
24 1,75 Kevin Philipsen 25-8-18 Delft 20k
25 1,75 Bo Herrewijnen 17-4-21 Naaldwijk
26 1,72 Bob Keus 26-8-06 Middelburg 10k
27 1,72 Wilko Zuidema 7-10-12 Naaldwijk
28 1,70 Hugo Veenker A 25-9-76 Naaldwijk
29 1,70 Willem Boon B 78
30 1,70 Peter Kuyvenhoven B 12-9-81 Leiden
33 1,70 Martin Kempe B 24-5-78 Den Haag
32 1,70 P.Grootscholten B 8-6-86 Rotterdam
33 1,70 André van der Pijl A 15-6-86 Den Haag
34 1,70 Ewout Muller C 88
35 1,70 Arnout Outhuis B 7-6-98 Delft cmp
36 1,70 Bertran Verweij A 26-8-99 Naaldwijk
37 1,70 Hidde Stoffer 9-5-10 Nieuwegein cmp
38 1,70 Jasper Sta B 21-5-17 Oud-Beijerland cmp
polsstokspringen
1 3,80 MARK OOMEN 17-6-01 Barendr.cmp
2 3,80 QUINTEN DE Brabander 1-5-22 Uden cmp
- 3,80 de Brabander 3-7-22 Nijmegen cmp
- 3,70 Oomen 20-5-01 Z'meer cmp
- 3,70 Oomen 16-9-01 Amersf.cmp
- 3,70 d.Brabander 4-7-21 Nijmegen cmp
3 3,60 Eric van der Zalm B 27-9-86 Amsterdam
4 3,60 Leo Olsthoorn 17-9-89 Vlaard. 10k
5 3,60 Ivo Kerklaan 30-4-17 Woerden cmp
6 3,60 Tim Hoogenboom 20-4-18 Gouda cmp
7 3,40 Dano van Calsteren B 23-6-19 Vlaardingen cmp
8 3,30 Bert Hoogerhoud 73
9 3,30 Jasper Verbruggen A 3-7-99 Zevenbergen
10 3,20 Danny van Dijk A 19-6-83 Alphen
11 3,20 Kevin Philipsen 26-8-18 Delft 20k
12 3,10 Thierry ZuijderwijkB 28-4-96 Leiden comp
13 3,10 Rick van Wingerden A 18-4-10 Amstelveen cmp
14 3,00 Walter Michiels B 25-5-85 Lisse 9k
15 3,00 Johan Kempe 11-7-90 Leiden
16 3,00 Bob Keus 24-9-00 Veldhoven 10k
17 3,00 Mark Hendriks 22-4-12 Hoorn cmp
18 2,80 Raymond Mulder A 12-5-02 Beverwijk cmp
19 2,80 Niko Zuidema B 7-5-06 Delft cmp
20 2,80 Ryan Boon 26-6-11 Sittard cmp
21 2,70 Ivar de Kok A 11-7-14 Voorburg
22 2,70 Guido Stokmans 15-5-15 Den Haag
23 2,70 Guido Persoon B 5-10-15 Naaldwijk
24 2,60 Arthur Koreman 13-5-84 Rotterdam
25 2,60 Clarens vd Hout C 15-9-84 Den Haag
26 2,60 Marco Bronswijk A 26-5-85 Lisse 10k
27 2,60 Johan v Deventer 17-9-89 Vlaard. 10k
28 2,60 Ted Bruggeling 8-10-89 Zoetermeer
29 2,60 Jan Raaphorst 2-9-90 Vliss. 10k
30 2,60 Erik Verdoodt A 13-8-91 Vlaardingen
31 2,60 Bram van Ruijven B 30-8-08 Vlissingen 9k
32 2,60 Bo Herrewijnen C 10-9-15 Naaldwijk
kogelstoten 7,25 kg
1 17,95 RUBEN ROLVINK 3-7-22 Nijmegen cmp
- 17,05 R.Rolvink 7-5-23 Best cmp
- 17,05 R.Rolvink 21-5-23 Eindhoven cmp
- 17,02 R.Rolvink 26-6-22 Ap[eldoorn NK
- 16,82 R.Rolvink 6-6-22 Hengelo
2 16,65 Yannick Rolvink A 21-5-23 Eindhoven cmp
3 12,92 Kevin Philipsen 25-8-18 Delft 20k
4 12,71 Arnout Outhuis 12-5-02 Beverwijk cmp
5 11,91 Bo Herreewijnen 22-5-22 Eindhoven cmp
6 11,88 Gerard v Veldhuizen 5-80 Utrecht
7 11,75 Bob Keus 11-7-96 Naaldwijk
8 11,70 Marco Bronswijk 6-9-86 D.Haag 10k
9 11,47 Mark Oomen 6-6-04 Barendr.cmp
10 11,16 Leo Olsthoorn 10-8-88 Lisse
11 10,72 Mark Hendriks 1-6-13 Naaldwijk cmp
12 10,63 Walter Michiels 16-5-93 Terneuzen
13 10.48 Jeremy Bronswijk 11-10-15 Tongeren (B)
14 10,45 Ryan Boon 25-3-12 Naaldwijk
15 10,42 René Koehorst A 17-5-87 Amstelveen
16 10,32 Tim Hoogenboom 3-10-21 Naaldwijk
17 10,32 Leander de Kok 1-10-23 Naaldwijk
18 10,04 Raymond Mulder 20-5-07 Leiden cmp
19 9,97 Joop Gardien -78
20 9,87 Jasper Verbruggen 20-6-99 Rotterdam cmp
21 9,85 Erik Verdoodt 11-5-97 Grooteb.cmp
22 9,84 Tonni van de Marel 17-6-90 Leiden
23 9,81 Hugo Veenker 7-7-79 Schoonhoven
24 9,81 Jeremy Bronswijk A 14-4-13 Beverwijk cmp
25 9,80 Hidde Stoffer A 20-9-09 Nieuwegein cmp
26 9,79 Etienne Rolvink m40 -14
27 9,68 Ronald Koehorst A 19-5-85 Krommenie
28 9,65 Joel Roeleveld A 22-6-97 Beverwijk cmp
29 9,64 Bert Hoogerhoud 5-10-75 Rotterdam
30 9,58 Cor de Bruyn 2-5-76 Bergen.o.Z.
discuswerpen 2 kg
1 62,94 RUBEN ROLVINK 9-7-23 Bergen op Zoom
- 62.79 R.Rolvink 24-6-22 Apeldoorn NK
- 62.68 R.Rolvink 26-8-22 Grootebroek
- 61,98 R,Rolvink 23-3-24 Grootebroek
- 61,90 R.Rolvink 2-7-22 Grootebroek blok1
2 51,83 Yannick Rolvink A 13-5-23 Lisse
3 38,49 Arnout Outhuis 19-6-03 Naaldwijk
4 36,76 Marco Bronswijk m45 16-6-14 Haarlem cmp
5 36,23 Bo Herrewijnen 22-5-21 Naaldwijk
6 34,31 Sjaak Hurkmans m40 17-8-00 Naaldwijk
7 34,27 Kevin Philipsen 26-8-18 Delft 20k
8 33,87 Jasper Verbruggen 7-6-01 Naaldwijk
9 33,11 Gerard v Veldhuizen 19-6-79 Gorinchem
10 32,70 Leo Olsthoorn 22-8-91 Amsterdam
11 32,48 Marc vd Bosch A 14-6-81 Krommenie
12 32,02 René Koehorst A 21-6-87 Aalsmeer
13 32,00 Jeremy Bronswijk 4-10-15 Naaldwijk
14 31,64 Joop Gardien 10-6-79 Alphen
15 31,32 Danny van Dijk 23-6-85 Sittard
16 30,99 Mark Oomen 6-5-04 Naaldwijk
17 30,74 Ron Burger 22-6-86 Gorinchem
18 30,67 Tim Hoogenboom 3-10-21 Naaldwijk
19 30,40 Ryan Boon 26-4-12 Naaldwijk
20 29,73 Hidde Stoffer A 17-5-09 Nieuwegein cmp
21 29,71 Jesse Olsthoorn 11-10-20 Vlaardingen
22 29,62 Bob Keus 21-5-98 Naaldwijk
23 29,48 André Barendse A 25-6-89 Rotterdam
24 29,16 Bert Hoogerhoud 8-9-75 Naaldwijk
25 28,54 Johan Kempe 14-7-92 Leiden
26 28,24 Hugo Veenker 8-7-79 Schoonh.10k
27 28,01 Wouter vd Heuvel 31-5-07 Naaldwijk
28 27,81 Jesse Olsthoorn 6-10-19 Naaldwijk
29 27,70 Joel Roeleveld 22-6-97 Beverwijk cmp
bijkomende worpen
62,28 R.Rolvink 26-8-22 Grootebroek
61,90 R.Rolvink 24-6-22 Apeldoorn NK
61,47 R.Rolvink 28-7-23 Breda NK
speerwerpen 800 gram
1 58,10 YANNICK ROLVINK a 1-10-23 Naaldwijk
2 56,77 Bo Herrewijnen 1-5-22 Uden cmp
- 56.27 Herrewijnen 1-10-23 Naaldwijk
3 55,62 Walter Michiels A 3-7-87 Den Haag
- 55,44 Herrewijnen A13-9-20 Amersfoort NKJ
4 54,74 Marco Bronswijk 30-8-86 Rotterdam
5 51,70 Kevin Philipsen 5-6-17 Amstelveen 10k
6 51,22 Bob Keus 19-9-97 Naaldwijk
7 50,92 Ryan Boon 17-5-12 Gouda
8 47,43 Arnout Outhuis 6-7-03 Zevenbergen
9 47,30 Jasper Verbruggen 19-4-01 Naaldwijk
10 45,18 Ruben Rolvink 2-10-22 Naaldwijk
11 45,08 Johan v Deventer 8-10-89 Zoetermeer
12 43,98 Erik Verdoodt 9-4-94 Naaldwijk
13 43,37 Mark Hendriks 24-6-12 Naaldwijk cmp
14 42,80 Paulus Mondt B 11-4-99 Vlaardingen
15 42,78 Raymond Mulder 15-6-06 Naaldwijk
16 42,64 Robert Heskes B 18-6-89 Dordrecht
17 42,31 Hidde Stoffer 12-5-11 Naaldwijk
18 42,16 Francis Duyndam A 25-9-94 Naaldwijk
19 41,94 Mark Oomen 3-6-04 Naaldwijk
20 41,62 Leo Olsthoorn 25-9-94 Naaldwijk
21 41,26 Jesse Olsthoorn 10-8-19 Hilversum
22 40,92 Tim Hoogenboom 26-8-23 Papendrecht
23 40,78 Rolf Koenen B 20-6-10 Krommenie cmp
24 40,56 Ernst Koenen 2-10-11 Naaldwijk
25 40,28 Bram van Ruijven 26-6-13 Naaldwijk
26 40,10 Ronald Koehorst A 20-6-84 Oud-Beijerland
27 39,92 Tom Zuyderwijk 18-8-93 Naaldwijk
28 39,54 Jim van Ruijven 7-5-06 Delft cmp
29 39,34 Xander Barends A 10-10-93 Zoetermeer
30 38,90 Laurens van Vliet 12-6-91 Rotterdam
speerwerpen 800 g oude speer (indien beter dan met nieuwe speer)
40,82 Ruud de Munck A 26-9-81 Den Haag
40,38 Bert Hoogerhoud 12-5-74 Rotterdam
39,92 Joop Gardien 78
39,62 Peter Schouw A 13-5-84 Rotterdam
39,40 Ron Burger 83
kogelslingeren 4 kg
1 53,14 YANNICK ROLVINK A 10-9-23 Vught cmp
- 52,36 Y.Rolvink A 21-5-23 Eindhoven cmp
- 52,15 Y.Rolvink A 2-7-23 Oosterhout cmp
2 44,00 Marco Bronswijk m45 4-5-14 Alphen cmp
- 43,65 Y.Rolvink B 4-7-21 Nijmegen cmp
3 39,07 Jeremy Bronswijk 24-4-16 Woerden cmp
4 37,85 Ruben Rolvink 2-7-23 Oosterhout cmp
5 33,44 Jesse Olsthoorn 4-7-11 Nijmegen cmp
6 33,24 Bert Hoogerhoud 75
7 26,84 Kevin Bouhuizen 20-9-15 Naaldwijk
8 24,10 Etienne Rolvink m45 20-7-19 Gouda cmp
9 22,98 Kevin Philipsen 25-8-18 Delft 20k
10 20,37 Jeroen Persoon 11-10-20 Vlaardingen
11 19,73 Tim Hoogenboom 25-8-18 Delft 20k
12 17,57 Raymond Mulder 11-10-09 Naaldwijk
13 13,11 Peter van der Wel 6-10-07 Boskoop
14 12,94 Lars Tinneveld 25-8-18 Delft 20k
bijkomende worpen:
52,01 Yannick Rolvink 2-7-23 Oosterhout cmp
49,79 Yannick Rolvink 21-5-23 Eindhoven cmp
48,44 Yannick Rolvink 21-5-23 Eindhoven cmp
gewichtwerpen 15,88 kg
1 13,65 MARCO BRONSWIJK m45 16-8-15 Lyon (FRA) WK mas.
- 13,12 Bronswijk m45 13-7-14 Rotterdam
- 13,10 Bronswijk m45 13-4-14 Amersfoort
- 12,88 Bronswijk m45 11-10-15 Tongeren (B)
- 12,83 Bronswijk m45 17-2-14 Eindhoven
2 11,27 Jeremy Bronswijk 13-2-16 Eindhoven
3 10,01 Etienne Rolvink m45 20-7-19 Naaldwijk
tienkamp
100m ver kogel hoog 400m 110h disc. pols speer 1500m
1 5771 BOB KEUS 27-8-06 Vlissingen
11.1 5,81 11,16 1,72 49.0 19.1 28,48 3,00 43,84 4.25.4
2 5581 Leo Olsthoorn 22-5-88 Lisse
11.2 6,17 8,70 1,81 52.9 17.7 31,46 3,50 37,32 4.59.9
- 5577 Keus 24-9-00 Veldhoven
11.39 5,85 10,15 1,70 49.61 20.26 29,55 3,00 44,13 4.32.11
3 5571 Tim Hoogenboom 5-6-17 Amstelveen
12.24 6,08 9,20 1,89 53.39 16.98 25,28 3,35 38,65 4.38.62
- 5564 Olsthoorn 17-9-89 Vlaardingen
11.6 6,28 10,43 1,70 51.5 18.3 25,68 3,60 36,80 4.40.6
4 5496 Kevin Philipsen 5-6-17 Amstelveen
11.74 6,06 11,18 1,69 54.28 17.62 29,49 2,60 51,70 4.56.65
5 5306 Marco Bronswijk 7-9-86 Den Haag
11.9 5,86 11,70 1,73 54.8 16.9 29,40 2,40 51,44 5.15.3
6 5057 Jan Raaphorst 1-9-91 Vlissingen
11.3 5,75 8,60 1,83 49.8 19.7 19,70 2,60 30,42 4.33.9
7 4642 Johan v Deventer 17-9-89 Vlaardingen
12.2 5,48 8,91 1,50 54.0 18.5 22,22 2,60 42,34 4.45.5
8 4531 Laurens van Vliet 5-5-91 Alphen
11.6 5,45 7,89 1,54 52.2 19.8 22,64 2,00 36,92 4.39.7
9 4483 Luuk Vermaase 17-9-89 Vlaardingen
11.6 5,25 9,45 1,55 54.2 18.6 19,98 2,30 31,66 4.49.3
10 4472 Johan Kempe 2-9-90 Vlissigen
12.5 5,07 8,73 1,77 57.2 17.9 22,64 2,70 35,88 5.03.3
11 4388 Hugo Veenker 8-7-79 Schoonhoven
12.0 5,77 9,81 1,55 55.5 20.1 28,24 ---- 33,42 4.52.7
20-kamp 100m-ver-200h-kogel-5000m-800m-hoog-400m-kogelsl-3000stpl-
110h-disus-2-00m-polst-3000m-400h-speer-1500m-hss-10000m
10029 Kevin Philipsen 26-8-18 11.47-5,99-27,18-12,92-20.57.02- 2.18.97-1,75-55.05-22,98-13.16.93
18.65-34.27-24.00-3,20-12.16.46-63.09-50,23-5.21.88-10,83-49.10.37
9859 Tim Hoogenboom 26-8-18
6103 Lars Tinneveld 26-8-18
4874 Alex.Kamermans A 08
4x100 meter
43.77 Arnout Outhuis–Bob Keus–Raymond Mulder–Mark Oomen 4-5-03 Delft cmp
43.90 Alberto Biswane - Kevin Philipsen - Niko Zuidema - Raymon Toussaint 28-5-17 Naaldwijk cmp
43.9 A.Koene-Luuk Vermaase–Laurensv Vliet–Jan Raaphorst 4-7-93 Alphen cmp
44.02 Kevin Philipsen – Bram van Ruijven – Niko Zuidema – Raymon Toussaint 25-5-14 Leiden cmp
44.05 Brian Spaans – Bob Keus – Raymond Mulder - Mark Oomen 9-5-99 Spijk.cmp
44.1 Brian Spaans – Bob Keus – Raymond Mulder – Mark Oomen 20-6-99 Rot.dam cmp
44.1 Brian Spaans – Bob Keus – Raymond Mulder – Mark Oomen 19-9-99 Lelystad cmp
44.2 Marco Bronswijk – Leo Olsthoorn – Laurens van Vliet – Jan Raaphorst 20-5-90 Zoetermeer
44.42 Alberto Biswane - Kevin Philipsen - Raymon Toussaint - Niko Zuidema 27-5-18 Alkmaar cmp
44.46 Raymon Toussaint – Bob Keus – Niko Zuidema – Bram van Ruijven 20-9-09 Nieuwegein
44.49 Erik Verdoodt – Leo Olsthoorn – Laurens van Vliet – Jan Raaphorst 8-9-91 Dordrecht
44.4 Luuk Vermaase – Leo Olsthoorn – Laurens van Vliet – Jan Raaphorst 30-4-90 Leiden
44.5 Martin van Veen - E.Franken – Clarens vd Hout – Roelant Verbeek (B-pl) 7-9-86 Amsterdam
44.5 Luuk Vermaase – Leo Olsthoorn - Laurens.van Vliet - Jan Raaphorst 17-6-90 Leiden
44.5 Erik Verdoodt – Jan Raaphorst – Xander Speelman - Bob Keus 5-5-96 Leiden cmp
44.74 Pieter-Bas vd Berg – Bob Keus – Niko Zuidema – Raymon Toussaint 17-5-09 Nieuwegein cp
4x200 meter
1.31.3 Luuk Vermaase – Leo Olsthoorn – Laurens van Vliet – Jan Raaphorst 30-4-90 Leiden
1.31.7 Raymond Mulder – Bob Keus - Fulvio Scarano – Laurens van Vliet 8-6-00 Naaldwijk
1.34.5 Brian Spaans – Jasper Verbruggen – Raymond Mulder – Mark Oomen 8-7-99 Naaldwijk(JA)
1.34.7 Roelant Verbeek – Martin van Veen – Erik Franken – Joris Vijverberg 23-5-86 Lisse (JB)
4x400 meter
3.17.67 Bob Keus – Arthur van Dijk – Remy Fieret – Jan Raaphorst 2-6-96 Den Haag NK
3.23.55 Bram Duivenvoorden – Remco Ammerlaan - Raymond.Mulder - Bob Keus 22-9-02 Amstelveen
3.25.39 Ron.Burger – Leo Olsthoorn – Andre Hoogkamer - Jos.Verbeek 13-9-81 Vught (JA)
3.25.7 Frank Heyneman – Leo Olsthoorn – Laurens v.Vliet - Luuk.Vermaase 22-9-91 Den Haag
3.26.78 Samuel Chapple - Tom van Gelder - Kevin Philipsen - Niko Zuidema 18-6-17 Hilversum cmp
3.27.46 Andre Hoogkamer – Ron Burger – Jos Verbeek – Willem Boon 14-9-80 Den Haag
3.28.07 Andre Hoogkamer – Ron Burger – Jos Verbeek – Willem Boon 14-9-80 Den Haag
3.28.22 Samuel Chapple – Tom de Gelder – Matt de Haas – Niko Zuidema 1-7-18 Naaldwijk
3.28.6 Rene vd Knaap - Ad Olsthoorn – Cock .vd Scheer – Willem Boon 6-9-78 Den Haag
3.28.9 Jos Verbeek – Ad Olsthoorn – Vincent Ter Laak – Willem Boon 7-10-79 Leiden
4x800 meter
7.34.70 Hans Dekker – Arthur v.Dijk - Remy Fieret – Jan Raaphorst 18-5-96 Enschede NK
7.36.42 Hans Dekker – Arthur v.Dij k- Remy Fieret – Jan Raaphorst 5-6-93 Emmen
7.36.46 Jan Raaphorst – Arthur van Dijk – Hans Dekker – Remy Fieret 2-7-94 Assen NK
7.37.28 Hans Dekker – Arthur van Dijk - Remy Fieret – Jan Raaphorst 1-7-95 Helmond NK
7.38.32 Frank Heyneman – Arthur v.Dijk - Remy Fieret – Jan Raaphorst 6-6-92 Bergen o.Z.
7.45.7 Jos Verbeek – Vincent Ter Laak - Ad Olsthoorn – Willem Boon 5-9-79 Den Haag (JA)
7.46.10 Xander Speelman – Remy Fieret – Arthur van Dijk – Jan Raaphorst 14-9-97 Rennes EC
7.47.57 Andre Hoogkamer – Ron Burger – Jos Verbeek – Leo Olsthoorn 12-9-81 Vught (JA)
4x1500 meter
15.55.95 Hans Dekker - Arthur.v.Dijk - Remy Fieret - Jan.Raaphorst 19-5-96 Enschede NK
16.01.67 Remy Fieret - Hans Dekker - Arthur.v.Dijk - Jan.Raaphorst 2-7-95 Helmond NK
16.07.15 Jan Raaphorst – Arthur van Dijk – Hans Dekker – Remy Fieret 3-7-94 Assen NK
16.13.53 Jqn Raaphorst – Martin Zwinkels – Hans Dekker – Remy Fieret 6-6-93 Emmen
16.18.88 Hans Dekker- Martin Zwinkels – Arthur van Dijk – Remy ieret 7-6-92 Bergen o.Z.
Zweedse estafette
1.58.87 Wilko Zuidema – Bob Keus – Niko Zuidema – Bram v Ruijven 21-6-09 Reeuwijk cmp
1.59.3 Bob Keus - Raymond Mulder - Mark Oomen - Arnout Outhuis 18-5-03 Woerden cmp
1.59.5 Bob Keus - Raymond Mulder - Brian Spaans - Mark Oomen 17-6-01 Barendrecht cmp
1.59.9 Bob Keus - Raymond Mulder - Brian Spaans - Mark Oomen 13-5-01 Rot'dam cmp
1.59.82 Bob Keus - Niko Zuidema – Wilko Zuidema – Raymon Toussaint 6-6-10 Den Haag cmp
2.00.04 Wilko Zuidema – Bob Keus – Niko Zuidema – Raymon Toussaint 25-4-10 Amersfoort cmp
2.00.06 Bob Keus – Mark Oomen – Menno Zuidema – Julien Hagen 3-6-07 Reeuwijk
2.00.88 Tom de Gelder - Samuel Chapple- Raymon Toussaint- Alberto Biswane 17-9-17 Naaldwijk
2.00.9 Bob Keus- Raymond Mulder - Arthur v Dijk - Mark Oomen 1-7-00 Zevenbergen