Uitslagen april 2019

UITSLAGEN APRIL 2019

BAANWEDSTRIJDEN

Rotterdam 6-4-2019: C/D-competitie

meisjes D

60m

5. Floortje Lusthof

8,77

0,6

1

 
   

14. Jet van Mierlo

9,39

0,7

1

 
   

21. Maaike Boers

9,73

1,0

1

 
   

24. Iris Ruigrok

10,02

-0,2

2

 
   

25. Bente Vellekoop

10,09

-0,2

2

 
   

27. Zenzi Kerkdijk

10,25

-0,2

3

 
   

28. Amy van Velden

10,29

-0,2

2

 
   

30. Kitty van Dalen

10,85

0,6

4

 
 

1000m

3. Jet van Mierlo

3.29.41

 

1

 
   

4. Maaike Boers

3.32.71

 

1

 
   

13. Iris Ruigrok

3.50.23

 

2

 
   

20. Bente Vellekoop

4.02.43

 

2

 
   

21. Lisa Hoogenraad

4.05.55

 

2

 
   

22. Kitty van Dalen

4.13.71

 

4

 
 

60h

5. Jet van Mierlo

11,10

-0,2

1

 
   

10. Luna Pedemonte

12,08

-0,3

1

 
   

13. Anne van Vliet

12,59

0,5

3

 
   

21. Julie Geleijnse

13,47

0,5

2

 
 

4*60m

3. Olympus '70

34,70

 

1

 
   

9. Olympus '70

38,35

 

2

 
   

10. Olympus '70

40,70

 

4

 
 

ver

7. Maaike Boers

3,96

0,0

1

 
   

13. Zenzi Kerkdijk

3,21

0,0

3

 
   

15. Bente Vellekoop

3,10

-0,3

2

 
   

16. Yara Mulder

2,90

0,0

3

 
   

17. Eline Beeloo

2,86

0,0

4

 
   

19. Kitty van Dalen

2,74

-0,6

4

 
 

hoog

4. Floortje Lusthof

1,35

 

1

 
   

9. Julie Geleijnse

1,30

 

2

 
   

12. Iris Ruigrok

1,15

 

2

 
   

12. Chayenne Kroos

1,15

 

3

 
   

12. Eline Beeloo

1,15

 

4

 
   

20. Sara Gerritse

0,95

 

3

 
 

kogel

1. Pien Mittertreiner

12,40

 

1

 
   

3. Mieko Hartman

9,60

 

1

 
   

4. Anna van Vliet

8,80

 

2

 
   

5. Megan van der Ende

8,29

 

2

 
   

10. Chayenne Kroos

7,54

 

3

 
   

18. Zus Lane

5,85

 

3

 
 

discus

2. Pien Mittertreiner

22,48

 

1

 
   

5. Mieko Hartman

18,77

 

1

 
   

8. Anne van Vliet

16,14

 

2

 
   

12. Zus Lane

12,94

 

3

 
   

17. Yara Mulder

11,48

 

3

 
 

speer

2. Luna Pedemonte

27,74

 

1

 
   

3. Pien Mittertreiner

26,74

 

1

 
   

10. Amy van Velden

12,65

 

2

 
   

16. Lisa Hoogenraad

10,07

 

2

 
   

17. Sara Gerritse

7,79

 

3

 
 

totaal

2. Olympus '70

5782 ptn

 

1

 
   

7. Olympus '70

3876 ptn

 

2

 
   

12. Olympus '70

1873 ptn

 

3

 
   

13. Olympus '70

1052 ptn

 

4

 

jongens D

80m

8. Casper van Dijk

11,98

0,8

1

 
   

14. Luuk van Cappelle

12,36

0,8

1

 
   

22. Joris Verbeek

13,18

-0,8

3

 
   

24. Boaz van der Lans

13,52

-0,8

2

 
 

1000m

2. Torsten Meijer

3.10.37

 

1

 
   

17. Casper van Dijk

3.47.45

 

1

 
   

19. Boaz van der Lans

3.47.51

 

2

 
 

80h

6. Kenan Türegün

14,82

0,5

1

 
   

21. Casper van Dijk

20,94

0,5

1

 
 

4*80m

2. Olympus '70

45,54

 

1

 
   

6. Olympus '70

50,58

 

2

 
 

ver

7. Torsten Meijer

4,02

1,4

1

 
   

10. Nils Erhart

3,66

0,0

1

 
   

18. Dion 't Hart

2,81

0,0

2

 
 

hoog

6. Kenan Türegün

1,30

 

1

 
   

8. Niels van der Pijl

1,25

 

2

 
 

kogel

6. Luuk van Cappelle

8,18

 

1

 
   

8. Nils Erhart

7,42

 

1

 
   

13. Ferenc Visee

5,53

 

2

 
   

16. Niels van der Pijl

4,94

 

2

 
   

21. Joris Verbeek

3,39

 

3

 
 

speer

5. Ferenc Visee

21,68

 

2

 
   

8. Nils Erhart

19,67

 

1

 
   

13. Luuk van Cappelle

17,27

 

1

 
   

18. Joris Verbeek

12,66

 

2

 
 

totaal

3. Olympus '70

4520 ptn

 

1

 
   

11. Olympus '70

2256 ptn

 

2

 
   

12. Olympus '70

608 ptn

 

3

 

meisjes C

80m

10. Isis Tinneveld

11,31

-0,4

1

 
   

11. Donna Aalbregt

11,40

0,9

1

 
   

21. Ellemijn Blok

12,57

0,9

1

 
 

800m

12. Anna Lusthof

2.42.51

 

1

 
   

18. Sanne van der Pijl

2.49.34

 

1

 
   

19. Donna Aalbregt

2.52.72

 

1

 
 

80h

10. Anna Lusthof

14,62

-0,2

1

 
   

14. Sanne van der Pijl

16,40

0,6

1

 
 

4*80m

3. Olympus '70

43,88

 

1

 
 

ver

5. Isis Tinneveld

4,68

1,2

1

 
   

6. Anna Lusthof

4,54

0,0

1

 
 

hoog

5. Isis Tinneveld

1,40

 

1

 
   

13. Ellemijn Blok

1,20

 

1

 
 

kogel

1. Bibienne de Brabander

11,12

 

1

 
   

2. Tessa Molenaar

9,70

 

1

 
 

discus

1. Bibienne de Brabander

28,89

 

1

CR

   

3. Tessa Molenaar

23,19

 

1

 
 

totaal

5. Olympus '70

5421 ptn

 

2

 

jongens C

100m

11. Jasper Spruijt

13,42

-0,1

1

 
   

12. Stef Kortekaas

13,57

0,3

1

 
   

14. Kariem Kishk

13,79

0,3

1

 
   

15. Michael Vratsidas

13,95

0,3

2

 
   

19. Joost Viveen

15,79

0,5

2

 
   

20. Daan Bladt

16,49

0,5

2

 
 

800m

2. Jasper Spruijt

2.19.25

 

1

 
   

3. Tygo Heemskerk

2.21.41

 

1

 
   

5. Ivar van Ruijven

2.25.64

 

1

 
   

10. Michael Vratsidas

2.33.65

 

2

 
   

11. Frank van den Enden

2.34.42

 

2

 
   

12. Joshua Adriaanse

2.41.30

 

2

 
 

100h

3. Tygo Heemskerk

17,07

1,1

1

 
   

5. Ruben van Seventer

17,64

1,1

1

 
   

6. Kariem Kishk

18,73

1,1

1

 
   

11. Frank van den Enden

20,26

1,1

2

 
   

13. Zen valstar

23,18

-0,3

2

 
 

4*100m

3. Olympus '70

50,63

 

1

 
   

6. Olympus '70

58,78

 

2

 
 

ver

5. Stef Kortekaas

4,59

0,0

1

 
   

6. Ruben van Seventer

4,56

0,0

1

 
   

9. Tijn Zuiderwijk

3,82

-0,2

2

 
   

11. Zen Valstar

3,79

0,0

2

 
 

hoog

5. Ivar van Ruijven

1,50

 

1

 
   

5. Stef Kortekaas

1,50

 

1

 
   

11. Carl van Holsteyn

1,30

 

2

 
   

11. Tijn Zuiderwijk

1,30

 

2

 
 

kogel

1. Thomas Kleijweg

11,82

 

1

 
   

3. Yannick Rolvink

10,82

 

1

 
   

10. Michael Vratsidas

7,00

 

2

 
   

13. Daan Bladt

5,78

 

2

 
 

discus

1. Yannick Rolvink

36,84

 

1

 
   

5. Thomas Kleijweg

28,53

 

1

 
   

8. Maurits van Scheijndel

20,53

 

2

 
   

12. Joost Viveen

14,90

 

2

 
 

speer

1. Thomas Kleiweg

38,60

 

1

 
   

3. Yannick Rolvink

33,47

 

1

 
   

5. Maurits van Scheijndel

30,12

 

2

 
   

12. Carl van Holsteyn

15,71

 

2

 
 

totaal

2. Olympus '70

7165 ptn

 

1

 
   

5. Olympus '70

4934 ptn

 

2

 
             

 

Gouda 12-4-2019

meisjes C

100m

3. Luna Pedemonte

15,65

-1,1

 
 

200m

5. Luna Pedemonte

33,68

-0,4

 
 

400m

4. Donna Aalbregt

68,54

   
 

ver

4. Luna Pedemonte

3,56

   
 

hoog

6. Luna Pedemonte

1,30

   
 

discus

1. Luna Pedemonte

19,72

   

jongens C

kogel

5. Maurits van Scheijndel

6,93

   
 

discus

7. Maurits van Scheijdel

20,92

   

masters

400m

3. Leo Olsthoorn

64,46

m55

CR

 

kogel

2. Cor van Dam

8,65

m70

 
   

3. André van der Pijl

7,88

m50

 
 

discus

3. Cor van Dam

27,15

m70

 
   

4. André van der Pijl

23,60

m50

 

 

Naaldwijk 13-4-2019: Haagse pupileencompetitie I

meisjes pup.mini

40m

wind

600m

vortex

ver

ptn

 

3. julia van Schie

8,42

-0,7

2.51.52

7,66

2,37

709

 

7. Yara Mulder

8,97

-0,7

3.05.08

9,32

2,23

569

 

meisjes pup.C

             

8. Iris van Veen

8,18

-1,3

2.54.24

13,42

2,45

861

 

10. Fem van Schie

8,62

-1,3

2.47.62

10,95

2,46

786

 

13. Naina Valencia

8,55

-1,3

2.54.94

11,75

2,41

762

 

jongens pup. Mini

             

8. Lars Huiting

10,68

-1,1

3.04.41

8,93

2,26

374

 

jongens pup.C

             

3. Semm Plaisier

7,70

-1,7

2.18.18

21,15

3,10

1431

 

6. Cas Meijer

7,49

-0,8

2.56.99

28,81

3,01

1295

 

10. Boy van Veen

7,90

-0,8

2.25.28

11,35

2,75

1114

 

12. Wessel van Zwet

8,21

-1,7

2.24.20

12,31

2,71

1080

 

13. Aaron de Vries

8,57

-0,8

2.38.12

19,07

2,55

1003

 

21. Guido van der Hoek

8,41

-1,7

2.56.74

18,79

2,44

894

 

24. Kyan Schrijver

8,59

-1,7

2.53.29

13,06

2,41

788

 

meisjes pupillen B

40m

wind

1000m

vortex

hoog

ptn

 

1. Noa Boutkan

7,06

-2,5

3.55.29

22,33

1,15

1777

 

jongens pupillen B

             

1. Drazic Rondhuis

7,26

-0,6

3.54.09

29,86

1,05

1762

 

6. Rico Zwinkels

7,41

-0,6

4.06.09

16,92

0,95

1430

 

9. Boris van den Ochtend

8,03

-1,8

4.30.31

18,35

0,95

1238

 

10. Timo Kubbinga

7,45

-0,6

4.56.96

21,61

0,85

1223

 

16. Ties Moerman

8,21

-0,6

4.59.45

16,00

1,00

1109

 

19. Maurice Oosterwijk

7,98

-0,6

4.28.74

15,24

0,75

1057

 

meisjes pupillen A1

60m

wind

1000m

kogel

ver

ptn

 

7. Noor van der Kruk

10,43

-2,2

4.20.28

5,98

3,41

1539

 

11. Amber Weijer

11,03

-2,2

4.11.34

4,26

3,18

1341

 

14. Emmelie Zeelenberg

11,44

-2,2

4.18.10

4,30

3,01

1231

 

20. Evi Voskamp

11,46

-2,2

4.54.56

4,05

3,07

1088

 

27. Emma Rozendaal

12,53

-2,2

5.23.15

4,25

2,60

812

 

jongens pupillen A1

             

1. Luuk Boutkan

9,73

-2,1

3.33.95

7,31

3,78

2033

 

6. Jelmer Jungschlager

10,13

-2,1

3.55.39

4,84

3,59

1661

 

17. Bram van Malsen

11,90

-2,1

3.58.20

4,62

3,00

1290

 

18. Tim Sta

11,24

-2,1

4.10.16

3,96

3,13

1286

 

22. Mees van Schie

11,35

-2,1

4.29.49

4,87

2,72

1178

 

jongens pupillen A2

60m

wind

1000m

vortex

hoog

ptn

 

4. Joe van Veen

9,62

-0,8

3.47.16

30,90

1,25

1999

 

5. Lars van der Kraan

9,96

-0,8

3.35.79

31,18

1,20

1977

 

7. Daniel de Ruijter

9,92

-0,8

4.24.69

27,27

1,15

1662

 

14. Jelle Helmig

10,00

-0,8

4.15.77

27,90

1,05

1621

 

37. Duuk Solleveld

12,29

-0,8

5.04.39

13,31

0,85

809

 

 

Gouda 14-4-2019: seniorencompetitie 2e divisie

dames

100m

10. Yvonne de Jong

13,69

-0,1

 
   

12. Aline Philipsen

14,02

-0,1

 
 

200m

9. Yvonne de Jong

28,22

-0,1

 
   

10. Thelma Solleveld

28,27

-0,1

 
 

400m

6. Emma Dekker

61,92

   
   

13. Nadine de Jong

65,02

   
 

800m

1. Inga Michejenko

2.18.02

 

CR d35

   

16. Suzanne de Jong

2.47.74

   
 

3000m

9. Annemerel de Jongh

11.40.65

   
   

13. Lynn van Toledo

13.13.60

   
 

100h

17. Hanna van der Marel

20,54

1,3

 
 

Zw.estafette

3. Olympyus '70

2.25.49

   
 

hss

4. Brigitte Vellekoop

10,57

-1,2

 
 

hoog

11. Brigitte Vellekoop

1,45

   
 

kogel

14. Aline Philipsen

9,52

   
   

20. Fenna van Ruijven

8,15

   
 

discus

11. Danique de Brabander

28,86

   
   

19. Fenna van Ruijven

20,94

   
 

totaal

7. Olympus '70

6918 ptn

   

heren

100m

14. Kevin Philipsen

11,93

0,3

 
   

21. Jacco Aalbregt

12,88

1,3

 
 

200m

17. Lars Tinneveld

24,66

0,5

 
   

20. Jacco Aalbregt

25,98

0,5

 
 

400m

9. Raymon Toussaint

53,70

   
   

13. Lars Tinneveld

55,57

   
 

800m

3. Matt de Haas

1.56.75

   
 

5000m

3. Dominic Bersee

15.13.37

   
 

110h

4. Niko Zuidema

16,00

1,4

 
   

6. Tim Hoogenboom

16,31

-0,2

 
 

Zw.estafette

8. Olympus '70

2.08.16

   
 

ver

15. Guido Persoon

5,70

0,1

 
   

18. Kevin Philipsen

5,39

0,2

 
 

hoog

2. Tim Hoogenboom

1,90

   
   

12. Guido Persoon

1,70

   
 

polshoog

5. Ivo Kerklaan

3,40

   
 

kogel

5. Ruben Rolvink

12,43

   
   

9. Kevin Philipsen

11,25

   
 

Kogelslingeren

 

totaal

4. Marco Bronswijk

14. Etienne Rolvink

4. Olympus '70

34,95

23,80

8157 pn

   

 

Oud-Beijerland 18-4-2019

jongens pupillen C

40m

1. Cas Meijer

7,34

-2,1

 
   

2. Boy van Veen

7,76

-2,4

 
   

3. Semm Plaisier

7,83

-1,3

 
 

60m

1. Cas Meijer

10,89

-1,0

 
   

2. Semm Plaisier

11,08

-1,0

 
   

3. Boy van Veen

11,40

-3,2

 
 

80m

1. Cas Meijer

14,44

-1,5

 
   

2. Semm Plaisier

14,64

-2,0

 
   

3. Boy van Veen

15,26

-0,8

 
 

100m

1. Semm Plaisier

18,27

-1,0

 
 

150m

1. Semm Plaisier

27,51

-1,9

 
   

3. Cas Meijer

30,22

0,0

 
   

4. Boy van Veen

30,74

-3,5

 
 

200m

1. Semm Plaisier

38,63

-2,4

 
 

300m

1. Semm Plaisier

63,76

   

jongens pupillen B

40m

2. Drazic Rondhuis

7,07

-2,1

 
 

60m

2. Drazic Rondhuis

10,36

-2,0

 
 

80m

2. Drazic Rondhuis

13,28

-1,5

 
 

100m

1. Drazic Rondhuis

16,82

-1,2

 
 

150m

1. Drazic Rondhuis

25,74

0,0

 
 

200m

1. Drazic Rondhuis

34,73

-2,5

 
 

300m

1. Drazic Rondhuis

56,16

   

jongens pupillen A

40m

6. Joe van Veen

6,66

-2,4

 
   

8. Luuk Boutkan

6,69

-0,8

 
   

10. Jelle Helmig

6,97

-2,1

 
 

60m

7. Luuk Boutkan

9,59

-1,6

 
   

9. Joe van Veen

9,82

-3,2

 
   

12. Jelle Helmig

10,32

-1,0

 
 

80m

8. Joe van Veen

12,77

-0,8

 
   

9. Luuk Boutkan

12,78

-1,1

 
   

11. Jelle Helmig

13,75

-2,0

 
 

150m

7. Luuk Boutkan

24,41

-0,2

 
   

8. Joe van Veen

25,22

-3,5

 
   

9. Jelle Helmig

26,63

0,0

 
 

300m

3. Luuk Boutkan

52,81

   

jongens D

40m

1. Mick van Veen

6,26

-2,4

 
 

60m

2. Nil Erhart

9,82

-3,2

 
 

80m

1. Mick van Veen

11,86

-1,1

 
 

100m

2. Nil Erhart

15,89

-1,2

 
 

150m

1. Mick van Veen

23,67

-3,5

 
 

200m

1. Nils Erhart

34,00

-2,5

 

jongens B

60m

1. Tom van Buuren

7,99

-1,7

 
 

150m

3. Tom van Buuren

19,43

-0,7

 

heren

3000m

4. Dominic Bersee

8.42.97

   
   

12. Maarten Bakker

9.30.99

   

dames

3000m

21. Lynn van Toledo

13.08.61

   

masters

200m

1. Leo Olsthoorn

29,36

-3,4

 

 

Dongen 20-4-2019

kogel

20. Luna Pedemonte

10,57

MD

 
 

38. Cor van Dam

8,85

master

 

discus

32. Cor van dam

27,86

master

 
 

42. Luna Pedemonte

24,21

MD

 

speer

34. Maurits van Scheijdel

30,08

JC

 
 

36. Cor van Dam

29,32

master

 
 

42. Luna Pedemonte

27,24

MD

 

 

Zundert 20-4-2019

meisjes D

60m

13. Jet van Mierlo

9,55

 
 

600m

2. Jet van Mierlo

1.52.63

 
 

ver

6. Jet van Mierlo

3,95

 
 

kogel

7. Jet van Mierlo

8,38

 
 

discus

9. Jet van Mierlo

15,87

 

 

Boskoop 20-4-2019

meisjes B

kogelslingeren

7. Fenna van Ruijven

22,20

 

masters

kogelslingeren

1. Marco Bronswijk

43,73

 

 

Vught 22-4-2019

meisjes D

60m

10. Luna Pedemonte

9,56

-1,6

 
 

600m

7. Maaike Boers

2.02.10

   
   

8. Luna Pedemonte

2.03.98

   
 

60h

6. Luna Pedemonte

11,94

1,0

 
   

15. Maaike Boers

13,68

-2,9

 
 

ver

5. Maaike Boers

4,03

2,5

 
     

3,98

0,4

 
   

6. Luna Pedemonte

3,99

1,0

 
 

hoog

2. Luna Pedemonte

1,30

   
   

12. Maaike Boers

1,01

   
 

kogel

1. Luna Pedemonte

10,59

   
 

discus

1. Luna Pedemonte

26,18

   

 

Edam 28-4-2019: NK werpmeerkamp masters

   

discus

gewicht

kogel

kogelsl

speer

ptn

 

m50

2. Marco Bronswijk

34,20

15,54

11,45

41,58

34,65

3208

 

m70

5. Cor van Dam

29,79

10,39

9,02

24,05

28,70

2752

 

 

Alphen a.d. Rijn 28-4-2019: B-cmpetitie

meisjes B

100m

19. Donna Aalbregt

1

14,09

0,5

 
   

29. Jasmijn van den Bos

2

15,24

0,3

 
 

200m

18. Donna Aalbregt

1

29,46

1,6

 
   

21. Anna Lusthof

1

30,35

1,6

 
 

800m

20. Sanne van der Pijl

1

2.51.09

   
 

100h

20. Sanne van der Pijl

1

20,16

0,2

 
   

21. Jasmijn van den Bos

2

20,19

0,2

 
 

4x100m

10. Olympus '70

1

55,94

   
 

hss

4. Anna Lusthof

1

10,05

-0,5

 
 

hoog

8. Babet Boer

1

1,40

   
   

9. Isis Tinneveld

1

1,40

   
   

14. Tamara Zimmerman

2

1,35

   
   

22. Jasmijn van den Bos

2

1,25

   
 

polsstok

6. Ingrid Vollebregt

1

2,30

 

Ev. CR MB

 

kogel

9. Bibienne de Brabander

1

10,52

   
   

15. Tessa Molenaar

2

9,52

   
   

17. Sascha van Heijningen

2

9,32

   
   

18. Fenna van Ruijven

1

8,87

   
 

discus

9. Sascha van Heijningen

2

25,91

   
   

16. Bibienne de Brabander

1

21,59

   
   

17. Tessa Molenaar

2

21,51

   
   

18. Fenna van Ruijven

1

20,62

   
 

speer

9. Isis Tinneveld

1

27,72

   
   

11. Fenna van Ruijven

1

27,08

   
   

15. Tessa Molenaar

2

24,33

   
 

totaal

10. Olympus '70

1

5474 ptn

   
   

17. Olympus '70

2

2710 ptn

   

jongens B

100m

14. Tom van Buuren

1

12,53

0,6

 
   

21.Yelson Mensing

1

12,89

0,6

 
   

26. Joshua Adriaanse

2

15,43

-0,2

 
 

200m

25. Jasper Spruijt

1

27,44

1,7

 
   

29. Joshua Adriaanse

2

30,97

1,7

 
 

800m

17. Ivar van Ruijven

1

2.23.43

   
   

22. Jasper Spruijt

1

2.27.53

   
   

25. Frank van den Enden

2

2.36.73

   
 

110h

16. Jonathan Vreugdenhil

1

17,74

0,4

 
 

4x100m

10. Olympus '70

1

50,58

   
 

hss

19. Jonathan Vreugdenhil

1

10,05

1,1

 
   

21. Frank van den Enden

2

9,00

1,3

 
 

hoog

21. Ivar van Ruijven

1

1,50

   
 

kogel

1. Ruben Rolvink

1

15,09

   
   

11. Thomas Kleijweg

1

9,98

   
   

16. Yannick Rolvink

2

9,65

   
 

discus

2. Ruben Rolvink

1

41,22

   
   

16. Yannick Rolvink

2

25,14

   
   

19. Yelson Mensing

1

19,83

   
 

speer

10. Thomas Kleijweg

1

36,23

   
   

11. Yannick Rolvink

2

35,95

   
   

23. Frank van den Enden

3

22,62

   
 

totaal

10. Olympus '70

1

4987 ptn

   
   

15. Olympus '70

2

1881 ptn

   

 

WEGWEDSTRIJDEN

Rotterdam 6-4-2019; kwart marathon

Opgelet: netto tijden

8. Arhur van Dijk

34.55

 

39. Peter Pollemans

38.49

 

138. Annemerel de Jongh

43.09

d

429. Linda Koper

45.58

d

511. Bert Vreugdenhil

48.12

 

819. Marcel van Kester

49.24

 

2238. Cock Barendse

55.30

 

 

Rotterdam 7-4-2019: marathon

   

Bruto

netto

pl.in

kat

290

Jan van Hoeven

2.51.33

2.51.25

8

m50

811

Stephan Stam

3.06.23

3.05.48

124

m40

817

Tim Zwinkels

3.06.28

3.05.53

   

1229

Arjen van Velden

3.15.36

3.15.03

66

m50

1677

Ronald Ton

3.23.14

3.22.33

43

m55

2389

Rudy van den Berg

3.32.11

3.32.08

442

m35

2849

Theo van Vliet

3.37.30

3.36.06

225

m50

3227

Roché Solvius

3.41.31

3.41.29

390

m45

3402

Wil Meershoek

3.43.20

3.43.16

279

m50

3495

Marco Hendriks

3.44.16

3.43.15

285

m50

4264

Anita Kleijweg

3.51.02

3.50.21

31

d50

5004

Kees van den Bos

3.56.52

3.56.18

195

m55

5326

Martijn Ham

3.58.57

3.58.26

   

5438

Martin Buitelaar

3.59.35

3.59.21

871

m35

5676

Jan Brabander

4.00.59

4.00.23

237

m55

5869

Mark van Dijk

4.02.20

4.00.53

511

m50

5989

Rene van Luijk

4.03.24

4.02.48

250

m55

6041

George Edelman

4.03.48

4,02.06

542

m50

7854

Miranda Kaslander

4.17.58

4.17.51

174

d45

8071

Marcel van Leeuwen

4.19.44

4.17.54

740

m50

8836

Alex Keijzer

4.24.18

4.23.22

1124

m45

8865

Dennis van Dijk

4.26.02

4.25.51

1258

m40

9855

John Hendriks

4.33.55

4.33.14

922

m50

 

Texel 7-4-2019: m60 km

7. Rene Daemen             6.13.10

Delft 7-4-2019: 7 km

56. Jan van de Wijnboom            47.53

Delft 21-4-2019: 5 km

34. Jan van den Wijnboom         33.00

Haarzuilens 22-4-2019

halve marathon

m40

1. Stephan Stam

1.25.09

1.25.06

 

m45

4. Edwin van den Berg

1.39.23

1.37.53

5 km

dames

223. Yvette de Jong

36.07

35.06

1,25 km

J 6-10

1. Lar van der Kraan

4.24

4.23

Enschede 22-4-2019

halve marathon   m45: 22. Edwin van den Berg      1.35.00   1.34.12

Overloon 22-4-2019: 15 km

2. Dominic Bersee           53.09     53.09

Noordwijkwerhout 28-4-2019

halve marathon

heren

21. Jeroen Ruigrok

1.28.06

1.28.03

10 km

heren

76. Hans Valstar

46.35

46.29

 

Zoetermeer 28-4-2019: 5 km

24. Jan van de Wijnboom            31.06

Uitslagen overzicht