Uitslagen oktober 2021

gewijzigd 5 december 2021

UITSLAGEN OKTOBER 2021

Baanwedstrijden

Boskoop 2-10-2021

meisjes C

kogelslingeren   1. Pien Mittertriner          46,34

Naaldwijk 3-10-2021

Hoog is indoor gedaan

meisjes pup.mini

40m

wind

600m

vortex

ver

ptn

 

1. Lize de Jong

7,81

0,8

2.30.65

10,32

2,54

1029

 

2. Iris de Leeuw

9,30

0,8

3.04.15

7,46

1,73

390

 

3. Loa Van Zanten

dns

   

5,31

1,74

113

 

meisjes pup.C

             

1. Nicky Plaisier

8,36

0,5

2.40.44

16,06

2,56

976

 

2. Sara van Schie

8,05

0,5

2.42.99

10,72

2,31

869

 

3. Lilly van Geest

8,69

0,8

2.54.55

8,14

2,27

642

 

4. Nikky van Arendonk

9,42

0,5

2.53.99

10,46

2,01

546

 

jongens pup. mini

             

1. Lean Persoon

7,40

0,5

2.21.84

21,04

2,63

1363

 

2. Sol Mazarredo Scheffers

7,73

0,5

2.30.98

11,92

2,65

1093

 

3. Tygo Elkhuizen

8,01

0,5

2.33.22

12,93

2,51

1018

 

4. Bran Hovius

8,37

0,8

2.53.85

10,05

2,53

786

 

5. Brent Mulder

8,92

0,8

2.54.69

16,21

2,15

734

 

6. Tobias Smit

8,89

0,5

3.00.52

14,50

2,33

717

 

7. Svenn Verhaar

8,97

0,5

2.56.49

9,70

2,34

640

 

8. Tijn Milk

10,06

0,5

3.01.62

8,29

1,90

367

 

jongens pup. C

             

1. Lars Huiting

7,53

0,8

2.10.94

21,53

3,27

1567

 

2. Noud Wubben

7,73

0,5

2.12.07

19,20

2,91

1414

 

3. Sven Versluis

7,59

0,5

2.23.24

22,80

2,96

1405

 

4. Sem Meijer

7,73

0,5

2.20.36

17,20

2,59

1249

 

5. Tijs Kotsalas

8,47

0,5

2.52.20

12,95

2,27

782

 

6. Mels Beeks

10,00

0,5

dns

nm

dns

87

 

meisjes pup.B

40m

wind

1000m

vortex

ver

ptn

 

1. Julia van Schie

7,30

0,2

4.16.22

17,17

2,97

1418

 

2. Yara Mulder

7,38

0,7

4.35.51

14,19

3,03

1303

 

3. Fenna Stougje

7,58

0,2

4.42.99

13,73

2,84

1180

 

4. Fenna Schoonhoven

8,39

0,2

5.18.86

16,70

2,92

995

 

jongens pup.B

             

1. Ruben de Leeuw

6,70

0,7

4.22.20

28,92

3,70

1828

 

2. Nick Kerklaan

7,80

0,7

4.13.08

20,25

2,62

1310

 

3. Ruben de Mick

7,92

0,7

4.16.02

13,00

2,85

1210

 

4. Bram Groenewegen

8,23

0,2

4.46.61

15,31

2,48

1008

 

5. Nils Pastoor

7,89

0,7

4.38.74

10,49

2,22

955

 

6. Steven Youssef

8,45

0,7

5.06.28

13,21

2,48

877

 

meisjes pupillen A1

60m

wind

1000m

kogel

hoog

ptn

 

1. Femke Wildenberg

9,98

-0,5

4.01.31

5,25

1.10

1664

 

2. Rozemarijn Scholtes

10,71

0,0

4.31.72

5,14

1,00

1349

 

3. Maj van Zanten

11,41

-0,2

4.40.63

4,67

1,05

1233

 

4. Fien van Geest

11,15

-0,5

4.24.47

3,40

0,95

1156

 

5. Lieke van der Heijden

11,10

-0,2

4.46.61

3,74

0,95

1108

 

6. Naina Valencia

dns

 

4.42.21

4,89

0,90

845

 

7. Britt van den Ende

12,68

-0,5

dns

3,20

0,85

590

 

meisjes pupillen A2

             

1. Noa Boutkan

9,13

-0,3

3.35.15

9,66

1,35

2377

hoog: CR indoor

2. Vivian de Jong

10,47

-0,3

4.34.40

5,76

1,00

1412

 

jongens pupillen A1

             

1. Semm Plaisier

9,80

0,0

3.33.11

6,62

1,20

2001

 

2. Boy van Veen

10,05

-0,5

3.44.89

4,83

1,25

1818

 

3. Jiro van der Zande

9,59

-0,5

3.52.91

4,28

1,10

1700

 

4. Wessel van Zwet

10,37

0,0

3.37.91

5,24

1,05

1691

 

5. Milan Spaan

9,92

-0,2

4.26.64

6,65

1,05

1614

 

6. Kyan Schrijver

10,21

-0,2

3.55.02

5,30

0,95

1552

 

7. Pim van Winden

9,95

0,0

4.14.00

5,61

0,95

1524

 

8. Rens Verbrakel

10,15

0,0

4.35.28

4,82

1,00

1393

 

9. Siem Duijndam

9,98

0,0

dnf

5,83

1,00

1218

 

10. Theymen Bronkhorst

10,41

0,0

dns

6,38

1,00

1188

 

11. Finn van Opstal

11,89

0,5

4.40.65

3,94

0,95

1053

 

12. Khelian Bronkhorst

11,07

-0,2

dns

4,18

0,90

881

 

13. Siem Koppens

10,68

0,0

dns

3,71

DNS

627

 

14. Jiron van Elswijk

13,56

0,2

6.25.92

4,34

DNS

370

 

jongens pup. A2

             

1. Drazic Rondhuis

9,20

-0,3

3.26.09

8,31

1,35

2354

hoog:Even. CR

2. Maurice Oosterwijk

10,89

-0,3

4.06.44

4,94

1,05

1453

 

3. Thijmen Bom

11,55

-0,3

4.59.74

4,33

1,00

1093

 

4. Scot Boers

12,26

-0,3

5.17.13

5,49

0,95

1009

 

meisjes D1

60m

wind

600m

speer

hoog

ptn

 

1. Amber Weijer

9,64

0,5

1.59.,50

12,20

1,10

1339

 

2. Noor van der Kruk

9,74

0,5

2.12.20

13,64

1,25

1338

 

3. Emmelie Zeelenberg

10,01

0,5

2.01.50

9,95

1,10

1200

 

4. Charlotte Brinkhorst

10,09

0,5

2.19.49

8,68

1,10

983

 

meisjes D2

             

1. Marieke 't Hart

8,69

0,5

1.48.70

13,04

1,40

1892

 

2. Alissa Middelburg

10,06

0,5

2.25.03

10,64

1,20

1021

 

jongens D1

80m

wind

1000m

speer

hoog

ptn

 

1. Luuk Boutkan

11,48

0,7

3.13.10

23,86

1,40

2073

 

2. Jelmer Jungschlager

11,34

0,7

3.34.71

13,59

1,35

1704

 

3. Bart Vos

12,39

0,9

3.41.09

18,59

1,40

1666

 

4. Koen Nederpel

12,48

0,7

3.51.31

15,95

1,25

1430

 

5. Kristiaan van Leeuwen

13,66

0,7

3.57.92

15,75

1,15

1181

 

6. Bram van Malsen

13,98

0,9

4.01.38

13,20

1,20

1110

 

jongens D2

             

1. Daniel de Ruiter

10,98

0,9

4,15.69

23,03

1,40

1787

 

2. Joe van Veen

11,72

0,7

3.54.25

21,33

1,40

1740

 

3. Daan Ebben

12,28

0,9

4.25.27

11,27

1,35

1268

 

Senioren, masters en junioren ABC

 

100m

         

1

 Maurits van Scheijndel

Team J

JB

11,64

+0.1

 

2

 Quinten de Brabander

Team D

H

11,96

+0.5

---

3

 Kenan Türegün

Team J

JC

12,04

+0.1

 

4

 Ivar van Ruijven

Team B

JB

12,43

+0.5

 

4

 Jacco Aalbregt

Team K

H

12,43

+1.0

 

6

 Joshua Adriaanse

Team H

JB

12,77

+0.1

 

7

 Jasper Spruijt

Team H

JB

12,89

+1.0

 

8

 Frederiek Dekker

Team A

MB

13,46

+0.5

 

9

 Mick van Veen

Team G

JC

13,69

+0.5

 

10

 Mieko Hartman

Team F

MC

13,97

+1.0

 

11

 Boaz van der Lans

Team G

JC

14,19

+0.5

 

12

 Anna Lusthof

Team C

MB

14,26

+0.1

 

13

 Maaike Boers

Team E

MC

14,31

+0.5

 

14

 Lieve Dillo

Team L

MB

14,53

+0.1

 

15

 Iris Ruigrok

Team F

MC

14,85

+1.0

 

16

 Twan van der Voort

Team A

JC

16,25

+1.0

 

17

 Fep van der Ende

Team N

Masters M

16,73

+1.0

 
 

400m

         

1

 Bram van Druten

Team B

JA

54,61

   

2

 Niko Zuidema

Team J

H

56,12

   

3

 Joshua Adriaanse

Team H

JB

56,80

   

4

 Ruben van Seventer

Team D

JB

57,14

   

5

 Jasper Spruijt

Team H

JB

57,30

   

6

 Maarten Bakker

Team A

H

58,12

   

7

 Frank van den Enden

Team K

JB

58,75

   

8

 Boaz van der Lans

Team G

JC

68.46

   

9

 Donna Aalbregt

Team L

MB

69.32

   

10

 Lynn van Toledo

Team C

d

71.02

   

11

 Fep van der Ende

Team N

Masters M

76.39

   

12

 Meike van der Knaap

Team F

MB

85.63

   
 

1000m

         

1

 Bram van Druten

Team B

JA

2.38.06

   

2

 Maarten Bakker

Team A

H

2.54.24

   

3

 Ruben van Seventer

Team D

JB

2.57.81

   

4

 Tygo Heemskerk

Team L

JB

3.02.85

   

5

 Kevin Philipsen

Team G

H

3.19.68

   

6

 Sam Barendse

Team K

H

3.24.65

   

7

 Lynn van Toledo

Team C

d

3.25.88

   

8

 Zen Valstar

Team H

JB

3.28.40

   

9

 Esmee Palsrok

Team N

MC

3.31.75

   

10

 Isis van der Zalm

Team M

MB

3.33.25

   

11

 Boaz van der Lans

Team G

JC

3.35.37

   

12

 Carl van Holsteyn

Team H

JB

3.37.00

   

13

 Kariem Kishk

Team K

JB

3.38.44

   

14

 Iris Ruigrok

Team F

MC

3.43.52

   

15

 Hanna van der Marel

Team J

d

3.46.05

   

16

 Mees Lambooij

Team C

MB

3.48.34

   
 

3000m

         

1

 Bart Van der Kruk

 

Masters M

10.42.30

   

2

 Marlies Jongerius

 

Masters V

10.50.21

   

3

 Hugo van den Ochtend

 

Masters M

11.28.78

   

4

 Sander van Assen

 

H

12.55.79

---

 

5

 Nico van den Berg

 

Masters M

13.43.15

---

 
 

200h

         

1

 Kenan Türegün

Team J

JC

27,79

-0.2

 

2

 Quinten de Brabander

Team D

H

29,38

+1.2

 

3

 Stef Kortekaas

Team B

JB

30,03

+1.2

 

4

 Kevin Philipsen

Team G

H

31,55

+0.5

 

5

 Ruben van Seventer

Team D

JB

31,85

+1.2

 

6

 Frederiek Dekker

Team A

MB

32,07

+1.2

 

7

 Sam Barendse

Team K

H

32,65

+1.2

 

8

 Mieko Hartman

Team F

MC

33,43

+0.5

 

9

 Tygo Heemskerk

Team L

JB

33,45

-0.2

 

10

 Sanne van der Pijl

Team C

MB

36,53

-0.2

 

11

 Luna Pedemonte

Team E

MC

37,46

+0.5

 

12

 Twan van der Voort

Team A

JC

42,68

+0.5

 

13

 Meike van der Knaap

Team F

MB

49,61

+0.5

 
 

teamestafette

         

1

team J

1.43.91

       

2

team B

1.44.81

       

3

team D

1.46.61

       

4

team K

1.55.16

       

5

team H

1.58.93

       

6

team l

2.03.41

       

7

team A

2.03.76

       

8

team G

2.04.52

       

9

team F

2.14.00

       

10

team C

2.18.35

       

11

team M

2.24.15

       
 

ver

         

1

 Maurits van Scheijndel

Team J

JB

5,63

   

2

 Quinten de Brabander

Team D

H

5,61

   

3

 Bo Herrewijnen

Team D

H

5,19

   

4

 Stef Kortekaas

Team B

JB

4,94

   

5

 Sam Barendse

Team K

H

4,90

   

6

 Jacco Aalbregt

Team K

H

4,89

   

7

 Ivar van Ruijven

Team B

JB

4,84

   

8

 Anna Lusthof

Team C

MB

4,55

   

9

 Maaike Boers

Team E

MC

4,42

   

10

 Mick van Veen

Team G

JC

4,31

   

11

 Floortje Lusthof

Team F

MC

4,29

   

12

 Megan van der Ende

Team M

MC

4,19

   

13

 Iris Ruigrok

Team F

MC

3,95

   

14

 Maarten Bakker

Team A

H

3,83

   

15

 Lieve Dillo

Team L

MB

3,80

   

16

 Carl van Holsteyn

Team H

JB

3,74

   

17

 Bente Vellekoop

Team M

MC

3,63

   

18

 Eline Beeloo

Team N

MC

3,14

   

19

 Twan van der Voort

Team A

JC

3,01

   
 

hoog

         

1

 Tim Hoogenboom

Team A

H

1,80

   

2

 Ruben Rolvink

Team D

JA

1,75

   

3

 Bo Herrewijnen

Team D

H

1,75

   

4

 Stef Kortekaas

Team B

JB

1,55

   

5

 Frank van den Enden

Team K

JB

1,50

   

5

 Carl van Holsteyn

Team H

JB

1,50

   

7

 Tygo Heemskerk

Team L

JB

1,50

   

8

 Floortje Lusthof

Team F

MC

1,50

   

9

 Mick van Veen

Team G

JC

1,40

   

10

 Luna Pedemonte

Team E

MC

1,40

   

11

 Hanna van der Marel

Team J

d

1,35

   

12

 Eline Beeloo

Team N

MC

1,35

   

13

 Megan van der Ende

Team M

MC

1,30

   

14

 Bente Vellekoop

Team M

MC

1,30

   

15

 Mees Lambooij

Team C

MB

1,05

   
 

kogel

         

1

 Ruben Rolvink

Team D

JA

15,89

   

2

 Yannick Rolvink

Team B

JB

13,89

   

3

 Pien Mittertreiner

Team E

MC

11,07

   

4

 Kevin Philipsen

Team G

H

10,58

   

5

 Kenan Türegün

Team J

JC

10,42

   

6

 Tim Hoogenboom

Team A

H

10,32

   

7

 Floortje Lusthof

Team F

MC

9,34

   

8

 Yara Mulder

Team N

MC

8,54

   

9

 Nils Eerhart

Team G

JC

8,50

   

10

 Jasper Spruijt

Team H

JB

8,37

   

11

 Sacha van Heijningen

Team L

MA

8,24

   

12

 Kariem Kishk

Team K

JB

8,04

   

13

 Hanna van der Marel

Team J

d

7,68

   

14

 Zen Valstar

Team H

JB

6,80

   

15

 Sanne van der Pijl

Team C

MB

6,52

   

16

 Joshua Adriaanse

Team H

JB

6,19

   
 

discus

         

1

 Ruben Rolvink

Team D

JA

58,61

   

2

 Yannick Rolvink

Team B

JB

41,83

   

3

 Tim Hoogenboom

Team A

H

30,67

   

4

 Sacha van Heijningen

Team L

MA

29,26

   

5

 Nils Eerhart

Team G

JC

28,89

   

6

 Jacco Aalbregt

Team K

H

20,98

   

7

 Niko Zuidema

Team J

H

20,37

   

8

 Mieko Hartman

Team F

MC

18,58

   

9

 Yara Mulder

Team N

MC

17,37

   

10

 Anna Lusthof

Team C

MB

17,18

   
 

speer

         

1

 Bo Herrewijnen

Team D

H

54,36

   

2

 Yannick Rolvink

Team B

JB

49,98

   

3

 Maurits van Scheijndel

Team J

JB

44,00

   

4

 Tim Hoogenboom

Team A

H

37,73

   

5

 Luna Pedemonte

Team E

MC

36,68

   

6

 Frank van den Enden

Team K

JB

35,36

   

7

 Nils Eerhart

Team G

JC

27,79

   

8

 Yara Mulder

Team N

MC

21,95

   

9

 Bram van Druten

Team B

JA

19,35

   

10

 Donna Aalbregt

Team L

MB

12,50

   

11

 Sanne van der Pijl

Team C

MB

11,90

   

12

 Meike van der Knaap

Team F

MB

9,02

   

 

Den Haag ln.v.Poot 2 en 3-2021

dames

     

7-kamp

1. Eva Tetteroo

4964 ptn

 
 

100h

14,86

-0,7

 

hoog

1,65

 
 

kogel

11,56

 
 

200m

27,91

-0,4

 

ver

5,58

 
 

Speer

35,19

 
 

800m

2.26.21

 

 

Naaldwijk 9-10-2021: wedstrijd Olympus / Fortuna Vlaardingen

 

meisjes pup. mini

40m

wind

600m

vortex

ver

ptn

 

1

 Lize de Jong

7,83

-0,5

2.20.69

10,14

2,79

1147

 

4

 Iris de Leeuw

9,39

-0,6

2.50.78

6,82

1,83

452

 

5

 Loa van Zanten

10,00

-0,5

3.16.69

7,19

1,93

287

 
 

meisjes pup.C

             

3

 Nikky Plaisier

8,28

-0,5

2.38.90

15,07

2,54

979

 

4

 Sara van Schie

8,01

-0,5

2.37.81

13,49

2,38

972

 

5

 Lilly Van Geest

8,22

-0,1

2,43.79

7,58

2,61

831

 
 

jongens pup.mini

             

1

 Léan Persoon

7,48

-0,6

2.18.53

23,52

3,12

1506

 

2

 Tygo Elkhuizen

8,23

-0,6

2.26.50

16,07

2,62

1105

 

4

 Loic Naastepad

9,47

-0,6

4.07.92

8,54

2,20

470

 

5

 Tijn de Mik

9,76

-0,6

2.55.99

7,99

1,93

428

 
 

jongens pup.C

             

2

 Noud Wubben

7,73

-0,5

2.03.53

18,75

3,11

1532

 

2

 Sven Versluis

7,40

-1,0

2.17.88

24,53

3,08

1532

 

4

 Sem Meijer

7,60

-1,0

2.17.29

20,48

2,85

1398

 
 

meisjes pup.B

40m

wind

1000m

kogel

ver

ptn

 

1

 Julia van Schie

7,38

0,0

4.15.96

4,40

3,00

1432

 

3

 Fenna Stougje

7,45

-1,1

4.35.95

4,16

3,05

1331

 

7

 Fenna Schoonenboom

8,36

-1,1

5.02.56

5,19

2,80

1107

 
 

jongens pup.B

             

1

 Ruben de Leeuw

6,57

0,0

4.09.24

6,03

3,56

1863

Ev. CR 40m

5

 Nick Kerklaan

7,49

-1,1

4.14.76

3,94

3,04

1389

 

8

 Ruben de Mik

7,79

0,0

DNF

4,67

3,17

1064

 
 

meisjes pup.A1

60m

wind

1000m

kogel

hoog

ptn

 

1

 Femke Wildenberg

9,92

-1,4

3.56.92

5,80

1,08

1714

 

2

 Iris van Veen

10,60

-1,0

4.39.65

4,45

0,98

1273

 

6

 Fien Van Geest

10,75

-0,6

4.26.68

3,85

0,78

1109

 

7

 Maj van Zanten

11,22

-1,0

4.48.25

4,41

0,78

1014

 
 

meisjes pup.A2

             

1

 Noa Boutkan

9,34

-1,2

3.23.28

9,74

1,43

2486

CR hoog

 

jongens pup.A1

             

1

 Semm Plaisier

9,81

-1,0

3.32,56

6,80

1,28

2074

 

2

 Jiro van der Zande

9,28

-1,4

3.59.78

5,08

1,28

1908

 

3

 Cas Meijer

9,54

-1,4

3.57.29

6,11

1,18

1867

 

4

 Siem Duijndam

9,92

-0,6

3.42.63

6,10

1,13

1845

 

5

 Wessel van Zwet

10,40

-0,6

3.38.02

5,47

1,13

1760

 

6

 Boy Van Veen

10,44

-0,6

3.48.95

5,01

1,23

1736

 

7

 Kyan Schrijver

10,41

-0,6

3.54.16

5,74

1,03

1615

 

9

 Rens Verbakel

10,07

-1,0

4,30,24

4,71

1,08

1475

 

11

 Stijn Wubben

10,70

-1,4

4.16.73

5,56

0,88

1349

 
 

jongens pup. A2

             

1

 Drazic Rondhuis

9,43

-1,2

3.25.58

7,90

1,38

2319

 

3

 Boris van den Ochtend

10,61

-0,6

4.06.08

7,50

1,13

1708

 

4

 Renzo van der Sar

9,89

-0,6

DNS

6,14

1,23

1421

 

6

 Thijmen Bom

11,64

-0,6

4.37.53

4,94

1,03

1222

 

 

meisjes pup. A!

60h (69 cm)

1

 Femke Wildenberg

13,21

-1.3

 
   

5

 Fien Van Geest

15,48

-0.5

 
   

6

 Iris van Veen

15,97

-0.5

 
   

7

 Maj van Zanten

17,28

-0.5

 

mesijes pup. A2

60h (69 cm)

1

 Noa Boutkan

10,52

+0.4

 

jongens pup.A1

60h (69 cm)

1

 Jiro van der Zande

12,81

-1.3

 
   

2

 Semm Plaisier

12,92

-0.4

 
   

3

 Siem Duijndam

13,02

+0.4

 
   

4

 Boy Van Veen

13,27

-0.5

 
   

5

 Wessel van Zwet

13,30

+0.4

 
   

10

 Kyan Schrijver

15,34

-1.3

 

jongens pup.A2

60h (69 cm)

2

 Drazic Rondhuis

12,76

-0.4

 
   

3

 Boris van den Ochtend

14,00

+0.4

---

 

 

meisjes D

60m

wind

1000m

60h

wind

kogel

ver

ptn

 

1

 Marieke 't Hart

8,86

-1,6

3.53.68

12,71

-0,9

7,95

3,64

1686

 

2

 Noor van der Kruk

10,00

-1,6

4.00.93

12,22

-0,9

8,59

3,71

1544

 
 

jongens D

80m

wind

1000m

80h

wind

kogel

ver

ptn

 

2

 Luuk Boutkan

11,72

-0,3

3.07.04

13,57

-0,1

7,70

3,95

2085

 

3

 Jelmer Jungschlager

11,58

-0,3

3.30.59

14,74

-1,1

5,86

4,11

1867

 

5

 Joe van Veen

11,75

-0,7

3.53.79

15,72

-0,2

7,87

4,20

1721

 

8

 Bart Vos

12,63

-0,3

3.41.08

16,83

-0,2

6,16

3,73

1479

 

9

 Koen Nederpel

12,65

-0,7

3.37.45

DNS

 

5,25

2,96

1284

 

10

 Daan Ebben

12,21

-0,7

DNF

17,56

-0,2

4,90

3,47

1211

 

11

 Kristiaan van Leeuwen

14,22

-0,7

3.49.74

DNS

 

4,53

2,69

938

 

13

 Bram van Malsen

14,40

-0,3

4.03.62

20,55

-1,1

4,34

3,10

922

 
 

meisjes C

80m

wind

800m

80h

wind

speer

hoog

ptn

 

2

 Mieko Hartman

11,42

-1,2

2.55.67

13,75

-0,5

25,65

1,30

1950

 

3

 Luna Pedemonte

12,11

-1,2

DNS

15,69

-0,5

36,84

1,40

1938

 

4

 Floortje Lusthof

11,18

-1,2

2.55.66

14,62

-0,5

15,72

1,40

1911

 
 

jongens C

                 

1

 Kenan Turegun

12,13

-1,1

DNS

13,77

-0,4

32,23

1,55

2851

CR 100h

2

 Torsten Meijer

13,58

-1,1

2.12.56

DNS

 

35,34

1,50

2535

 

5

 Mick van Veen

14,13

-1,1

DNS

DNS

 

18,43

1,30

1273

 

6

 Boaz van der Lans

15,07

-1,1

2.37.37

DNS

 

18,60

DNS

1198

 

7

 Joris Verbeek

15,75

-1,1

DNS

DNS

 

12,34

1,25

927

 

8

 Jelle Van Etten

16,06

-1,1

2.56.27

DNS

 

13,62

DNS

845

 

 

Dongen 10-10-2021

meisjes pup.A2

60m

wind

1000m

kogel

ver

ptn

 

2.Noa Boutkan

9,4

0,1

3,30.89

8,78

4,37

2299

 

 

Assendelft 10-10-2021

meisjes C

kogel

2. Luna Pedemonte

10,91

 
 

discus

1. Luna Pedemonte

31,66

 
 

speer

1. Luna Pedemonte

35,94

 

jongens A

discus

1. Rubem Rolvink

63,24

 

 

 

Lisse 17-10-2021

jongens A

discus

kogel

ptn

 

1. Ruben Rolvink

60,92

17,85

2008

CR kogel

masters

       

4. Cor van Dam

28,71

8,82

815

 

 

Vlaardingen 17-10-2021

meisjes B

kogelsl

kogel

discus

speer

gewicht 5,45 kg

ptn

 

1. Pien Mittertreiner

40,88

11,72

35,30

23,68

14,83

3337

Gewicht CR

6. Sanne van der Pijl

14,80

5,88

14,85

11,61

7,25

1325

 

jongens B

       

gewicht 9,08 kg

   

1. Yannick Rolvink

47,74

13,99

55,29

45,05

18,80

3934

Gewicht CR

masters

discus

gewicht

kogel

kogelsl

speer

ptn

 

8. André van der Pijl (m50)

22,14

7,54

7,64

17,46

21,03

1634

 

jongens C

discus

kogel

speer

ptn

     

2. Nils Erhart

26,33

8,36

26,40

1294

     

 

Dt. Niklaas (B) 26-10-2021

meisjes kadetten (=MC_

discus

1. Piem Mittertreinet

34,85

 
 

kogelsl.

1. Piem Mittertreinet

49,95

CR MC en MB


Edam 31-10-2021

Masters W5K Man - Meerkamp

             
   

Cat

Kogelsl

Kogel

Discus

Speer

Gewicht

ptn

 

5

 Marco Bronswijk

m50

38,73

10,44

32,02

34,79

13,60

2923

 

6

 Cor van Dam

m70

24,78

9,08

28,12

26,86

10,86

2716

 

Vrouwen - Meerkamp

               
   

Cat

Discus

Kogel

Speer

ptn

     

7

 Pien Mittertreiner

MC

32,28

11,58

23,05

1485

     

Vrouwen - Kogelslingeren

             
   

Cat

P1

P2

P3

P4

P5

P6

Resultaat

1

 Pien Mittertreiner

MC

42,82

45,34

42,99

45,00

X

X

45,34

 

INDOORWEDSTRIJDEN

Dordrecht 30-10-2021

meisjes C

kogel

1. Pien Mittertreiner

12,09

CR MC en MB

 

Naaldwijk 31-10-2021

Jongens Pupil A1 - Meerkamp

60m

Kogel

Ver

ptn

 

 

3

 Semm Plaisier