UITSLAGEN DECEMBER 2015

Gewijzigd 10-01-2015

De uitslagen van onze leden tijdens de maand december 2015.

Fouten en ontbrekende resultaten graag melden bij Paul Michiels (pnfmibe@caiw.nl)

INDOOR

Zoetermeer 12-12-2015

jongens B

     

meerkamp 40/50/60m

2. Alberto Biswane

5.44/6.48/ 7.59

50m CR

1996

 

12. Quinten de Brabander

5.70/6.84/8.03

1599

ver

6. Alberto Biswane

5.40

 
 

8. Quinten de Brabander

5.09

 

jongens A

     

meerkamp 40/50/60m

13. Lars Tinneveld

5.82/6.89/8.17

1489

heren

     

meerkamp 40/50/60m

11. Kevin Philipsen

5.53/6.65/ 7.98

1759

 

12. Guido Stockmans

5.69/6.80/7.91

1656

masters

11. Hans Bakker   m55

6.89/8.18/9.50

6

 

Naaldwijk 13-12-2015

jongens D1

       

meerkamp

60m

hoog

kogel

ptn

5. Marek Schanzleh

9.40

1.25

7.78

1311

8. Thomas Kleijweg

9.44

1.15

7.27

1202

12. Ivar van Ruijven

9.56

1.15

4.94

1038

16. Tygo Heemskerk

10.33

1.20

4.76

943

18. Maarten Kools

10.50

1.15

4.53

865

21. Joey Zwaartman

11.53

dns

3.43

299

60h

       

10. Ivar van Ruijven

12.70

     

12. Tygo Heemskerk

12.83

     

jongens D2

       

meerkamp

60m

kogel

ver

ptn

9. Dennis van Veen

8.91

5.78

3.70

1216

16. Tymen Groen

10.04

6.95

3.26

1005

meisjes D1

60m

hoog

kogel

ptn

4. Isis Tinneveld

9.09

1.25

7.16

1333

5. Bibiemme de Brabander

9.16

1.20

7.87

1322

6. Ellemijn Blok

9.40

1.25

6.54

1298

13. Tessa Molenaar

10.58

1.15

7.59

1045

15. Sanne van der Pijl

10.11

1.05

5.26

899

16. Frederike Dekker

9.47

dns

7.27

845

60h

       

3.Isis Tinneveld

12.11

     

4. Ellemijn Blok

12.30

     

10. Frederieke Dekker

12.61

     

16. Sanne van der Pijl

13.66

     

17. Anna Lusthof

14.66

     

neisjes D2

60m

kogel

ver

ptn

13. Eva van der Valk

9.24

7.49

3.88

1291

15. Laura van der Waal

9.20

8.94

3.16

1232

17. Ilse van der Drift

9.70

7.04

3.53

1118

22. Jasmijn van den Bos

9.63

7.59

3.30

1058

26. Darcy van der Wees

10.35

6.86

2.93

888

27. Joy van Holseijn

10.29

5.08

3.09

818

29. Celina Camphens

10.61

4.70

2.89

706

30. Tamara Zimmerman

11.45

5.54

dns

460

31. Marjolein Dekker

11.25

4.49

dns

413

jongens C1

60m

kogel

ver

ptn

9. Ruben Rolvink

9.36

9.73

4.41

1492

13. Daan de Jong

8.68

6.92

4.24

1439

24. Dano van Calsteren

9.24

5.83

3.37

1111

27. Max Veraar

10.08

5.51

3.64

987

28. Jonathan Vreugdenhil

9.96

5.51

3.43

963

60h

       

7. Jonathan Vreugdenhil

12.14

     

jongens C2

60m

kogel

ver

ptn

14. Bo Herrewijnen

9.26

10.41

4.20

1501

17. Martijn Vahl

9.31

6.49

4.13

1272

21. Jacco Aaolbregt

9.21

5.54

3.63

1131

22. Timothy Strik

9.59

5.48

3.76

1087

23. Mart Hillebrand

10.01

6.22

3.79

1071

meisjes C1

       

meerkamp

60m

kogel

ver

ptn

11. Angela de Vries

9.39

7.88

4.27

1365

24. Keita Wielzen

9.25

6.45

3.70

1194

29. Fenna van Ruijven

10.37

7.55

3.07

952

meisjes C2
meerkamp

60m

kogel

ver

ptn

13. Sophie 't Hoen

9.77

6.15

3.67

1081

14. Marit de Jong

9.74

6.44

3.52

1074

 

Amsterdam 13-12-2015

dames

   

60h 1e r s3 (6)

1. Eva Tetteroo

9.17    CR

CR

5. Eva Tetteroo

9.20

60m s5 (5)

1. Eva Tetteroo

8.30

 

Zoetermeer 19-12-2015

meisjes D1

 

60h

5.Isis Tinneveld

12.16

 

9. Frederieke Dekker

12.42

 

10. Ellemijn Blok

12.71

60h fin

4. Isis Tinneveld

12.08

ver

9. Frederieke Dekker

3.82

 

10. Ellemijn Blok

3.61

 

11. Isis Tinneveld

3.54

hoog

3. Isis Tinneveld

1.25

 

3. Ellemijn Blok

1.25

meisjes D2

 

60h

7. Jasmijn van den Bos

12.59

ver

9. Jasmijn van den Bos

3.47

jongens D1

 

60h

13. Ivar van Ruijven

12.45

hoog

8. Ivar van Ruijven

1.15

meisjes C1

 

kogel

6. Angela de Vries

8.51

jongens C1

 

hoog

3. Ruben Rolvink

1.45

kogel

3. Ruben Rolvink

11.29

jongens C2

 

hoog

8. Mart Hillebrand

1.40

kogel

4. Bo Herrewijnen

10.60

 

11. Mart Hillebrand

5.85

 

Apeldoorn 20-12-2015

meisjes B

     

400m

2. Emma Dekker

60.91

 

800m

2. Emma Dekker

2.22.83

 

meisjes A

   

400m

3. Thelma Solleveld

60.16

 

800m

4. Thelma Solleveld

2.17.95

 

1500m

2. Lisan Duijvestijn

5.06.16

 

60h

2. Eva Tetteroo

9.18

 

ver

1. Eva Tetteroo

5.43

 

hoog

3. Eva Tetteroo

1.59

 

jongens A

   

1500m

3, Tristan Valkenburg

4.11.72

 

dames

     

400m

6. Lianne van der Lugt

60.41

 

heren

     

1500m

2. Arthur van Dijk

4.07.04

CR m35 en m40

 

 

CROSSEN

Naaldwijk 6-12-2015

meisjes pupillen mini

2. Noa Boutkan

3.05.06

 

4. Noortje van der Kruk

3.09.61

 

5. Sanne van der Pijl

3.17.66

meisjes pupillen C

1. Lot van der Haas

2.34.61

jongens pupillen mini

1. Luuk Boutkan

2.31.88

jongens pupillen C

12. Jelle Helmig

2.55.89

meisjes pupillen B

1. Floortje Lusthof

2.18.30

 

2. Jet van Mierlo

2.20.95

jongens pupillen B

2. Mick van Veen

2.22.72

 

4. Kenan Türegün

2.27.83

 

10. Stijn van Leeuwen

2.41.03

 

11. Nils Eerhart

2.41.63

 

13. Boaz van der lans

2.43.68

 

15. Niels van der Pijl

2.46.94

 

19. Jip Flinterman

3.00.45

meisjes pup. A1

9. Luna Pedemonte

5.50.76

 

11. Saskia Otten

5.55.29

 

12. Eline Beelo

5.59.94

 

14. Dinja Storm

6.03.30

jongens pup. A1

1. Torsten Meijer

5.08.70

 

6. Milan Kai

5.27.17

meisjes pup.A2

5. Marije Kneijber

5.29.76

jongens pup.A2

1. Frank van den Enden

4.43.63

 

2. Yannick Rolvink

4.49.97

 

3. Maurits van Scheijndel

4.53.28

 

6. Joshua Adriaanse

5.07.82

 

11. Lars Duijndam

5.14.47

 

14. Carl van Holsteijn

5.26.02

 

18. Duuk Niemantsverdriet

5.51.00

meisjes D1

2. Anna Lusthof

7.40.17

 

3. Frederieke Dekker

7.43.11

 

5. Sanne de Koning

7.59.45

 

7. Isis Tinneveld

8.02.62

 

10. Ellemijn Blok

8.20.14

 

11. Sanne van der Pijl

8.46.82

meisjes D2

7. Babette Boer

8.58.14

 

8. Joy van Holsteijn

8.59.71

 

9. Tamara Zimmerman

9.00.01

jongens D1

2. Ivar van Ruijven

7.31.65

 

3. Tygo Heemskerk

7.32.94

meisjes C

1. Sara Dekker

10.05.49

jongens C

5. Cédric Demol

12.15.82

 

13. Max Veraar

12.52.35

 

18. Wout Gubbels

13.44.22

 

19. Ruben Rolvink

13.47.46

 

20. Jonathan Vreugdenhil

13.47.63

meisjes B

1. Emma Dekker

9.49.50

jongens B

3. Guido Persoon

12.44.62

 

Amersfoort: NK politie

  1. Ilona Lievaart

 

Soest 31-12-2015

jongens A

6000m

12. Tristan Valkenburg

22.43

   

19. Tom de Gelder

23.30

heren  kort

3200m

51. Arthur van Dijk

11.52

dames

6000m

8. Anne Luijten

23.48

d55

6000m

1. Carla Ophorst

26.24

 

WEGWEDSTRIJDEN

Vlaardingen 5-12-2015

halve marathon

 

mannen

2. Arco Poot

1.15.56

 

6. Jan van Hoeven

7. Stephan Stam

1.21.43

1.22.19

 

8. Bart van der Kruk

1.23.12

 

10. Paul Jansen

1.23.55

 

11. Wim de Jong

1.23.59

 

27. Eric Philipsen

1.32.59

 

30. Gert Bakkenes

1.33.31

 

36. Cees Wubben

1.35.32

 

39. Piet 't Hart

1.36.24

 

40. Martien Mol

1.37.52

 

46. Philip Koelemij

1.38.58

 

57. Kees Vreugdenhil

1.41.15

 

65. Evert van Zanten

1.42.24

 

107. Koos Fransen

1.50.18

dames

1. Anneke Starrenburg

1.34.02

 

2. Ellen Grimbergen

1.37.01

 

4. Corry van Rijn

1.40.50

10 km

   

mannen

1. Maarten Bakker

35.44

 

59. Bas van Zijderveld

56.51

dames

4. Jose Stolze

48.49

5 km

   

mannen

1. Daan Valstar

17.39

 

5. Nico van den Berg

20.50

 

7. Hans Valstar

22.09

 

12. Aart van den Berg

24.30

dames

4. Linda Alexandra

26.15

 

Spijkenisse 6-12-2015

marathon

   

m50

15. Rob van Noordt

3.28.35

halve marathon

 

mannen

40. Eric Philipsen

1.34.47

10 km

   

dames

36. Linda Alexandra

55.41

 

Ameland 12-12-2015

halve marathon

   

d45

11. Lia Zonneveld

1.56.56

1.54.13

d55

12. Rianne Ammerlaan

2.04.38

2.01.55

10 km

     

d45 rec

268. Wietske Zwinkels

1.14.48

1.09.33

 

Rotterdam 13-12-2015: 15 km (Bruggenloop)

heren

254. Wouter Wubben

66.10

65.04

 

2021. Mike Linnenbank

90.23

84.02

m35

89. Jeroen Ruigrok

65.51

65.43

m40

210. Raymond Mauritz

73.51

68.33

 

221. John van Staalduinen

74.15

72.42

 

729. John Valstar

87.24

82.21

m45

509. Ronald Valstar

87.24

82.21

m50

23. Rob van Noordt

64.46

64.27

 

339. Alexander Wagener

83.57

82.21

 

353. Jan Vellekoop

84.11

82.31

 

370. Wijnand Ybema

84.50

83.10

m55

215. Aad van der Voort

85.38

84.02

 

292. Rinus Huis

90.05

88.30

dames

68. Linda Koper

71.54

70.42

 

349. Maaike Flinterman

82.58

78.51

 

385. Debby van Deursen

82.39

81.06

 

534. Tanja Janssen

85.28

82.21

 

928. Iris van Toledo

90.40

89.03

 

960. Daphne Vijverberg

91.01

87.59

d35

97. Christel Grootscholten

81.58

78.51

 

137. Sandra Vreugdenhil

85.22

82.16

d40

78. Linda Alexandra

80.56

77.02

 

244. Kim Aleman

88.43

78.37

d45

150. Mascha van der Houwen

78.39

86.28

 

166. Yvonne Rusman

79.36

88.42

 

Winschoten 19-12-2015

Halve marathon

31

Stephan Stam

01:21:41

01:21:39

10e

m35

43 

 Wim de jong 

 01:22:39 

 01:22:38 

9e

m45

 79 

 Carla Ophorst 

 01:25:25 

 01:25:23 

1e

d55   CR

 223 

 Anneke Starrenburg 

 01:32:56 

 01:32:16 

2e

d55

 327 

 Ralph Hofstede 

 01:36:44 

 01:35:43 

 

 

 406 

 Kees Vreugdenhil 

 01:39:06 

 01:38:04 

127e

m45

 448 

 Corry van Rijn 

 01:40:17 

 01:39:20 

8e

d45

 449 

 Virgil van Dijk 

 01:40:17 

 01:39:17 

137e

m35

 540 

 Martien Mol 

 01:42:29 

 01:41:30 

174e

m45

 926 

 Miranda Duyvenstijn 

 01:52:20 

 01:50:30 

33e

d45

 1042 

 Ed gram 

 01:55:34 

 01:55:17 

319e

m45

 1070 

 Cora Baaij 

 01:56:15 

 01:54:23 

48e

d35

 1121 

 Jan Vellekoop 

 01:57:44 

 01:55:15 

342e

 m45 

 1132 

 Henny zwinkels 

 01:58:09 

 01:56:17 

179e

m55

 1165 

 Wijnand Ybema 

 01:59:09 

 01:56:40 

350e

m45

 1192 

 Linda Koper 

 01:59:47 

 01:58:15 

46e

d

 1193 

 Debby van Deursen 

 01:59:48 

 01:58:15 

47e

d

 1464 

 John Valstar 

 02:13:28 

 02:12:08 

290e

m35

10km

484

Linda Alexandra

56.29

56.27

23e

d35

595

Wim van Kester

58.09

57.33

14e

m65

896

Karin de Graaf

62.52

60.41

72e

d45

897

Walter Cumming

62.52

60.42

194e

m45

 

Barendrecht 20-12-2015: 10 EM

m35

1. Rene van der Stap

59.02

dames

1. Marlies Jongerius

62.09

 

Kerstloop 26-12-2015

Volledige uitslag op site van Olympus ’70

https://www.olympus70.nl/userfiles/uitslagenbaan/964_uitslagenlijst_kerstloop_2015.pdf?sid=1

Uitslagen overzicht