Uitslagen oktober 2019

gewijzigd 2-11-2019

Uitslagen oktober 2019

INDOOR

Assendelft 12-10-2019

meisjes D

60m

12. Luna Pedemonte

9,15

 
 

60h

8. Luna Pedemonte

11,24

 
   

15. Pien Mittertreiner

12,10

 
 

ver

13. Luna Pedemonte

3,91

 
 

kogel

1. Pien Mittertreiner

13,16

CR

   

2. Luna Pedemonte

12,39

 

Reusel 26-10-2019

meisjes D

kogel

1. Pien Mittertreiner

13,07

 

Dordrecht 26-10-2019

jongens B

60m

4. Tom van Buuren

7,78

 

Enschede 27-10-2019

meisjes D

60m

7. Luna Pedemonte

9,42

 
 

60m hf

9. Luna Pedemonte

9,52

 
 

60h

14. Luna Pedemonte

14,00

 
 

hoog

6. Luna Pedemonte

1,30

 
 

kogel

1. Luna Pedemonte

11,51

 


  

BAANWEDSTRIJDEN

Boskoop 5-10-2019

meisjes D

kogelslingeren

1. Luna Pedemonte

26,30

 

masters

kogelslingeren

3. Cor van Dam

26,48

 

 

Oosterhout 5-10-2019

meisjes D

kogel

1. Pien Mittertreiner

12,17

 
 

discus

1. Pien Mittertreiner

26,89

 

 

Naaldwijk 6-10-2019

 

meisjes pup. Mini

40m

wind

600m

vortex

ver

ptn

 

1

Yara Mulder

8,20

 

2.46.51

11,63

2,55

889

 

2

Julia van Schie

8,56

-2,0

2.47.27

11,19

2,49

808

 

3

Nikky Plaisier

9,23

 

3.14.32

7,92

2,29

476

 

4

Meike van Alphen

10,01

 

3.08.14

6,92

2,44

418

 

5

Sara van Schie

8,77

 

DNF

4,57

1,74

328

 

 

jongens pup.mini

 

 

 

 

 

 

 

1

Ruben de Leeuw

7,79

 

3.02.63

21,66

2,67

1053

 

2

Lars Huiting

9,03

 

2.37.97

15,39

2,46

865

 

3

Teun Geselschap

8,33

-0,8

3.19.03

7,14

2,47

607

 

4

Lars Zwaartman

8,86

 

3.04.71

8,75

2,29

586

 

5

Sem Meijer

8,68

-0,8

2.54.26

6,27

2,10

569

 

6

Steven Youssef

9,01

-0,8

3.19.64

8,82

1,95

442

 

 

meisjes pup.C

             

1

Iris van Veen

7,78

-2,0

2.42.34

13,39

2,68

1042

 

2

Naina Valencia

8,26

 

2.48.81

14,38

2,72

948

 

 

jongens pup.C

 

 

 

 

 

 

 

1

Semm Plaisier

7,53

 

2.14.52

26,62

3,36

1617

 

2

Cas Meijer

7,41

-0,6

2.32.10

27,34

3,37

1514

 

3

Casper van Veen

7,86

-0,6

2.29.67

20,79

2,97

1283

 

4

Theymen Bronkhorst

7,95

-0,8

2.46.19

25,98

2,87

1208

 

5

Boy van Veen

7,83

-0,6

2.26.44

13,12

2,99

1197

 

6

Aaron de Vries

8,05

-0,6

2.32.75

19,00

2,58

1125

 

7

Kyan Schrijver

8,12

 

2.50.85

18,44

2,56

990

 

8

Khelian Bronkhorst

8,48

-0,6

2.34.68

10,89

2,45

885

 

9

Guido van der Hoek

8,50

-0,6

3.00.82

16,22

2,68

869

 

 

jongens pup.B

40m

wind

1000m

vortex

ver

ptn

 

1

Drazic Rondhuis

7,01

-3,3

3.46.62

36,05

3,84

2029

 

2

Rico Zwinkels

7,36

-0,7

4.03.24

21,55

3,24

1580

 

3

Timo Kubbinga

7,18

-0,7

4.48.81

24,93

3,24

1481

 

4

Daan Klijmij

7,94

-3,3

4.06.96

26,16

2,92

1450

 

5

Boris van den Ochtend

8,05

-3,3

4.24.11

19,76

2,94

1278

 

6

Maurice Oosterwijk

7,92

-3,3

4.37.66

18,39

2,92

1225

 

7

Ties Moerman

8,01

-0,7

4.57.86

16,67

3,17

1167

 

8

Thijmen Bom

8,55

-0,7

4.58.28

9,62

2,40

803

 

 

meisjes pup.A1

60m

wind

1000m

kogel

hoog

ptn

 

1

Noa Boutkan

10,01

-1,5

3.53.68

6,63

1,15

1818

Hoog CR indoor mpB 

2

Noor van der Kruk

10,55

-1,5

4.00.82

6,52

1,10

1663

 

3

Floor Hamersma

10,01

-1,5

4.30.99

4,70

1,15

1531

 

4

Amber Weijer

10,67

-1,7

3.54.44

4,65

1,00

1483

 

5

Emmelie Zeelenberg

10,76

-1,5

4.02.49

4,91

1,00

1449

 

6

Robin Kemmers

10,77

-1,5

DNS

4,86

1,05

1079

 

7

Charlotte Brinkhorst

11,35

-1,7

4.58.81

4,13

0,95

1068

 

 

meisjes pup.A2

 

 

 

 

 

 

 

1

Alissa Middelburg

10,78

-1,7

4.50.06

5,74

1,10

1389

 

2

Chaia Koch

11,12

-1,7

4.50.80

6,21

1,00

1297

 

 

jongens pup. A1

 

 

 

 

 

 

 

1

Luuk Boutkan

9,33

-1,7

3.39.39

8,14

1,25

2166

 

2

Jelmer Jungschlager

9,53

-2,0

4.03.36

5,29

1,15

1766

 

3

Bart Vos

10,29

-2,0

4.08.06

5,66

1,00

1539

 

4

Bram van Malsen

11,40

-2,0

4.14.73

4,93

1,10

1389

 

5

Tim Sta

10,91

-1,7

4.12.60

4,19

1,05

1370

 

6

Taeke Schriel

12,11

-1,7

5.34.31

4,80

1,10

1042

 

7

Tom Dijkshoorn

11,40

-1,7

5.38.65

4,33

1,05

1041

 

 

jongens pup.A2

 

 

 

 

 

 

 

1

Lars van der Kraan

9,94

-1,7

3.30.42

7,16

1,20

2028

 

2

Joe van Veen

9,62

-2,0

3.51.65

7,94

1,20

2002

 

3

Jelle Helmig

9,98

-2,0

4.27.24

7,31

1,10

1677

 

4

Misherneël Maduro

9,80

-1,7

4.40.88

6,03

1,10

1580

 

5

Daniel de Ruijter

9,67

-2,0

DNF

7,90

1,25

1572

 

6

Duuk Solleveld

12,53

-2,0

5.21.77

5,78

DNS

682

 

 

meisjes D1

60m

wind

600m

speer

hoog

ptn

 

1

Jet van Mierlo

9,52

-2,9

1.56.41

18,95

1,35

1725

 

2

Floortje Lusthof

9,33

-2,9

2.06.32

13,95

1,40

1585

 

3

Anne van Vliet

9,86

-1,9

2.11.78

19,97

1,25

1455

 

4

Iris Ruigrok

10,03

-1,9

2.15.89

12,35

1,20

1192

 

5

Megan van der Ende

9,95

-1,9

2.29.54

9,77

1,30

1104

 

6

Amy van Velden

10,61

-1,9

2.37.34

14,28

1,10

920

 

7

April Ouwendijk

10,36

-1,4

DNS

14,82

1,15

895

 

8

Zus Lane

11,38

-1,4

DNS

9,40

NM

276

 

 

meisjes D2

 

 

 

 

 

 

 

1

Maaike Boers

9,65

-2,9

2.04.92

17,99

1,30

1554

 

2

Luna Pedemonte

9,40

-2,9

DNS

32,14

1,40

1545

 

3

Pien Mittertreiner

10,00

-2,9

2.19.21

19,97

1,30

1404

 

4

Mieko Hartman

9,44

-2,9

2.14.99

17,17

1,10

1330

 

5

Bente Vellekoop

10,20

-1,9

2.20.83

9,60

1,20

1055

 

6

Yara Mulder

11,60

-1,4

2.34.69

17,15

1,15

912

 

7

Donja Zwinkels

9,66

-2,9

2.18.22

13,10

1,30

860

 

8

Yara van der Hoeven

10,37

-2,9

2.43.38

14,79

1,00

852

 

9

Gina van der Hoeven

DNS

 

DNS

13,56

1,10

505

 

10

Eline Beeloo

DNS

 

DNS

9,86

1,15

449

 

11

Kitty van Dalen

11,23

-1,4

2.32.70

7,43

DNS

375

 

 

jongens D1

80m

wind

1000m

speer

hoog

ptn

 

1

Kenan Türegün

11,66

-2,1

3:52.42

18,02

1,40

1694

 

2

Mick van Veen

11,35

-2,1

DNF

20,48

1,30

1358

 

3

Nils Eerhart

12,93

-2,1

4.41.27

21,16

1,25

1266

 

4

Ferenc Visee

13,89

-1,2

4.04.11

22,78

1,10

1228

 

5

Niels van der Pijl

13,16

-1,2

4.30.48

12,37

1,35

1166

 

6

Boaz van der Lans

13,83

-1,2

4.03.63

12,65

1,20

1103

 

7

Joris Verbeek

13,40

-1,2

4.16.42

12,36

1,10

1012

 

8

Jelle van Etten

13,98

-2,0

4.50.58

11,85

1,00

737

 

 

jongens D2

 

 

 

 

 

 

 

1

Torsten Meijer

12,14

-2,1

3.23.06

27,52

1,40

1970

 

2

Jayden Bronkhorst

12,57

-1,2

3.54.07

14,55

1,35

1447

 

3

Casper van Dijk

12,27

-2,1

4.10.46

13,55

1,35

1386

 

4

Luuk van Cappelle

12,78

-2,1

4.02.06

19,84

1,15

1344

 

5

Levi Sales

12,77

-2,0

4.22.31

20,71

1,20

1310

 

 

100 meter                                                                                                                                   

1     Tom van Buuren              Team B          Jongens Junior B              12,51    -0.9 m/s           

2     Dano van Calsteren        Team J           Jongens Junior B              12,55    -0.9 m/s            --

3     Jacco Aalbregt                  Team I           Jongens Junior A             13,25    -1.0 m/s            --

4     Yeison Mensing               Team D          Jongens Junior B              13,50    -1.0 m/s            --

5     Jesse Olsthoorn               Team K          Senioren mannen           13,80    -1.0 m/s            --

6     Jasper Spruijt                    Team H          Jongens Junior C              13,84    -1.0 m/s            --

7     Kariem Kishk                     Team E          Jongens Junior C              13,97    -0.9 m/s            --

8     Anna Lusthof                    Team A          Meisjes Junior C              14,20    -0.9 m/s            --

9     Donna Aalbregt                Team F          Meisjes Junior C              14,70    -1.0 m/s            --

10   Lieve Dillo                           Team C          Meisjes Junior C              14,91    -0.9 m/s            --

11   Tamara Zimmerman       Team G         Meisjes Junior B              16,04    -1.0 m/s            ---

400 meter                                                                                                         

1         Tom van Buuren              Team B          Jongens Junior B              61.22    ---               

2     Jacco Aalbregt                  Team I           Jongens Junior A             62.13    ---               

3     Jasper Spruijt                    Team H          Jongens Junior C              63.24    ---               

4     Tygo Heemskerk             Team K          Jongens Junior C              63.60    ---               

5     Yeison Mensing               Team D          Jongens Junior B              66.55    ---               

6     Joshua Adriaanse            Team E          Jongens Junior C              67.24    ---               

7     Donna Aalbregt                Team F          Meisjes Junior C              72.60    ---               

8     Sanne van der Pijl           Team G         Meisjes Junior C              73.71    ---               

9     Lieve Dillo                           Team C          Meisjes Junior C              74.93    ---               

10   Tessa Molenaar               Team A          Meisjes Junior C              81.86    ---               

 

1000 meter

1     Stef Kortekaas                  Team C          Jongens Junior C              3.08.74 ---               

2     Ruben van Seventer      Team F          Jongens Junior C              3.16.21 ---               

3     Sander van Assen           Team J           Senioren mannen           3.18.81 ---               

4     Tygo Heemskerk             Team K          Jongens Junior C              3.15.91 ---               

5     Ivar van Ruijven               Team D          Jongens Junior C              3.26.87 ---               

6     Jasper Spruijt                    Team H          Jongens Junior C              3.27.51 ---               

7     Frank van den Enden     Team B          Jongens Junior C              3.37.75 ---               

8     Joshua Adriaanse            Team E          Jongens Junior C              3.40.11 ---               

9     Carl van Holsteyn            Team A          Jongens Junior C              4.05.57 ---               

10   Zen Valstar                         Team I           Jongens Junior C              4.10.22 ---               

11   Sanne van der Pijl           Team G         Meisjes Junior C              4.11.80 ---               

 

200 meter hordem

1     Dano van Calsteren        Team J           Jongens Junior B              29,58    -1.5 m/s            --

2     Stef Kortekaas                  Team C          Jongens Junior C              32,01    -3.4 m/s            --

3     Tygo Heemskerk             Team K          Jongens Junior C              33,25    -3.4 m/s            --

4     Ruben van Seventer      Team F          Jongens Junior C              33,64    -3.4 m/s            --

5     Frank van den Enden     Team B          Jongens Junior C              33,79    -1.5 m/s            --

6     Kariem Kishk                     Team E          Jongens Junior C              33,82    -1.5 m/s            --

7     Anna Lusthof                    Team A          Meisjes Junior C              37,14    -1.5 m/s            --

8     Sanne van der Pijl           Team G         Meisjes Junior C              37,95    -1.5 m/s            --

9     Tijn Zuiderwijk                  Team H          Jongens Junior C              38,39    -3.4 m/s            --

10   Michael Vratsidas            Team D          Jongens Junior C              38,53    -3.4 m/s            ---          Zen Valstar                                            Team I           Jongens Junior C              DNS                   

 

discus                                                                                                                     

1     Ruben Rolvink                  Team I           Jongens Junior B              49,89    ---               

2     Yannick Rolvink                Team G         Jongens Junior C              41,41    ---               

3     Bo Herrewijnen               Team E          Jongens Junior A             33,13    ---               

4     Jesse Olsthoorn               Team K          Senioren mannen           27,81    ---               

5     Etienne Rolvink                Team B          Masters mannen             24,82    ---               

6     Thomas Kleijweg             Team H          Jongens Junior C              24,07    ---               

7     Maurits van Scheijndel Team C          Jongens Junior C              22,29    ---               

8     Fenna van Ruijven          Team F          Meisjes Junior B              21,98    ---               

9     Ivar van Ruijven               Team D          Jongens Junior C              19,44    ---               

10   Tessa Molenaar               Team A          Meisjes Junior C              17,39    ---               


Kogelstoten

1         Ruben Rolvink                  Team I           Jongens Junior B              15,30    ---               

2     Yannick Rolvink                Team G         Jongens Junior C              13,22    ---               

3     Thomas Kleijweg             Team H          Jongens Junior C              11,74    ---               

4     Etienne Rolvink                Team B          Masters mannen             9,45      ---               

5     Fenna van Ruijven          Team F          Meisjes Junior B              9,00      ---               

6     Maurits van Scheijndel Team C          Jongens Junior C              8,97      ---               

7     Kariem Kishk                     Team E          Jongens Junior C              8,48      ---               

8     André van der Pijl           Team K          Masters mannen             8,05      ---               

9     Michael Vratsidas            Team D          Jongens Junior C              7,39      ---               

10   Carl van Holsteyn            Team A          Jongens Junior C              5,53      ---               


speerwerpen
                                                                                                         

1         Bo Herrewijnen               Team E          Jongens Junior A             47,37    ---               

2     Yannick Rolvink                Team G         Jongens Junior C              40,10    ---               

3     Jesse Olsthoorn               Team K          Senioren mannen           38,27    ---               

4     Thomas Kleijweg             Team H          Jongens Junior C              34,30    ---               

5     Etienne Rolvink                Team B          Masters mannen             31,13    ---               

6     Maurits van Scheijndel Team C          Jongens Junior C              26,79    ---               

7     Fenna van Ruijven          Team F          Meisjes Junior B              23,96    ---               

8     Tessa Molenaar               Team A          Meisjes Junior C              23,43    ---               

9     Jacco Aalbregt                  Team I           Jongens Junior A             23,20    ---               

10   Michael Vratsidas            Team D          Jongens Junior C              18,66    ---               


hoog (indoor)

 1      Dano van Calsteren        Team J           Jongens Junior B              1,85      ---            

2     Bo Herrewijnen               Team E          Jongens Junior A             1,75      ---               

3     Ruben Rolvink                  Team I           Jongens Junior B              1,75      ---               

4     Ivar van Ruijven               Team D          Jongens Junior C              1,55      ---               

5     Stef Kortekaas                  Team C          Jongens Junior C              1,55      ---               

6     André van der Pijl           Team K          Masters mannen             1,35      ---               

7     Frank van den Enden     Team B          Jongens Junior C              1,35      ---               

8     Tamara Zimmerman       Team G         Meisjes Junior B              1,35      ---               

9     Carl van Holsteyn            Team A          Jongens Junior C              1,30      ---               

10   Tijn Zuiderwijk                  Team H          Jongens Junior C              1,30      ---               

       Ruben van Seventer      Team F          Jongens Junior C              NM        ---               


ver                                                                            

1         Tom van Buuren              Team B          Jongens Junior B              4,91                  

2     Anna Lusthof                    Team A          Meisjes Junior C              4,57                   -

3     Yeison Mensing               Team D          Jongens Junior B              4,32                   -

4     Zen Valstar                         Team I           Jongens Junior C              3,93                   -

5     Lieve Dillo                           Team C          Meisjes Junior C              3,77                   -

6     André van der Pijl           Team K          Masters mannen             3,67                   -

7     Tijn Zuiderwijk                  Team H          Jongens Junior C              3,40                   -

8     Joshua Adriaanse            Team E          Jongens Junior C              3,20                   -

9     Tamara Zimmerman       Team G         Meisjes Junior B              2,97                   -

10   Donna Aalbregt                Team F          Meisjes Junior C              2,84                   -

 

Assendelft 12-10-2019

meisjes D

kogel

1. Pien Mittertreiner

13,19

CR

   

2. Luna Pedemonte

12,60

 
 

kogelsling.

1. Luna Pedemonte

27,71

CR

   

2. Pien Mittertreiner

25,55

 

 

Aplhen a.d. Rijn 12-10-2019

Jongens pup.A2                              1000m  1. Lars Van der Kraan     3.16.87                 CR

Breda 13-10-2019

meisjes D

kogel

1. Pien Mittertreiner

13,02

 

 

   

2. Luna Pedemonte

12,59

 

 

 

discus

1. Luna Pedemonte

29,45

 

 

   

2. Pien Mittertreiner

26,09

 

 

 

speer

1. Luna Pedemonte

34,85

 

 

   

2. Pien Mittertreiner

23,66

 

 

meisjes C

kogel

5. Sanne van der Pijl

6,60

 

 

 

duicus

4. Sanne van der Pijl

14,20

 

 

 

speer

7. Sanne van der Pijl

14,20

 

 

jongens C

kogel

5. Yannick Rolvink

12,93

 

 

 

discus

4. Yannick Rolvink

44,24

 

 

 

speer

5. Yannick Rolvink

42,47

 

 

meisjes B

kogel

3. Fenna van Ruijven

9,07

 

 

 

discus

3. Fenna van Ruijven

23,23

 

 

 

kogelsl.

3. Fenna van Ruijven

26,52

 

 

jongens B

kogel

2. Ruben Rolvink

15,48

 

 

 

discus

1. Ruben Rolvink

52,05

 

 

jongens A

speer

1. Bo Herrewijnen

51,35

 

 

heren

speer

6. Jesse Olsthoorn

37,28

 

 

   

7. Jeroen Persoon

33,10

 

 

masters

 

kogelsl

kogel

discus

speer

gewicht

ptn

 

4. Marco Bronswijk

m50

40,98

10,49

33,29

36,89

14,75

3102

 

7. Cor van Dam

m70

25,82

9,21

30,28

31,42

11,10

2937

 

10. Etienne Rolvink

m45

23,47

9,21

26,17

31,03

8,62

2226

 

11. Hans Kemper

m55

20,41

8,60

26,08

29,36

8,45

2140

CR werpvijfkamp m55

CR discus m55;

CR Kogelsl.m55

CR gewicht m55

17. Andre van der Pijl

m50

23,15

8,00

20,11

20,97

7,92

1637

 
                           

 Edam 27-10-2019

kogel

Marco Bronswijk

m50

9,98

 
 

Cor van Dam

m70

9,10

 

discus

Marco Bronswijk

m50

33,91

 
 

Cor van Dam

m70

32,08

 

speer

Marco Bronswijk

m50

33,66

 
 

Cor van Dam

m70

20,06

 

kogelslingeren

Marco Bronswijk

m50

40,17

 
 

Cor van Dam

m70

26,16

 

gewicht

Marco Bronswijk

m50

14,13

 
 

Cor van Dam

m70

10,91

 

WEGWEDSTRIJDEN

Alblasserdam 5-10-2019

5 EM recr            21. Hans Valstar               37.04     37.03

Waddinxveen  6-10-2019

10 km prest.      2. Peter Pollemans         34.14     34.14

Breda 6-10-2019: halve marathon

m55

1. Wim de Jong

1.27.34

1.27.29

 
 

5. Gert Bakkenes

1.34.27

1,34.20

 
 

10. Mark van Dijk

1.49.32

1.49.25

 

m.recr

151. Marco Hendriks

1.34.50

1.34.43

 

v.recr

83. Miranda Kaslander

1.54.58

1.52.12

 

 

Delft 14-10-2019

15 km

1. Stephan Stam

59.37

5 km dames

29. Yvette de Jong

34.21

5 km mannen

33. hans Valstar

22.00

 

52. Kees van Paassen

24.01

 

Den Haag 19-10-2019 (1 vd 4-loop)

10km

m55

8.Jeroen Ruigrok

39.27

5 km

 

3. Hans Valstar

22.18

 

Amsterdam 20-10-2019

marathon

     

199. Arco Poot

2.44.35

2.44.29

36e m35

347. Jan van Hoeven

2;.51.10

2.51.06

17e m50

12287 Peter van der Wilk

5.27.43

5.09.29

 

halve marathon

     

108. Maarten Bakker

1.21.10

1.32.03

 

3061. Lynn van Toledo

1.48.07

1.46.31

450e d

4543. Linda Koper

1.52.14

1.52.27

848e d

20337. Maaike Flinterman

2.03.37

1.59.53

1799e d

21926. Christa Drolenga

1.57.51

1.55.30

1197e d rec

8 km

     

50. Wesley Odenkirchen

32.44

31.22

 

1811. mariette Kemper

48.51

46.37

737e d

 

Heerde 26-10-2019

meisjes 9-12

1400m

4. Noa Boutkan

5.53

 

jongens 9-12

1400m

1. Luuk Boutkan

5.11

 

d40

5 km

1. Marlies Jongerius

18.59

18.59

 

Gorinchem 26-10-2019

10 km

heren sen.

14. Peter Pollemans

39.09

39.03

 
   

33, Sander van Assen

47.25

47.15

 
 

m45

15. Andre Pelikaan

45.00

44.52

 
   

22. Marco van der Lans

47.55

47.55

 
 

m55

11. Eric Philipsen

44.57

44.57

 
   

76. Jelle Heins

46.50

46.50

 
 

d35

6. Annemarie Noordam

46.06

45.56

 
 

d45

1. Carla Ophorst

41.24

41.18

 
   

12. Anthoinette Kamermans

53.05

52.58

 

5 km

heren recr

57. Chiel Rodenburg

30.10

30.08

 
   

58. Eric Philipsen

30.11

30.09

 
 

d. recr

9. Ellen Grimbergen

24.09

24.06

 

 

Etten-Leur 27-10-2019

marathon

     

121. Piet 't Hart

3.37.38

3.37.33

17e m55

183. Rene Kick

3.56.06

3.56.00

33e m55

10 km

     

481. Teun Kuijvenhoven

52.45

52.26

44e m55

 Heemstede 27-10-2019

heren 10km 1. Dominic Bersee 32.09 32.09
jongens 5-8   1. Lars van der Kraan 6.11  
Uitslagen overzicht