Trainingstijden Junioren en Senioren

indeling vanaf 28 oktober 2019

Junioren D1

Geb. 2008

Junioren D2

Geb. 2007

Junioren C1

Geb. 2006

Junioren C2

Geb. 2005

Junioren B 

Geb. 2003 en 2004

Junioren A

Geb. 2001 en 2002

Senioren

Geb. 2000 en ouder

 

Tijden vanaf 28 oktober 2019 junioren C en D:

Dinsdag        
 

Groepstraining

jongens en meisjes

17:00-18:00 uur Junioren D

Bo Kemmere

Tristan Valkenburg

Hans Kemper

Quinten de Brabander

 
 

Groepstraining

jongens en meisjes

18:00-19:15 uur Junioren C

Bo Kemmere

Tristan Valkenburg

Hans Kemper

Quinten de Brabander

 
           
Donderdag       
 

Groepstraining

jongens en meisjes

17:00-18:00 uur Junioren D

Bo Kemmere

Nanda van Mierlo

Hanna van der Marel

Tristan Valkenburg

 
 

Groepstraining

jongens en meisjes

18:00-19:15 uur Junioren D

Bo Kemmere

Nanda van Mierlo

Tristan Valkenburg

Hanna van der Marel

 
  Zaterdag      
  Sprint/ Horden 9:30-11:00 Junioren C en D Niko Zuidema  
  Mila 9:30-11:00 Junioren C en D

Tristan Valkenburg

Martijn van der Kraan

 
  Springen 9:30-11:00 Junioren C en D Hans Kemper, Lianne van der Lugt  
  Werpen 9:30-11:00 Junioren C en D Bo Kemmere  
           
  Crosstraining 9:30-11:00 uur Junioren C en D Crosstrainers Wollebrand

Tijden vanaf 29 oktober 2018 junioren AB en senioren:

Maandag    
  Groepstraining AB junioren 18:00-19:00 uur Patrick van Dop
      Guido Stokmans
  Recreatiegroep 19:30-21:00 uur  Patrick van Dop
Dinsdag      
  Sprinten 19:30-21:00 uur  Peter van der Wel
   Mila 19:30-21:00 uur   Jim van Ruijven
   LAB  19:30 - 21:00  Nico van der Berg
  Recreatie lopen 19:30-21:00 uur Patrick van Dop
  Werpen 19:30-21:00 uur Marco Bronswijk
Woensdag    
  Groepstraining AB junioren 18:00-19:00 uur Patrick van Dop
  Power House of Athletics 19:30-20:30 uur Patrick van Dop
  Hoogspringen 19:30-21:00 uur Wendy de Bloois en Tim Hoogenboom
Donderdag      
  Mila 19:30-21:00 uur Arthur van Dijk
  Sprint/ Horde 19:30-21:00 uur Wendy van Zwol
  Werpen 19:30-21:00 uur

Marco Bronswijk   

Zaterdag    

   

  Sprint Horde 9:30 - 11:30 uur

Niko Zuidema   

    Mila    9:30 - 11:30 uur   

Tristan Valkenburg en Martijn van der Kraan   

    Verspringen + HSS    9:30 - 11:30 uur   

Lianne van der Lugt   

           

   

    Werpen    Neem contact op met Marco   

Marco Bronswijk

Trainen bij Olympus '70 overzicht